При працевлаштуванні на роботу, оформленні кредитів, договорів купівлі-продажу, даруванні, отриманні допомоги, податкової знижки, вступі до вищих та середніх навчальних закладів без реєстраційного номера облікової картки не обійтись. Реєстраційні номери мають люди в усіх цивілізованих країнах світу.

Відповідно до Податкового кодексу центральний орган державної податкової служби формує та веде Державний реєстр фізичних осіб – платників  податків.

До Державного реєстру вноситься інформація про осіб, які є громадянами України; іноземцями та особами без громадянства, які постійно проживають в Україні; іноземцями та особами без громадянства, які не мають постійного місця проживання в Україні, але відповідно до законодавства зобов’язані сплачувати податки в Україні або є засновниками юридичних осіб, створених на території України.

Реєстрація фізичних осіб у Державному реєстрі здійснюється протягом десяти робочих днів від дня подання до органу державної податкової служби Облікової картки.                                                                                                                                                         

Для осіб, які через свої релігійні або інші переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера та офіційно повідомляють про це відповідні державні органи, зберігається раніше встановлений порядок обліку на підставі паспортних даних. Такі особи починаючи з 2012 року, відповідно до Податкового кодексу, матимуть право на податкову знижку (право на зменшення оподатковуваного доходу у зв'язку з витратами на навчання, страхування життя, сплату відсотків за іпотечним кредитом і відповідно повернути частину сплаченого податку на доходи фізичних осіб протягом року).

Особливо, звертаємо увагу учнів загальноосвітніх шкіл. Для запобігання перевантаження, в період випускних іспитів у школах та незалежного тестування, пропонуємо учням 9-х - 11 класів вже зараз потурбуватися про отримання реєстраційного номера. Для цього потрібно завітати до податкової інспекції за місцем проживання та заповнити Облікову картку, вказавши свої дані про місце народження та місце проживання. При собі необхідно мати паспорт. Облікова картка на неповнолітніх дітей подається одним із батьків за наявності свідоцтва про народження дитини та паспортного документа одного із батьків.

Фізична особа, яка через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, зобов'язана особисто подати податковому органу Повідомлення за встановленою формою, яке є водночас заявою для обліку в окремому реєстрі Державного реєстру, та пред'явити паспорт громадянина України.

ДПА в Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...