Як поінформували у відділі власної безпеки при ГУ ДФС у Черкаській області, в результаті проведених у січні – вересні п.р. 133 службових розслідувань і перевірок керівництву державних податкових інспекцій області внесено 101 подання для вжиття заходів реагування відносно підлеглих працівників. 89 працівників фіскальної служби області притягнуто до дисциплінарної відповідальності.
За дев’ять місяців у напрямку профілактики проведено 744 заходи з упередження корупційних правопорушень.
До органів прокуратури у січні – вересні направлено 18 матеріалів для надання правових висновків діям податкових та митних працівників. За даними матеріалами відкрито 7 кримінальних проваджень щодо вчинення працівниками органів доходів і зборів кримінальних проступків, на даний час триває досудове розслідування. Відносно 3 працівників складено протоколи про вчинення корупційного правопорушення; 2 з них судом притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу.
Відділ власної безпеки при ГУ ДФС у Черкаській області закликає громадські організації та підприємців до активної співпраці у напрямку протидії хабарництву і попередження кримінальних та адміністративних корупційних правопорушень серед працівників фіскальної служби. Особам, які мають інформацію про зловживання та корупційні діяння працівників фіскальної служби можна повідомити таку інформацію за особистим номером начальника відділу власної безпеки при головному управлінні фіскальної служби області Володимира Капури 067 472-46-04, або за номером телефону довіри ГУ ДФС у Черкаській області 33-91-81.
Про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби України можна цілодобово повідомляти за номером «Пульсу» (044) 284-00-07. Інтерактивний сервіс «Пульс» – інструмент двостороннього зв’язку з громадянами та суб’єктами господарювання, який дозволяє запобігти правопорушень з боку працівників Державної фіскальної служби України. Сервіс працює в режимі Call-back.
Головне управління ДФС у Черкаській області,
сектор комунікацій