За результатами 2021 року, оренда державного майна принесла до скарбниці 1,62 млрд грн, що є рекордом з надходжень за всі роки незалежності України.

Про це повідомив Голова Фонду державного майна Дмитро Сенниченко.

«Перехід до прозорих аукціонів оренди та розкриття всієї інформації про доступні об‘єкти на сайті www.orenda.gov.ua дозволилили суттєво підвищити ефективність використання державних активів та забезпечити рекордні надходження до держбюджету. Показник – 1,62 млрд грн – є абсолютним рекордом за 30 років», – підкреслив Дмитро Сенниченко.

За словами очільника ФДМУ, такий результат став можливим завдяки повному розкриттю всієї інформації про об'єкти оренди, а також прозорому механізму торгів, що забезпечило відновлення довіри інвесторів до держави.

«Раніше процедура оренди державних об’єктів була складною і тривалою. Це займало від 6 до 9 місяців. Вже не кажучи про закритість даних та численні випадки корупції. Тепер орендувати в дерджави можна просто і прозоро, навіть зі звичайного смартфону», – додав Сенниченко.

У 2021 році Фондом держмайна було укладено 4700 нових договорів оренди на загальну суму в 542,4 млн грн.

Окрім того, завдяки запровадженню Фондом держмайна гнучкої системи орендних пільг для малого та середнього бізнесу, який потерпає від карантинних обмежень, орендарі зберегли 160 млн грн.

У планах на 2022 рік передбачається повна автоматизація процесів оренди державного майна, що зробить процес ще зручнішим та дозволить повністю ліквідувати можливості для зловживань.

Управління забезпечення реалізації повноважень у Черкаській області
Регіонального відділення Фонду державного майна України
по Київській, Черкаській та Чернігівській областях

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...