Налоговая справка ГФС

Сергей 27-01-2015 11:22

Я СПД на общей системе. Сделки проходят редко (3-4 раза в год). Как в 2015 году оплачивается ЕСВ для моей системы. По слухам каждый месяц? Почему то все закрываются?
Доброго дня. Відповідно до пункту 2 частини першої статті 7 Закону України № 2464 "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у редакції від 28.12.2014 р Єдиний внесок нараховується для фізичних осіб - підприємців, крім тих, які обрали спрощену систему оподаткування та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, а саме наукову, літературну, артистичну, художню, освітню або викладацьку, а також медичну, юридичну практику, в тому числі адвокатську, нотаріальну діяльність, або особи, які провадять релігійну (місіонерську) діяльність, іншу подібну діяльність та отримують дохід від цієї діяльності; - на суму доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за місяць, у якому отримано дохід (прибуток).

У разі якщо таким платником не отримано дохід (прибуток) у звітному році або окремому місяці звітного року, такий платник має право самостійно визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої цим Законом. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.

Щодо сплати, то в абзаці третьому частини восьмої статті 9 Закону №2464 зазначено, що платники єдиного внеску, зазначені у пункті 4 частини першої статті 4 цього Закону, (тобто  фізичні особи – підприємці) зобов'язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний рік, до 10 лютого наступного року, крім фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, які сплачують єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.

Дякуємо за запитання

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ирина 27-01-2015 11:8

В ТТН при оказании посреднических услуг по грузоперевозке между заказчиком и перевозчиком, какие отметки обязана и обязана ли? делать я,как получатель оплаты от заказчика и перечисление этой оплаты перевозчику?Т.е. у меня заказчик -плательщик НДС, я на едином налоге и перевозчик тоже. Спасибо.
Доброго дня. Правила оформлення  документів на перевезення зазначені в Наказі Міністерства транспорту України «Про затвердження Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні» N 363 від 14.10.97

     11.1.   Основним   документом   на   перевезення  вантажів  є товарно-транспортна накладна,  форму  якої  наведено  в  додатку 7 до  цих  Правил. 

     Залежно від виду вантажу та його специфічних властивостей  до основних  документів  додаються  інші  (ветеринарні,  санітарні та якісні -  сертифікати,  свідоцтва,  довідки,  паспорти  тощо),  що визначається правилами перевезень зазначених вантажів.

     11.3. Оформлення  перевезень  вантажів  товарно-транспортними накладними  здійснюється  незалежно  від  умов  оплати  за  роботу автомобіля.

     11.4. Товарно-транспортну  накладну  на  перевезення вантажів автомобільним  транспортом  Замовник  (вантажовідправник)  повинен виписувати  в  кількості  не менше чотирьох екземплярів.  Замовник (вантажовідправник) засвідчує всі екземпляри  товарно-транспортної накладної підписом і при необхідності печаткою (штампом).      11.5. Після  прийняття  вантажу згідно з товарно-транспортною накладною водій (експедитор) підписує всі її екземпляри.

     11.6. Перший    екземпляр    товарно-транспортної   накладної залишається у Замовника (вантажовідправника), другий - передається водієм   (експедитором)   вантажоодержувачу,  третій  і  четвертий екземпляри,  засвідчені підписом вантажоодержувача (у разі потреби й печаткою або штампом), передається Перевізнику.

     11.7. У тих випадках,  коли в товарно-транспортній  накладній немає    можливості   перерахувати   всі   найменування   вантажу, підготовленого для перевезення,  до такої накладної Замовник додає документ довільної форми з обов'язковим зазначенням відомостей про вантаж (графи 1-10 товарно-транспортної накладної).

     У цих випадках в товарно-транспортній накладній зазначається, що до  неї  додається  як  товарний  розділ  документ,  без  якого товарно-транспортна   накладна  вважається  недійсною  і  не  може використовуватись для розрахунків із Замовником.

     11.8. Час  прибуття(вибуття)  автомобіля  для  завантаження і розвантаження  Замовник  зобов'язаний  зазначати   відповідно   до пунктів 8.25 і 8.26 цих Правил.

     11.9.   У  випадку  перевантаження  вантажу  в  процесі  його перевезення на інший автомобіль складається акт довільної форми, в якому обов'язково зазначаються  реквізити:  повна  назва  власника транспорту  та його адреса,  прізвище,  ім'я та по батькові водія, державний  номер  автомобіля  Перевізника,  який  здав  вантаж,  і Перевізника, який його прийняв.

     Акт складається  у   двох   екземплярах,   які   підписуються представниками   (водіями)   обох   Перевізників  (по  одному  для кожного).

     Це зазначається в товарно-транспортній накладній.

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Елена 27-01-2015 8:50

можно ли включать податковые накладные за декабрь 2014г. которые не зарегистрированы в реестре ДПС в январскую накладную 2015г.
Доброго дня. Відповідно до пункту 198.6 статті 198 ПКУ не відносяться до податкового кредиту суми податку, сплаченого (нарахованого) у зв'язку з придбанням товарів/послуг, не підтверджені зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних податковими накладними чи не підтверджені митними деклараціями, іншими документами, передбаченими пунктом 201.11 статті 201 ПКУ.

Суми податку, сплачені (нараховані) у зв'язку з придбанням товарів/послуг, зазначені в податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних з порушенням терміну реєстрації, відносяться до податкового кредиту за звітний податковий період, в якому зареєстровано податкову накладну в Єдиному реєстрі податкових накладних, але не пізніше:

ніж через 180 календарних днів з дати складення податкової накладної;

для платників податку, що застосовують касовий метод, - ніж через 60 календарних днів з дати списання коштів з банківського рахунка платника податку.

Дякуємо за запитання

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Лариса 26-01-2015 18:3

Добрий день.Я фізична особа , здаю в оренду приміщення фізособам-підприємцям і юр.орг. Чи потрібно в 2015 році сплачувати військовий збір на виплачену суму оренди і хто з сторін його сплачує? Дякую.
З 01.01.2015 р обєктом обкладання військовим збором є доходи,визначені ст.163 ПКУ тобто збір слід утримувати з тих же доходів ,з яких утримують податок на доходи. При виплаті Вам орендної плати ,податковий агент утримує військовий збір та перераховує в бюджет. як і ПДФО

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Татьяна 26-01-2015 17:8

Добрий вечір. Постатчальник виписав та зареєстрував податкову накладну в ЄРПН, але в податковій накладній після прийняття покупцем виявленна помилка. Як виправити помилку в податкоій якщо після виписки податкої прошло 15днів?
Згідно ст.192.1 ПКУ виправити помилку можна виписавши розрахунок коригування до податкової накладної та зареєструвати такий розрахунок в ЄРПН протягом 15 днів з дати виписки розрахунку коригування.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Оксана Мазуренко 26-01-2015 16:33

Доброго дня! За 4 кв. платить ПДВ на старий рахунок?Чи вже на нові? А нові рахунки вже відкрили по ПДВ?
За 4 кв. сплачуємо ПДВ на старий рахунок .Нові рахунки ще не відкрили.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ірина 26-01-2015 15:11

Доброго дня! Приватний підприємець - фізична особа не здійснює діяльності. Чи потрібно у 2015 році сплачувати ЄСВ?
Законом України №77 від 28.12.2014 р внесені зміни до Закону України № 2464"Про збір та облік єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування.Пункт 2-у разі ,якщо таким платником не отримано дохід (прибуток) у звітному році або окремому місяці звітного року ,такий платник МАЄ ПРАВО самостійно визначити базу нарахування,але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску встановленої цим Законом.При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

світлана 26-01-2015 14:53

Доброго дня. Підкажіть будь ласка : кільком працівникам на підприємстві згідно колективного договору виплачується кожного місяця оподаткована матеріальна допомога на дитину инваліда (виплата не входить в фонд оплати праці), чи потрібно суму цієї допомоги враховувати при вихначенні права на ПСП. Наприклад: Жінка має двох дітей, один з яких інвалід, її з/п - 3300,00 та м/д на дитину - 200,00. Яку суму податку треба утримати?
Доброго дня, шановна Світлана ! Податкова соціальна пільга (ПСП) відповідно до пп.169.1 Податкового кодексу України надається до доходу у вигляді заробітної плати, на інші види доходів, виплат не розповсюджується. Отже суму матеріальної допомоги, при визначенні права на ПСП враховувати не потрібно. Розрахункова межа для надання ПСП, яка має дітей 2-х дітей віком до 18 років у 2015, як і в 2014 році, становить 3420 грн. Збільшення розрахункової межі кратне кількості дітей надається тільки одному з батьків. Податок утримується із заробітної плати за вирахуванням утриманого ЄСВ та ПСП, за ставкою 15 %.
Дякуємо за запитання

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Бухгалтер 26-01-2015 13:0

Добрий день, підскажіть будь ласка які наслідки якщо заплати ПДВ вказавши код сплати 140, а требо було 101 на один і той же самий рахунок?
У даному випадку наслідків не буде ,будьте уважними при заповненні документів.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Саша 26-01-2015 11:43

Добрий день! Я , ФОП 2групи єдиного податку.Чи маю право заключити договір підряду з фізичною особою на 10 днів( на ремонт техніки).Де його треба реєструвати? Куда повідомляти? Чи требя оформляти його нотаріально?Які податки треба сплатити, якщо договір на суму 1800 грн.Дякую
Доброго дня. Ви маєте право заключити цивільно-правовий договір на ремонт техніки .ЦПД не реєструється , про нього нікуди і нікому не повідомляється ,нотаріально не завіряється.З доходів ,які виплачуєте за ЦПД утримуєте 15% ПДФО 2.6% -ЄСВ та нараховуєте на суму доходу-34.7% ЄСВ.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Олеся Валентинівна 26-01-2015 11:38

Яка база нарахування ЄСВ для: працівника прийнятого на роботу в середині місяця, якщо (тарифна ставка 1500,00/міс.) з/плата за фактично відпрацьований час складає 800,00 грн; - працівник-інвалід працює із скороченим робочим днем (5 годин)(згідно з рекоментаціями МСЕК щодо обмеження навантаження на ноги) тариф 1,300,00 грн/міс., а нарахована з/плата за фактичний час роботи за місяць 900,00 грн? Дякую
Доброго дня, шановна Олеся Валентинівна ! Відповідно до внесених змін Законом України від 28 грудня 2014 року № 77-VІІІ , якщо база нарахування єдиного внеску не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата, сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної зарплати та ставки єдиного податку для відповідної категорії платника. Чи застосовується дана норма до працівників, які відпрацювали неповний робочий місяць або працюють за скороченим робочим днем, знаходиться на розгляді ДФС України

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Наталія Іванівна 26-01-2015 11:31

у січні 2015 р. укладений усний договір купівлі-продажу товарів, виписаний рахунок,котрий оплачений покупцем. Як із січня 2015 р. відображати в податковій накладній вид цивільно-правового договору та №? "Договір купівлі-продажу усний, рахунок-фактура" та номер рахунку? чи в полі № нічого не вказувати?
Шановна Наталія Іванівна Порядок виписки податкової накладної затверджено наказом Мінфіну №1129 від 14.11.2014 р. Якщо договір усний ,№ відсутній - в податковій накладній такі графи не заповнювати і прочерк не ставити .Вид ЦПД зазначати згідно Цивільного кодексу України

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...