Налоговая справка ГФС

Уважаемый посетитель, вы находитесь на странице Черкасского информационно-делового портала "Налоговая справка ГФС", которую обслуживают профильные специалисты ГФС в Черкасской области.

В связи с ограничением полномочий  территориальных подразделений ГФС Украины с 1 марта 2016 года налоговая консультация онлайн приостанавливает свою работу. Теперь ответы на Ваши вопросы (справки) могут давать исключительно специалисты Информационно-справочного департамента ГФС Украины (ранее отвечали специалисты ГФС Украины в Черкасской области).

Для получения справки по интересующим Вас вопросам национального налогового и таможенного законодательства, законодательства по ЕСВ обращайтесь:

  • по телефонам: 0-800-501-007 (бесплатный по Украине) и (044) 454–16–13
  • по электронной почте: idd@sfs.gov.ua

Ответы на интересующие вопросы также можно посмотреть в этом разделе среди ранее предоставленных консультаций

Отделы коммуникаций ГФС в Черкасской области и ГФС в г. Черкассах продолжают публиковать информационные сообщения  и разъяснения новых требований налогового и таможенного законодательства в постоянно обновляемой рубрике "Информация ГФС"

Лілія 29-02-2016 16:51

Доброго дня! ФОП на загальній системі подав декларацію за свою діяльність за 2015 рік до 09.02.2016 року. Також і ФОП є пай, за нього також буде подавати декларацію, як звичайний громадянин, та сплачувати ПДФО та військовий збір. Чи потрібно було у декларації як за ФОП, вказувати , що є пай? Чи є це помилкою? Чи потрібно здавати уточнюючи декларацію як за ФОП? Чи є за штраф?
Відповідно до пп. 177.11 ст. 177 Податкового кодексу України фізичні особи -підприємці (які перебувають на загальній системі оподаткування) повинні подавати річну податкову декларацію (про майновий стан і доходи) у строк, визначений пп. 49.18.5 п.49.18 ст 49 Податкового кодексу України (протягом сорока календарних днів слідуючих за податковим звітним роком), в якій поряд з доходами від підприємницької діяльності мають зазначатися інші доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи.

Відповідно, Вам необхідно подати уточнюючу декларацію про майновий стан і доходи як ФОП, і в залежності від того, чи буде у вас податкове зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб і по військовому збору,  необхідно самостійно нарахувати штрафні санкції по ПДФО і військовому збору у розмірі 3%.

 

Головне управління ДФС у Черкаській області

Оксана Мазуренко 29-02-2016 14:37

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, льготы для одинокой матери еще существуют или нет? Если да, то в каком размере?
Самотня мати має право на застосування податкової соціальної пільги у розмірі 150 відс. суми пільги, яка визначена п.п. 169.1.1 п. 169.1 ст. 169 Податкового кодексу України (у 2014, 2015 роках – 913,5 грн., у 2016 році – 1033,5 грн.), у розрахунку на кожну дитину віком до 18 років, за умови дотримання процедур, зазначених п.п. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 Податкового кодексу України та наданням відповідних підтверджуючих документів.

Крім заяви про обрання місця застосування податкової соціальної пільги одинока матір, батько, вдова, вдівець або опікун, піклувальник, які мають дитину (дітей) віком до 18 років, подають:
     копію свідоцтва (дубліката свідоцтва) про народження дитини (дітей) або документ із зазначенням відомостей про батька дитини в Книзі реєстрації актів цивільного стану, чи документи, які підтверджують вік дитини (дітей), затверджені відповідним органом країни, в якій іноземна фізична особа - платник податку постійно проживав (проживала) до прибуття в Україну;
     копію рішення органу опіки і піклування про встановлення опіки чи піклування (якщо із заявою звертається опікун або піклувальник);
     копію свідоцтва про шлюб та свідоцтва про смерть (якщо із заявою звертається вдова або вдівець);
     копію паспорта.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Іра 26-02-2016 17:55

мені потрібна з налоговоі справка на якій зазначино яка в мене група підприемницькоі діяльності. Які сроки видачі справок? і як поступити якщо вони відмовляться надати справку?
Податковим кодексом передбачено право платника податку, який зареєстрований платником єдиного податку, за бажанням отримати безоплатно та безумовно витяг з реєстру платників єдиного податку. Строк надання витягу не повинен перевищувати одного робочого дня з дня надходження запиту, а сам витяг діє до внесення змін до реєстру.

Вам потрібний витяг із державного реєстру платників єдиного податку, де вказується група єдиного податку на якій Ви як ФОП перебуваєте. Для цього Вам необхідно подати запит до ДПІ за місцем Вашого обліку.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Іра 26-02-2016 17:54

мені потрібна з налоговоі справка на якій зазначино яка в мене група підприемницькоі діяльності. Які сроки видачі справок? і як поступити якщо вони відмовляться надати справку?
Податковим кодексом передбачено право платника податку, який зареєстрований платником єдиного податку, за бажанням отримати безоплатно та безумовно витяг з реєстру платників єдиного податку. Строк надання витягу не повинен перевищувати одного робочого дня з дня надходження запиту, а сам витяг діє до внесення змін до реєстру.

Вам потрібний витяг із державного реєстру платників єдиного податку, де вказується група єдиного податку на якій Ви як ФОП перебуваєте. Для цього Вам необхідно подати запит до ДПІ за місцем Вашого обліку.

Вкажіть, яка причина у відмові у віидачі витягу, і в якій ДПІ Ви знаходитесь на обліку.

Головне управління ДФС у Черкаській області

ПП "БК"БІЛДІНГ 2007" 26-02-2016 13:45

Мы отправляли орендную плату за землю по реквизитам Мыський бюджет м.Черкаси Код 38031150 Банк отримувача ГУ ДКСУ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ Код банку 854018 р/р 33213812700002 - чи не змінились реквізити?
Реквізити рахунків на оплату орендної плати з юридичних осіб не змінилися.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Ірина 26-02-2016 12:29

Добрий день. Приватне підприємство трейдери займається торгівлею дизельного пального на території України, своїх складів не має. Чи потрібно реєструватись як платник акцизного податку з реалізації пального?
Якщо Ваше приватне підприємство буде здійснювати реалізацію пального, тоді Вам необхідно реєструватись як платник акцизного податку з реалізації пального.

Все необхідні матеріали знаходяться за посиланням https://www.facebook.com/sfs.cherkasy/posts/621187598035126

ЯК ПРАВИЛЬНО ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ПЛАТНИКА АКЦИЗНОГО ПОДАТКУ З РЕАЛІЗАЦІЇ ПАЛЬНОГО!

Нагадуємо, з 25 лютого триває реєстрація продавців пального платниками акцизного податку з реалізації пального. Заява про реєстрацію подається виключно в електронному вигляді засобами електронного зв'язку з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного цифрового підпису відповідальних осіб.
Заява за формою за формою J(F)1310301 надсилається до державної податкової інспекції за основним місцем обліку.
Електронні формати Заяви та інших документів в рамках СЕАРП розміщенні на офіційному веб-порталі ДФС: http://sfs.gov.ua/data/material/000/006/58768/Forms1.htm
Для уникнення проблем при реєстрації платником акцизного податку варто враховувати наступне.
Всі поля Заяви про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального обов’язкові для заповнення.
При заповненні відомостей про пункти з реалізації пального (пункт 5 Заяви) необхідно:
- код адміністративної одиниці внести відповідно до КОАТУУ (кол.5), де знаходиться пункт з реалізації пального, використовуючи Класифікатор об’єктів адміністративно-територіального устрою, що розміщений на сайті Державної служби статистики: www.ukrstat.gov.ua (Про службу > Методологія та класифікатори >Класифікатори);
- код типу об’єктів оподаткування (кол.8) внести користуючись Довідником типів об’єктів оподаткування оприлюднений на офіційному веб-порталі ДФС (www.sfs.gov.ua > Довідники >Типи об’єктів оподаткування);
- код ознаки надання інформації (кол.10) вказати дотримуючись Правил заповнення ознаки надання інформації, використовуючи довідник ознак надання інформації, що наведений у примітці 6 Заяви.
Звертаємо увагу, що в полі «код пункту реалізації пального» має вказуватись числове значення, а саме:
стосовно пунктів, які є філіями або іншими відокремленими підрозділами заявника - юридичної особи, має вказуватись код ЄДРПОУ такої філії чи іншого відокремленого підрозділу, якщо такі філії мають власні коди ЄДРПОУ, відмінні від коду ЄДРПОУ юридичної особи;
стосовно пунктів, які не є філіями чи іншими відокремленими підрозділами юридичної особи або не мають власних кодів ЄДРПОУ, має вказуватись код за внутрішньою кодифікацією, прийнятою самою юридичною особою (наприклад, номери нафтобаз, АЗС, складів, цистерн тощо).
Кожен пункт реалізації пального повинен мати в межах підприємства свій унікальний код. В полі коду пункту не рекомендується вказувати податковий номер заявника.
Заповнення поля коду пункту реалізації має значення для подальшого його використання при складанні акту інвентаризації обсягів залишків пального та при реєстрації акцизних накладних пунктами, яким буде делеговане право виписки таких накладних.
Державна фіскальна служба України пропонує платникам, які некоректно заповнили дані щодо кодів пунктів реалізації пального в заявах про реєстрацію платниками акцизного податку з реалізації пального (наприклад, для всіх пунктів був вказаний код ЄДРПОУ юридичної особи) подати заяви з позначками «зміни».

У разі виникнення питань, пов’язаних із запровадженням СЕАРП, платникам слід звертатись за номером телефону профільного підрозділу ГУ ?#‎ДФС? у Черкаській області 33-91-85 (0472), а також за багатоканальним телефоном #ДФС України 0-800-501-007.

Головне управління ДФС у Черкаській області

анна 26-02-2016 12:16

Підскажіть,в 2015р.я отримала в спадок земельну ділянку,в 2016р. її задекларувала .До 01.08.2016 потрібно заплатити ПДФО,Чи можливо сплатчувати ПДФО частинами після 01.08.2016р,так я безробітня?Можливо потрібно написати якусь заяву?
Так, можна отримати податкову розстрочку податку на доходи фізичних осіб. Для цього Вам, вже найближчим часом, необхідно звернутися до податкової інспекції за місцем Вашої прописки, взнати усі умови надання розтрочки та подати відповідну заяву.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Юлия 24-02-2016 12:30

Підприємство юридична особа КВЕД 86.21 Загальна Медична практика, на єдиному податку ІІІ з моменту реєтсрації, надає тільки послуги діагностики, консультації та лікування. Чи потрібен РРО в 2016 році? Якщо до цього часу ми проводили оформлення коштів ч/з ПКО або безготівково на р/р у банку. Дякую!
Законом України від 28.12.2014 року № 71 суб'єкти господарювання, які надавали послуги були виключені із переліку тих, які звільняються від застосування РРО. Таким чином, Вашій юридичній особі необхідно застосовувати РРО.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Бухгалтер 23-02-2016 16:29

Заниження частини чистого прибутку, яка сплачується держпідприємствами, якщо самостійно виправити помилку, які штрафи?
Вам необхідно подати декларацію по податку на прибуток з позначкою "уточнена" та подати пояснення додекларації. Крім того, якщо платник податку самостійно виявляє помилку, що призвела до заниження податкового зобов’язання то крім суми недоплати податкового зобов’язання такий платник зобов’язаний сплатити штраф у розмірі 3% від такої суми.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Бухгалтер 22-02-2016 11:40

Добрий день. Працівник придбав для фірми у Фіз особи підприємця канцтовари на суму 50 грн. Приніс чек і оформив авансовий звіт на 50 грн. Підприємство відшкодувало працівникові 50 грн. Чи необхідно в 1 дф зазначати 50 грн як виплату по 157 коду по даному ФОПу?
Під час нарахування (виплати) фізичній особі - підприємцю доходу від здійснення нею підприємницької діяльності, суб’єкт господарювання та/або самозайнята особа, які нараховують (виплачують) такий дохід, не утримують податок на доходи у джерела виплати, якщо фізичною особою - підприємцем, яка отримує такий дохід, надано копію документу, що підтверджує її державну реєстрацію суб’єктом підприємницької діяльності (п. 177.8 ст. 177 ПКУ).

Довідником ознак доходів,відповідно до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 № 4, визначено, що дохід, виплачений самозайнятій особі (відповідно до пп.165.1.36 пункту 165.1 статті 165, статей 177 та 178 розділу IV Кодексу)), відображається у податковому розрахунку за ф. 1ДФ під ознакою доходу «157».

Головне управління ДФС у Черкаській області

Наталя 20-02-2016 21:4

Добрий день. У звіт про використання коштів неприбутковими установами у дохід ствимо всі кошти які поступили в касу і на розрахунковий рахунок, а в витрати суму згідно балансу?
У звіті  про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації та організаціями відображаються тільки доходи отримані як готівкою так і безгоівково.

Головне управління ДФС у Черкаській області

Андрій 20-02-2016 20:23

Я працюю викладачем у державному вищому навчальному закладі. Планую додатково зайнятися фрілансом. Як мені сплачувати податки і чи потрібно для цього реєструватись в фіскальній службі?
Шановний Андрію! Для відповіді на Ваше запитання прохання уточнити, яким чином Ви будете отримувати кошти за роботу. Якщо це буде оплата по договору ЦПХ, Ви отримуватимете кошти за вирахуванням податків (роботодавець буде податковим агентом і утримуватиме ПДФО за ставкою 18% та військовий збір за ставкою 1,5%). Але зазвичай, роботодавець фрілансерів пропонує їм зареєструватись ФОП - платником єдиного податку 3 групи. Податки: єдиний податок 5% від доходу та 22% ЄСВ

Головне управління ДФС у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...