Налоговая справка ГФС

Светлана 27-05-2013 10:45

Спасибо за ответ. Но я все же хотела переуточнить. Книгу на общей системе до перехода на единый налог нужно регистрировать даже если я знаю что никаких движений на общей системе не будет?
Доброго дня.

Незалежно від очикуваних результатів роботи, Вам необхідно зареєструвати Книгу обліку доходів та витрат на загальній системі.

Дякуємо за питання

Катеринопільська ОДПІ

Людмила 27-05-2013 10:44

Які податки і в якому розмірі сплачуються при виплаті дивідентів засновнику фізичній особі? Підриємство - платник єдиного податку (4 група)
Порядок оподаткування дивідендів визначено п.153.3 ст.153 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ).
Відповідно до пп.153.3.1 п.153.3 ст.153 ПКУ у разі прийняття рішення щодо виплати дивідендів емітент корпоративних прав, на які нараховуються дивіденди, проводить зазначені виплати власнику таких корпоративних прав незалежно від того, чи є оподатковуваний прибуток, розрахований за правилами, визначеними ст.152 ПКУ, чи ні.
Крім випадків, передбачених пп.153.3.5 п.153.3 ст.153 ПКУ, емітент корпоративних прав, який приймає рішення про виплату дивідендів своїм акціонерам (власникам), нараховує та вносить до бюджету авансовий внесок із податку в розмірі ставки, встановленої п.151.1 ст.151 ПКУ, нарахованої на суму дивідендів, що фактично виплачуються, без зменшення суми такої виплати на суму такого податку. Зазначений авансовий внесок вноситься до бюджету до/або одночасно з виплатою дивідендів.
У разі виплати дивідендів у формі, відмінній від грошової (крім випадків, передбачених пп.153.3.5 п.153.3 ст.153 ПКУ, базою для нарахування авансового внеску згідно з абз. першим цього підпункту є вартість такої виплати, розрахована за звичайними цінами.
Обов’язок із нарахування та сплати авансового внеску з цього податку за визначеною п.151.1 ст.151 ПКУ ставкою покладається на будь-якого емітента корпоративних прав, що є резидентом, незалежно від того, є такий емітент або отримувач дивідендів платником податку чи має пільги зі сплати податку, надані ПКУ, чи у вигляді застосування ставки податку іншої, ніж встановлена в п.151.1 ст.151 ПКУ (крім платників цього податку, які підпадають під дію ст.156 ПКУ). Обов’язок із нарахування та сплати авансового внеску з цього податку не поширюється на суб’єктів господарювання, які є платниками фіксованого сільськогосподарського податку згідно з р.XIV ПКУ.
Це правило поширюється також на державні некорпоратизовані, казенні або комунальні підприємства, які зараховують суми дивідендів у розмірі, встановленому відповідно центральним або місцевим органом виконавчої влади, до сфери управління якого віднесено такі підприємства, відповідно до державного або місцевого бюджету.
При цьому, якщо будь-який платіж будь-якою особою називається дивідендом, то такий платіж оподатковується при такій виплаті згідно з нормами, визначеними в першому, другому та третьому абзацах цього пункту, незалежно від того, чи є особа платником податку, чи ні (пп.153.3.2 п.153.3 ст.153 ПКУ).
Платник податку - емітент корпоративних прав, державне некорпоратизоване, казенне чи комунальне підприємство зменшує суму нарахованого податку звітного періоду на суму авансового внеску, попередньо сплаченого протягом такого звітного періоду у зв’язку з нарахуванням дивідендів згідно з пп.153.3.2 п.153.3 ст.153 ПКУ. Не дозволяється проведення зазначеного заліку з податком, передбаченим ст.156 ПКУ (пп.153.3.3 п.153.3 ст.153 ПКУ).
У разі якщо сума авансового внеску, попередньо сплаченого протягом звітного періоду, перевищує суму податкових зобов’язань підприємства - емітента корпоративних прав за податком на прибуток такого звітного періоду, сума такого перевищення переноситься у зменшення податкових зобов’язань наступного податкового періоду, а при отриманні від’ємного значення об’єкта оподаткування такого наступного періоду - на зменшення податкових зобов’язань майбутніх податкових періодів (пп.153.3.4 п.153.3 ст.153 ПКУ).

Катеринопільська ОДПІ

Левченко Богдан Сергеевич 26-05-2013 17:49

что нужно для импорта сигарет ?
Доброго дня!

Для здійснення імпорту тютюнових виробів необхідно отримати ліцензію відповідно до Відповідно до Закону України від 19.12.95 N 481/95-ВР "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" і наказу Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 14.02.2002 N 42 "Про Порядок оформлення та видачі ліцензій на право імпорту, експорту спирту етилового, коньячного і плодового, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів".

Дякуємо за питання

Канівська ОДПІ

Оксана 26-05-2013 17:30

Добрий день! В мене така ситуація: я працювала найманим працівником у приватного підприємця 5 місяців на повну ставку. На 6-й місяць мене перевели на 0,5 ставки(пояснюючи це тим, щоб платити менше податків) з усною домовленістю, що працюватиму на повну ставку і з/п. Я відпрацювала години на повну ставку а з/п отримала за 0,5. Підкажіть, будь-ласка, чи є сенс звертатись із заявою в місцеву податкову інспекцію? Що можна зробити?
Так як Вами незазначено умови переведення Вас на 1/2 ставки, для отримання більш детальної відповіді Вам необхідно звернутися до податкової інспекції за місцем Вашого проживання.

Уманська ОДПІ

иван 24-05-2013 17:8

подал декларацию 3 ндфл для того что бы получить налоговый вычет и приложил к ней справку 2 ндфл и теперь мне пришло уведомление что я не своевременно подал декларацию и должен заплатить штраф. за что штраф если работодатель уже все налоги уплатил?
Доброго дня!

Громадянин, який має право на податкову знижку та бажає його реалізувати, може повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого протягом 2012 року із заробітної плати.

Для цього необхідно заповнити та подати до податкової інспекції за місцем своєї реєстрації річну податкову декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію). Разом із декларацією подаються документи для підтвердження витрат, що включаються до податкової знижки. У 2013 році платник податку таку податкову декларацію можуть подати упродовж всього року.

Нагадаємо, що витрати, які включаються до податкової знижки, умови та підстави для її нарахування визначені у ст.166 Податкового кодексу України. Водночас у 2013 році не надаватиметься податкова знижка на суму коштів, сплачених платником податку на користь закладів охорони здоров’я для компенсації вартості платних послуг з лікування такого платника податку або члена його сім’ї першого ступеня споріднення за наслідками 2012 року. Така знижка буде застосовуватися лише після прийняття закону про обов’язкове  медичне страхування (п.1 Прикінцевих положень ПКУ).

Підстави для нарахування податкової знижки та конкретні суми відображаються платником податку у річній податковій декларації. При цьому, разом з декларацією заповнюється додаток 6 до декларації (перелік сум витрат, що включаються до складу податкової знижки). Суму податку до повернення платник розраховує самостійно.

Дякуємо за питання.

Уманська ОДПІ

Вячеслав 24-05-2013 16:51

Может ли ФЛП на едином налоге получать выручку за товар на кредитную карточку оформленное не как на предпринимателя , а как на частное лицо ? Спасибо
Доброго дня!

Приватний підприємець має використовувати банківські картки для здійснення розрахунків за реалізовані товари, роботи, послуги відкриті виключно на себе, як підприємця.

Дякуємо за питання

Уманська ОДПІ

Светлана 24-05-2013 15:41

Здравствуйте. Подскажите , пожалуйста, если ФЛП был зарегистрирован в середине мая, с июля планирую перейти на единый налог, то : 1) нужно ли мне будет заводить книгу учета доходов и расходов за период на общей системе? 2) нужно ли мне будет сдавать декларацию за этот период перед переходом на единый налог? Спасибо
Доброго дня!

Для новостворенного платника податків Вам необхідно:

зареєструвати та вести Книгу обліку доходів та витрат на загальній системі (п.177.10 ст.177 Податкового кодексу України),

по закінченню кварталу  - подати податкову декларацію про майновий стан та доходи (п.п.177.5.2 п.177.5 ст.177 Податкового кодексу України),

подати заяву, що у вас відсутній об'єкт екологічного податку (п.250.9 ст.250 Податкового кодексу України),

за 15 днів до початку наступного кварталу - подати заяву на спорощену систему. оподаткування (ст.299 Податкового кодексу України),

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до ст.44 Податкового кодексу України Ви маєте зберігати первинні документи та, зокрема, при взаємовідносинах з підприємцями подавати форму 1-ДФ (термін подання - квартальна звітність).

Дякуємо за питання

Уманська ОДПІ

Таисия 23-05-2013 16:31

Здравствуйте. Скажите, пожалуйста, если после регистрации ФЛП я не написала заявление на единый налог, буду ли я считаться на общей системе налогообложения и нужно ли мне обращаться в налоговую для оформления каких-либо документов, для того что-бы считаться на общей системе. Заранее спасибо
Доброго дня!

Якщо підприємець не подав заяву на спрощену систему оподаткування відповідно до Глави 1 Податкового кодексу України від 02.12.2010р. №2755-VI зі змінами та доповненнями, на нього розповсуджується ст.177 Податкового кодексу України.

Дякуємо за питання.

Уманська ОДПІ

Олег 23-05-2013 15:9

Вы говорите в своем ответе от 23.05.2013 г. о налоговой накладной, а я спрашивал о расходной накладной, повторяю вопрос заново: Частный предприниматель выписывает расходную накладную под копирку, с проставлением оригинальных подписей и печати на обоих экземплярах, какой экземпляр он должен выдать покупателю (оригинал или выписаный под копирку)?
Доброго дня!

Виписка накладних та порядок їх видачі обумовлено в Положенні "Про ведення бухгалтерського обліку " та Порядку заповнення первинних бухгалтерських документів. Податкова не роз'яснює дані  положення.

Уманська ОДПІ

Александр 23-05-2013 12:30

Здравствуйте, если можно, то два вопроса: 1. Закрываю ЧП, все платежи были 20го числа месяца, а, как оказалось, деньги поступали только на следующий день, в связи с этим на меня наложился штраф за каждый месяц "опоздания", хотя все чеки с нужным числом на руках, как быть??? 2. Угрожают ДФ-1, якобы за каждый год я должен, примерно, больше 2 тысяч гривен, если честно, то я об этой справке впервые услышал)) Спасибо))
Доброго дня!

1. Органи ДПС для ведення обліку платежів ,що надходять до  бюдету, одержують відповідні документи від органів Державного казначейсва України (виписки з рахунків у вигляді електронного реєстру розрахункових документів,тоб то кошти зараховуються на рахунок на який здійснюється сплата у день поступлення на рахунок). Тому Вам необхідно звернутися до установи бану, для з'ясування відповідності  дати сплати коштів на платіжному документі із датою зарахування коштів ГУДКСУ України.

2. Відповідно до пп. «б» п. 176.2 ст. 176 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) особи, які відповідно до ПКУ мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати у строки, встановлені цим Кодексом для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до органу державної податкової служби за місцем свого розташування. Такий розрахунок подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку податковим агентом протягом звітного періоду. Форма податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) та Порядок її заповнення і подання податковими агентами до органу державної податкової служби затверджені наказом ДПА України від 24.12.10 № 1020 (далі – Порядок № 1020).
При цьому, п. 46.1 ст. 46 ПКУ передбачено, що податкова декларація, розрахунок (далі - податкова декларація) - документ, що подається платником податків контролюючому органу у строки, встановлені законом, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податкового зобов’язання, чи документ, що свідчить про суми доходу, нарахованого (виплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, суми утриманого та/або сплаченого податку.
 

Уманська ОДПІ

Вероника 23-05-2013 10:30

Здравствуйте скажите пожалуйста как исправить декларацию по земле если ошиблись в коде в строке № 10, оплаты проводились вовремя , задолженности нет
Доброго дня!

Якщо допустили помилку у рядку 10 (КОАТУ)  Податкової декларації з плати за землю...маєте подати уточнюючий розрахунок на невірно подане КОАТУ та звітну декларацію з правельно заповненим КОАТУ.

Уманська ОДПІ

Олег 23-05-2013 10:27

Частный предприниматель выписывает расходную накладную под копирку, с проставлением оригинальных подписей и печати на обоих экземплярах, какой экземпляр он должен выдать покупателю (оригинал или выписаный под копирку)?
Доброго дня!

 Відповідно до  статті  201  розділу  V  Податкового   кодексу
України  (  2755-17  )  та  Положення  про  Міністерство  фінансів
України, затвердженого Указом Президента  України  від  08.04.2011
N 446  затверджено  форму  податкової  накладної  ( za333-11 ) та
Порядок заповнення податкової накладної.
Відповідно п.6.1. Оригінал   податкової   накладної   надається    покупцю
(отримувачу) товарів/послуг на його вимогу.
     Податкова накладна,  яка відповідно до пункту 11 підрозділу 2
розділу  XX  Кодексу  (  2755-17  )  підлягає реєстрації у Єдиному
реєстрі  податкових  накладних,  надається  покупцю  тільки  після
реєстрації,  що  здійснюється  в порядку,  встановленому Кабінетом
Міністрів України.  При цьому у верхній лівій  частині  податкової
накладної  робляться  відповідні  відмітки  (потрібне  виділяється
поміткою "Х").

 

Уманська ОДПІ

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...