Налоговая справка ГФС

Ольга 25-02-2013 13:54

Может ли ФОП 2 группы сдавать в аренду автомобиль юридическому лицу
Доброго дня!

Обмежень щодо надання ФОП- платниками єдиного податку рухомого майна в оренду Податковим кодексом не передбачено.

Кам'янська МДПІ

юрисконсульт, ГП "ОУСЦЧ" 25-02-2013 11:35

В составе предприятия (стадион) есть кафе, по КВЕД 2010 одним из видов деятельности указан 56.10 Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування в Україні. На сегодня предприятие работало только по безналичному расчету. Имеет ли право кафе совершать продажу безалкогольных напитков и хлебобулочных изделий за наличные средства на территории стадиона, но за пределами кафе? Достаточно ли для этого приобретения патента? Кассовый аппарат обязателен? Предприятие плательщик НДС.
Доброго дня!

Відповідно до п. 1 та п. 2 ст. 3 Закону про РРО суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов’язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО та видавати особі, яка отримує або повертає товар, отримує послугу або відмовляється від неї, розрахунковий документ встановленої форми на повну суму проведеної операції.

Кам'янська МДПІ

Ольга 24-02-2013 23:54

какие налоги следует уплатить в бюджет при выплате дивидентов учредителю,предприятие на общей системе налогообложения
Доброго дня!

Відповідно до пп.153.3.2 Податкового кодексу України емітент корпоративних прав , який приймає рішення про виплату дивідендів своїм акціонермам (власникам), нараховує та вносить до бюджету авансовий внесок із податку податку на прибуток.Податок нараховується на суму дивідендів, що фактично виплачуються, без зменшення суми дивідендів на суму податку. Це правило поширюється також на державні некорпоратизовані, казенні або комунальні підприємства. Як виняток, авансовий внесок при виплаті дивідендів не потрібно нараховувати та сплачувати у випадку, якщо суб'єкт господарювання є платником фіксованого сільськогосподарського податку згідно з розділом XIV ПКУ.

Підпунктом 153.3.2 ПКУ визначено, що крім випадків, передбачених пп. 153.3.5, емітент корпоративних прав, який приймає рішення про виплату дивідендів своїм акціонерам (власникам), нараховує та вносить до бюджету авансовий внесок із податку в розмірі ставки, встановленої пунктом 151.1 ПКУ, нарахованої на суму дивідендів, що фактично виплачуються, без зменшення суми такої виплати на суму такого податку. Зазначений авансовий внесок вноситься до бюджету до/або одночасно з виплатою дивідендів.

 

 

При виплаті дивідендів фізособам (не має значення, резидентам чи нерезидентам) сплачувати авансовий внесок з податку на прибуток не потрібно (пп. 153.3.5 ПКУ).

На підставі пп. 164.2.8 ПКУ дохід у вигляді дивідендів включається до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу фізособи.

Відповідно до п. 167.2 ПКУ дивіденди оподатковуються податком на доходи фізосіб за ставкою 5%.

Кам'янська МДПІ

Людмила 24-02-2013 20:3

Здравствуйте! Скажите пожалуйста если я пенсионерка,занимаюсь видео съемкой торжеств,должна ли я платить налоги, какими документами можно это подтвердить,если да то в каких размерах? Спасибо за ответ!
Доброго дня!

Насамперед, Вам потрібно  зареєструвати свою діяльність. В 10-й термін необхідно стати на облік в податковій інспекції за місцем реєстрації. Податок будете сплачувати в залежності від системи оподаткування, яку оберете.

Кам'янська МДПІ

Тетяна 22-02-2013 14:1

Доброго дня! Чи обов язково повинен підприємець на заг. системі щороку поновлювати Витяг та Виписку з ЄДРЮОФО ,щоб працювати з юр. особами . Дякую
Дане питання не входить до компетенції ДПС.

Катеринопільська ОДПІ

Юлия 22-02-2013 11:29

Добрый день, помогите разобраться в следующем вопросе. Произвели готовую продукцию, она лежала на складе (никому не продавали). Истёк срок годности продукции. Списали просроченную продукцию актом , комиссия подписалась. Облагается ли НДС операция списания просроченной продукции? Заранее благодарна за ответ.
 Добрий день. Згідно з пп.«а» пп.185.1 ст.185 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) об’єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку з постачання товарів, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до ст.186 ПКУ.
За товарами/послугами, необоротними активами, під час придбання або виготовлення яких суми податку були включені до складу податкового кредиту, у разі якщо такі товари/послуги, необоротні активи починають використовуватися в операціях, що здійснюються платником податку в межах балансу платника податку, у тому числі передача для невиробничого використання, переведення виробничих необоротних активів до складу невиробничих необоротних активів, платник податку зобов’язаний нарахувати податкові зобов’язання виходячи з бази оподаткування, визначеної відповідно до п.189.1 ст.189 ПКУ (пп.«в» п.198.5 ст.198 ПКУ).
У разі здійснення операцій відповідно до п.198.5 ст.198 ПКУ база оподаткування за необоротними активами визначається виходячи з балансової (залишкової) вартості, що склалася станом на початок звітного (податкового) періоду, протягом якого здійснюються такі операції (у разі відсутності обліку необоротних активів - виходячи із звичайної ціни), а за товарами/послугами - виходячи з вартості їх придбання (п.189.1 ст.189 ПКУ).
Пунктом 198.3 ст.198 ПКУ передбачено, що податковий кредит звітного періоду визначається виходячи з договірної (контрактної) вартості товарів/послуг, але не вище рівня звичайних цін, визначених відповідно до ст.39 ПКУ, та складається з сум податків, нарахованих (сплачених) платником податку за ставкою, встановленою п.193.1 ст.193 ПКУ, протягом такого звітного періоду у зв’язку з:
придбанням або виготовленням товарів (у тому числі при їх імпорті) та послуг з метою їх подальшого використання в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку;
придбанням (будівництвом, спорудженням) основних фондів (основних засобів, у тому числі інших необоротних матеріальних активів та незавершених капітальних інвестицій у необоротні капітальні активи), у тому числі при їх імпорті, з метою подальшого використання в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку.
Право на нарахування податкового кредиту виникає незалежно від того, чи такі товари/послуги та основні фонди почали використовуватися в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку протягом звітного податкового періоду, а також від того, чи здійснював платник податку оподатковувані операції протягом такого звітного податкового періоду.
Враховуючи зазначене, при списанні в межах норм природного убутку товарів, при придбанні яких був сформований податковий кредит та які втратили товарний вигляд, податкові зобов’язання платником ПДВ не нараховуються та податковий кредит не коригується (за умови, що вартість таких товарів включається до вартості готової продукції, яка підлягає оподаткуванню. В інших випадках – ПДВ нараховується за основною ставкою).
Якщо такі товари списуються понад норми їх природного убутку, в зв’язку з чим вони не можуть бути використані в межах господарської діяльності платника ПДВ, то у податковому періоді, в якому відбувається їх списання, платник податку повинен здійснити нарахування податкових зобов’язань з ПДВ за основною ставкою. База оподаткування при списанні таких товарно-матеріальних цінностей визначається виходячи з вартості їх придбання.
 

Катеринопільська ОДПІ

ольга олександівна 22-02-2013 11:14

Доброго дня! Підприємець на загальній системі , діяльністю не займався , здав декларацію ( нульові доходи ) . Інспектор , прийнявши звіт , сказав оплатити в лютому місяці 150грн. ПДФО. Підскажіть будь ласка, чи дійсно потрібно платити ? і чи має він право НЕплатити ??? Дякую за відповідь !!!
Доброго дня. Платниками податку на доходи фізичних осіб є: фізична особа - резидент, яка отримує доходи як з джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи.

Отже ПДФО сплачується не з підприємницької діяльності, а з фізичної особи. 

Катеринопільська ОДПІ

Наталья 22-02-2013 10:24

Добрый день! Нужно ли отражать в реестре выданных и полученных налоговых накладных сумму по оплате вознаграждения (неплательщику НДС) по приобретению ценных бумаг? Спасибо!
Якщо податкова накладна виписувалася, то дану суму необхідно віддображати в реєстрі виписаних та отриманих податкових накладних.

Катеринопільська ОДПІ

олеся 21-02-2013 23:3

Громадянка Д написала заповіт, що у разі сметрті право на земельну ділянку переходить до сина.( в заповіті спадкодавцем мати, а хто спадкоємце- син) Але син в свою чергу склав заповіт де зазначив, що все майно після смерті його передається дочці ( в заповіті зазначений спадкодавцем- дочка , а хто спадкоємцем- це батько ( син громадянки Д)? Але син помирає раніш ніж громадянка Д( мати). Як повина оподатковуватися спадщина у вигляді земельної ділянки передана по заповітом доньці ? Якщо спадкодця вже не має и він не вступив в спадщину по заповітом?
Громадянка(Д) мати в разі смерті сина може зробити новий заповіт на внучку, яка має другу ступінь родинності по відношенню до бабусі.Відповідно до пп.174.2.1 ст.174, вартість будь-якого обєкта спадщини, що успадковується спадкоємцями, які не є членами сімї спадкодавця першого ступеня споріднення, оподатковується за ставкою 5 відсотків.

ФОП Івашин Ігор Володимирович 21-02-2013 15:58

Доброго дня! Розясніть, будь-ласка, найманий працівник працює неповний робочий день. Це його основне робоче місце. Дохід - 500 грн. При застосуванні соціальної пільги виходить відємний обєкт оподаткування. Чи утримується податок в такому випадку? Дякую за відповідь?
В даному випадку ПДФО не утримується.

Тальнівська МДПІ

Максим, Начальник отдела персонала 21-02-2013 12:33

Добрый день, Может ли мы заключить договор (ЦПХ) с нашими штатными сотрудниками, чтоб они оказывали нам услуги после завершения в своё рабочее время как штатника и выходные дни. Работу на выполнение которой с ними будут заключены договора аналогична той что и у штатников и связана с производством. Имеет конкретные результаты работы. Заранее благодарен за ответ!
Дане питання не входить до компетенції ДПС.

 

Тальнівська МДПІ

Лилия 21-02-2013 10:24

Добрый день! Подскажите,пожалуйста, что нужно для того, чтобы получить программу медок в налоговой? И ещё один вопрос: если человек живёт в шевченковском районе, может ли он эту программу получить в подольской налоговой, а не в шевченковской?
Органи ДПС не займаються розповсюдженням програмного комплексу МЕДОК. Для інформації що Вас зацікавила зверніться до офіційного сайту http://www.me-doc.com.ua/

Тальнівська МДПІ

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...