Налоговая справка ГФС

Виктор 27-12-2012 19:8

Год назад продал участок дачный находившийся в собственности более 3 лет и находящийся на нем дом назначение нежилое, оформленный за месяц до продажи. Цена указана общая 990т.р. Декларацию подал в срок. Недавно раздался звонок из НИ с просьбой приложить копию договора якобы для подтверждения цены. возникнет ли вопрос по уплате НДФЛ? Если да, можно ли разделить участок и дом доп соглашением? На 250 дом, 740 участок?
Доброго дня! Порядок оподаткування операцій з продажу (обміну) об'єктів нерухомого майна регламентовано статтею 172 Податкового кодексу України. Надати Вам вичерпну відповідь мемає можливості не бачачи документів, якими оформлено продаж нерухомого майна. Стосовно можливості оформлення додаткової угоди - питання не відноситься до компетенції податкової служби. з цим питанням рекомендуємо звернутись до нотаріуса, який оформляв Вам продажу Вашого майна.

Кам'янська МДПІ

Елена ООО "НИКИ-II" 27-12-2012 17:26

Наше підприємство було платником податку по ПДВ до 20.12.12.р у листопаді 2012 року ми за будівельні мfтеріали проплатили кошти, та по першій події отримали податкову накладну, а суму ПДВ відобразили у податковому кредиті декларації з ПДВ, 25 грудня 2012 року нам частину коштів повернули в зв"язку з неможливістю виконати поставку, як це вплине на наше декларування по ПДВ якщо на даний час ми вже не платники ПДВ. Дякую
Доброго дня! Відповідно до п.184.6 ст.184 Податкового кодексу України у разі анулювання реєстрації особи як платника податку останнім звітним (податковим) періодом є період, який розпочинається від дня, що настає за останнім днем попереднього податкового періоду, та закінчується днем анулювання реєстрації. Враховуючи зазначене, особа, реєстрація платника ПДВ якої анулюється, зобов’язана подати податкову декларацію з ПДВ за останній звітний (податковий) період, який розпочинається з першого дня такого звітного періоду та закінчується днем анулювання реєстрації платника ПДВ, протягом 20 (40) календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) періоду, в якому відбулося анулювання платника ПДВ.
     Суб’єкт господарювання має право подати уточнюючий розрахунок у вигляді додатка до такої податкової декларації з ПДВ та виправити помилки за попередні податкові періоди (з урахуванням строків давності). При цьому, починаючи з дати анулювання реєстрації платника ПДВ уточнюючий розрахунок як окремий документ суб’єктом господарювання подаватися не може.

Кам'янська МДПІ

Елена ТОВ 27-12-2012 17:9

Чи поширюється норма п.154.6 ст.154 ПКУ від 2грудня 2010 року -ставка 0 відсотків для нашого підприємства, якщо воно зареєстроване в листопада 2012 року, у всіх працівників 3 чоловік заробітна плата перевищує дві мінімальні заробітних плати за кожен місяць, а сукупний дохід за попередній період/ 2 місяці/ менший ніж не три мільйони гривень. Дякую
Доброго дня! Якщо у Вашому підприємстві витримуються умови, зазначені в п.154.6 ст.156 ПКУ, то Ви застосовуєте ставку податку на прибуток 0 відсотків.

Кам'янська МДПІ

Поліна 27-12-2012 13:48

Доброго дня! Підкажіть будьласка, чи може наше підприємство здійснювати розрахункові операції з оприбуткування готівки, отриманої від оптових покупців за алкогольні вироби по оптово-відпускним цінам через касовий апарат, який внесено в додаток до Ліцензії на право роздрібної торгівлі? Дякую.
Доброго дня! Відповідно до чинного законродавства готівкові розрахунки повинні проводитись або через зареєстровані в установленому порядку реєстратори розрахункових операцій, або в касу підприємства з оформленням прибуткових касових ордерів. Проте Ви не маєте права здійснювати оптову торгівлю алкогольними напоями без отримання відповідної ліцензії на право оптової торгівлі алкогольними напоями. Здійснення операцій з оптової торгівлі алкогольними напоями тягне за собою штрафні санкції в розмірі 200 відсотків отриманої партії товару, але не менше 1700 грн.

Кам'янська МДПІ

Светлана 27-12-2012 10:41

Подскажите пожалуйста ФОП без найомных работников до какого числа должен сдать персонификацию за 2012г в ПФ?
Доброго дня! Відповідно до п.191.1.27 ст. 191  Податкового кодексу України органи державної податкової служби надають податкові консультації відповідно до норм цього Кодексу. З питанням щодо порядку та термінів подачі персоніфікації рекомендуємо Вам звернутись до управління ПФУ, в якому Ви перебуваєте на обліку.

Кам'янська МДПІ

Задорожная Наталья 27-12-2012 10:16

Какие первичные документы должны предъявляться в момент проверки при деятельности в сфере фотографии (№ 74.20 КВЕДа)? СПД 2 группа
Доброго дня! Відповідно до п.296.1.1 ст.296 Податкового кодексу України платники єдиного податку другої групи ведуть книгу обліку доходів шляхом щоденного, за підсумками робочого дня, відображення отриманих доходів. відповідно до ст 9 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг"         реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки при продажу товарів (наданні послуг) фізичними особами - підприємцями, які сплачують єдиний податок, не застосовуються. Тому при проведенні перевірки  СПД - платники єдиного податку пред'являють лише книгу обліку доходів.

Кам'янська МДПІ

Николай 27-12-2012 7:20

Добро дня! Чи дозволяється і в яких межах розходження загальної суми в податковій накладній порівняно з рахунком та видатковою накладною
Доброго дня! Відповідно до п.201.7 ст.201 Податкового кодексу України податкова накладна складається на кожне повне або часткове постачання товарів/послуг, а також на суму коштів, що надійшли на поточний рахунок як попередня оплата (аванс). Аналогічна норма прописана в Порядку заповнення податкової накладної (затверджено наказом МФУ від 01.11.11 №1379 із змінами і доповненнями). Таким чином, відповідь на Ваше запитання чітко врегульована законодавством і не передбачає розходження в сумах між податковими накладними та первинними бухгалтерськими документами.

Кам'янська МДПІ

Водяник Ирина 26-12-2012 23:9

Каким субъектам предпринимательской деятельности нужно проводить обмен книги учета доходов и расходов и в какой период? Согдасно какому документу проводится обмен? Спасибо!
Книга обліку доходів і витрат замінюється у випадку її повного використання, а також книга зберігається у суб'єкта підприємницької діяльності протягом 3 років після виконання останнього запису.

Катеринопільська ОДПІ

Галина 26-12-2012 12:43

физ лицо (не предприниматель) сдает в аренду помещение. должен ли он платить 15% НДФЛ от суммы аренды полученной от арендатора-предпринимателя?спасибо
 Згідно з п.164.2 ст.164 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755 - VІ (далі – Кодекс) до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються, зокрема, дохід від надання майна в лізинг, оренду або суборенду (строкове володіння та/або користування), визначений у порядку, встановленому пунктом 170.1 статті 170 цього Кодексу.
     Відповідно до п.п.170.1.1 п.170.1 ст.170 Кодексу податковим агентом платника податку - орендодавця щодо його доходу від надання в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю), майнового паю є орендар.
При цьому об’єкт оподаткування визначається виходячи з розміру орендної плати, зазначеної в договорі оренди, але не менше ніж мінімальна сума орендного платежу, встановлена законодавством з питань оренди землі.
     Згідно з п.п.170.1.2 п.170.1 ст.170 Кодексу податковим агентом платника податку - орендодавця під час нарахування доходу від надання в оренду об’єктів нерухомості, інших, ніж зазначені в підпункті 170.1.1 цього пункту (включаючи земельну ділянку, що знаходиться під такою нерухомістю, чи присадибну ділянку), є орендар.
     Згідно з пп.170.1.4 п.170.1 ст.170 Кодексу доходи, від надання в оренду (суборенду), житловий найм (піднайм) нерухомого майна оподатковуються податковим агентом під час їх виплати за їх рахунок.
     Відповідно до ст. 168 Кодексу податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов’язаний утримувати податок із суми такого доходу за його рахунок, використовуючи ставку податку, визначену в статті 167 цього Кодексу (15%, а у разі у разі якщо загальна сума отриманих платником податку у звітному податковому місяці доходів перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року, ставка податку становить 17% суми перевищення).
Податок сплачується (перераховується) до бюджету під час виплати оподатковуваного доходу єдиним платіжним документом. Банки приймають платіжні документи на виплату доходу лише за умови одночасного подання розрахункового документа на перерахування цього податку до бюджету.
     Якщо оподатковуваний дохід надається у негрошовій формі чи виплачується готівкою з каси податкового агента, податок сплачується (перераховується) до бюджету протягом банківського дня, що настає за днем такого нарахування (виплати, надання).
     Таким чином, доходи від надання в оренду (суборенду), житловий найм (піднайм) нерухомого майна фізичною особою юридичній особі чи фізичній особі – підприємцю оподатковується орендарем як податковим агентом під час їх виплати за його рахунок за ставкою 15%, а у разі якщо загальна сума отриманих платником податку у звітному податковому місяці доходів перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року, ставка податку становить 17% суми перевищення.

Катеринопільська ОДПІ

Оксана 26-12-2012 9:5

"Відповідно до розділу VIII "Плата за землю" Податкового кодексу України власник нерухомого майна маєте сплачувати плату за землю". Чи обовязково при цьому заключати договір з міськвиконкомом на оренду землі.Адже це така довга процедура,а я продаю офіс.Дякую.
Обов'язково.

Катеринопільська ОДПІ

Добридник Леонід 25-12-2012 15:14

День добрый, подскажите пожалуйста. Я регистрирую "ТОВ" есть разница в налогообложении сколько видов деятельности я укажу при регистрации? или наличие большого количества видов деятельности не влияет на налогообложение? dll2010@mail.ru
При  державній реєстрації суб”єкта підприємницької діяльності кількість вибраних видів діяльності не впливає на  сплату  податків.

Канівська ОДПІ

ФОП Івашин Ігор Володимирович 25-12-2012 11:54

Доброго дня! Підскажіть, будь-ласка, на розрахунковий рахунок приватного підприємця, платника єдиного податку 2-ї групи, надійшли відсотки на залишок коштів по цьому ж рахунку. Як оподаткувати таку операцію? Дякую за відповідь.
У відповідності до вимог п.292.1 ПКУ доходом платника єдиного податку фізичної особи-підприємцяє дохід ,отриманий протягом податкового періоду в грошовій формі ,матеріальній або нематеріальній формі.При цьому до доходу не включаються отримані такою фізичною особою  пасивні доходи у вигляді процентів,дивідендів,роялті,страхові виплати  і відшкодування , а також  доходи, отримані  від продажу рухомого  та нерухомого майна , яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності.

 

Канівська ОДПІ

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...