Налоговая справка ГФС

Елена 04-08-2011 14:42

Добрый день. Подскажите пожалуйста, акционерное общество на единном налоге 10 % . Какое количество людей можно набирать максимально в штат. ( директор и бухгалтер в том числе)
    Статтею 1 Указу Президента України від 3 липня 1998 року №727/98 „Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва” (зі змінами і доповненнями) (далі – Указ №727/98) визначено, що спрощена система оподаткування, обліку та звітності запроваджується для юридичних осіб - суб’єктів підприємницької діяльності будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, в яких за рік середньооблікова чисельність працюючих не перевищує 50 осіб і обсяг виручки яких від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за рік не перевищує 1 млн. грн.

Ольга 04-08-2011 14:37

В статті 177.4 ПКУ відзначено,що до переліку витрат безпосередньо пов"язаних з отриманням доходів належать документально підтверджені витрати, що включаються до витрат виробництва, обігу згідно з розділом III ПКУ, до витрат ФОП не належить вартість придбаного рухомого і нерухомого майна ,що підлягає держреєстрації у разі якщо воно придбане до державної реєстрації фізичної особи підпри ємцем або якщо не використовується у господарскій діяльності. Питання : вантажний автомобіль придбано після державної реєстрації ФОП, чи можна віднести на витрати,Чи можна цей пункт зрозуміти так,що витрати ФОП на загальній системі оподаткування формуються аналогічно витратам платників податку на прибуток
Відповідно до п. 177.4 ст. 177 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV (далі – Кодекс), до переліку витрат, безпосередньо пов’язаних з отриманням доходів, належать документально підтвердженні витрати, що включаються до витрат виробництва (обігу) згідно із розділом ІІІ ПКУ. При цьому, розділ ІІ Кодексу набирає чинності з 1 квітня 2011 року. Згідно із п. 145.1 ст. 145 Кодексу рухоме та нерухоме майно входить до переліку класифікації груп основних засобів та інших необоротних активів. Склад витрат та порядок їх визначення зазначено у ст. 138 розділу ІІІ Кодексу, відповідно до якої до складу витрат включаються, зокрема, витрати на утримання основних засобів та амортизація (абз. "в" пп. 138.10.2 п. 138.10 ст. 138 Кодексу). Вартість, яка амортизується, по кожному об’єкту основних засобів, інших необоротних та нематеріальних активів визначається як первісна (переоцінена) з урахуванням капіталізованих витрат на модернізацію, модифікацію, добудову, дообладнання, реконструкції тощо, а також суми накопиченої амортизації за даними бухгалтерського обліку на дату набрання чинності розділу ІІІ Кодексу. Однак, п.2 ст.3 Закону України від 16.07.99 №996-ХІV "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" (далі – Закон №996) передбачено, що бухгалтерський облік є обов’язковим видом обліку, який ведеться підприємством. Згідно із ст.2 Закону №996 дія Закону поширюється на всіх юридичних осіб, створених відповідно до законодавства України, незалежно від їх організаційно-правових форм і форм власності, а також на суб'єктів підприємницької діяльності, яким відповідно до законодавства надано дозвіл на ведення спрощеного обліку доходів і витрат, та що ведуть бухгалтерський облік і подають фінансову звітність у порядку, встановленому законодавством про спрощену систему обліку і звітності. Ведення бухгалтерського обліку складу валових витрат виробництва (обігу) та основних фондів чи нематеріальних активів, що підлягають амортизації, для фізичних осіб – підприємців на загальній системі оподаткування законодавством не передбачено. Тобто, до складу валових витрат фізичної особи – підприємця на загальній системі оподаткування не включається вартість придбаного рухомого та нерухомого майна, що підлягає державній реєстрації.
 

Елена 04-08-2011 14:21

Добрый день. Подскажите пожалуйста, акционерное общество на единном налоге 10 % . Какое количество людей можно набирать максимально в штат. ( директор и бухгалтер в том числе)
Статтею 1 Указу Президента України від 3 липня 1998 року №727/98 „Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва” (зі змінами і доповненнями) (далі – Указ №727/98) визначено, що спрощена система оподаткування, обліку та звітності запроваджується для юридичних осіб - суб’єктів підприємницької діяльності будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, в яких за рік середньооблікова чисельність працюючих не перевищує 50 осіб і обсяг виручки яких від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за рік не перевищує 1 млн. грн.

Марія 04-08-2011 13:51

Доброго дня! Підприємець-загальносистемник з01.04.2011 вид діяльності вантажні перевезення придбав в червні вантажний автомобіль. Підскажіть будь ласка чи відноситься до витрат підприємця витрати по придбанню автомобіля, страхування автомобіля, ремонту автомобіля,страхування водіїв по автоцивілці,чи нараховується амортизація,
Відповідно до п. 177.4 ст. 177 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV (далі – Кодекс), до переліку витрат, безпосередньо пов’язаних з отриманням доходів, належать документально підтвердженні витрати, що включаються до витрат виробництва (обігу) згідно із розділом ІІІ ПКУ. При цьому, розділ ІІ Кодексу набирає чинності з 1 квітня 2011 року. Згідно із п. 145.1 ст. 145 Кодексу рухоме та нерухоме майно входить до переліку класифікації груп основних засобів та інших необоротних активів. Склад витрат та порядок їх визначення зазначено у ст. 138 розділу ІІІ Кодексу, відповідно до якої до складу витрат включаються, зокрема, витрати на утримання основних засобів та амортизація (абз. "в" пп. 138.10.2 п. 138.10 ст. 138 Кодексу). Вартість, яка амортизується, по кожному об’єкту основних засобів, інших необоротних та нематеріальних активів визначається як первісна (переоцінена) з урахуванням капіталізованих витрат на модернізацію, модифікацію, добудову, дообладнання, реконструкції тощо, а також суми накопиченої амортизації за даними бухгалтерського обліку на дату набрання чинності розділу ІІІ Кодексу. Однак, п.2 ст.3 Закону України від 16.07.99 №996-ХІV "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" (далі – Закон №996) передбачено, що бухгалтерський облік є обов’язковим видом обліку, який ведеться підприємством. Згідно із ст.2 Закону №996 дія Закону поширюється на всіх юридичних осіб, створених відповідно до законодавства України, незалежно від їх організаційно-правових форм і форм власності, а також на суб'єктів підприємницької діяльності, яким відповідно до законодавства надано дозвіл на ведення спрощеного обліку доходів і витрат, та що ведуть бухгалтерський облік і подають фінансову звітність у порядку, встановленому законодавством про спрощену систему обліку і звітності. Ведення бухгалтерського обліку складу валових витрат виробництва (обігу) та основних фондів чи нематеріальних активів, що підлягають амортизації, для фізичних осіб – підприємців на загальній системі оподаткування законодавством не передбачено. Тобто, до складу валових витрат фізичної особи – підприємця на загальній системі оподаткування не включається вартість придбаного рухомого та нерухомого майна, що підлягає державній реєстрації. Також до складу валових витрат не включаються витрати по обслуговуванню автомобіля
 

Лана 04-08-2011 11:23

Подскажите пожалуйста! Мы ФЛ-П на общей системе со 2 квартала (не плательщики НДС). Декларацию уже сдали, но расходы связанные с доход, который мы получили во 2 квартале, несем в июле и августе. Имеем ли мы право внести эти документально подтвержденные расходы в ВР и декларацию за 3 квартал?
Відповідно до п. 177.2 ст. 177 Податкового кодексу України, об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) i документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи - підприємця. При цьому, оскільки виручкою фізичної особи - підприємця вважається дохід, отриманий у грошовій та негрошовій формі, то датою при формуванні загального оподатковуваного доходу є дата фактичного надходження коштів на банківський рахунок (у касу) або отримання інших видів компенсацій вартості поставлених (або тих, що підлягають поставці) ним товарів, тобто застосовується касовий метод. До складу витрат включаються тільки витрати, які пов’язані з отриманням доходу та підтвердженні відповідними документами про їх оплату. Проте слід враховувати, що фізичні особи - підприємці подають до органу державної податкової служби податкову декларацію протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року. За 3 квартал Вам звітувати не потрібно.
 

Тетяна 04-08-2011 10:28

Доброго дня,пІдскажІть будь ласка чи потрібно ПП фізичній особі яка являється платником єдиного податку (займається торгівлею пром товарів з лотка) сплачувати патент?
Доброго дня!  Платники єдиного податку інколи Свідоцтво про сплату єдиного податку називають "патентом", у Вас є податковий документ, патент не придбавається.

Людмила 04-08-2011 9:22

Скажіть, будь-ласка, приватний підприємець орендує землю і заключений договір з Місьвиконкомом. Щомісяця здійснює орендні платежі. Чи потрібно ще платити податок на землю? Якщо, так, де можна отримати повідомлення про суму податку. Дякую за відповідь.
Доброго дня! Платниками плати за землю є : власники земельних ділянок, земельних часток( паїв) та землекористувачи. Ви орендує землю у Місьвиконкому та сплачуєте орендну плату, плата за землю у такому випадку не справляється.

Регистрация плательщиком НДС. 04-08-2011 8:47

Предприятие -плательщик налога на прибыль, но неявляется плательщиком НДС-за 1 полугодие 2011 года оборот реализации превысил 360 т.грн.Обязательна ли регистрация плательщиком НДС? или такое решение принимает руководство предприятия на свое усмотрение?
Відповідно до ст.. 181.1 ПКУ  Ви зобов’язані зареєструватися платником ПДВ. Вам необхідно подати заяву до органів ДПС не пізніше 10 числа календарного місяця, що настає за місяцем, в якому вперше досягнуто обсягу оподатковуваних операцій (300 тис. без урахування ПДВ)

Роман 03-08-2011 21:36

Доброго дня. Отримана фінансова допомога підприємству від засновника, які податкові наслідки, якщо її не повернуто на кінець півріччя?
Виникають податкові зобов’язання з податку на прибуток.

Роман 03-08-2011 21:34

Доброго дня. Приватне підприємство на загальній системі в даний час не працює, без найманих працівників, чи потрібно подавати 1ДФ?
Відповідно до пп. "б" п. 176.2 ст. 176 розділу IV та пп. 49.18.2 п. 49.18 ст. 49 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року, особи, які відповідно до цього Кодексу мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до органу державної податкової служби за місцем свого розташування.Тобто, у разі нарахування (виплати) доходів податковий агент повинен відобразити в податковому розрахунку такі виплачені доходи на користь всіх платників податків

Любовь 03-08-2011 21:30

Предприниматель (СПД) на общей системе налогообложения. Деятельность не осуществляет. Нужно ли сдавать декларацию по экологичному налогу? А юр предприятию (тоже не работающему)?
Доброго дня! Стаття 250 Кодексу " Порядок подання податкової звітності та сплати податку" надає відповідь на Ваше питання. Якщо Ви подали заяву, що не плануєте здійснювати діяльність - декларацію подавати не потрібно.

Лариса 03-08-2011 11:9

покупка права на оренду земли сроком на 5 лет. это роялти или необоротные активы? деньги заплачены но договора оренды еще нет, есть только право на оренду.
Відповідно до п. 14.1.225 розділу 1 Загальних положень роялті - будь-який платіж, отриманий як винагорода за к4ористування або за надання прав на користування будь-яким авторським та суміжним правом на літернатурні твори, твори мистецтва або науки, ваключаючи комп'ютерні  програми, інші записи на носіях інформації, відео - або аудіокасети, кіноматографічні фільми або плівки для радіо- чи телевізійного мовлення, будь-яким патентом, зареєстрованим знаком  на товари і послуги чи торгівельною маркою, дизайном і.т.д. 

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...