Налоговая справка ГФС

Полина 04-02-2011 17:52

Здравствуйте. Я хочу открыть ООО . Смогу ли я зарегистрироваться плательщиком НДС? если нет, то как мне работать с этим видом налога. Заранее спасибо.
Щодо обов’язкової та добровільної реєстрації платником ПДВ. Особа підлягає обов’язковій реєстрації як платник ПДВ у разі:

- якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню ПДВ, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп'ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 300 тис. грн. (крім особи, яка є фізичною особою - підприємцем платником Єдиного податку, та юридичної особи – платника єдиного податку за ставкою 10 відсотків);

- проведення нею операції з постачання конфіскованого майна, знахідок, скарбів, майна, визнаного безхазяйним, майна, за яким не звернувся власник до кінця строку зберігання, та майна, що за правом успадкування чи на інших законних підставах переходить у власність держави (у тому числі майна, визначеного у ст. 172 Митного кодексу України), незалежно від того, чи досягає вона загальної суми операцій із постачання товарів/послуг 300 тис. грн., а також незалежно від того, який режим оподаткування використовує така особа згідно із законодавством.

У разі обов'язкової реєстрації особи як платника податку реєстраційна заява подається до органу державної податкової служби не пізніше 10 числа календарного місяця, що настає за місяцем, в якому вперше досягнуто обсягу оподатковуваних операцій 300 тис. гривень.

Особа, яка провадить оподатковувані операції і не є платником податку у зв’язку з тим, що обсяги оподатковуваних операцій є меншими від 300 тис. грн. та обсяги постачання товарів/послуг іншим платникам податку за останні 12 календарних місяців сукупно становлять не менше 50 відсотків загального обсягу постачання, вважає за доцільне добровільно зареєструватися як платник податку, така реєстрація здійснюється за її заявою. У разі добровільної реєстрації особи як платника податку реєстраційна заява подається до органу державної податкової служби не пізніше ніж за 20 календарних днів до початку податкового періоду, з якого такі особи вважатимуться платниками податку та матимуть право на податковий кредит і виписку податкових накладних.

      В інших випадках не передбачено реєстрацію особи платником ПДВ

Тамара 04-02-2011 17:51

ФОП на общей системе налогообложения обязано завести и зарегистрировать
Книгу доходов и расходов нового образца с 01.01.2011г.?
Благодаою за ответ заранее.
Обязательно

Людмила 04-02-2011 15:45

У грудні 2010р.надійшла передоплата за металобрухт,який фактично відвантажено у січні 2011р. Чи потрібно було нараховувати пдв на суму передоплати,і,якщо так,то що робити з цією сумою ПДВ у січні? Бо на операції з металобрухтом у 2011р. ПДВ не потрібно нараховувати.
Пані Людмило! За правилом першої події Ви повинні були нарахувати ПДВ у грудні 2010 року.

Юлия 04-02-2011 15:11

Скажите пожалуйста, какая сумма будет составлять начисленного социального взноса для одного наемного работника у частного предпринимателя единоналожника?
З цього приводу Вам слід звернутися до відділення Пенсійного фонду

Ольга бухгалтер ЧП Виток 04-02-2011 12:43

Если нет договора с предприятием можно ли в строке вид гражданско-правового договора вписывать счет-фактуру и как правильно вписать если № счета 02/02/11-1, клеточек не хватает, можно ли добавлять,и можно ли ставить дробь и тире, если да в отдельной клетке или нет.Спасибо.
Пані Ольго! Ні, не можна.

Геращенко Ирина 04-02-2011 11:19

Добрый день!. Скажите пожалуйста, какую сумму необходимо платить СПД-физ.лицу-единоналожнику за наемного работника (распишите пожалуйста сколько и в какие фонды перечисляется). Заранее благодарна!
Приклад для найманого працівника, якому нараховують мінімальну зарплату:

ЄСВ = 941 × 3,6% = 33,88 грн.

ПДФО = (941 - 33,88)× 15% = 136,07 грн.

Оскільки зарплата менша за 1320 грн. на місяць, працівник має право на застосування податкової соціальної пільги. З цією метою йому необхідно подавати роботодавцю відповідну заяву. Пільга застосовується з моменту отримання роботодавцем заяви. Якщо така заяває, працівник має право на «звичайну» ПСП = 470,5 грн.

Тоді ПДФО = (941 - 33,88 - 470,5) × 15% = 65,49 грн.

Не забувайте доплачувати за найманого працівника 50% єдиного податку!

Татьяна 04-02-2011 7:19

Здраствуйте, я как ИП имею торговую точку, но т.к. в последнее время я несу большие убытки, то приняла решение совсем ликвидироваться, но есть одна проблема - у меня работница должна идти была в отпуск, но т.к. я решила распродаться и закрыться, то я ведь могу ее не отправлять в отпуск а потом заплатить ей компенсацию... в общем не подскажите как правильно мне себя вести с рабоницей, т.к. все пиняют что вопрос ликвидации надо решать с налоговыми органами.. И еще надо сначало распродаться а потом закрыться?..
Рішення про те, як вчинити з найманим працівником і про те, коли припиню вати діяльність, Ви повинні прийняти самостійно. А щодо процедури припинення – наша консультація. Якщо Ви – підприємець - фізична особа зважилися (в силу різного роду обставин) взагалі припинити свою підприємницьку діяльність, це необхідно зробити добросовісно, крок за кроком, враховуючи порядок та терміни, визначені Законом України від 15.05.2003 №755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців». І, головне, слід пам’ятати – доки процедуру припинення не доведено до кінця, доки державний реєстратор не внесе відповідний запис про припинення Вашої підприємницької діяльності, Ви – підприємець з усіма витікаючими з цього статусу наслідками.

     Крок перший:звернення до державного реєстратора. Для внесення до Єдиного державного реестру запису про рішення фізичної особи – підприємця щодо припинення нею підприємницької діяльності така фізична особа – підприємець (ФОП) або уповноважена нею особа повинні подати держреєстратору (надіслати рекомендованим листом з описом вкладення) заяву про припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємцем та документ, що підтверджує внесення плати за публікацію повідомлення про прийняття ФОП рішення щодо припинення підприємницької діяльності. У разі, якщо фізична особа – підприємець самостійно подає документи, їй слід обов’язково пред’явити державному реєстратору паспорт.  Дата внесення до Єдиного державного реєстру запису про рішення фізичної особи – підприємця щодо припинення нею підприємницької діяльності є датою початку процедури припинення ФОП підприємницької діяльності.

 Крок другий:звернення до ДПІ.У 3-денний термін від дати внесення до Єдиного державного реєстру відомостей про те, що фізична особа перебуває у процесі припиненняфізична особа – підприємець подає до органу державної податкової служби, де платник податків перебуває на обліку, такі документи:


заяву про зняття з обліку платника податків за формою N 8-ОПП;

оригінали документів, що видаються органами ДПС платнику податків (свідоцтва, патенти, довідки за формою N 4-ОПП, інші довідки тощо) і підлягають поверненню до органу ДПС;

завірені органом ДПС копії цих документів, якщо такі видавалися та підлягають поверненню до органу ДПС.


       Опісля проводяться процедури зняття з обліку в органах державної податкової служби.

       Після проведеної перевірки платника податків, у разі встановлення факту відсутності заборгованості перед Держбюджетом України та місцевими бюджетами, орган ДПС знімає його з обліку. Зняття з обліку платника податків в органах ДПС проводиться за наявності повідомлення від установи банку про закриття такому платнику рахунків(якщо вони були відкриті). Після завершення процедури зняття з обліку орган ДПС складає довідку про зняття з обліку платника податків за формою N 12-ОПП, яку надсилає до органів держреєстрації або органу, що здійснив реєстрацію.Якщо проведеною перевіркою платника податків встановлено факт заборгованості його перед бюджетами, орган ДПС не знімає його з обліку, а підрозділи обліку та звітності складають повідомлення про наявність обов'язків зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) за формою N10-ОПП і надсилають його особі, відповідальній за погашення податкових зобов'язань або податкового боргу, що є такою відповідно до законодавства в разі ліквідації платника податків.

     Крок третій:отримання довідки про відсутність заборгованості по податках

Коли процедура зняття з обліку в органах державної податкової служби буде вже завершена, підприємець отримує довідку про відсутність заборгованості по податках, зборах (обов’язкових платежах) за формою N 22-ОПП. Ця довідка дійсна протягом двох місяців.

      Крок четвертий: отримання документів про відсутність заборгованостіу відповідних органах Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування

     Крок п’ятий: власне реєстрація припинення підприємницької діяльності

     Не раніше двох місяців з дати публікації у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації об’яви про початок процедури припинення в органах державної реєстрації проводиться державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичною особою – підприємцем. Цього разу фізична особа – підприємець подає державному реєстратору особисто (надсилає рекомендованим листом із описом вкладення) або через уповноважену особу такі документи:

- заповнену реєстраційну картку на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем за її рішенням;

-   свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи - підприємця;

- довідку відповідного органу державної податкової служби про відсутність заборгованості по податках, зборах (обов'язкових платежах);

-    довідку відповідного органу Пенсійного фонду України про відсутність заборгованості;

- довідки відповідних органів фондів соціального страхування про відсутність заборгованості або про те, що він не перебував на обліку.

      У разі, якщо фізична особа – підприємець самостійно подає документи, їй слід обов’язково пред’явити державному реєстратору паспорт.

        І тільки після цього вноситься запис про припинення підприємницької діяльності та підприємницька діяльність вважається припиненою.



 

Ольга 03-02-2011 20:10

Здравствуйте!Скажите,в 2011 году,проводиться компенсация подоходного налога за обучение??
Правом на нарахування податкового кредиту за підсумками навчання у 2010 році можуть скористатися платники податку з доходів фізичних осіб - працюючі студенти, які самостійно оплатили своє навчання у 2010 році або батьки, які оплатили торік за навчання дітей - студентів за умов, якщо:

• такий платник податку є резидентом і має індивідуальний ідентифікаційний номер;

• платник податку має документи, що підтверджують понесені ним витрати, які включаються до податкового кредиту, зокрема договір (угоду) між платником податку, що нараховує податковий кредит, та учбовим закладом, платіжні документи (платіжні доручення, квитанції до прибуткових касових ордерів, тощо), які посвідчать понесені платником податку, що нараховує податковий кредит, витрати. Копії вказаних документів (а для батьків - платників податків також документу, що підтверджує ступінь споріднення платника податку та дитини, навчання якої він оплачує, та довідки про суму отриманої платником у звітному році заробітної плати) доцільно додати до декларації, а оригінали – слід зберігати протягом строку, достатнього для проведення податковим органом податкової перевірки стосовно нарахування податкового кредиту;

• сума, яку дозволено включити до податкового кредиту за 2010 рік (згідно з п.п. 5.3.3 п.5.3 ст. 5 Закону України №889-IV) становить не більше 1220 грн. за кожен повний або неповний місяць навчання;

• загальна сума нарахованого податкового кредиту не перевищує суми загального оподатковуваного доходу платника податку, одержаного протягом звітного (2010) року як заробітна плата;

• у встановлений законодавством термін (до 1 травня 2011 року) платник подасть до державної податкової інспекції (ДПІ) за місцем своєї податкової адреси декларацію, у якій відобразить підстави для нарахування податкового кредиту, із зазначенням конкретних сум. (Бланки декларації та додатки до неї, консультації та послуги по її заповненню платник безоплатно отримає в ДПІ).

Юрій 03-02-2011 20:6

Доброго дня мені дуже сильно необхідна ваша допомога. Надіюсь ви мені допоможете. Така ситуація. Сам прописаний в Самбірській р-н. а відкриватись хочу у Старосамбірському р-н. Хочу продавати вікна та двері і супутникові тарілки, і їх комплектуючі, сам не знаю які види діяльності вибрати, так як торгівля буде у магазині у якому продають м'ясні вироби. Тобто хочу виділити маленьку площу для торгівлі. Мене цікавить чи обов'язково оформляти суборенду????, і чи необхідно ще вказувати ще один вид діяльності так як торгівля буде в неспеціалізованому магазині. Дякую.
Договір суборенди офомити обов'язково. Новий вид діяльності обов'язково включити до переліку Ваших видів діяльності. Крім того, щодо продажу вікон та дверів слід отримати дозвіл у інспекції державного архітектурно-будівельного контролю

Юля 03-02-2011 19:16

Добрий день.

Чи повинне підприємство (платник ПДВ) виписувати податкову накладну покупцю за його вимогою на операції, що не є об*єктом оподаткування ПДВ(ст.196 ПКУ)?
Якщо так, то за яким принципом? Адже в Порядку такий варіант не описаний. Є згадки лише про статті 195 та 197.
Чи можна виписувати накладну за місяць, якщо такі операції є ритмічними?
У разі здійснення неоподатковуваних операцій ПН не виписується

Людмила 03-02-2011 17:38

Если по деклариции на прибыль по результатам года убыток, который не перекроется и в 1 кв. 2011г.,он перейдет в декларацию за 2 кв. 2011г.?
Перейдет

людмила 03-02-2011 17:21

У работника за месяц доход-зарплата и выплата по больничному листу. Вопрос:пдфо начислять на общую сумму дохода за месяц, или отдельно на выплату по больничному листу и на сумму зарплаты?
Доходи платника, одержанні, у тому числі, але не виключно у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються (надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами оподатковуються за ставкою 15 відсотків. У разі якщо загальна сума заробітної плати у звітному податковому місяці перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року, ставка податку становить 17 відсотків суми перевищення з урахуванням податку, сплаченого за ставкою 15 відсотків.

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...