Налоговая справка ГФС

Гордієнко Н.С.бухгалтер обкому профспілки енергетиків 10-01-2011 9:24

Чи може застосовуватися податкова соціальна пільга до працівників,виконуючих громадську роботу по основному місцю роботи і, отримуючих щомісячну доплату(з утримуваннями та нарахуваннями) в обкомі профспілки, якщо на основному місці роботи вони заяву на пільгу не писали
Згідно зі ст. 169.2 розділу 4 ПКУ платник податку має право самостійно вибрати місце, де застосовується податкова соціальна пільга до нарахованого платнику податку місячного доходу у вигляді заробітної плати. Слід звернути особливу увагу платників податку, що податкова соціальна пільга може застосовуватися до нарахованого платнику податку місячного доходу у вигляді заробітної плати тільки за одним місцем його нарахування (виплати). У чинному податковому законодавстві до 2011 року податкова соціальна пільга застосовувалася до доходу, нарахованого на користь платника як заробітна плата (інші прирівняні до неї, відповідно до законодавства, виплати, компенсації та винагороди) автоматично за основним місцем роботи (місце роботи, де зберігається трудова книжка). У підпункті 169.2.2 зазначено, що платник податку подає роботодавцю заяву про самостійне обрання місця застосування податкової соціальної пільги (далі – заява про застосування пільги). Крім того, у статті не розглядаються такі поняття, як «основне місце роботи» та «робота за сумісництвом». Тому платник податку для застосування податкової соціальної пільги до доходу, нарахованого на користь платника як заробітна плата, обов’язково повинен подати відповідну заяву за обраним ним місцем отримання доходу. Якщо платник податку прийняв рішення про зміну місця нарахування податкової соціальної пільги (наприклад, з причини перевищення допустимого рівня отриманого доходу), то він подає дві заяви. Першу – роботодавцю за місцем застосування податкової соціальної пільги про відмову від її застосування та зміну місця застосування, при цьому вибране місце застосування пільги не вказується. Другу – роботодавцю за вибраним платником податку новим місцем застосування податкової соціальної пільги.Важливо звернути увагу на те, що податкова соціальна пільга починає застосовуватися до нарахованих доходів у вигляді заробітної плати з дня отримання роботодавцем заяви платника податку про застосування пільги та документів, що підтверджують таке право. Виходячи з цього, раціональним рішенням є подавати заяву про застосування  податкової соціальної пільги до доходу, нарахованого на користь платника як заробітна плата, чи зміни місця застосування протягом місяця, що передує вибраному місяцеві, для застосування пільги або під час подання заяви про зарахування на роботу.Якщо заява про застосування податкової соціальної пільги подається протягом місяця, у якому платник податку бажає отримати і має право на пільгу, то вона буде застосовуватися до частини місячного доходу, яка припадає на кількість днів з моменту подачі заяви. Якщо платник податку подав заяву про застосування податкової соціальної пільги  одночасно з заявою про зарахування на роботу, то пільга застосовується до частини доходу платника за відпрацьований термін за умови наявності підстави для її застосування. Посилання: http://edu.minfin.gov.ua/TaxCodex/Pages/articles/st169.aspx 

компаниец игорь петрович 10-01-2011 8:47

хочу зарегистрироваться как СПД в январе 2011 г., торговую деятельность начинать в марте 2011. Как лучше оформить единый податок
Доброго дня Ігорє Петровичу! Якщо Ви плануєте розпочати діяльність з березня 2011 року Вам необхідно врахувати, якщо Ви зарееструєтесь у січні 2011 року, то ми Вам запропонуємо сплачувати єдиний податок з січня місяца або з квітня 2011 року.

ФОП Калашник В.В. 08-01-2011 11:35

Постанова КМУ від 27.12.2010 р. №1196 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2000 р. № 507» набирає чинності з 1 січня 2011 року.
Серед іншого зміни зазначають, що Держказначейство не здійснюватиме, як раніше, розподіл сум єдиного податку між місцевими бюджетами, Пенсійним фондом та соцфондами. З нового року підприємці самостійно це робитимуть:
43% єдиного податку має сплачуватись ними на рахунки відповідного місцевого бюджету

57% єдиного податку сплачуватиметься на рахунки ПФУ у складі єдиного соціального внеску. Нагадаємо, мінімальний щомісячний єдиний соціальний внесок для підприємця на єдиному податку становить 34,7% від мінімальної заробітної плати.
Отже з нового року підприємці на єдиному податку платитимуть тільки 43% від ставки єдиного податку та єдиний соціальний внесок.
57% єдиного податку сплачуватиметься на рахунки ПФУ у складі єдиного соціального внеску. Нагадаємо, мінімальний щомісячний єдиний соціальний внесок для підприємця на єдиному податку становить 34,7% від мінімальної заробітної плати.
Підскажіть, 43 % *200 - 86 грн. ми будемо платити на старі рахунки, а інші 57 % єдиного податку 114 грн. куди платити? і я так розумію 34,7 % ЄСВ це буде окрема сума від прожитковго мінімума на 01,01,2011р. (найманих прцівників не маю)?
Щодо сплати 57% єдиного податку та розрахунку ЄСВ радимо звернутися до відповідного відділення Пенсійного фонду України

Владимир 08-01-2011 1:23

Если я платил единый налог и у меня остатки больше 650 тысяч. Надо ли эти остатки как-то показывать в налоговую?
Доброго дня Володимирє! Податковий кодекс України набрав чинності з 1 січня 2011 року.Відповідно  статті 177 фізичні особи-підприємці зобов"язані вести Книгу обліку доходів та витрат та мати підтверджуючі документи щодо походження товари. Форма Книги обліку доходів і витрат та порядок її ведення визначається центральним органом державної податкової служби. Інформації стосовно залишків товарів та подальшого ведення обліку не надходило.

Тарас 07-01-2011 15:13

Я , гражданин Украины , проживающий в городе Белая Церковь Киевской области хочу торговать продуктами питания на одном из рынков города в торговом помещении общей площадью всего 5 квадратных метров . Мною прогнозируемая выручка 1000 грн в день , или 300 - 330 тысяч в год . Я получил уже свидетельство частного предпринемателя , оформил договор оренды на рынке . У своего налогового инспектора 06.01.2011 получил отказ в получении единого налога без кассового апарата .
Я планировал заниматся предпринемательской деятельностью без кассового апарата на упрощенной системе налогообложения . Хочу выяснить , согласно какими законами или указами мотивировал мой инспектор , где я могу их почитать и какой выбор налогообложения у меня есть . Огромное спасибо за ответ . Тарас .
Доброго дня ! Податковий кодекс України набрав чинності 1 січня 2011 року.Перехідними положеннями  ( розділ XX) передбачено, что до внесення змін до розділу XIVПодаткового кодексу України в частині оподаткування суб’єктів малого підприємництва Указ Президента України «Про спрощену систему оподаткування , обліку та звітності» застосовується з певними особливостями. Платник єдиного податку здійснює діяльність без касового апарату. Підприємці на ринку сплачують фіксований податок при наявності договору з ринком .

оксана 06-01-2011 21:52

скажите пожалуйста останется ли для единщика "оптовая и розничная торговля" (наемных работников нет) во 2 квартале 2011 г. или необходимо будет перейти на общую систему.
спасибо.
Доброго дня Оксано! Для того, щоб перейти на загальну систему оподаткування платнику єдиного податку необхідно з 1 березня по 15 березня поточного року подати до органів ДПС відповідну заяву і з 1 квітня 2011 року Ви платник на загальну систему оподаткування. Змін в Податковий кодекс України стосовно оподаткування суб"єктів малого підприємництва не внесено.

ЧП Неля 06-01-2011 20:41

С Рождеством Христовым! И заранее спасибо. Работаю 3 месяца в год, но я же не могу каждый год открывать и закрывать предпринимателя - правильно? Тем более,что это не так-то просто. Если у меня нулевой доход, могу ли я подать декларацию с нулевым доходом и не платить в пенсионный фонд за этот период?
Доброго дня ! Якщо у Вас немає доходу, то Ви повинні подавати декларацію про доходи і у розділі доходів від підприємницької діяльності  написати, що доходу немає. Якщо немає доходу, в пенсійний фонд  внески не передбачено.

Частный предриниматель-Сергей 06-01-2011 16:23

В 2010г. плательщик Единого налога+НДС. Как это выглядит с 1.01.2011?Возможен ли выбор между Единым и НДС?До подачи заявления -до16.12.10 никаких разьяснений не было. И вданный момент идут только пригашения на семинары, а год уже начался. Спасибо.
Доброго дня, Сергію! Податковий кодекс України підписаний Президентом України 2 грудня 2010 року. Розділ XX Податкового кодексу України  ( підрозділ 8.Особливості справляння єдиного та фіксованого податку ) передбачено, що з 1 січня 2011 року єдиний податок застосовується з певними особливостями, зокрема, платники єдиного податку не є платниками ПДВ. Щодо роз'яснень з цього приводу, то на початку грудня їх було чимало як на веб-сайті ДПА в Черкаській області (http://www.sta.ck.ua/php/news/content.phtml?number=3753), так і в місцевих ЗМІ (приміром у газетах "Вечірні Черкаси", "Черкаський край").

Наталия 06-01-2011 16:15

Подскажите,пожалуйста,отчетность по транспортному налогу на 2011 год упразднена? И налоговый расчет по коммунальному налогу сдается только за период 2010года, в 2011 году не будет?
Доброго дня Наталіє! Податковий кодекс України набрав чинності з 1 січня 2011 року.До складу місцевих податків і зборів відноситься податок на нерухоме майно,збір за місця паркування транспортних засобів,збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності та туристичний збір.Комунальний податок не справляється. Вам необхідно здати останній звіт по комунальному податку за 2010 рік. В Податкому кодексі України є збір за першу реєстрацію транспортного засобу, як Ви розумієте це збір виключно за першу реєстрацію.

Наталия 06-01-2011 15:56

Подскажите,пожалуйста,отчетность по транспортному налогу на 2011 год упразднена? И налоговый расчет по коммунальному налогу сдается только за период 2010года, в 2011 году не будет?
Поскольку этих налогов нет в Налоговом кодексе, и отчетность касательно них упразднена. Что касается уплаты транспортного налога в 2011 году, следует руководствоваться разъяснением: http://www.sta.ck.ua/php/news/content.phtml?number=3896

Марина Володимирівна 06-01-2011 15:43

А я кщо договору на поставку немає, лише рахунок фактура, накладна і податкова накладна?
Доброго дня Марино Володимирівно! Для підприємців на Україні передбачені договора. Не зрозуміло, як це немає договору.

Наталья 06-01-2011 14:7

Спасибо за ответ, т.е. разделять единый налог на проценты и платить на разные счета не надо?
Доброго дня Наталіє!  На рахунок єдиного податку необхідно перераховувати 43% від Вашої ставки єдиного податку, решта перераховується на рахунки єдиного соціального внеску - будь ласка, за номерами рахунків зверніться до Пенсійного фонду України.

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...