Налоговая справка ГФС
Алексей 01-07-2010 9:12
Я не планирую вести предпринимательскую деятельность, но вот прочитав про процедуры закрытия, сколько времени они занимают, сколько инстанций необходимо пройти - то проще мне так кажется перевестить на общую систему.
Если я не буду вести деятельность - буду подавать 0, если буду вести - буду платить налоги. В случае после 3 лет "неактивности" пусть меня закрывают. Я думаю это самый простой вариант в данной ситуации
Меня интересует вопрос - если у меня 0 декларация будет, так как я не веду деятельность - обязательно ли мне сдавать декларацию и могут ли у меня возникнут какие-то проблемы из-за сдачи нулевой декларации.
ххх 01-07-2010 8:2
Татьяна Владимировна 30-06-2010 23:10
Марина Володимирівна 30-06-2010 17:15
Алексей 30-06-2010 14:22
Поэтому возникает ряд вопросов:
1. как осуществляется переход?
2. есть ли какие-то проверки, которые нужно пройти для перехода на общую систему налогообложения?
3. если я буду подавать нулевые декларации будут ли какие-то вопросы ко мне и могу ли я это делать, если дохода нет?
4. что делать с книгой, которую вел на едином налоге - она продолжается для общей системы?
5. и еще подскажите мне говорили если 3 года ты находишься на единой системе налогообложения, но не занимаешься предпринимательством - сдаешь нулевую декларацию тебя через этот срок автоматически снимают с регистрации как предпринимателя, это правда?
Просто предпринимательством не занимаюсь уже, налог платить дальше не хочу. Думаю перевестись на общую систему и сдавать нулевые декларации пока не занимаюсь. Если три года ничего не поменяется - автоматически закроюсь, если надумаю заниматься - просто буду платить налоги как на едином и все. Значительно проще чем начинать ликвидацию предпринимателя со всеми инстанциями, проверками и т. д.
Якщо протягом календарного року прийнято рішення про відмову від застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, фізична особа - платник єдиного податку повинна подати не пізніше ніж за 15 днів до закінчення попереднього звітного (податкового) періоду (кварталу) заяву про відмову від застосування спрощеної системи оподаткування та повернути Свідоцтво разом з усіма довідками до органу державної податкової служби, який їх видав. Слід мати на увазі, що автоматично втрачається можливість застосування протягом цього календарного року спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, оскільки статтею 4 Указу зазначено, що рішення про перехід на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності може бути прийняте не більше одного разу за календарний рік.
У Вас також не повинно бути заборгованості перед бюджетом. Облік доходів та витрат на загальній системі оподаткування не передбачає ведення Книги. Так, якщо тривалий час Ви не будете здійснювати підприємницьку діяльність, то податкові органи в судовому порядку мають право припинити таку діяльність.
Здійснення підприємницької діяльності передбачає отримання прибутку, тому подання деклацій з "нулями" є абсолютно нелогічним.
Ольга Петрівна 30-06-2010 12:49
Коршун.О.В 30-06-2010 10:44
Оксана 30-06-2010 10:28
Ольга Петрівна 29-06-2010 16:12
Андрей Коваленко, студент 29-06-2010 12:41
Димитрий 27-06-2010 18:0
У меня прошла плановая проверка налоговой инспекции.Я торгую цифровой техникой.В результате проверки біл описан товар с розничніми ценами.Сейчас мне вменяют штраф в 2-х кратном размере от стоимости товара по описи,что составляет 260000грн.(по описи товар на сумму 130000грн),ссылаясь на то, что нет накладных на покупку товара.Я являюсь плательщиком единого налога.Согласно листа ДПА N7684/Т/17-3115 від 26.10.2004р. я нарушаю закон о порядке ведения книги доходов и затрат.Считаю,что наказівать меня можно за неправильное ведение книги и отсутсвие первичніх документов .Как поступать,на что ссілаться?
Алексей 01-07-2010 10:4
- заяву про припинення платника податків за ф. N 8-ОПП (додаток 8), дата якої фіксується в журналі за ф. N 6-ОПП;
- оригінали документів, що видаються органами державної податкової служби платнику податків (свідоцтва, патенти, довідки за формою N 4-ОПП, інші довідки тощо) і підлягають поверненню до органу державної податкової служби, а також завірені органом державної податкової служби копії цих документів, якщо такі видавались та підлягають поверненню до органу державної податкової служби.
З метою оподаткування ліквідацією платника податків або його філії, відділення чи іншого відокремленого підрозділу є ліквідація платника податків як юридичної особи або зупинення реєстрації фізичної особи як підприємця, унаслідок якої відбувається закриття їх рахунків та/або втрата статусу як платника податків відповідно до законодавства.
У 3-денний термін від дати внесення до Єдиного державного реєстру відомостей про те, що фізична особа перебуває у процесі припинення, подати в орган державної податкової служби, в якому платник податків перебуває на обліку, ряд документів.
У зв'язку з проведенням реорганізації чи ліквідації фізичної особи органом державної податкової служби приймається рішення про проведення позапланової виїзної перевірки платника податків, який перебуває на обліку в такому органі.
Призначається перевірка, яку відповідні підрозділи розпочинають протягом місяця після одержання того документа, що надійшов до органу державної податкової служби першим.