Налоговая справка ГФС

НАТАЛІЯ 23-04-2015 11:41

Доброго дня! Чи потрібно в звіті 1ДФ заповнювати графи 6 та 7 для працівника ЦПХ? Дякую за відповідь.
Доброго дня!

Графи 6 та 7 заповнюються на працівника, якого Ви оформлюєте на роботу за трудовою угодою.

Дякуємо за питання

 

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Леся 23-04-2015 10:59

Здравствуйте,подскажите пожалуйста,фон на 2группе ,при подаче последней декларации не досмотрели выписки по банку и неправильнльно указали доход ,ноЕН и ЕСВ заплатили вовремя,чем это грозит?
Доброго дня!

За уточнення показників минулих податкових періодів передбачені штрафи, але не у всіх випадках. Штраф доведеться сплатити тільки в тому разі, якщо в результаті помилки була занижена сума податку, яка підлягала сплаті до бюджету.

Якщо підприємці першої та другої групи, занизили свій дохід, відображений у декларації, це не призведе до штрафу, оскільки вони сплачують фіксовану ставку податку незалежно від суми отриманого доходу.

Дякуємо за питання

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Наталя 22-04-2015 20:31

Добрий день. Чи може підприємець відкрити аптеку і працювати по КВЕД 47.73 роздрібна торгівля фармацевтичними товарами в спеціалізованих магазинах, при цьому продавати будь - які ліки без касового апарату в аптеці. Дякую.
Добрий день! КВЕД 47.73Роздрібна торгівля фармацевтичними товарами в спеціалізованих магазинах в Україні. п. 6 ст. 9 Закону про РРО без РРО та РК можна було працювати всім фізособам -підприємцям, які сплачують єдиний податок.Новий же варіант згаданого пункту говорить : без касового апарата дозволено провадити діяльність фізособам-підприємцям, які, згідно з Податковим кодексом України, належать до груп платників єдиного податку, що не застосовують РРО. Тож обов'язок застосування РРО поширюється також і на підприємців ІІ та ІІІ груп спрощеної системи, крім тих, які здійснюють діяльність на ринках та продаж товарів дрібнороздрібнлї торговельної мережі через засоби пересувної мережі.Для єдинників ІІ та ІІІ груп, які не пізніше 30.06.15 р. почнуть застосовувати РРО, працює звільнення від перевірок правильності застосування порядку використання РРО.Діятиме воно з дати початку використання РРО й до 01.01.2017 року.

Статтею 3 Закону про РРО визначено вимоги щодо порядку проведення розрахунків суб'єктами господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо), при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зокрема згідно з п. 1 цієї статті суб'єкти господарювання повинні здійснювати розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані в установленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених цим Законом, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку РК.

Пунктом 7 переліку окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування РРО з використанням РК та КОРО визначено, що роздрібна торгівля медичними та фармацевтичними товарами та надання медичних і ветеринарних послуг на території села дозволено проводити  без РРО.

Ольга 22-04-2015 18:26

Предприятие на едином налоге третьей группы (4 %) занимается перевозкой пассажиров. Есть необходимость в продаже одного автобуса и покупке другого. Какой КВЕД необходимо иметь для осуществления такой операции?
Доброго дня!

КВЕД 50.10 "Торгівля автотранспортними засобами":

Відноситься торгівля новими та уживаними автотранспортними засобами, зокрема, автобусами і мікроавтобусами

Дякуємо за питання

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ирина 22-04-2015 15:55

Добрый день. Предприятие будет распродавать основные средства в связи с закрытием. Подскажите пожалуйста,нужно ли иметь определённый КВЕД,аргументирующий получение дохода от продажи основных средств? Предприятие работает по КВЕД 68.20-предоставление в аренду собственного или арендованного недвижимого имущества.
При продажу ОЗ юридичними особами – платниками ЄП дохід визначається як сума коштів, отриманих від продажу таких товарів ОЗ (ст..292.2 ПКУ).

КВЕД 2010 Клас 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна в Україні. Клас 68.20 включає:

надання в оренду та управління власним або орендованим нерухомим майном:

        багатоквартирними будівлями та житлом;

нежитловими будівлями, у т.ч. виставковими залами, складськими приміщеннями;

земельними ділянками;

надання будівель, упоряджених або неупоряджених квартир чи апартаментів для довготермінового використання зазвичай на умовах щомісячної або річної оплати;

Цей клас також включає: діяльність ринків, розроблення будівельних проектів для власного використання, експлуатацію житлових мобільних комплексів, надання приміщень виключно для утримання тварин.

Згідно податкового кодексу точних роз’яснень немає, варто знати до якої групи платників ви належите (пільговик, на зальній системи чи спрощеній) тому для детальної консультації зверніться до інспекції де перебуваєте на обліку.

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Анна Викторовна 22-04-2015 15:53

на расчетный счет юр.предприятия в апреле 2015г был приход от покупателя ошибочного платежа,в этом же месяце он был возвращен покупателю согласно письма. Нужно ли выписывать налоговую накладную а потом приложение №2?
Доброго дня.

Відповідно до пп. 201.1. ст. 201 ПКУ платник податку зобов’язаний надати покупцю (отримувачу) податкову накладну, складену в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи, та зареєстровану в Єдиному реєстрі податкових накладних. Податкова накладна складається на кожне повне або часткове постачання товарів/послуг, а також на суму коштів, що надійшли на поточний рахунок як попередня оплата (аванс) згідно пп. 201.7 ст.201 ПКУ. У разі якщо частка товарів/послуг, послуг не містить відокремленої вартості, перелік (номенклатура) частково поставлених товарів/послуг зазначається в додатку до податкової накладної у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, та враховується при визначенні загальних податкових зобов'язань.

Для більш детальної консультації 28 квітня о 11.00 год. в залі засідань райдержадміністрації (м. Черкаси, вул. Чорновола, 157) ВІДБУДЕТЬСЯ СЕМІНАР для платників податку щодо обов'язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій з 1 липня 2015 року, соціальна пільга, форма 1-ДФ, декларування доходів, електронне адміністрування ПДВ. Будемо раді бачити!

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

елена 22-04-2015 14:18

чи платить фоп 3 груп за використання води (зоопарк) і за скиди забруд.речовин у водні обєкти
Доброго дня!

Відповідно до ст. 297.1. платники єдиного податку звільняються від обов'язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з таких податків і зборів:

1) податку на прибуток підприємств;

2) податку на доходи фізичних осіб у частині доходів (об'єкта оподаткування), що отримані в результаті господарської діяльності платника єдиного податку першої - третьої групи (фізичної особи) та оподатковані згідно з цією главою;

3) податку на додану вартість з операцій з постачання товарів, робіт та послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, крім податку на додану вартість, що сплачується фізичними особами та юридичними особами, які обрали ставку єдиного податку, визначену підпунктом 1 пункту 293.3 статті 293 цього Кодексу, а також що сплачується платниками єдиного податку четвертої групи;

4) податку на майно (в частині земельного податку), крім земельного податку за земельні ділянки, що не використовуються платниками єдиного податку першої - третьої груп для провадження господарської діяльності та платниками єдиного податку четвертої групи для ведення сільськогосподарського товаровиробництва;

5) рентної плати за спеціальне використання води платниками єдиного податку четвертої групи.

Нарахування, сплата та подання звітності з податків і зборів інших, ніж зазначені у пункті 297.1 цієї статті, здійснюються платниками єдиного податку в порядку, розмірах та у строки, встановлені цим Кодексом.

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Валентина 22-04-2015 11:31

Юридична особа 3 група. .Працівники отримують зарплату з оформленням грошових чеків та оформленням прибуткових та видаткових касових ордерів та касової книги.Чи потрібно реєструвати касовий апарат з 01.07.15р.Інших надходжень в касу немає?Дякую.
Доброго дня!

Відповідно до переліку окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій

1. Роздрібна торгівля продовольчими товарами та пивом у пляшках і бляшанках за умови відсутності продажу інших підакцизних товарів, що здійснюється фізичними особами - підприємцями, які сплачують єдиний податок.

2. Роздрібна торгівля через засоби пересувної торговельної мережі (автомагазини, авторозвозки, автоцистерни, цистерни, бочки, бідони, низькотемпературні лотки-прилавки, візки, розноски, лотки, столики), що розташовані за межами стаціонарних приміщень.

3. Роздрібна торгівля на ринках, ярмарках (за винятком розташованих на їх території магазинів, кіосків, палаток, павільйонів, приміщень контейнерного типу.

4. Роздрібна торгівля та громадське харчування на території села, що здійснюється підприємствами споживчої кооперації, а також сільськогосподарськими товаровиробниками, які використовують продукцію власного виробництва.

5. Продаж страв та безалкогольних напоїв у буфетах вищих навчальних закладів, у їдальнях і буфетах підприємств УТОС та УТОГ.

6. Роздрібна торгівля, громадське харчування та побутове обслуговування на території закритих військових гарнізонів і містечок, а також військових частин, розташованих у межах сіл.

7. Роздрібна торгівля медичними і фармацевтичними товарами та надання медичних і ветеринарних послуг на території села.

8. Продаж товарів (за переліком, затвердженим Держкомзв'язку і погодженим із Мінекономіки та Державною податковою адміністрацією) і надання послуг поштовими відділеннями та пунктами зв'язку в селах.

9. Продаж газет, журналів, конвертів, листівок, знаків оплати поштових послуг, іншої друкованої продукції на підприємствах поштового зв'язку, якщо питома вага такої продукції становить понад 50 відсотків загального товарообороту за відсутності продажу алкогольних напоїв та підакцизних непродовольчих товарів.

10. Продаж квитків у кіосках та салонах транспортних засобів для проїзду в міському, приміському та міжміському електротранспорті, міжміському автотранспорті, на морських і річкових суднах, а також продаж у кіосках телефонних карток, що застосовуються у таксофонних мережах.

11. Надання побутових послуг:

на території села;

вдома у замовника з ремонту та встановлення побутових машин і приладів, радіоелектронної апаратури, телеантен, ремонту і складання меблів, прибирання квартир, догляду за дітьми, хворими та людьми похилого віку, фотографування, дрібного ремонту квартир за переліком робіт, що встановлюється Мінекономіки та Державною податковою адміністрацією, приготування їжі, прання білизни, хімічного чищення меблів, килимів та інших килимових виробів (за умови проведення розрахунків на місці надання послуг);

з ремонту взуття, швейних та трикотажних виробів, виробів текстильної та шкіряної галантереї, радіоелектронної апаратури, побутових машин і приладів, металевих виробів та хімічного чищення структурними підрозділами підприємств і суб'єктами підприємницької діяльності з 1 або 2 працюючими.

12. Пункт 12 виключено

13. Надання послуг бібліотеками.

14. Продаж предметів релігійно-обрядової атрибутики та надання обрядових послуг релігійними організаціями.

15. Продаж товарів з розносок і ручних візків, надання послуг у салонах на залізничному, морському, річковому та повітряному транспорті за переліком, затвердженим Мінтрансом і погодженим з Мінекономіки та Державною податковою адміністрацією, а на повітряних суднах, задіяних у міжнародних повітряних сполученнях, - також продаж алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

16. Надання на вокзалах та у портах послуг носильниками з доставлення багажу пасажирів.

17. Роздрібна торгівля насінням у кіосках на території сіл та селищ міського типу.

18. Реалізація білетів державних лотерей, крім продажу цих білетів через електронну систему прийняття ставок, що контролюється у режимі реального часу Державним казначейством.

19. Приймання від населення вторинної сировини (крім металобрухту).

20. Страхування майнових та особистих ризиків фізичних осіб, яке проводиться страховими агентами за межами приміщення страховика, крім обов'язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів за додатковими договорами ("Зелена Картка").

21. Надання ритуальних послуг за умови проведення розрахунків вдома у замовника.

22. Провадження діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг суб'єктами підприємницької діяльності на території сіл і селищ міського типу, яким згідно із Законом України "Про статус гірських населених пунктів в Україні" надано статус гірських.

23. Надання медичних послуг виїзними бригадами та медичне обслуговування вдома у замовника.

24. Організація прийому та обслуговування туристів в Україні, розрахунки за які проводяться у безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків), а також надання туристичних та екскурсійних послуг за умови проведення розрахунків за межами стаціонарних приміщень суб'єктів туристичної та екскурсійної діяльності.

25. Надання послуг:

з видачі дозволів на вилов риби і полювання;

з газопостачання, водопостачання, водовідведення і теплопостачання в селах за умови проведення розрахунків вдома у споживача.

26. Продаж булочних, кондитерських і порційних кулінарних виробів, морозива, безалкогольних напоїв, сувенірів, іграшок і надувних кульок з розносок та ручних візків у театрально-видовищних та спортивних закладах.

27. Приймання від населення та реалізація через бджільницькі торговельно-заготівельні пункти продуктів бджільництва, обладнання та інвентарю для пасічників.

Норми п.1 ст.9 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» можуть застосовуватись підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, при проведенні розрахунків з часткової оплати за путівки Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності при наданні послуг, за умови проведення розрахунків у касі підприємства з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку. У разі недотримання цієї умови, необхідно застосувати реєстратор розрахункових операцій.

Для більш детальної консультації запрошуємо 28 квітня о 11.00 год. в зал засідань райдержадміністрації (м. Черкаси, вул. Чорновола, 157) де ВІДБУДЕТЬСЯ СЕМІНАР для платників податку щодо обов'язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій з 1 липня 2015 року, соціальна пільга, форма 1-ДФ, декларування доходів, електронне адміністрування ПДВ. Будемо раді бачити!

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Валентина 22-04-2015 10:1

Доброго дня! Підприємець 2гр.єдиного податку торгує пивом і здає декларацію по акцизному податку.Коли йому потрібно зареєструвати касовий апарат?
Доброго дня!     

Законом України №71-VIII запроваджено обов’язкове застосовувати РРО для платників єдиного податку фізичних осіб-підприємців другої і третьої груп:

- з 1 липня 2015 року для платників єдиного податку третьої групи;

- з 1 січня 2016 року  для платників єдиного податку другої групи.

      Виняток - фізичні особи - підприємці - платники єдиного податку другої і третьої груп, які здійснюють діяльність на ринках, продаж товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі.

Водночас змінами до Перехідних положень Кодексу (пункт 28) встановлено, що фізичні особи - підприємці - платники єдиного податку другої і третьої груп, які з 1 січня 2015 року до 30 червня 2015 року включно почали застосовувати у власній господарській діяльності зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО, з дати початку застосування РРО до 1 січня 2017 року звільняються від перевірок з питань дотримання порядку застосування РРО.

Найкращий варіант для вас буде до 1 липня 2015 року. Для більш детальної консультації 28 квітня о 11.00 год. в залі засідань райдержадміністрації (м. Черкаси, вул. Чорновола, 157) ВІДБУДЕТЬСЯ СЕМІНАР для платників податку щодо обов'язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій з 1 липня 2015 року, соціальна пільга, форма 1-ДФ, декларування доходів, електронне адміністрування ПДВ. Будемо раді бачити!

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Таня 22-04-2015 9:52

СКАЖІТЬ ,БУДЬ- ЛАСКА,ЧИ ПОТРІБНО МЕНІ ПОДАВАТИ ЗВІТ ПРО СУМИ ПОДАТКОВИХ ПІЛЬГ ЗА 1 КВАРТАЛ,ЯКЩО СВІДОЦТВО ПЛАТНИКА ПДВ АНУЛЬОВАНО В СІЧНІ? У СІЧНІ МИ ОТРИМАЛИ ДОХІД І ПОДАЛИ СКАСОВУЮЧУ ДЕКЛАПАЦІЮ ПО ПДВ,ДЕ ВКАЗАНА СУМА ЦЬОГО ДОХОДУ.
Доброго дня.

Якщо за цей період  була пільга, то потрібно...

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Наталія Іванівна 21-04-2015 13:55

Доброго дня! Здійснюється попередня оплата нерезидентові за виконання робіт по сертифікації продукції згідно договору. В день оплати підприємство виписує ПН по зобов"язаннях само на себе та реєструє її в ЄРПН. А коли можна буде скористатись податковим кредитом по цій оплаті? в цьому ж місяці чи після виконання робіт згідно акту? Листом від 17.02.2015 р. № 5292/7/99-99-19-03-02-17 ДФС роз"яснено,що датою виникнення права на ПК є дата складання податкової накладної та реєстрація її в ЄРПН. Тобто, однією і тією ж датою підприємство відображає суму ПДВ і в зобов"язаннях і в кредиті? А базою для нарахування ПДВ є вартість у валюті контракту по курсу НБУ на дату оплати? Дякую.
Доброго дня!

Датою виникнення права платника податку на формування ПК відповідно до пункту 198.2 стаття 198 розділу V Кодексу вважається дата тієї події, що відбувається раніше:

1) дата списання коштів з банківського рахунка платника податку на оплату товарів/послуг;

2) дата отримання платником податку товарів/послуг, що підтверджено податковою накладною.

Відсутність факту реєстрації платником податку – продавцем товарів/послуг податкових накладних в Єдиному реєстрі та порушення порядку заповнення податкової накладної не дає права покупцю на включення сум ПДВ до ПК та не звільняє продавця від обов’язку включення суми ПДВ, вказаної в податковій накладній, до суми ПЗ за звітний період (пункт 201.10 ст. 201 розділу V Кодексу). Маєте право від дати реєстрації накладної використати право на ПК.

Якщо постачальник не надав податкову накладну або надав її, але не зареєстрував у ЄРПН, право на формування ПК втрачається.

Стосовно бази для нарахування ПДВ є вартість у валюті контракту по курсу НБУ на дату оплати.

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Наталія 21-04-2015 13:38

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи змінилися форми подання декларації екологічного податку, декларації по воді та туристтичний збір. ДЯКУЮ)))
Доброго дня!

Для забезпечення виконання пункту 9 розділу ІІ „Прикінцеві положення” Закону України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи” та з метою реалізації вимог статті 46 розділу II і Розділом VIIІ „Екологічний податок” Кодексу, виникла необхідність затвердження форми Податкової декларації екологічного податку. Проект наказу розроблено на заміну діючому наказу Державної податкової адміністрації України від 24 грудня 2010 року № 1010 „Про затвердження форми Податкової декларації з екологічного податку”. Рекомендовано платникам до затвердження нової форми податкової декларації застосовувати форму, затверджену наказом №1010.Ознайомитись з проектом наказу можна  за посиланням http://sfs.gov.ua/diyalnist-/regulyatorna-politika-/regulyatorna-politika/2015-rik/63631.html

Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи” (далі – Закон № 71) внесено зміни до Податкового кодексу України (далі – Кодекс), якими окремі платежі трансформовано у рентну плату (далі – Плата), а саме:

1)  користування надрами для видобування корисних копалин;

2)  користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин;

3)  користування радіочастотним ресурсом України;

4)  спеціальне використання води;

5)  спеціальне використання лісових ресурсів;

6)  транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами, транзитне транспортування трубопроводами природного газу та аміаку територією України.

До затвердження форми податкової декларації з рентної плати рекомендовано платникам рентної плати залежно від об’єкта оподаткування звітуватися за формами, затвердженими наказами ДПА України від 24.12.2010 № 1011 „Про затвердження форм податкових розрахунків з рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами, транзитне транспортування трубопроводами природного газу та аміаку територією України”, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 20.01.2011 за № 81/18819, від 24.12.2010 № 1018 „Про затвердження форми Податкового розрахунку збору за користування радіочастотним ресурсом України”, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 12.01.2011 за № 28/18766, та наказами Міністерства фінансів України від 17.09.2012 № 1000 „Про затвердження форм податкових розрахунків з плати за користування надрами”, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 15.10.2012 за №  1732/22044, від 21.12.2012 № 1403 „Про затвердження форм податкових декларацій збору за спеціальне використання води”, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 15.01.2013 за № 123/22655, від 21.12.2012 № 1404 „Про затвердження форми Податкового розрахунку збору за спеціальне використання лісових ресурсів”, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 22.01.2013 за № 172/22704.

Міністерство фінансів України даним повідомляє про розроблення проекту наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження форм податкових декларацій збору за місця для паркування транспортних засобів та туристичного збору».

Проект наказу розроблено з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність з чинним законодавством України, зокрема з постановами Кабінету Міністрів України:

- від 21.05.2014 № 2160, якою Міністерство доходів і зборів України реорганізовано та утворено Державну фіскальну службу України;

- від 21.05.2014 № 236, якою затверджене Положення про Державну фіскальну службу України, яка є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України і який реалізує державну податкову політику;

- від 20.08.2014 № 375, якою затверджене Положення про Міністерство фінансів України, до компетенції якого належить забезпечення формування єдиної державної податкової, митної політики.

У зв’язку із зазначеним, Мінфіном розроблено проект наказу, яким пропонується затвердити форми Декларацій по збору за місця для паркування транспортних засобів та туристичного збору, і відповідно визнається таким, що втратив чинність наказ Міністерства доходів і зборів № 866.

Ознайомитись можна за посиланням http://sfs.gov.ua/diyalnist-/regulyatorna-politika-/regulyatorna-politika/2015-rik/63668.html

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...