Налоговая справка ГФС

Оксана 21-01-2015 9:48

Добрий день.Проживаю в м Черкаси,звітую в Чигиринську ДПс.Підскажіть номер телефону за якими можна отримати консультацію.Не можу відправити договір ,тому що незнаю (орагнДПС) в осбобі?Я зараз на загальному податку тимчасово без діяльності.Які звіти я повинна відправити .Зарані вам дякую
Доброго дня. Адреса Чигиринського відділення Кам'янської ОДПІ: м.Чигирин, вул. Б.Хмельницького, 25, контактний телефон органу: (04730) 2-58-29. Дякую за запитання. 

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Юлия Усик 21-01-2015 9:38

Здравствуйте, подскажите пожалуйста: Частный предприниматель единщик 2 группа должен ли сумму положенную на расчетный счет для закупки товар отражать в Книге 10 и в отчете "Податкова декларація платника єдиного податку"
Доброго дня.  Якщо фізична особа – підприємець отримані суми доходу від продажу товарів (робіт, послуг) у вигляді готівки відобразила у Книзі та вносить у погодженому з банком порядку готівку на свій розрахунковий рахунок, який відкритий для здійснення підприємницької діяльності, то вдруге ця сума не відображається у Книзі, яку ведуть платники єдиного податку.

Дякуємо за питання

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Лілія 21-01-2015 9:25

Доброго дня! Допоможіть у наступному питанні: ФОП (працює без печатки) приймає на роботу працівника. Який зразок трудового договору? (попередній зразок типового договору розроблений для центру зайнятості) Який порядок реєстрації трудових договорів в податковій? Терміново потрібно прийняти працівника! Дякую за відповідь!
Доброго дня. В зв'язку з тим, що порядок реєстрації трудових договорів в ДФС не затверджено пропонуємо повідомити про прийняття найманих працівників на роботу листом довільної форми. Дякуємо за запитання 

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Оксана Федорівна 21-01-2015 0:4

Доброго дня! Питання по податку на нерухоме майно (нежитловий фонд - офіс) 1. Юридична особа на ЄП, до якого терміну має подати декларацію? Які сроки для сплати? І чи встановлені вже ставки для м.Черкаси? І чи мають юридичнв особи якісь пільги з цього податку? І виходить ми в 2015 році подаємо декларацію за 2015 чи 2014 рік? 2. ФОП на ЄП, теж має офіс, і здає його в оренду, тепер ми маємо теж сплачувати даний податок, чи потрібно нам подавати якусь декларацію чи ми просто отримаємо повідомлення-рішення і сплатимо його? Дякую.
Доброго дня.  Відповідно до п.п. 266.7.5. п. 266.7 ст. 266 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцезнаходженням об’єкта/об’єктів оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому ст. 46 ПКУ, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально. Щодо новоствореного (нововведеного) об’єкта житлової та/або нежитлової нерухомості декларація юридичною особою – платником подається протягом 30 календарних днів з дня виникнення права власності на такий об’єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт.

 Відповідно до п.п. 266.7 1 п. 266.7 ст. 266 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника житлової нерухомості. Обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості виходячи із загальної площі кожного з об’єктів нежитлової нерухомості та відповідної ставки податку. Підпунктом 266.7.2 п. 266.7 ст. 266 ПКУ визначено, що податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку, обчисленого згідно з п.п. 266.7.1 п. 266.7 ст. 266 ПКУ, та відповідні платіжні реквізити, зокрема, органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням кожного з об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком).
 Дякуємо за запитання

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Вікторія 20-01-2015 22:24

Куди подати декларацію акцизного податку як що місце реєстрації фізичної особи підприємця не співпадає з місцім здійснення торгівлі (різні райони міста).Сплата податку за місцем здійснення діяльності.
Декларація з акцизного податку подається до контролюючого органу, який обслуговує адміністративно-територіальні одиниці, на яких розташовані об"єкти продажу підакцизних товарів не пізніше 20 числа наступного місяця після звітного. Сплата акцизного податку до місцевих бюджетів адміністративно-територіальних одиниць, на яких розташовані об"єкти продажу підакцизних товарів. Сума податку перераховується до місцевого бюджету протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку подачі декларації 

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Лілія 20-01-2015 21:37

Скажіть яку суму єдиного податку вказувати в декларації платника єдиного податку 2-ї групи : 243,60грн. чи округлено 244грн. (за умови, що ставка встановлена місцевою владою в макс.розмірі -20%). Які суми проводять по обліковій картці платника єдиного податку в податковій ?
В декларації платника єдиного податку 2-ї групи вказують суму єдиного податку : 243,60грн. (за умови, що ставка встановлена місцевою владою в макс.розмірі -20%).

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Дмитро 20-01-2015 20:56

В які строки сплачувати податок на нерухомість?
відповідно до п.п. 266.10.1 Податкового кодексу України податкове зобов’язання за звітний рік з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачується: а) фізичними особами — протягом 60 днів із дня вручення податкового повідомлення-рішення; б) юридичними особами — авансовими внесками щокварталу до 30-го числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Демідов 20-01-2015 20:53

Як сплачувати транспортний податок з 1 січня 2015 року
Платниками транспортного податку з 1 січня 2015 року є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мають об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см. Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль. Для фізичних осіб податок обчислюється контролюючим органом (ДФС) на підставі даних, які до 1 квітня 2015 року надаються органами внутрішніх справ. Нарахування податку та надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень про сплату податку з транспортних засобів, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом до 1 липня звітного року за місцем проживання (реєстрації) платника. Фізичні особи сплачують податок протягом 60 днів від дня вручення податкового повідомлення-розв’язку за місцем реєстрації транспортних засобів. Юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об’єкта оподаткування декларацію, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально. Юридичні особи сплачують податок авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

юлія 20-01-2015 20:49

Скажіть будь-ласка пиво відносять до алкогольних напоїв і продавати його потрібно з РРО
З 1 липня 2015 року пиво із вмістом етилового спирту від 0,5% буде вважатися алкогольним напоєм. Відповідні зміни внесені Законом України від 28.12.2014 р. № 71-VIII до Закону України «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» от19.12.95 р. № 481/95-ВР (далі — Закон № 481). Крім того, уточнено, що слабоалкогольними напоями, виноградними винами, вермутами та іншими збродженими напоями (наприклад, сидр, перрі) вважаються алкогольні напої з вмістом етилового спирту понад 0,5%, а не 1,2%, як це передбачає чинна редакція Закону № 481. Також уточнено, що є місцем торгівлі. Місце торгівлі — місце реалізації товарів, у тому числі на розлив, в одному торговому приміщенні (будівлі) за місцем його фактичного розташування, для тютюнових виробів і пива — без обмеження площі, для алкогольних напоїв, крім пива, — торговельною площею не менше 20 кв. метрів, обладнане РРО (незалежно від їх кількості) або де є книги обліку розрахункових операцій (незалежно від їх кількості), в яких фіксується виручка від продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів незалежно від того, чи оформляється через них продаж інших товарів. Зазначені зміни наберуть чинності з 1 липня 2015 року.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Иринв 20-01-2015 20:43

Яка нерухомість відноситься до об’єктів нежитлової нерухомості?
Відповідно до п.п. 14.1.129 Податкового кодексу України до об’єктів нежитлової нерухомості належать будівлі, приміщення, що не віднесені відповідно до законодавства до житлового фонду. У нежитловій нерухомості виділяють: а) будівлі готельні – готелі, мотелі, кемпінги, пансіонати, ресторани та бари, туристичні бази, гірські притулки, табори для відпочинку, будинки відпочинку; б) будівлі офісні – будівлі фінансового обслуговування, адміністративно-побутові будівлі, будівлі для конторських та адміністративних цілей; в) будівлі торговельні – торгові центри, універмаги, магазини, криті ринки, павільйони та зали для ярмарків, станції технічного обслуговування автомобілів, їдальні, кафе, закусочні, бази та склади підприємств торгівлі й громадського харчування, будівлі підприємств побутового обслуговування; г) гаражі – гаражі (наземні й підземні) та криті автомобільні стоянки; ґ) будівлі промислові та склади; д) будівлі для публічних виступів (казино, ігорні будинки); е) інші будівлі.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Сергій Петрович 20-01-2015 20:39

Які документи необхідно зібрати волонтерам, які допомагають військовослужбовцям (беруть участь в АТО) для звільнення такої благодійної допомоги від оподаткування?
По-перше такі волонтери повинні бути зареєстровані в Реєстрі волонтерів АТО, який формує Державна фіскальна служба України. Його незабаром буде оприлюднено на офіційному сайті ДФС України. По-друге зазначеним волонтерам необхідно перераховувати (передавати) допомогу безпосередньо наступним відомствам Збройним Силам України, Національній гвардії України, Службі безпеки України, Службі зовнішньої розвідки України, Державній прикордонній службі України, Міністерству внутрішніх справ України, Управлінню державної охорони України, Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України, іншим утвореним відповідно до законів України військовим формуванням, їх з’єднанням, військовим частинам, підрозділам, установам або організаціям, що утримуються за рахунок коштів державного бюджету (п. 33 підрозд. 4 розд. XX Податкового кодексу України). Щодо підтверджуючих документів, то понесені витрати можливо підтвердити платіжним дорученням про перерахуванням коштів на рахунок відомства або актом приймання-передачі товарів за платіжними (розрахунковими) документами на придбання товарів. Також необхідно зауважити, що від оподаткування звільняються кошти або вартість майна (послуг), що надаються як допомога на лікування та медичне обслуговування платника податку, у тому числі, але не виключно, для придбання ліків, донорських компонентів, протезно-ортопедичних виробів, виробів медичного призначення для індивідуального користування інвалідів за рахунок коштів благодійної організації або його роботодавця, в тому числі в частині витрат роботодавця (пп. 165.1.19 п.165.1 ст.165 Податкового кодексу України). Отже, фізична особа — підприємець — платник єдиного податку може не сплачувати єдиний податок лише у разі переходу на сплату інших податків і зборів, визначених Податковим кодексом, або у разі припинення підприємницької діяльності.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Людмила 20-01-2015 20:24

Синові у січні 2014 року виповнилося 18 років, він інвалід з дитинства. Чи маю я право на застосування податкової пільги на дитину у 2015 році? Чи не втратиться дана пільга?
Платник податку, який утримує дитину-інваліда, має право на підвищений розмір податкової соціальної пільги – 150 % у розрахунку на кожну таку дитину віком до 18 років. Податкова соціальна пільга надається до кінця року, в якому дитина досягає 18 років, а у разі її смерті до досягнення зазначеного віку – до кінця року, на який припадає смерть. Таким чином, Ви не можете користуватися податковою соціальною пільгою в 2015 році.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...