Налоговая справка ГФС

Світлана 20-06-2013 11:37

Наше підприємство відправило на єкспорт обладнання. Покупець отримав обладнання, та виявив недоліки, які усунув своїми силами. На виконані роботи нерезидент виставив рахунок, який ми повині оплатити. Це є оплата послуг нерезидента за межами України? Підскажіть будь-ласка, в якому рядку декларації з ПДВ відображується дана операція?
 Надання послуг  з  виконання ремонтних робіт  регламентується ст.186.2 ПКУ,зазначена сума послуг відображається в декларації з податку на додану вартість в розділі ІІ «Податковий кредит»  в стр. 10.2. до відома.

   

Канівська ОДПІ

Ivan 20-06-2013 1:23

Хотим открыть представительство американской IT компании на Украине, все заказы будут идти с Америки, наша только рабочая сила в офиса выполняющая все заказы. Подскажите пожалуйста какими налогами будет облагаться такое представительство, За ранее спасибо
Доброго дня. Відповідно до п. 133.2 ст. 133 ПКУ постійні представництва нерезидентів, які отримують доходи із джерелом походження з України або виконують агентські та інші функції стосовно таких нерезидентів чи їх засновників, є платниками податку на прибуток.

Корсунь-Шевченківська МДПІ

Боднар Яна Викторовна 19-06-2013 22:32

Добрый день! У меня такой вопрос:моему мужу досталось наследство от тети но от нас его скрывают землемер и районая налоговоя! Напишите пожалуйсто как нам поступить. И мы можим письмено по почте отправить запрос? и напишите пожалуйсто как именно написать и адрес. Просто земля в компютере есть а документы выдать нехотят сказали нужна справка с сильской рады но и там нам отказали. Помогите пожалуйсто!
Шановна Яна Вікторівна!

По питанню отримання спадщини пропонуємо звернутися до державного нотаріуса за місцем відкриття спадщини.

Золотоніська ОДПІ

Андрей Васильевич 19-06-2013 18:13

Купили по договору купли- продажи кукурузу измельчённую с НДС , наше предприятие на общей системе налогообложения , на сегодняшний день к нам предъявляют штраф согласно СТ.15, за то что мы НДС отнесли на Налоговый кредит. Хотя кукуруза -измельчённая, посоветуйте, что делать??? Сделка 4-квартал 2012года, а по КЗЄД измельчённой-кукурузы нет. ст.15 гласит о том, что до 01.01.2014года нельзя ндс ставить на возмещение если зерновые приобретены не у производителя... В п. 15 ст. 20 НКУ было прописано: "«15. Тимчасово, до 1 січня 2014 року, операції з постачання відходів і брухту чорних і кольорових металів, зернових культур товарних позицій 10011008 (крім товарної позиції 1006 та товарної підкатегорії 1008 10 00 00), технічних культур товарних позицій 1205 і 1206, крім їх першого постачання сільськогосподарськими підприємствами  виробниками зазначених товарів, деревини товарних позицій 4401, 4403, 4404 згідно з УКТ ЗЕД, у тому числі операції з імпорту таких товарів, звільняються від оподаткування податком на додану вартіст Спасибо за ответ , я спрашивал ,что по договору мы купили кукурузу измельчённую. а вы прокоментировали то что нам уже объяснили в местах всем знакомых. Так дайте ответ пожалуйста.
Шановний Андрій Васильович!

У своєму питанні Ви зауважуєте, що у класифікаторі УКТ ЗЕД відсутня кукурудза подрібнена. Повідомляємо, що відповідно до Українського класифікатора товарів ЗЕД кукурудзу подрібнену можна віднести до таких позицій:

1104 Зерно зернових культур, оброблене іншими способами (наприклад, лущене, плющене, у вигляді пластівців, обрушене, різане (ядро) або подрібнене), за винятком рису товарної позиції 1006; зародки зерна зернових культур, цілі, плющені, у вигляді пластівців або мелені:

- інше оброблене зерно (наприклад, лущене, обрушене, різане (ядро) або подрібнене):

1104 23 - з кукурудзи:

1104 23 10 00 - лущене, різане або нерізане, подрібнене чи неподрібнене,

1104 23 90 00 - тільки подрібнене.

Золотоніська ОДПІ

Вячеслав 19-06-2013 14:32

В своем вопросе я спрашивал за книгу учета доходов на едином налоге. Я только на него перехожу и еще даже не получил свидетельства плательщика единого налога.
Шановний Вячеслав!

З 1 січня 2012 року набрав чинності Закон України від 04.11.11 №4014-УІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування обліку та звітності». 
У статті 291 глави 1 Розділу ХІУ Податкового кодексу України від 02.12.10 №2755-ІУ (далі - Кодекс) встановлені правові засади застосування спрощеної системи оподаткування обліку та звітності.
Відповідно до п. 296.1 ст. 296 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платники єдиного податку ведуть облік у порядку, визначеному пп. 296.1.1 – 296.1.3 п. 296.1 ст. 296 ПКУ.
     Згідно із пп. 296.1.1 п. 296.1 ст. 296 ПКУ платники єдиного податку першої і другої груп та платники єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість, ведуть книгу обліку доходів шляхом щоденного, за підсумками робочого дня, відображення отриманих доходів.
     Підпунктом 296.1.2 п. 296.1 ст. 296 ПКУ передбачено, що платники єдиного податку третьої групи, які є платниками податку на додану вартість, ведуть облік доходів та витрат.
     Порядок ведення книг обліку доходів платників єдиного податку першої і другої груп та платників єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість, та книг обліку доходів і витрат платників єдиного податку третьої групи, які є платниками податку на додану вартість, затверджені наказом Міністерства фінансів України від 15.12.11 № 1637 (далі –Порядок).
     Відповідно до вимог Порядку у книзі обліку доходів або книзі обліку доходів і витрат відображається фактично отримана сума доходів і фактично понесена сума витрат від провадження діяльності із сумарним підсумком за місяць, квартал, рік. У разі необхідності реєстрації нової книги обліку доходів або книги обліку доходів і витрат протягом податкового (звітного) періоду записи в ній продовжуються наростаючим підсумком, а попередня книга залишається у платника податку.
Відповідно до п.7 Порядку дані книги використовуються платником податку для заповнення податкової декларації платника єдиного податку.
Отже, фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку реєструють у податкових органах книги обліку доходів або книги обліку доходів і витрат до отримання доходів від здійснення підприємницької діяльності цими підприємцями, у разі необхідності реєстрації нової книги протягом податкового (звітного) періоду вони повинні дотримуватись вимог п.4 Порядку.

Золотоніська ОДПІ

Світлана 19-06-2013 12:16

Доброго дня. Займаємось вантажними перевезеннями .Наше підприємство виставило рахунок за вантажне перевезення -7000,00грн,простій транспортного засобу-500,00грн.Чи нараховувати ПДВ на суму виставлену за простій?
Шановна Світлана! Узагальнюючою податковою консультацією щодо включення до бази оподаткування податком на додану вартість та складу витрат коштів, отриманих як сума штрафу за затримку оплати чи постачання товарів/послуг, затвердженою наказом ДПС України від 06.07.2012 №590, визначено, що суми коштів, отримані як сума штрафу та/або неустойки чи пені, втрат від інфляцій за весь період прострочення грошового зобов’язання, 3 відсотки річних від простроченої суми (або інший відсоток встановлений договором), які покупець сплачує постачальнику у разі затримки оплати за товари/послуги, не змінюють базу оподаткування ПДВ поставлених товарів/послуг.

Золотоніська ОДПІ

Ілона Дрейчан 18-06-2013 18:41

ФО-П на загальній системі, платник ПДВ здійснив перевезення вантажу по Україні для ФО-П, який є платником єдиного податку 5%. Рахунок виставлено з ПДВ, але податкова накладна не виписувалась. Як тепер правильно відобразити цю суму в реєстрі отриманих і виданих ПН та в податковій декларації з ПДВ? ДЯКУЮ за відповідь!
Доброго дня!

Платник податку зобов’язаний надати покупцю на його вимогу підписану уповноваженою особою та скріплену печаткою податкову накладну. Така накладна складається у двох примірниках у день виникнення податкових зобов’язань продавця. Датою виникнення податкових зобов’язань з постачання товарів або послуг вважається дата, яка припадає на податковий місяць, протягом якого відбувається будь-яка з подій:

· дата зарахування коштів від покупця на банківський рахунок платника як оплата товарів або послуг. У випадку готівкового розрахунку – дата оприбуткування коштів у касі платника або дата інкасації готівки у банківській установі, що обслуговує платника податку;

· дата відвантаження товарів. У випадку експорту товарів – дата оформлення митної декларації, що засвідчує факт перетинання митного кордону України. Для послуг – дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг платником податку.

Складання податкової накладної регулюється статтею 201 Розділу V Податкового кодексу України.

Дякую за питання

Звенигородська МДПІ

Вячеслав 18-06-2013 17:2

Я 14 июня написал заявление на переход на единый налог. До этого нахожусь на общей системе. Скажите, пожалуйста, до какого числа я должен сдать декларацию о доходах на общей системе, и до какого числа должен зарегистрировать книгу учета доходов?
Доброго дня!

Звітуєтеся Ви щоквартально, тому звіт повинні подати до 9 серпня.

Книга доходів і витрат реєструється в день подання заяви на перехід на єдиний податок.

Дякуємо за питання

Звенигородська МДПІ

Світлана 18-06-2013 16:32

Доброго дня. Наше підприємство відправило на єкспорт обладнання. Покупець отримав обладнання, та виявив недоліки, які усунув своїми силами. На виконані роботи нерезидент виставив рахунок, який ми повині оплатити. Підскажіть будь-ласка, які правила оподаткування даної операції? Вищенаведена операція підпає під пп.195.1.3 ПКУ? Які документи ми повинні отримати від нерезидента?
Доброго дня!

Ваша вищезазначена операція дійсно підпадає під ст.195.1.3 ПКУ.Від нерезидента Ви повинні отримати Договір та Акт прийому-передачі.

Дякуємо за питання

Звенигородська МДПІ

Людмила, бухгалтер. 18-06-2013 15:48

Доброго дня, наше підприємство перебуває на спрощеній системі обліку (4 група-5%).Ми експортували продукцію на 5900 доларів.На наш валютний рахунок поступило 5867 доларів(33 долари-розрахункове обслуговування банків посередників).Курс НБУ-799,30грн/100дол. Ми купили в банку валюту-на наш р/р поступило 47608,62грн ( крім того послуги банку-140,69грн) по курсу 813,85грн/100дол. 1.Яку суму ми включаємо до оподаткування - по курсу НБУ, чи по курсу купленої валюти?2.. Чи включати до оподаткування суму коштів , яка знята банками за послуги, фактично на наш р/р вона не поступила.Дякую,
Доброго дня!

Оподатковується сума, яка фактично надійшла на поточний рахунок.

Дякуємо за питання

Звенигородська МДПІ

евгений ЕН група2 18-06-2013 15:10

Подскажите пожалуйста какой номер КВЕД подходит для розничной выездной уличной торговли пищевыми продуктами и напитками на розлив в том числе пиво и квас? Мои КВЕДы 47.81,47.99 Спасибо
Доброго дня!

Так, Ваші КВЕД підходять для роздрібної торгівлі харчовими продуктами та напоями, ( для платників ІІ групи єдиного податку - торгівля пивом та вином солодовим ст.291.5.1.)

Дякуємо за питання!

Звенигородська МДПІ

Андрей Васильевич 18-06-2013 11:26

Купили по договору купли- продажи кукурузу измельчённую с НДС , наше предприятие на общей системе налогообложения , на сегодняшний день к нам предъявляют штраф согласно СТ.15, за то что мы НДС отнесли на Налоговый кредит. Хотя кукуруза -измельчённая, посоветуйте, что делать??? Сделка 4-квартал 2012года, а по КЗЄД измельчённой-кукурузы нет. ст.15 гласит о том, что до 01.01.2014года нельзя ндс ставить на возмещение если зерновые приобретены не у производителя... В п. 15 ст. 20 НКУ было прописано: "«15. Тимчасово, до 1 січня 2014 року, операції з постачання відходів і брухту чорних і кольорових металів, зернових культур товарних позицій 10011008 (крім товарної позиції 1006 та товарної підкатегорії 1008 10 00 00), технічних культур товарних позицій 1205 і 1206, крім їх першого постачання сільськогосподарськими підприємствами  виробниками зазначених товарів, деревини товарних позицій 4401, 4403, 4404 згідно з УКТ ЗЕД, у тому числі операції з імпорту таких товарів, звільняються від оподаткування податком на додану вартіст
Доброго дня!

Платники податку – посередники, які здійснюють придбання зернових культур товарних позицій 1001 – 1008 та технічних культур товарних позицій 1205 і 1206, не мають права на формування податкового кредиту, якщо операції з постачання таких товарів (з урахуванням дати першої з подій, перерахованих у пункті 187.1 статті 187 Кодексу) здійснюватимуться ними на митній території України в період з 1 січня 2011 року до 1 січня 2014 року, тобто, в режимі звільнення від оподаткування.

Дякуємо за питання!

Звенигородська МДПІ

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...