Налоговая справка ГФС
Тетяна Валентинівна 14-04-2013 12:36
Кам'янська МДПІ
Елена 14-04-2013 11:26
Кам'янська МДПІ
Андрей 14-04-2013 11:22
Якщо у нотаріуса буде оформлено договір відчуження на майно, а це майно в свою чергу перебуває у Вашій власності понад 3 роки, зобов'язань щодо нарахування та сплати податків у Вас не виникне.
Кам'янська МДПІ
Бондаренко Віктор Миколайович 14-04-2013 10:10
Кам'янська МДПІ
елена 13-04-2013 22:10
Насамперед, зверніться до державного реєстратора.
після держ. реєстрації Ви автоматично будете зареєстровані у Пенсійному фонді та органах ДПС.
Потім для обрання системи оподаткування зверніться у податкову. Перевага надається спрощеній системі оподаткування, оскільки вимоги до ведення обліку та подача відповідної звітності трішки полегшені. Більш детальну консультацію нададуть працівники органу податкової служби по місцю реєстрації.
Христинівська МДПІ
Юрий 13-04-2013 21:27
Громадяни реалізують право на працю на підставі частини першої статті 67 ГКУ та частини другої статті 2 КЗпП шляхом укладення трудового договору про роботу на підприємстві, в установі, організації або з фізичною особою. Підпунктом 14.1.195 пункту 14.1 статті 14 ПКУ визначено, що працівником вважається фізична особа, яка безпосередньо власною працею виконує трудову функцію згідно з укладеним з роботодавцем трудовим договором (контрактом) відповідно до закону.
Враховуючи зазначене, на нашу думку, фізична особа - підприємець, що є платником єдиного податку, може бути найманим працівником, за умови, якщо її підприємницька діяльність не пов'язана з виконанням посадових обов'язків, як працівника підприємства (установи, організації, або фізичної особи) та здійснюється у вільний від таких обов'язків час.
Виясніть, які саме ваші доходи хочуть додатково оподаткувати, адже від підприємницької діяльності ви вже сплачуєте єдиний податок
Христинівська МДПІ
Косей Владимир 13-04-2013 17:37
Так, оподаткування не уникнути. Ставка 5% від оціночної вартості успадкованого майна, оскільки тітка - племінник відноситься до другого ступеня споріднення. (Нульова ставка застосовується для І-го ступеня споріднення, бальки - діти, чоловік - дружина) На жаль пільги тут відсутні, а декларацію ОБОВЯЗКОВО потрібно подати до органів ДПС до 1 травня 2013 року.
Христинівська МДПІ
Илона 12-04-2013 17:23
Для початку підприємницької діяльності на спрощеній системі оподаткування потрібно розуміти, що при виручці в 3-4 млн. грн. (все, що надійшло на розрахунковий рахунок чи у касу) для фізичної особи - підприємця підійде 3 - я або ж 5 група єдиного податку (5% від виручки)
Звертаю увагу на те, що 4 та 6 групи єдиного податку - це юридичні особи.
Якщо Ви маєте на увазі кошти, що надходять на розрахунковий рахунок платників єдиного податку , які здійснюють комісійну торгівлю, надають експедиторські, брокерські, агентські послуги, то вони є транзитними.
Тому СПД, які здійснюють комісійну торгівлю, надають експедиторські, брокерські, агентські послуги, до бази оподаткування єдиним податком, а також для визначення права перебування на спрощеній системі оподаткування, повинні включати лише суми комісійної (агентської) винагороди, отримані від здійснення таких видів діяльності.
На другій групі дозволяється здійснювати діяльність по перелічених КВЕД (але тільки для фізичних осіб та платників єдиного податку)
2. Звітність подається щокварталу на підставі книги ф.10 "Книги доходів та витрат". Самостійно заповнюється декларантом. На сьогодні при Міністерстві доходів та зборів працює Центр сертифікації електронно - цифрових підписів, які видаються безкоштовно. За бажанням є можливість цим скористатись і звітуватись через Інтернет.
Всі господарські операції платника єдиного податку повинні біти документально підтверджені первинними документами, договорами та ін.
Христинівська МДПІ
Галина 12-04-2013 12:50
Так, відповідно до пп. 164.2.5 п. 164.2 ст. 164 Податкового кодексу України (далі -ПКУ), до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається дохід від надання майна в лізинг, оренду або суборенду (строкове володіння та/або користування), що визначений у порядку, встановленому п. 170.1 ст. 170 ПКУ, та відповідає ознакам доходу «106».
З урахуванням цього, з ознакою доходу «106» у формі №1ДФ відображаються лише доходи, отримані від надання в оренду нерухомого майна.
Якщо, дохід у вигляді орендної плати за отриманий в оренду автомобіль (рухоме майно), то такі доходи цілком відповідатимуть пп. 164.2.2 ПКУ, згідно з яким до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються суми винагород та інших виплат, нарахованих (виплачених) платнику податку відповідно до умов цивільно-правового договору, та відповідають ознакам доходу «102» у формі 1ДФ.
Христинівська МДПІ
Віталіна 12-04-2013 12:35
Для ініціювання процедури повернення надміру сплачених податків до податкового органу за місцем надмірної сплати слід подати заяву, складену у довільній формі. Заява повинна бути подана не пізніше 1095-го дня, наступного за днем здійснення переплат. Процедура повернення коштів ініціюється платником податків. Після 1095-го дня від дня здійснення переплат надміру сплачена сума назавжди залишається у бюджеті.
У заяві, крім реквізитів платника, доцільно зазначити коли, на який код бюджетної класифікації, у якій сумі та у зв’язку з чим здійснено надмірну сплату податку. Обов’язково слід зазначити спосіб, у який платник податку бажає повернути собі надміру сплачену суму податку - це може бути або повернення на банківський рахунок платника, або повернення в рахунок погашення податкового зобов’язання з деякого іншого податку чи збору (що є найбільш бажаним способом повернення суми податку як для податкового органу, так і для бюджету), або повернення шляхом оформлення чека, який можна обміняти на готівку в установі банку, або ж поштовим переказом на визначену платником адресу. При цьому банківські послуги та послуги поштового зв’язку оплачуватимуться не платником, а за рахунок бюджету.
Прийнята податковим органом заява, якщо вона відповідатиме показникам картки особового рахунка платника, стане підставою для направлення протягом наступних п’яти робочих днів висновку до органу Державного казначейства про можливість повернення коштів з державного бюджету. Якщо платник заявить прохання повернути кошти з місцевого бюджету, то висновок податкового органу спершу має бути погоджений з фінансовим органом, у якого на це є не більше двох робочих днів. Висновок податкового органу про повернення коштів з бюджету повинен бути виконаний органом державного казначейства протягом п’яти робочих днів від його отримання. Додавши до цього час на листування між зазначеними органами, можна було б очікувати повернення коштів з державного бюджету у термін до двох тижнів від дня подання заяви, а з місцевого бюджету - у строк близько трьох тижнів.
Але, прохання більше уточнити питання (що за податок? За рахунок чого виникла переплата?)
Христинівська МДПІ
Ольга 12-04-2013 12:29
Статтею 167.2 Податкового кодексу передбачено оподаткування процентів від банківських депозитів за ставкою 5 відсотків. Але так, як ця норма нова (з 1 січня 2013 року), тому декларувати свої доходи потрібно вже у 2014 році до 1 травня.
Христинівська МДПІ
Михаил 14-04-2013 13:5
Насамперед, Вам необхідно зареєструватися суб'єктом господарювання в Державного реєстратора за місцем прописки.В 10-денний термін Ви реєструєтесь в державній податковій інспекції, обираєте систему оподаткування ( з перелічених Вами видів діяльності - Ви можете зареєструватись ФОП та обрати загальну систему оподаткування). Для торігвлі алкогольними напоями необхідно придбати лізенцію, для використання столів більярду - придбати патент.
Кам'янська МДПІ