Налоговая справка ГФС

Михаил 14-04-2013 13:5

Осенью открываю бильярдный клуб: 350 Кв.м. помещения в харьковский обл. 8 бильярдных столов, бар (алкоголь+еда)! Необходимые документы. ПРописка харьковская. Где необходимо регестрироваться. Какие разрешения и взносы необходимо делать! Заранее большое спасибо за помощь!
Доброго дня!

Насамперед, Вам необхідно зареєструватися суб'єктом господарювання в Державного реєстратора за місцем прописки.В 10-денний термін Ви реєструєтесь в державній податковій інспекції, обираєте систему оподаткування ( з перелічених Вами видів діяльності  - Ви можете зареєструватись ФОП та обрати загальну систему оподаткування). Для торігвлі алкогольними напоями необхідно придбати лізенцію, для використання столів більярду - придбати патент.

Кам'янська МДПІ

Тетяна Валентинівна 14-04-2013 12:36

Доброго дня! Я займаюсь веденням звітності одного з ФОП у якого наступна ситуація: З 1 квітня 2013 перехід на 3 групу 5 %, раніше був на загальній с-мі. Звіт про майновий стан за 2012 подано, питання наступне : який звіт потрібно подавати за перший квартал 2013 та як правильно його заповнити ( дохід нульовий) ? Дякую
Доброго дня. Фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють діяльність на загальній системі оподаткування подають декларацію за результатами календарного року у строки, встановлені Податковим кодексом України для річного звітного податкового періоду (п.177.5 ст.177). Тобто за 1 квартал 2013 року Вам необхідно буде подати декларацію про доходи та майновий стан у 2014 році до 1 березня.

Кам'янська МДПІ

Елена 14-04-2013 11:26

Подскажите, как правильно отразить в отчете 1 ДФ признак дохода 157 или 42 , если я СПД 2-й групы сделала закупку у СПД 2-й групы. Спасибо.
Доброго дня. Якщо Ви при здійсненні своєї підприємницької діяльності придбавали товари, роботи, послуги у іншої фізичної особи - суб'єкта підприємницької діяльності, то такі операції необхідно відобразити у Податковому розрахунку (форма №1ДФ) з ознакою доходу 157 "Дохід виплачений самозайнятій особі".

Кам'янська МДПІ

Андрей 14-04-2013 11:22

Здравствуйте! Я занял деньги на операцию у физ.лица под свою недвижимость (договор займа оформили у нотариуса). Деньги вернуть не смог.Суд вынес решение на отчуждение недвижимости в пользу заёмщика. Нужно ли мне платить налоги на сумму займа и какие?
Доброго дня!

Якщо у нотаріуса буде оформлено договір відчуження на майно, а це майно в свою чергу перебуває у Вашій власності понад 3 роки, зобов'язань щодо нарахування та сплати податків у Вас не виникне.

Кам'янська МДПІ

Бондаренко Віктор Миколайович 14-04-2013 10:10

Доброго дня.В мене таке питання щодо екологічного податку.Я займаюся переробкою деревини ,розпилюваням круглого лісу на пилорамі,внаслідок цього утворюється тирса та обрізки.В мене є договір на утилізацію з підприємством яке займається виготовленням паливних брикетів.Посуті відходи є вторинною сировиною ,а підприємство займається утилізацією відходів-використанням як вториних матеріальних чи енергетичних ресурсів.А такі операції відповідно до змін,внесених до ПКУ Законом №4834 не оподатковуються(цим Законом з 01.01.2013р.урегульовано питання щодо несплати екологічного податку за обсяги та види відходів як вториної сировини,що розміщуються на власних територіях субєктів господарювання,незалежно від наявності ліцензії на збирання та заготівлю окремих видів відходів як вториної сировини.Отже якщо я доведу,що я забезпечую забезпечую утилізацію(а не видалення)відходів,у мене не виникатиме обєкта оподаткування екологічним податком?
Доброго дня. Так, згідно п.240.5 ст.240 Податкового кодексу України не є платниками екологічного податку за розміщення відходів суб'єкти господарювання, які розміщують на власних територіях (об'єктах) виключно відходи як вторинну сировину. Тому платник податку, який з початку року не планує здійснення викидів, скидів забруднюючих речовин, розміщення відходів протягом звітного року, то такий платник податків повинен повідомити про це орган державної податкової служби за місцем розташування джерел забруднення та скласти заяву про відсутність у нього у звітному році об'єкта обчислення екологічного податку (п.250.9 ст.250). В такому випадку він звільняється від обов'язку подання податкової декларації з екологічного податку.

Кам'янська МДПІ

елена 13-04-2013 22:10

я -начинающий дизайнер. как я должна оформится и с чего начать. жду ответа
Добрий день!

Насамперед, зверніться до державного реєстратора.

після держ. реєстрації Ви автоматично будете зареєстровані у Пенсійному фонді та органах ДПС.

Потім для обрання системи оподаткування зверніться у податкову. Перевага надається спрощеній системі оподаткування, оскільки вимоги до ведення обліку та подача відповідної звітності трішки полегшені. Більш детальну консультацію нададуть працівники органу податкової служби по місцю реєстрації.

Христинівська МДПІ

Юрий 13-04-2013 21:27

Подскажите пожалуйста,зарегистрировался как СПД,единщик,помимо этого работаю в шахте.Сегодня мне сказали,что на шахте меня обложат дополнительным налогом,т.к.есть дополнительный доход.В итоге я буду платить 10% от зарплаты шахтёра,единый налог + ещё один неизвестный побор.Правда ли это?Заранее большое спасибо.
Трудові відносини громадян регулюються ГКУ, ЦКУ, Кодексом законів про працю України (КЗпП), Законом України "Про оплату праці" та іншими нормативно-правовими актами з цих питань.

Громадяни реалізують право на працю на підставі частини першої статті 67 ГКУ та частини другої статті 2 КЗпП шляхом укладення трудового договору про роботу на підприємстві, в установі, організації або з фізичною особою. Підпунктом 14.1.195 пункту 14.1 статті 14 ПКУ визначено, що працівником вважається фізична особа, яка безпосередньо власною працею виконує трудову функцію згідно з укладеним з роботодавцем трудовим договором (контрактом) відповідно до закону.

Враховуючи зазначене, на нашу думку, фізична особа - підприємець, що є платником єдиного податку, може бути найманим працівником, за умови, якщо її підприємницька діяльність не пов'язана з виконанням посадових обов'язків, як працівника підприємства (установи, організації, або фізичної особи) та здійснюється у вільний від таких обов'язків час.

Виясніть, які саме ваші доходи хочуть додатково оподаткувати, адже  від підприємницької діяльності ви вже сплачуєте єдиний податок

Христинівська МДПІ

Косей Владимир 13-04-2013 17:37

Якщо я, будучи громадянином України , отримав у спадщину від своєї рідної тітки , яка була резидентом України і мешкала в м. Мукачеві Закарпатської області, нерухоме майно, то чи буде спадщина оподатковуватися, якщо так то чи є якісь пільги? підскажіть будь ласка......
Добрий день!

Так, оподаткування не уникнути. Ставка 5% від оціночної вартості успадкованого майна, оскільки тітка - племінник відноситься до другого ступеня споріднення. (Нульова ставка застосовується для І-го ступеня споріднення, бальки - діти, чоловік - дружина) На жаль пільги тут відсутні, а декларацію ОБОВЯЗКОВО потрібно подати до органів ДПС до 1 травня 2013 року. 

Христинівська МДПІ

Илона 12-04-2013 17:23

Добрый день. Собираюсь открывать ЧП и возник ряд вопросов: 1. Не знаю какую выбирать группу. (вот тут нашла довольно подробное описание каждой - http://auditorskaya-firma-p.uaprom.net/cp21180-informatsiya-dlya-platelschikov-edinogo-naloga.html). Я ведь понимаю, что предел 1млн грн (для 2 группы) это не оборот, а именно доход? Просто оборот денег за год у меня может быть 3-4млн.грн, а доход не более 100тыс грн. Вот это пока больше всего вносит путаницу и непонимание. Потому как в интернете ходит очень разная информация, одни говорят, что все равно от оборота смотрят, а не от чистого дохода. Если от оборота, то тогда надо 4 группу открывать? Если именно чистый доход, то можно ли второй группе заниматься такой деятельностью по КВЭДу - 47.91 Роздрібна торгівля що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет или 46.19 Діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту или 46.18 Діяльність посередників, що спеціалізуються в торгівлі іншими товарами Я не могу точно определить какой вариант больше подходит под посреднические услуги по доставке заказов и частично по продаже таких же вещей из-за границы. 2. Как подается отчетность (раз в квартал) о доходах? Нужно ли какие-то доказательства, что прошло к примеру миллион грн, а дохода всего 10,20,30тыс грн? Или просто сам считаешь и в отчет пишешь общую сумму чистого дохода? Отчеты подаются лично или можно через интернет? 3. Как переводить деньги зарубеж? Писать - за товары и услуги? И аналогично - как принимать оплаты от клиентов? Просить чтоб писали назначение, что за услуги? 4. Как с доставкой грузов? Нужны ли какие-то бумаги от компаний по доставке, что к примеру пришло груза из-за рубежа на общую стоимость 250, 280, 300евро? Чтоб потом опять-таки можно было предъявить - ушло денег столько, товара пришло на столько, доставка оплачено столько, по Украине разослано товара на столько и т.п. - итого доход чистый такой-то. Спасибо большое!
Добрий день!

Для початку підприємницької діяльності на спрощеній системі оподаткування потрібно розуміти, що при виручці в 3-4 млн. грн. (все, що надійшло на розрахунковий рахунок чи у касу) для фізичної особи - підприємця підійде 3 - я або ж 5 група єдиного податку (5% від виручки)

Звертаю увагу на те, що 4 та 6 групи єдиного податку - це юридичні особи.

Якщо Ви маєте на увазі кошти, що надходять на розрахунковий рахунок платників єдиного податку , які здійснюють комісійну торгівлю, надають експедиторські, брокерські, агентські послуги, то вони є транзитними.

Тому СПД, які здійснюють комісійну торгівлю, надають експедиторські, брокерські, агентські послуги, до бази оподаткування єдиним податком, а також для визначення права перебування на спрощеній системі оподаткування, повинні включати лише суми комісійної (агентської) винагороди, отримані від здійснення таких видів діяльності.

На другій групі дозволяється здійснювати діяльність по перелічених КВЕД (але тільки для фізичних осіб та платників єдиного податку)

2. Звітність подається щокварталу на підставі книги ф.10 "Книги доходів та витрат". Самостійно заповнюється декларантом. На сьогодні при Міністерстві доходів та зборів працює Центр сертифікації електронно - цифрових підписів, які видаються безкоштовно. За бажанням є можливість цим скористатись і звітуватись через Інтернет.

Всі господарські операції платника єдиного податку повинні біти документально підтверджені первинними документами, договорами та ін.

Христинівська МДПІ

Галина 12-04-2013 12:50

арендатор и арендодатель оба предприниматели на едином налоге. должен ли арендатор показывать в 1дф уплаченную сумму арендной платы и если да то с каким видом ознак дохода? спасибо
Добрий день!

Так, відповідно до пп. 164.2.5 п. 164.2 ст. 164 Податкового кодексу України (далі -ПКУ), до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається дохід від надання майна в лізинг, оренду або суборенду (строкове володіння та/або користування), що визначений у порядку, встановленому п. 170.1 ст. 170 ПКУ, та відповідає ознакам доходу «106».

З урахуванням цього, з ознакою доходу «106» у формі №1ДФ відображаються лише доходи, отримані від надання в оренду нерухомого майна.

Якщо, дохід у вигляді орендної плати за отриманий в оренду автомобіль (рухоме майно), то такі доходи цілком відповідатимуть пп. 164.2.2 ПКУ, згідно з яким до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються суми винагород та інших виплат, нарахованих (виплачених) платнику податку відповідно до умов цивільно-правового договору, та відповідають ознакам доходу «102» у формі 1ДФ.

Христинівська МДПІ

Віталіна 12-04-2013 12:35

Як і коли отримати зайво сплачений податок, розрахований за річною податковою декларацією?
Добрий день!

Для ініціювання процедури повернення надміру сплачених податків до податкового органу за місцем надмірної сплати слід подати заяву, складену у довільній формі. Заява повинна бути подана не пізніше 1095-го дня, наступного за днем здійснення переплат. Процедура повернення коштів ініціюється платником податків. Після 1095-го дня від дня здійснення переплат надміру сплачена сума назавжди залишається у бюджеті.

У заяві, крім реквізитів платника, доцільно зазначити коли, на який код бюджетної класифікації, у якій сумі та у зв’язку з чим здійснено надмірну сплату податку. Обов’язково слід зазначити спосіб, у який платник податку бажає повернути собі надміру сплачену суму податку - це може бути або повернення на банківський рахунок платника, або повернення в рахунок погашення податкового зобов’язання з деякого іншого податку чи збору (що є найбільш бажаним способом повернення суми податку як для податкового органу, так і для бюджету), або повернення шляхом оформлення чека, який можна обміняти на готівку в установі банку, або ж поштовим переказом на визначену платником адресу. При цьому банківські послуги та послуги поштового зв’язку оплачуватимуться не платником, а за рахунок бюджету.

Прийнята податковим органом заява, якщо вона відповідатиме показникам картки особового рахунка платника, стане підставою для направлення протягом наступних п’яти робочих днів висновку до органу Державного казначейства про можливість повернення коштів з державного бюджету. Якщо платник заявить прохання повернути кошти з місцевого бюджету, то висновок податкового органу спершу має бути погоджений з фінансовим органом, у якого на це є не більше двох робочих днів. Висновок податкового органу про повернення коштів з бюджету повинен бути виконаний органом державного казначейства протягом п’яти робочих днів від його отримання. Додавши до цього час на листування між зазначеними органами, можна було б очікувати повернення коштів з державного бюджету у термін до двох тижнів від дня подання заяви, а з місцевого бюджету - у строк близько трьох тижнів.

Але, прохання більше уточнити питання (що за податок? За рахунок чого виникла переплата?)

Христинівська МДПІ

Ольга 12-04-2013 12:29

Чи потрібно подавати декларацію фізичній особі яка має депозитний вклад у банку
Добрий день!

Статтею 167.2 Податкового кодексу передбачено оподаткування процентів від банківських депозитів за ставкою 5 відсотків. Але так, як ця норма нова (з 1 січня 2013 року), тому декларувати свої доходи потрібно вже у 2014 році до 1 травня.

Христинівська МДПІ

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...