Налоговая справка ГФС

Іван 11-04-2013 11:59

Добрий день! Я хочу відкрити магазин. та досвіту ніякого немаю . Куди мені звертатися для отримання дозволів? І скільки займе часу ооформлення дозволів на торгівлю продуктами крім алкогольних напоїв та тютюнових виробів?
Добрий день !

Почніть з державного реєстратора для цього потрібен паспорт.Потім на протязі 3-х днів прийдіть у податкову для реєстрації заяви на застосування спрощеної системи.Що не зрозумієте при кожній інспекції є консультаційний пункт ,там допоможуть.

Обовязково відвідати пенсійний фонд ,і зареєсьруватись там.Це 3-4 дні .

Корсунь-Шевченківська МДПІ

Віктор 11-04-2013 11:52

При подаче декларації про майновий стан, обнаружилось, що в податковії інспекції задвоіло суму отриманого доходу(спадщіни) як зясувати де помилка, нотаріус стверджуе , що подала правільно, податковий інспеткор стверджуе инше
Ваше питання задане не коректно.

Корсунь-Шевченківська МДПІ

Тетяна 11-04-2013 9:43

Доброго дня ! Скажіть будь-ласка,що робити ,якщо продавець забув зареєструвати податкову накладну ,яка містить УКТ ЗЕД ,в єдиному реєстрі податкових накладних , Дякую!
Добрий день

Реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних здійснюється не пізніше п'ятнадцяти календарних днів, наступних за датою їх складання.

Порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних встановлюється Кабінетом Міністрів України. Покупець має право звіряти дані отриманої податкової накладної на відповідність із даними Єдиного реєстру податкових накладних.

Відсутність факту реєстрації платником податку - продавцем товарів/послуг податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних та/або порушення порядку заповнення податкової накладної не дає права покупцю на включення сум податку на додану вартість до податкового кредиту та не звільняє продавця від обов'язку включення суми податку на додану вартість, вказаної в податковій накладній, до суми податкових зобов'язань за відповідний звітний період.

Корсунь-Шевченківська МДПІ

Ольга 10-04-2013 23:5

Заявление на соц льготу нужно ли писать каждый год сотрудникам????? или только вновь прибывшим на работу? и нужно ли в заявление вписывать размер соц льготы в грн?
Заяву на податкову соціальну пільгу потрібно подавати тільки при прийнятті на роботу.Розмір ПСП розраховує підрозділ бухгалтерського обліку на підставі заяви.

Тальнівська МДПІ

Ольга 10-04-2013 22:0

Заявление на соц льготу нужно ли писать каждый год сотрудникам????? или только вновь прибывшим на работу? и нужно ли в заявление вписывать размер соц льготы в грн?
Заяву на податкову соціальну пільгу потрібно подавати тільки при прийнятті на роботу.Розмір ПСП розраховує підрозділ бухгалтерського обліку на підставі заяви.

Тальнівська МДПІ

Ольга 10-04-2013 21:15

Когда увольняется сотрудник - в последний месяц работы дается ли ему соц льгота ? (зарплата 1200 грн)
Податковим кодексом передбачено, щo в місяці звільнення працівнику надається податкова соціальна пiльга. Це випливає з норми пп. 169.3.4 cтaтті 169 Податкового кодексу, згiдно з яким податкова соціальна пільга надається, враховуючи останній місяць, в якoму платника податків булo звільнено з місця роботи.

Тобтo в місяці, в якoму працівник звільнився, ПСП йoму надається незважаючи нa кількість відпрацьованих днів протягoм такого звітного місяця.

Тальнівська МДПІ

Светлана 10-04-2013 19:49

Здравствуйте! Я физ. лицо, являюсь учредителем ООО- 50%. Имея в собственности складское помещение сдала его по договору безвозмездного пользования учрежденному мной ООО. Должна ли я подавать нулевую декларацию? Спасибо!
Річна декларація про майновий стан і доходи (податкова декларація) подається платником податку, який:
а) зобов’язаний подавати таку декларацію згідно з нормами Податкового кодексу України від 02.12.2010р. (діє з 01.01.2011), далі — ПК);
б) має право подати таку декларацію для отримання податкового кредиту.
Згідно з ПКУ обов’язок подання декларації у платника податку з доходів фізичних осіб виникає у разі отримання ним протягом звітного року окремих видів оподаткованих доходів (прибутків):


з яких при їх нарахуванні чи виплаті податок не утримувався, але вони не є такими, що звільняються від оподаткування (пп.168.1.3 ПКУ).
у разі отримання доходів від особи, яка не є податковим агентом, та іноземних доходів (пп. 168.2.1 ПКУ).


При цьому, особа, яка не є податковим агентом, вважається нерезидентом або фізична особа, яка не має статусу суб’єкта підприємницької діяльності або не є особою, яка перебуває на обліку в органах державної податкової служби як особа, що провадить незалежну професійну діяльність у разі отримання іноземних доходів (пп. 170.11.1 ПКУ).
Крім того, фізичні особи зобов’язані задекларувати такі доходи:


доходи, одержані від надання майна в лізинг, оренду або в суборенду особі, яка не є податковим агентом (пп. 164.2.5 ПКУ);
доходи, які раніше не були обкладені ПДФО (самостійно виявлені, або нараховані органами ДПС), (пп. 164.2.6 ПКУ);
дохід у вигляді неустойки (штрафів, пені), відшкодування матеріальної або немайнової шкоди від особи, яка не є податковим агентом, крім окремих випадків, установлених пп. 164.2.14 (пп. 164.2.14 ПКУ);
сума заборгованості платника податку, за якою минув строк позовної давності, за умови що з цієї суми не було утримано ПДФО (пп. 164.2.7 ПКУ);
інвестиційні прибутки (пп. 164.2.9 ПКУ); 
дохід у вигляді вартості успадкованого чи отриманого у подарунок майна (пп. 164.2.10 ПКУ); 
кошти або майно (нематеріальні активи), отримані як хабар, викрадені чи знайдені як скарб, не зданий державі, підтверджені в судовому порядку (пп. 164.2.12 ПКУ);
доходи від виграшів та призів (пп. 170.6 ПКУ);
сума нецільової благодійної допомоги, отриманої від благодійника – фізичної чи юридичної особи; за умови, що така сума у 2010 році перевищила граничний розмір, установлений абзацом першим пп. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 цього  Кодексу (пп. 170.7.3 ПКУ);
не використана протягом звітного року цільова благодійна допомога (пп. 170.7.5 ПКУ).


Платники податку на доходи фізичних осіб відповідно до статті 49 Кодексу подають до 1 травня року, що настає за звітним, до податкової інспекції за місцем своєї реєстрації податкову декларацію про майновий стан та доходи за минулий року.
Відповідно до п. 179.7 ст. 179 Кодексу фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій нею податковій декларації.

Тальнівська МДПІ

Ольга 10-04-2013 19:17

Какие ставки налогов за специальное использование поверхностных и подземных вод с 01 января 2013 года?
з 1 по 3 січня 1013г. ставка збору в Декларації по воді вважається за старим розміром, а з 4 січня 2013 по збільшеною ставкою +9,4% до діючої ставки в 2012 році (у нас, наприклад, для поверхневих вод буде = 64,04, для підземних = 62, 41).

Тальнівська МДПІ

Яна 10-04-2013 18:38

Здравствуйте! Будьте так добры, сообщите счет по которому надо оплачивать налоги в городе Смела (я новоиспечееный частный предпринематель) Frozen.lady1@gmail.com
Перейдіть за посиланням: www.sta.ck.ua/html/rekv.htm

Тальнівська МДПІ

Алена 10-04-2013 17:5

Слышала, что можно вернуть 13% от оплаты учебы. Учусь на заочном. работаю на одном месте 4 года, учусь 3. За какой период можно вернуть налог, какие документы нужны и обязательно ли обращаться для этого в налоговую по месту жительства.
Згідно із пп. 166.3.3 п. 166.3 ст. 166 ПКУ платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 ПКУ, фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати у вигляді суми коштів, сплачених платником податку на користь закладів освіти для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення, який не одержує заробітної плати. Така сума не може перевищувати розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень, в розрахунку на кожну особу, яка навчається, за кожний повний або неповний місяць навчання протягом звітного податкового року. При цьому, пп. 166.4.2 п. 166.4 ст. 166 ПКУ передбачено, що загальна сума податкової знижки, нарахована платнику податку в звітному податковому році, не може перевищувати суми річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого як заробітна плата, зменшена з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 ПКУ.

Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації та додатку 6 до такої декларації, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 07.11.2011 р. № 1395.

Сума податку, на яку зменшуються податкові зобов'язання у зв'язку з використанням права на податкову знижку розраховується таким чином: (сума нарахованої заробітної плати, зменшена з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 розділу ІV ПКУ - сума (вартість) витрат платника податку - резидента, дозволених до включення до податкової знижки) помножена на податок утриманий податковим агентом.

Тальнівська МДПІ

Дмитрий 10-04-2013 16:57

Добрый день. как расшифровывается ИНН при заполнении реквизитов
(Индивидуальний налоговый номер) або Індивідуальний податковий номер

Тальнівська МДПІ

Александр 10-04-2013 16:52

Обмениваю свою 1-но комнатную квартиру, которая находится в моей собственности 2,5 года, на двухкомнатную с доплатой. Вопрос, должен ли я платить 5% налог и как он начисляется?
Оподаткування операцій з продажу об’єктів нерухомого майна регламентується статтею 172 ПКУ від 2 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями. Згідно з п. 172.1 ст. 172 ПКУ дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) не частіше одного разу протягом звітного податкового року житлового будинку, квартири або їх частини, кімнати, садового (дачного) будинку (включаючи земельну ділянку, на якій розташовані такі об’єкти, а також господарсько-побутові споруди та будівлі, розташовані на такій земельній ділянці), а також земельної ділянки, що не перевищує норми безоплатної передачі, визначеної статтею 121 Земельного кодексу України залежно від її призначення, та за умови перебування такого майна у власності платника податку понад три роки, не оподатковується.

Тальнівська МДПІ

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...