Налоговая справка ГФС
Светлана 04-04-2013 12:2
Відповідно до ст..119.2. ПКУ Неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку - тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень. Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, - тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 1020 гривень.
ДПІ у Черкаському районі
Светлана 04-04-2013 12:1
ДПС у Черкаській області
Андрей Новицкий (ВИКНО-ПЛАСТ, ЧП) 04-04-2013 11:22
ДПІ у Черкаському районі
Владимир, и.о.директора 04-04-2013 11:11
Згідно з ст.65 Господарського кодексу управління підприємством здійснюється відповідно до його установчих документів на основі поєднання прав власника щодо господарського використання свого майна і участі в управлінні трудового колективу.
Власник здійснює свої права щодо управління підприємством безпосередньо або через уповноважені ним органи відповідно до статуту підприємства чи інших установчих документів.
Для керівництва господарською діяльністю підприємства власник (власники) або уповноважений ним орган призначає (обирає) керівника підприємства.
У разі найму керівника підприємства з ним укладається договір (контракт), в якому визначаються строк найму, права, обов’язки і відповідальність керівника, умови його матеріального забезпечення, умови звільнення його з посади, інші умови найму за погодженням сторін.
Керівник підприємства без доручення діє від імені підприємства, представляє його інтереси в органах державної влади і органах місцевого самоврядування, інших організаціях, у відносинах з юридичними особами та громадянами, формує адміністрацію підприємства і вирішує питання діяльності підприємства в межах та порядку, визначених установчими документами.
Відповідно до ст.237 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-IV із змінами та доповненнями (далі - ЦКУ) представництвом є правовідношення, в якому одна сторона (представник) зобов’язана або має право вчинити правочин від імені другої сторони, яку вона представляє.
Представниками платника податків визнаються особи, які можуть здійснювати представництво його законних інтересів та ведення справ, пов’язаних із сплатою податків, на підставі закону або довіреності. Довіреність, видана платником податків - фізичною особою на представництво його інтересів та ведення справ, пов’язаних із сплатою податків, має бути засвідчена відповідно до чинного законодавства (п.19.2 ст.19 ПКУ).
Представництво, яке ґрунтується на договорі, може здійснюватися за довіреністю. Представництво за довіреністю може ґрунтуватися на акті органу юридичної особи. Довіреністю є письмовий документ, що видається однією особою іншій особі для представництва перед третіми особами (ст.244 ЦКУ).
За договором доручення одна сторона (повірений) зобов’язується вчинити від імені та за рахунок другої сторони (довірителя) певні юридичні дії. Правочин, вчинений повіреним, створює, змінює, припиняє цивільні права та обов’язки довірителя (ст.1000 ЦКУ).
У договорі доручення або у виданій на підставі договору довіреності мають бути чітко визначені юридичні дії, які належить вчинити повіреному. Дії, які належить вчинити повіреному, мають бути правомірними, конкретними та здійсненними (ст.1003 ЦКУ).
Представник платника податків користується правами, встановленими ПКУ для платників податків (п.19.3 ст.19 ПКУ).
Отже, уповноваженою особою юридичної особи у випадку подання звітності згідно ПКУ є особа (або декілька осіб), яка має право підпису відповідної податкової звітності для подання її до органу ДПС.
Фізична особа, яка має нотаріально посвідчене доручення щодо представлення інтересів платника податків в податкових органах та здійснення відповідних правочинів є уповноваженою особою фізичної особи – підприємця та може підписати і надати органу ДПС податкову декларацію, розрахунок.
ДПІ у Черкаському районі
Ольга 04-04-2013 9:26
Так як помилки Ви виявили в додатку 5, то й уточнювати потрібно лише додаток 5. Дублювати додаток 2 не потрібно.
ДПІ у Черкаському районі
Иван 04-04-2013 8:59
ДПІ у Черкаському районі
игорь 04-04-2013 7:36
Ст.. 177.5.1. авансові платежі з податку на доходи фізичних осіб розраховуються підприємцем самостійно, але не менш як 100 відсотків річної суми податку з оподатковуваного доходу за минулий рік (у співставних умовах), та сплачуються до бюджету по 25 відсотків щокварталу (до 15 березня, до 15 травня, до 15 серпня і до 15 листопада).
Згідно ст. 177.5.3. Остаточний розрахунок податку на доходи фізичних осіб за звітний податковий рік здійснюється платником самостійно згідно з даними, зазначеними в річній податковій декларації, з урахуванням сплаченого ним протягом року податку на доходи фізичних осіб та збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності на підставі документального підтвердження факту їх сплати.
Надмірно сплачені суми податку підлягають зарахуванню в рахунок майбутніх платежів з цього податку або поверненню платнику податку в порядку, передбаченому цим Кодексом.
ДПІ у Черкаському районі
Юлия 03-04-2013 23:52
ДПС у Черкаській області
Татьяна 03-04-2013 21:52
ДПС у Черкаській області
Ирина,3 гр. единый. 03-04-2013 16:46
а) особисто платником податків або уповноваженою на це особою;
б) надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;
в) засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.
49.4. Платники податків, що належать до великих та середніх підприємств, подають податкові декларації до органу державної податкової служби в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.
Смілянська ОДПІ
Ирина,3 гр. единый. 03-04-2013 16:9
Смілянська ОДПІ
ФОП Балик С.І. 04-04-2013 12:37
ДПІ у Черкаському районі