Налоговая справка ГФС

Ирина 06-04-2013 10:8

Здравствуйте! Помогите пожалуйста найти образец заявления в налоговую по вопросу изменения льготного объекта налогообложения налогом на недвижимость, отличного от земельного участка. Я имею два объекта налогообложения этим местным сбором, но применить льготу по налогу хочу не по месту регистрации, а по другому объекту. Заранее спасибо.
Фізична особа, у власності якої перебуває декілька об’єктів житлової нерухомості, має право один раз за базовий податковий (звітний) період застосувати пільгу щодо об’єкта житлової нерухомості, звернувшись до 1 липня звітного року з письмовою заявою про вибір об’єкта житлової нерухомості до органу ДПС за місцем знаходження такого об’єкта житлової нерухомості.

Повна:
     Відповідно до пп.265.2.1 п.265.2 ст.265 Податкового кодексу України
від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі - податок), є об’єкт житлової нерухомості.
     База оподаткування об’єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, обчислюється органом державної податкової служби на підставі даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що безоплатно надаються органами державної реєстрації прав на нерухоме майно (пп.265.3.2 п.265.3 ст.265 ПКУ).
     Згідно з пп.265.4.1 п.265.4 ст.265 ПКУ база оподаткування об’єкта житлової нерухомості, що перебуває у власності фізичної особи - платника податку, зменшується:
     а) для квартири - на 120 кв. метрів;
     б) для житлового будинку - на 250 кв. метрів.
     Таке зменшення надається один раз за базовий податковий (звітний) період і застосовується до об’єкта житлової нерухомості, у якій фізична особа - платник податку зареєстрована в установленому законом порядку, або за вибором такого платника до будь-якого іншого об’єкта житлової нерухомості, який перебуває в його власності.
     Обчислення суми податку з об’єктів житлової нерухомості, які знаходяться у власності фізичних осіб, проводиться органом державної податкової служби за місцезнаходженням об’єкта житлової нерухомості (пп.265.7.1 п.265.7 ст.265 ПКУ).
     Податкове повідомлення-рішення про суму податку, що підлягає сплаті, та платіжні реквізити надсилаються органами державної податкової служби платникам за місцезнаходженням об’єкта житлової нерухомості до 1 липня звітного року за формою, встановленою у порядку, визначеному ст.58 ПКУ (пп.265.7.2 п.265.7 ст.265 ПКУ).
     Отже, фізична особа, у власності якої перебуває декілька об’єктів житлової нерухомості, має право один раз за базовий податковий (звітний) період застосувати пільгу щодо об’єкта житлової нерухомості, звернувшись до 1 липня звітного року з письмовою заявою про вибір об’єкта житлової нерухомості до органу ДПС за місцем знаходження такого об’єкта житлової нерухомості

 

Канівська ОДПІ

иван 05-04-2013 16:38

я так и не получил точного ответа на раньше поставленый вопрос!2 авто по доверенности продал-они уже не мои но стоят на моем имене.Надо их писать в декларацыях про доходы?они на моем имени стоят но я их давно продал!!!
Ви залишаєтесь власником авто, а тому необхідно цю власність відображати в декларації

Золотоніська ОДПІ

иван 05-04-2013 16:30

надо подать декларацыю о доходах.2 авто продал по доверенности но фактически они еще на мне числятса,если напишу что нету а по коду (индефикацыонному)вычислят что есть,что будет,как обьяснить?
Доброго дня! В декларації необхідно зазначати все належне декларанту та членам сімї рухоме та нерухоме майно на праві власності або користування

Золотоніська ОДПІ

Ольга 05-04-2013 16:16

Добрий день. Підскажіть, будь ласка, які податки потрібно буде сплатити при першому, в цьому році, продажу легкового автомобіля (право власності фізичної особи), якщо я приватний підприємець на загальній системі оподаткування (вид діяльності торгівля продтоварами). Дякую!
Доброго дня! Відповідно до п.173.2 ст. 173 ПКУ дохід, отриманий платником податку від продажу протягом звітного року одного з обєктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля, не підлягає оподаткуванню.

Золотоніська ОДПІ

Александр 05-04-2013 14:53

Считаются ли товары, отгруженные плательщиком НДС на условиях последующей оплаты за счет бюджетных средств, использованными в облагаемых операциях, если оплата поступает после аннулирования регистрации такого плательщика НДС? Или по таким товарам признается условная поставка?
 Відповідно до п. 187.7 ст. 187 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2011 року №2755-VI датою виникнення податкових зобов’язань у разі постачання товарів/послуг з оплатою за рахунок бюджетних коштів є дата зарахування таких коштів на банківський рахунок платника податку або дата отримання відповідної компенсації у будь-якій іншій формі, включаючи зменшення заборгованості такого платника податку за його зобов’язаннями перед бюджетом. При анулюванні реєстрації платник ПДВ втрачає право застосовувати касовий метод визначення дати податкових зобов’язань, згідно з яким дата виникнення податкових зобов’язань визначається на дату зарахування (отримання) коштів на його банківський рахунок або касу підприємства, а тому у разі анулювання свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ такий платник повинен не пізніше дати анулювання його реєстрації як платника ПДВ нарахувати податкові зобов’язання на обсяг поставлених, але неоплачених товарів/послуг.

Золотоніська ОДПІ

Наталья 05-04-2013 14:43

Здравствуйте.Нотариус после оформления наследства(квартира,которую не можем никак продать) сказала,что через год нужно уплатить налог на наследство.Квартиру оценили не смотрев даже её.юмы же и за меньшую цену не можем продать..У меня он составляет 5 000 долларов.Срок уплаты был 2 апреля,но таких денег у меня никогда не было и нет.Можно ли найти компромис в этой проблеме.Например:при продаже квартиры уплатить этот налог.Есть ли какие то штрафные санкции за несвоевременную уплату этого налога.И к кому я могу обратиться,что бы решить эту проблему.Спасибо.
Доброго дня! Оподаткування доходу, отриманого платником податку, зокрема, внаслідок прийняття ним у спадщину коштів, майна, майнових чи немайнових прав, регламентується ст. 174 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями.
Особами, відповідальними за сплату (перерахування) податку до бюджету, є спадкоємці, які отримали спадщину. Дохід у вигляді вартості успадкованого майна (кошти, майно, майнові чи немайнові права) у межах, що підлягає оподаткуванню, зазначається в річній податковій декларації. Податкова декларація про майновий стан і доходи подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб - до 1 травня року, що настає за звітним. Сума нарахованого податку сплачується платником самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним. У разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов’язання протягом строків, визначених Податковим кодексом України, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:
     при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, - у розмірі 10 відсотків погашеної суми податкового боргу;
     при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, - у розмірі 20 відсотків погашеної суми податкового боргу.
     Після закінчення встановлених ПКУ строків погашення узгодженого грошового зобов’язання на суму податкового боргу нараховується пеня.

Розстрочення та відстрочення грошових зобов’язань або податкового боргу платника податку регламентовано ст.100 Податкового кодексу України. По питанню отримання розстрочення та відстрочення грошових зобов’язань платнику необхідно звернутися до органу податкової служби за своєю податковою адресою.

Золотоніська ОДПІ

Нина 05-04-2013 14:14

Юрид.особа, платник єдиного податку 3%+ПДВ з КВЕДом 73.11 Рекламні агенства, хоче здавати приміщення в аренду іншим юр.особам. Як цей вид діяльності повинен бути прописаний в статуті, виписці від Держреєстратора та Свідоцтві платника єдиного податку?
Доброго дня! Відповідно до ст..247 Господарського кодексу України провадження юридичною особою діяльності, що суперечить установчим документам є підставою для постановлення судом рішення щодо припинення такої юридичної особи. А згідно із п. 299.12 ст.299 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) встановлено, що до раніше виданого свідоцтва платника єдиного податку в день подання платником єдиного податку заяви органом державної податкової служби вносяться зміни щодо:
     1) найменування суб’єкта господарювання;
     2) податкової адреси суб’єкта господарювання;
     3) місця провадження господарської діяльності;
     4) видів господарської діяльності.

 

Золотоніська ОДПІ

Нина 05-04-2013 13:37

Юридична особа-платник єдиного податку 3%+ПДВ з КВЕДОМ 73.11 Рекламні агенства, хоче здавати приміщення в аренду юр.особам на заг.підставах. Як цей вид діяльності повинен відображатися в Статуті, Довідці з КВЕДами від держреєстратора і в Свідоцтві платника єдиного податку?
Доброго дня! Відповідно до ст..247 Господарського кодексу України провадження юридичною особою діяльності, що суперечить установчим документам є підставою для постановлення судом рішення щодо припинення такої юридичної особи. А згідно із п. 299.12 ст.299 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) встановлено, що до раніше виданого свідоцтва платника єдиного податку в день подання платником єдиного податку заяви органом державної податкової служби вносяться зміни щодо:
     1) найменування суб’єкта господарювання;
     2) податкової адреси суб’єкта господарювання;
     3) місця провадження господарської діяльності;
     4) видів господарської діяльності.

 

Золотоніська ОДПІ

Людмила 05-04-2013 13:12

Під яким кодом в OPZ нова податкова декларація платника єдиного податку- юридична особа? Дякую
Доброго дня! j0103504

 

Золотоніська ОДПІ

Ирина Григорьевна 05-04-2013 13:8

сдача баланса в налоговую - если нет прибыли и не было отчет по прибыли не сдаем а баланс нужно сдавать в налоговую без декларации на прибыль?
Доброго дня! Відповідно до п.46.2 ст.46 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями Платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність (крім малих підприємств) у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.

Платники податку на прибуток, малі підприємства, віднесені до таких відповідно до Господарського кодексу України, подають разом з річною податковою декларацією річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.

Золотоніська ОДПІ

nachfin 05-04-2013 12:3

Предприятие-неплательщик НДС на основании договора с бюджетным учреждением поставило ему товары с последующей оплатой их стоимости за счет бюджетных средств. Оплата поступила в период когда поставщик был уже зарегистрирован в качестве плательщика НДС. Облагается ли НДС сумма оплаты?
Доброго дня!  Відповідно до п.187.1 ст.187 р.V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами і доповненнями (далі - ПКУ) визначено, що датою виникнення податкових зобов’язань з постачання товарів/послуг вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше:
     а) дата зарахування коштів від покупця/замовника на банківський рахунок платника податку як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню, а в разі постачання товарів/послуг за готівку - дата оприбуткування коштів у касі платника податку, а в разі відсутності такої - дата інкасації готівки у банківській установі, що обслуговує платника податку;
     б) дата відвантаження товарів, а в разі експорту товарів - дата оформлення митної декларації, що засвідчує факт перетинання митного кордону України, оформлена відповідно до вимог митного законодавства, а для послуг - дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг платником податку.
     Отже, якщо у платника ПДВ перша подія (відвантаження товарів, оформлення документа на постачання послуг або зарахування коштів від покупця) відбулася до його реєстрації платником ПДВ, а друга подія відбулася після такої реєстрації платника ПДВ, то податкове зобов’язання з ПДВ за такою операцією не нараховується, за умови, що такий платник не обрав касовий метод визначення податкового зобов’язання.
     Якщо ж платником ПДВ застосовується касовий метод визначення податкових зобов’язань, то уразі надходження за фактом оплати поставлених товарів/послуг після його реєстрації платником ПДВ, він зобов’язаний задекларувати податкові зобов’язання з ПДВ та погасити їх у встановленому законодавством порядку.
     Крім цього, якщо платник до його реєстрації платником ПДВ, на дату виникнення першої події, зобов’язаний був зареєструватись платником ПДВ, у зв’язку з набранням обсягу оподатковуваних операцій більше 300 тис. грн., але не зареєструвався, то податкові зобов’язання з ПДВ нараховуються, а право на податковий кредит не надається.

 

Золотоніська ОДПІ

Людмила 05-04-2013 11:57

Нужно ли использовать РРО и РК при торговле пивом в бутылках
Доброго дня! Згідно з п.296.10 ст.296 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями платники єдиного податку першої - третьої груп не застосовують реєстратори розрахункових операцій.

Золотоніська ОДПІ

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...