Налоговая справка ГФС

Миша 26-03-2013 20:53

каким образо и как именно налогавая ловит нелегальных таксистов? каким законом они руководствуетесь ??
Доброго дня!

Згідно статті 164 КУпАП Порушення порядку провадження господарської діяльності

Провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб'єкта господарювання або без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону, чи здійснення таких видів господарської діяльності з порушенням умов ліцензування, а так само без одержання дозволу, іншого документа дозвільного характеру, якщо його одержання передбачене законом (крім випадків застосування принципу мовчазної згоди), - тягне за собою накладення штрафу від двадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме правопорушення, або пов'язані з отриманням доходу у великих розмірах, - тягнуть за собою накладення штрафу від ста до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення.

Надання суб'єктом господарювання дозвільному органу або адміністратору недостовірної інформації щодо відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства - тягне за собою накладення штрафу від сорока до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Звенигородська МДПІ

Світлана 26-03-2013 18:52

Товариство з обмеженою відповідальністю на єдиному податку відкрило у банку депозитний рахунок і перевело на нього кошти з поточного рахунку. В кінці місяця одержало відсотки по депозиту і суму самого депозиту. Якими проводками потрібно відобразити у бух.обліку дані операції (перерахунок коштів на депозит, повернення коштів з депозиту, нарахування відсотків)
Доброго дня!

перерахування коштів на депозит: Дт313 Кт 311

повернення коштів з депозиту Дт 313 Кт311

нараховані відсотки Дт 373 Кт 732

поквартально нараховані відсотки Дт 373 Кт 719

Звенигородська МДПІ

Ольга 26-03-2013 16:47

помогите разобраться. Планируется получение предоплаты за товар от покупателя. Товар импортный , нужно перечислить предоплату поставщику-нерезиденту. если перечислить оплату, тогда не будет денег на уплату налогового обязательства . слышала про налоговые векселя. можно ли применить их в данной ситуации? если можно пошагово что делать?
Доброго дня!

Згідно підрозділу 3 розділу ХХ перехідних положень ПКУ на отримання податкового векселя мають право платники ПДВ при ввезені на митну територію України устаткування, обладнання та комплектуючих, що не виробляються в Україні, платниками податку - підприємствами суднобудівної промисловості та субєктами господарювання, які реалізують інвестиційні проекти, схвалені відповідно до Закону України "Про стимулюванняінвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць", а також операції з підакцизними товарами.

Звенигородська МДПІ

Майя 26-03-2013 16:32

Добрый день, я СПД на третьей группе, 5%, у меня возникла такая ситуация все оплаты от клиентов у меня ведутся через карточный счет открытый в банке, но клиент перечислил ошибочно сумму, а так как я не могу возвращать суммы именно с карточного счета, могу ли я вернуть их заплатив с другого банка при этом в назначении платежа писать перевод ошибочно перечисленной суммы, будет ли это правильно по налоговой.
Доброго дня!

Згідно пп. 292.1 статті 292 ПКУ 

Доходом платника єдиного податку є:

1) для фізичної особи - підприємця – дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній пунктом 292.3 цієї статті. При цьому до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності;

Звенигородська МДПІ

Jktyf 26-03-2013 15:23

Доброго дня! Чи має право ФОП на загальній системі включати до витрат ПДВ сплачений до бюджету? Я вважаю,що ні,тому що в книзі обліку доходів та витрат операції відображаються без ПДВ.
Доброго дня!

Відповідно до п. 177.2 ст. 177 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року N 2755-VI, із змінами та доповненнями (далі - ПКУ), об'єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) і документально підтвердженими витратами, пов'язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи - підприємця.

Згідно із п. 177.3 ст. 177 ПКУ для фізичної особи - підприємця, зареєстрованого як платник податку на додану вартість, не включаються до витрат і доходу суми податку на додану вартість, що входять до ціни придбаних або проданих товарів (робіт, послуг).

Відповідно до п. 177.4 ст. 177 ПКУ до переліку витрат, безпосередньо пов'язаних з отриманням доходів, належать документально підтверджені витрати, що включаються до витрат операційної діяльності згідно з розділом III ПКУ.

Згідно із пп. 139.1.6 п. 139.1 ст. 139 розділу III ПКУ до складу витрат не включаються суми податку на додану вартість, включеного до ціни товару (роботи, послуги), що придбаваються платником податку для виробничого або невиробничого використання. У разі якщо платник податку, зареєстрований як платник податку на додану вартість, одночасно проводить операції з продажу товарів (виконання робіт, надання послуг), що оподатковуються податком на додану вартість та звільнені від оподаткування або не є об'єктом оподаткування таким податком, податок на додану вартість, сплачений у складі витрат на придбання товарів, робіт, послуг, які входять до складу витрат, включається відповідно до витрат або вартість відповідного об'єкта основних засобів чи нематеріального активу збільшується на суму, що не включена до податкового кредиту такого платника податку згідно з розділом V ПКУ.

Враховуючи вищевикладене, фізичні особи - підприємці, які працюють на загальній системі оподаткування та зареєстровані платниками ПДВ, не мають права включати до складу витрат суми ПДВ, які сплачені до бюджету.

Звенигородська МДПІ

Юлия 26-03-2013 13:3

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, могу ли я в течение года поменять КВЭД и перейти с 3-й группы плательщика единого налога на 2-ю. И что для этого необходимо. Заранее Вам благодарна!
Доброго дня!

Відповідно до пп.298.1.4 п.298.1 ст.298 ПКУ суб'єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів відповідно до норм ПКУ, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року шляхом подання заяви до органу ДПС не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.

Перехід на спрощену систему оподаткування суб'єкта господарювання, може бути здійснений за умови, якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, суб'єктом господарювання дотримано вимоги, встановлені в пункті 291.4 статті 291 ПКУ.

Відповідно до пп.298.1.4 п.298.1 ст.298 ПКУ суб'єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів відповідно до норм ПКУ, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року шляхом подання заяви до органу ДПС не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.

Перехід на спрощену систему оподаткування суб'єкта господарювання, може бути здійснений за умови, якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, суб'єктом господарювання дотримано вимоги, встановлені в пункті 291.4 статті 291 ПКУ.

Звенигородська МДПІ

Вікторія 26-03-2013 12:17

доброго дня! при надсиланні електронної звітності я не отримую квитанції №2.
Доброго дня!

Після завантаження електронного звіту до центральної бази даних  інформаційною підсистемою формується квитанція про приймання та обробку електронного звіту (Квитанція №2), яка також надсилається засобами електронної пошти на скриньку . Відповідно, у випадку наявності у Квитанції №2 повідомлень про помилки або попередження щодо заповнення реквізитів звіту відправник повинен проаналізувати їх, прийняти міри щодо виправлення та повторно надіслати звіт. З питаннями щодо помилок та попереджень звертайтесь до інспекції в яку направлялася звітність.

    У   разі   ненадходження   квитанції    про    одержання електронного   звіту, неможливості  її розшифрування або перевірки ЕЦП,  а також у разі виявлення помилок та   (або)   надання  уточнень,  платник  має  право  подати електронний звіт повторно та неоднократно. Чинним вважається останній електронний  або  паперовий  звіт, поданий платником до закінчення термінів подання відповідної звітності, визначених законодавством.  Якщо електронний звіт пройшов всі контролі при завантаженні до центральної бази, він автоматично стає актуальним, а відповідний попередній звіт (у разі, якщо він існує у базі даних за цей звітний період) стає неактуальним.

 

Звенигородська МДПІ

Мария 26-03-2013 7:32

Я вступила в права наследия в 2012году и так как не являюсь прямым наследником обязана оплатить 5%,скажите пожалуйста в какие сроки я должна оплатить и какие необходимы документы для подачи декларации?
Громадяни згідно з п.49.18.4 ст. 49 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) зобов’язані подавати річну податкову декларацію до податкової інспекції за місцем реєстрації у термін до 1 травня року, що настає за звітним. Сума податкового зобов’язання, зазначена в поданій річній декларації, сплачується громадянином самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним. 

Звенигородська МДПІ

Світлана 25-03-2013 20:21

Товариство з обмеженою відповідальністю на єдиному податку відкрило у банку депозитний рахунок і перевело на нього кошти з поточного рахунку. В кінці місяця одержало відсотки по депозиту і суму самого депозиту. Як відобразити у бух.обліку дані операції
Відповідно до пп.2 п.292.1 ст.292 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) доходом платника єдиного податку для юридичної особи є будь-який дохід, включаючи дохід представництв, філій, відділень такої юридичної особи, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п.292.3ст.292 ПКУ.

     Згідно із п.292.3 ст.292 ПКУ до суми доходу платника єдиного податку включається вартість безоплатно отриманих протягом звітного періоду товарів (робіт, послуг).

     Безоплатно отриманими вважаються товари (роботи, послуги), надані платнику єдиного податку згідно з письмовими договорами дарування та іншими письмовими договорами, укладеними згідно із законодавством, за якими не передбачено грошової або іншої компенсації вартості таких товарів (робіт, послуг) чи їх повернення, а також товари, передані платнику єдиного податку на відповідальне зберігання і використані таким платником єдиного податку.

     До суми доходу платника єдиного податку четвертої та шостої груп за звітний період також включається сума кредиторської заборгованості, за якою минув строк позовної давності.

     До суми доходу платника єдиного податку четвертої та шостої груп за звітний період включається вартість реалізованих протягом звітного періоду товарів (робіт, послуг), за які отримана попередня оплата (аванс) у період сплати інших податків і зборів, визначених ПКУ.

     Правила здійснення депозитних операцій встановлюються: для банківських депозитів - Національним банком України відповідно до законодавства; для депозитів (внесків) до інших фінансових установ - державним органом, визначеним законом (пп.14.1.44 п.14.1 ст.14 ПКУ).

     Згідно з п.1.4 гл.1 Положення про порядок здійснення банками України вкладних (депозитних) операцій з юридичними і фізичними особами, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 03 грудня 2003 року №516 зі змінами та доповненнями (далі – Положення), залучення банком вкладів (депозитів) юридичних і фізичних осіб підтверджується, зокрема, договором банківського рахунку.

     За договором банківського рахунку, укладеним з юридичною або фізичною особою, банк зобов’язується приймати і зараховувати на рахунок грошові кошти або банківські метали, що їй надходять, виконувати розпорядження власника рахунку про перерахування і видачу відповідних сум з рахунку та проведення інших операцій за рахунком. За користування грошовими коштами, що обліковуються на рахунку клієнта, банк сплачує проценти, сума яких зараховується на рахунок, якщо інше не встановлено договором банківського рахунку або законом (п.2.5 гл.2 Положення).

     Таким чином, повернена банком, після закінчення терміну дії договору банківського рахунку, сума депозитного вкладу (без відсотків) з депозитного на поточний рахунок юридичній особі, не є доходом, оскільки юридичній особі повернуті власні кошти.

     Проценти – це дохід, який сплачується (нараховується) позичальником на користь кредитора як плата за використання залучених на визначений або невизначений строк коштів або майна. До процентів включаються платіж за використання коштів, залучених у депозит (пп.14.1.206 п.14.1 ст.14 ПКУ).

     Депозит (вклад) – це кошти, які надаються фізичними чи юридичними особами в управління резиденту, визначеному фінансовою організацією згідно із законодавством України, або нерезиденту на строк або на вимогу та під процент на умовах видачі на першу вимогу або повернення зі спливом встановленого договором строку. Правила здійснення депозитних операцій встановлюються: для банківських депозитів - Національним банком України відповідно до законодавства; для депозитів (внесків) до інших фінансових установ - державним органом, визначеним законом (пп.14.1.44 п.14.1 ст.14 ПКУ).

     Згідно з п.1.4 гл.1 Положення про порядок здійснення банками України вкладних (депозитних) операцій з юридичними і фізичними особами, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 03 грудня 2003 року № 516 зі змінами та доповненнями (далі – Положення), залучення банком вкладів (депозитів) юридичних і фізичних осіб підтверджується, зокрема, договором банківського рахунку.

     За договором банківського рахунку, укладеним з юридичною або фізичною особою, банк зобов’язується приймати і зараховувати на рахунок грошові кошти або банківські метали, що їй надходять, виконувати розпорядження власника рахунку про перерахування і видачу відповідних сум з рахунку та проведення інших операцій за рахунком. За користування грошовими коштами, що обліковуються на рахунку клієнта, банк сплачує проценти, сума яких зараховується на рахунок, якщо інше не встановлено договором банківського рахунку або законом (п.2.5 гл.2 Положення).

     Таким чином, проценти, отримані від банку за користування коштами на рахунку (як депозитному, так і поточному) включаються до доходу юридичної особи - платника єдиного податку.

Катеринопільська ОДПІ

Олег 25-03-2013 16:51

Доброго дня. Хочу відкрити ітернет-магазин по продажу компютерної техніки, з чого почати?
Вам необхідно звернутися до державного реєстратора за місцем вашої ренєстрації

Катеринопільська ОДПІ

Мария 25-03-2013 16:33

Добрый день! Я- домохозяйка. Мой муж- частный предприниматель ФЛ-П вторая группа на ЕН. Весь свой заработок муж приносит домой, в семью. Для удобства платежей (магазины, коммунальные платежиы и т.п.) я часть семейного бюджета ложу на свой карточный счет в банке, и вдальнейшем пользуюсь карточкой для покупок. Вопрос: должна ли я уплачивать какой либо налог с денег положенных на свой счет, с денег, которые заработал мой муж и заплатил с них единый налог) ???? Мария
Ні. Ніякі податки вам не потрібно сплачувати.

Катеринопільська ОДПІ

Михаил Иванович 25-03-2013 12:25

Добрый день! У меня есть вопрос по налогообложению. Наше ООО перешло на упрощенку и теперь работает без НДС. Правильно ли я понимаю, что теперь мы можем не опасаться применять нерыночные цены на товары/услуги при работе с аффилированными лицами, ведь в соответствии со Статьей 105.3 (пункты 4 и 5) НК РФ «ДОХОД» не проверяется на полноту исчисления и уплаты налогов, а понятие «ПРИБЫЛЬ» к нам теперь неприменимо? Или в НК РФ предусмотрена какая-либо другая ответственность за вышеуказанные действия для нашего случая? Заранее благодарен за оперативный ответ на адрес 34116@mail.ru С уважением, Михаил Иванович
Відповідно до пп.2 п.292.1 ст.292 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) доходом платника єдиного податку для юридичної особи є будь-який дохід, включаючи дохід представництв, філій, відділень такої юридичної особи, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п.292.3ст.292 ПКУ.
Згідно із п.292.3 ст.292 ПКУ до суми доходу платника єдиного податку включається вартість безоплатно отриманих протягом звітного періоду товарів (робіт, послуг).
Безоплатно отриманими вважаються товари (роботи, послуги), надані платнику єдиного податку згідно з письмовими договорами дарування та іншими письмовими договорами, укладеними згідно із законодавством, за якими не передбачено грошової або іншої компенсації вартості таких товарів (робіт, послуг) чи їх повернення, а також товари, передані платнику єдиного податку на відповідальне зберігання і використані таким платником єдиного податку.
До суми доходу платника єдиного податку четвертої та шостої груп за звітний період також включається сума кредиторської заборгованості, за якою минув строк позовної давності.
До суми доходу платника єдиного податку четвертої та шостої груп за звітний період включається вартість реалізованих протягом звітного періоду товарів (робіт, послуг), за які отримана попередня оплата (аванс) у період сплати інших податків і зборів, визначених ПКУ.

Катеринопільська ОДПІ

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...