Налоговая справка ГФС

Демченко Евгений 31-03-2013 10:28

если выбирать виды экономической деятельности при регистрации СПД, мне сказали в налоговой, что их может быть 5 (основной+4 дополнительных). меня интересует секц]я G 47.5 роздел роздр]бна торг]вля. а там есть еще 5 класов 47.51; 47,52;47,53; 47,54;47,59...... это получается что нужно на каждый клас открывать или же просто на 47.5
Доброго дня!

Щодо обрання/внесення змін до видів видів діяльності СПД потрібно звернутись до державного реєстратора за місцем реєстрації(прописки) та внести відповідні дані до реєстраційної картки.

ДПІ у Черкаському районі

Сергей 30-03-2013 20:59

Что будет если я буду торговать на улице мелочью(допустим детскими игрушками)в парке без каких либо документов? и какие нужны документы для легальной торговли?
Доброго дня!

Реалізовувати товари Ви зможете за умови реєстрації Фізичною особою підприємцем, обравши для себе відповідний КВЕД та систему оподаткування.

Кам'янська МДПІ

Екатерина 30-03-2013 20:14

Добрый день, я флп подскажите, каки нужны отчисления по договору приктики? И нужно ли проводить по 1дф практиканта. Спасибо большое
Доброго дня!

Все заледить від того як у Вас оформлений практикат по внутрішніх документах. Якщо Ви будуете нараховувати практиканту винагороду або ж заробітну плату, то обов'язково маєте утримувати із заробітної плати податок на доходи фізичних осіб та єдиний соціальний внесок, а також нараховувати на заробітну плату відповідно єдиний соціальний внесок та сплачувати зазначені платежі в установлені законодавством строки.

Кам'янська МДПІ

Наталья 30-03-2013 12:39

Добрый день. Скажите, пожалуйста, если сестра 1,5 года была посредником (для родных и друзей) по перевозке вещей из Англии-Америки, на этом зарабатывала очень мало (0,5-1,5%), т.е. просто чтоб отбить расходы на доставку, банк, интернет. Это все нигде не оформлялось, т.к. прибыли с этого нету. Сейчас пришли из наловой с проверкой, что ЧП нету, а суммы зарубеж уходят большие (за это время около 100т.евро) и в ответ приходят на почту посылки с вещами. Пришло управление по отмыванию денег. Так вот вопрос - чем это может грозить и как в этой ситуации лучше поступить? Можно ли открыть ЧП (или другой вид) и задним числом оплатить необходимые налоги пусть с % за просрочку. Или есть какие-то другие варианты решения вопроса? Ведь государтсву выгодно чтоб открылось еще одно ЧП и приносило стабильный доход, чем оплатить один раз штраф Спасибо
Доброго дня!

Стосовно проведених операцій, Вам необхідно все узгоджувати з перевіряючими.

Якщо на майбутнє Ви плануєте здійснювати таку ж діяльність, необхідно обов'язково зареєструватися суб'єктом господарювання, обрати систему оподаткування за якою плануєте здійснювати діяльність і відповідно сплачувати податки.

Кам'янська МДПІ

Ольга 30-03-2013 12:7

импортируем преобразователи. после перечисленной предоплаты прошло 90 дней, но преобразователь не изготовлен. есть доп.соглашение в котором поставщик указывает срок больший изготовления. Может это быть основанием для продления срока по импортным операциям? Согласно ЗАКОНа УКРАЇНИ "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті" Стаття 6. Строки, зазначені у статтях 1 і 2 цього Закону або встановлені Національним банком України відповідно до статей 1 і 2 цього Закону, можуть бути продовжені центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері економічного розвитку, у разі виконання резидентами операцій за договорами виробничої кооперації, консигнації, комплексного будівництва, тендерної поставки, гарантійного обслуговування, поставки складних технічних виробів і товарів спеціального призначення. можно ли считать сложным техническим изделием Трансформатори електричні, статичні перетворювачі електричні (наприклад випрямлячі), котушки індуктивності та дроселі (код ВЕД 8504)?
Доброго дня!

Відповідно ст.6 ЗУ "Про порядок здіснення розріхунків в іноземній валюті" від 23.09.1994р №185/94-ВР із змінами та доповненнями  Порядок  віднесення операцій резидентів до зазначених у частині першій цієї статті та умови видачі висновків на перевищення строків, зазначених у статтях 1 і 2 цього Закону або встановлених Національним банком України відповідно до статей 1 і 2 цього Закону, встановлюються Кабінетом Міністрів України.


     Центральний  орган  виконавчої  влади,  що  реалізує державну політику  у  сфері  економічного  розвитку, протягом п'яти робочих днів  з  дати  видачі  висновку, зазначеного у частині другій цієї


статті,  інформує  Національний  банк України та центральний орган виконавчої  влади,  що  реалізує  державну податкову політику, про видачу такого висновку.

 

Кам'янська МДПІ

Таня 29-03-2013 16:41

Соседи сдают квартиру квартирантам. не уплачивают никакой налог. На А. Заболотного 26 кв. 76 находится квартира, хозяйка - Кучко Наталыя Олександровна. паспорт СН376359 Московським РУГУ МВС Украини в г.Киев 23.01.1997 г. контактный тел. 526-02-77
Добрий день, дякуємо за надану інформацію.

ДПС у Черкаській області

Дмитрий 29-03-2013 16:41

Здравствуйте. Скажите пожалуйста, при продаже имущества за 1 500 000 рублей, которое находилось в собственности менее 3 лет у трех собственников в долях сообственно 1/6, 1/6 и 2/3 общим договором, какой налог должен оплатить каждый собственник?
Добрий день!

Сплата податку за ставкою 5 % суми зазначеної у договорі купівлі - продажу повинна бути сплачена пропорційно частки власності даної нерухомості.

Христинівська МДПІ

Таня 29-03-2013 16:35

Нужно масло в коробку автомат Dextron2
Добрий день!

Питання не за адресою!

Христинівська МДПІ

Коркин Вячеслав Анатольевич 29-03-2013 15:27

Взимается ли налог от продажи авто, находящегося в собственности менее 3-х лет, проданного за 240 000 руб.? Нужно ли подавать декларацию? Что делать, если утерян договор купли-продажи? Нужно ли прилагать с места работы справку 2НДФЛ?Спасибо!
Добрий день!

З 1 січня 2013 року згідно ст. 173.2 дохід, отриманий платником податку від продажу протягом звітного року одного легкового автомобіля не підлягає оподаткуванню.

До внесення відповідних змін  (тобто до 01.01.2013) за умови продажу рухомого майна у вигляді легкового автомобіля, мотоцикла, моторолера не частіше одного разу протягом звітного податкового року доходи продавця від зазначених операцій оподатковуються за ставкою 1 відсоток.

Дохід отриманий платником податку від продажу другого та наступних об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля, мотоцикла, моторолера, підлягає оподаткуванню за ставкою 5 відсотків.

Дохід від продажу об’єкта рухомого майна визначається виходячи з ціни, зазначеної в договорі купівлі-продажу, але не нижче оціночної вартості такого об’єкта.

Незалежно від того, яким чином будуть оформлятися операції купівлі — продажу автомобілів, через нотаріуса або через комісійний магазин, податок буде сплачуватися самим платником, тобто власником автомобіля.

У разі оформлення продажу авто через комісійний магазин, такий магазин виступає в ролі податкового агента платника податку, тобто власника авто. Податковий агент повинен відобразити у податковому розрахунку за формою 1дф суму доходу та суму сплаченого податку до бюджету та подати зазначену інфомрмацію до податкової служби за місцем реєстрації.

У разі оформлення продажу авто через нотаріуса, він щокварталу подає до податкової служби інформацію про договір купівлі — продажу, суму доходу та суму сплаченого податку до бюджету.

Органи, що здійснюють державну реєстрацію транспортних засобів, зобов’язані повідомляти органи державної податкової служби за місцем розташування про транспортні засоби, зареєстровані або зняті з реєстрації протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу, за формою, затвердженою центральним органом державної податкової служби, а також про їх власників.

Звертаємо увагу на те, що вищезазначене стосується законодавчого поля України. А у Вашому запитанні не зрозуміла ситуація (чи є Ви громадянином України та де продали автомобіль?) 

Христинівська МДПІ

Тетяна Валеріїна 29-03-2013 14:18

Добрий день! Я ФОП на 3 гр. 5%, вперше заповню декларацію по єдиному податку, скажіть як правильно прописувати суму доходу з копійками чи без ( сума 15123,29) Дякую
Добрий день!

Декларація заповнюється на підставі даних з книги обліку доходів та витрат. Також слід зазначити, що офіційної інструкції по заповненню та поданню декларації досі немає, а затверджені лише форми.

На сьогоднішній день, поки немає затвердженого порядку заповнення декларації, правильної відповіді на це питання не може бути.
Я притримуюсь позиції, що заповнювати треба з копійками, оскільки єдиний податок сплачується до бюджету з копійками. Також він відображається з копійками у картці особового рахунку платника податків. В будь якому випадку, відмова податкової служби прийняти декларацію, у якій показники вказані з копійками чи без, є неправомірною.

Христинівська МДПІ

Мастабаева Анна 29-03-2013 14:6

Добрый день, подскажите, пожалуйста, нотариусу оплачивали услуги по заверянию документов. с каким кодом отображать выплату 157 как самозанятому лицу или есть другой код для них особый. Заране спасибо
Добрий день!

 Готівкову та безготівкову оплату послуг приватного нотаріуса і сплату податку з доходів відображають у формі №1ДФ з ознакою доходу «157».

Христинівська МДПІ

Ірина Олександрівна 29-03-2013 11:10

Доброго дня. Приватне підприємство на загальній системі оподаткування займається будівництвом газопроводів, наш замовник є бюджет(Кошти за виконані роботи отримуємо з бюджету). Робітники направляються у відрядження чи можему ми платити відрядження у суммі 0,2 від мінімальної зарплати., чи потрібно виплачувати 30 грн.як для бюджетних установ.
Добрий день!

Відповідно до пп. 140.1.7 п. 140.1 ст. 140 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. №2755-VI, із змінами та доповненнями (далі — ПКУ), при визначенні об’єкта оподаткування враховуються витрати на відрядження фізичних осіб, які перебувають у трудових відносинах з таким платником податку або є членами керівних органів платника податку, в межах фактичних витрат особи, зокрема витрати на оплату вартості проживання у готелях (мотелях), а також включених до таких рахунків витрат на харчування.

Зазначені витрати можуть бути включені до складу витрат платника податку лише за наявності підтвердних документів, що засвідчують вартість цих витрат, у вигляді рахунків, отриманих з готелів (мотелів) або від інших осіб, які надають послуги з розміщення та проживання фізичної особи.

Не дозволяється включати до складу витрат на харчування вартість алкогольних напоїв та тютюнових виробів, суми «чайових», за винятком випадків, коли суми таких «чайових» включаються до рахунка згідно із законами країни перебування, а також плату за видовищні заходи.

Разом з тим абзацом 4 пп. 140.1.7 п. 140.1 ст. 140 ПКУ визначено, що до складу витрат на відрядження відносяться також витрати, не підтверджені документально, на харчування та фінансування інших власних потреб фізичної особи (добові витрати), понесені у зв’язку з таким відрядженням у межах території України, але не більше ніж 0,2 розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, у розрахунку за кожний календарний день такого відрядження, а для відряджень за кордон — не вище 0,75 розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, у розрахунку за кожний календарний день такого відрядження.

Згідно з абз. 6 пп. 140.1.7 п. 140.1 ст. 140 ПКУ суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, які направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів, встановлені постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 р. №98 (далі — Постанова №98). Сума добових для таких категорій фізичних осіб не може перевищувати суму, встановлену абзацом четвертим цього підпункту.

На виконання п. 12 Постанови №98 наказом Міністерства фінансів України від 17.03.2011 р. №362 змінено редакцію Iнструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 13.03.98 р. №59 (далі — Iнструкція).

Відповідно до п. 5 розд. II і пп. «е» п. 16.2 розд. III Iнструкції витрати на харчування, вартість яких включена до рахунків на оплату вартості проживання у готелях (мотелях), інших житлових приміщеннях або до проїзних документів, оплачуються відрядженим працівником за рахунок добових витрат.

Iнструкція є обов’язковою для органів державної влади, підприємств, установ і організацій, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів. Однак інші підприємства та організації цей документ можуть використовувати як допоміжний (довідковий).

Таким чином, для підприємств небюджетної сфери зменшення добових витрат, що враховуються при обчисленні податку на прибуток у складі витрат, на вартість харчування, включену в рахунок на проживання, їх працівників ПКУ не передбачено.

Христинівська МДПІ

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...