Налоговая справка ГФС
галина 15-10-2012 13:21
Смілянська ОДПІ
Оксана М. 15-10-2012 10:33
ДПІ у м. Черкасах
Неприбуткова організація 15-10-2012 10:30
Смілянська ОДПІ
Юлия 15-10-2012 10:15
Смілянська ОДПІ
виталий 15-10-2012 0:30
Смілянська ОДПІ
Сергей 13-10-2012 10:19
ДПІ у м. Черкасах
Татьяна 12-10-2012 21:8
ДПІ у м. Черкасах
Екатерина 12-10-2012 19:5
Податкова соціальна пільга починає застосовуватися до нарахованих доходів у вигляді заробітної плати з дня отримання роботодавцем заяви платника податку про застосування пільги та документів, що підтверджують таке право. Роботодавець відображає у податковій звітності всі випадки застосування або незастосування податкової соціальної пільги згідно з отриманими від платників податку заявами про застосування пільги, а також заявами про відмову від такої пільги.
Перелік таких документів та порядок їх подання визначає Кабінет Міністрів України.
ДПС у Черкаській області
Тетяна 12-10-2012 15:13
Згідно із пп. 168.1.2. ПКУ податок сплачується (перераховується) до бюджету під час виплати оподатковуваного доходу єдиним платіжним документом. Банки приймають платіжні документи на виплату доходу лише за умови одночасного подання розрахункового документа на перерахування цього податку до бюджету.
Відповідно до п.168.1.5. ПКУ, якщо оподатковуваний дохід нараховується податковим агентом, але не виплачується (не надається) платнику податку, то податок, який підлягає утриманню з такого нарахованого доходу, підлягає перерахуванню до бюджету податковим агентом у строки, встановлені цим Кодексом для місячного податкового періоду.
Відповідно до п.127.1. ПКУ ненарахування, неутримання та/або несплата (неперерахування) податків платником податків, у тому числі податковим агентом, до або під час виплати доходу на користь іншого платника податків, -
тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 25 відсотків суми податку, що підлягає нарахуванню та/або сплаті до бюджету.
Ті самі дії, вчинені повторно протягом 1095 днів, -
тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 50 відсотків суми податку, що підлягає нарахуванню та/або сплаті до бюджету.
Дії, передбачені абзацом першим цього пункту, вчинені протягом 1095 днів втретє та більше, -
тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 75 відсотків суми податку, що підлягає нарахуванню та/або сплаті до бюджету.
Відповідальність за погашення суми податкового зобов'язання або податкового боргу, що виникає внаслідок вчинення таких дій, та обов'язок щодо погашення такого податкового боргу покладається на особу, визначену цим Кодексом, у тому числі на податкового агента. При цьому платник податку - отримувач таких доходів звільняється від обов'язків погашення такої суми податкових зобов'язань або податкового боргу, крім випадків, встановлених розділом IV цього Кодексу.
ДПІ у м. Черкасах
Ирина единый 3 гр 5% 12-10-2012 14:23
ДПІ у м. Черкасах
Полтавский строительный техникум транспортного строительства бух-р 12-10-2012 14:10
ДПІ у м. Черкасах
Наталья, г.Донецк 15-10-2012 16:8
Первісна вартість об’єкта основних засобів формується за рахунок витрат, визначених у п.146.5 ст.146 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ), до яких, зокрема, відносяться реєстраційні збори, державне мито та аналогічні платежі, що здійснюються у зв’язку з придбанням/отриманням прав на об’єкт основних засобів.
Згідно зі ст.231 р.VII ПКУ юридичні та фізичні особи, які здійснюють першу реєстрацію в Україні транспортних засобів, що відповідно до статті 232 ПКУ є об’єктами оподаткування, є платниками збору за першу реєстрацію транспортного засобу. Зазначений збір сплачується фізичними та юридичними особами перед проведенням першої реєстрації в Україні транспортних засобів (ст.237 ПКУ).
Пунктом 7 ст.1 та пунктом 6 ст.2 Закону України від 26 червня 1997 року №400/97-ВР ”Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування” зі змінами та доповненнями передбачено, що при набутті права власності підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності, фізичними особами на легкові автомобілі, що підлягають державній реєстрації (перереєстрації) в підрозділах Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ України, вартість таких автомобілів виступає об’єктом оподаткування збором на обов’язкове державне пенсійне страхування.
Указаний збір сплачується відповідно до Порядку сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 1998 року N1740 зі змінами та доповненнями (далі – Порядок), згідно з п.12 якого платниками збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій з відчуження легкових автомобілів є підприємства, установи та організації всіх форм власності, а також фізичні особи, які набувають право власності на легкові автомобілі шляхом: купівлі легкових автомобілів, у тому числі у виробників або торгівельних організацій (крім випадків забезпечення автомобілями інвалідів згідно із законодавством); міни; дарування (безоплатної передачі); успадкування (крім випадків успадкування легкового автомобіля за законом); з інших підстав, передбачених законодавством.
Збір на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій, визначених пунктом 12 Порядку, сплачується у розмірі трьох відсотків вартості легкового автомобіля, визначеної відповідно до договорів купівлі-продажу, довідок-рахунків торгівельних організацій, договорів міни, довідок органів митної служби, актів експертної оцінки вартості автомобіля, інших документів, що підтверджують цю вартість (п.13 Порядку).
При цьому органи державтоінспекції здійснюють реєстрацію легкових автомобілів лише за умови сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування, що підтверджується документом про сплату цього збору (п.14 Порядку).
Відповідно до п.3 р.VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями з дня набрання чинності цим Законом платники страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування вважаються платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок).
З урахуванням зазначеного, сплата зазначеного внеску, а також збору за першу реєстрацію транспортного засобу, є обов’язковими для проведення реєстрації транспортних засобів. Таким чином витрати на сплату єдиного внеску та збору за першу реєстрацію транспортного засобу, понесені платником податку при придбанні об’єкта основних засобів, повинні включатись до первісної вартості такого об’єкта.
Смілянська ОДПІ