Налоговая справка ГФС

Корнійчук Жанна Іванівна 29-08-2012 11:14

Чи може ЮО, платник єдиного податку, що працює по договору транспортної експедиції не включати в дохід отриманий штраф від перевізника, якщо він в повній сумі сплачується замовнику (фактично транзитом). якщо так , то які мають буди документи для підтвердження.
 

Доброго дня, відповідно до статті 292.1 Податкового кодексу доходом платника єдиного податку є:

2) для юридичної особи - будь-який дохід, включаючи дохід представництв, філій, відділень такої юридичної особи, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній пунктом 292.3 цієї статті.

292.2. При продажу основних засобів юридичними особами - платниками єдиного податку дохід визначається як різниця між сумою коштів, отриманою від продажу таких основних засобів, та їх залишковою балансовою вартістю, що склалася на день продажу.

292.3. До суми доходу за звітний період включаються сума кредиторської заборгованості, за якою минув строк позовної давності, та вартість безоплатно отриманих протягом звітного періоду товарів (робіт, послуг).

292.4. У разі надання послуг, виконання робіт за договорами доручення, транспортного експедирування або за агентськими договорами доходом є сума отриманої винагороди повіреного (агента).

292.5. Дохід, виражений в іноземній валюті, перераховується у гривнях за офіційним курсом гривні до іноземної валюти, встановленим Національним банком України на дату отримання такого доходу.

292.6. Датою отримання доходу є дата надходження коштів на поточний рахунок (у касу) платника єдиного податку, дата списання кредиторської заборгованості, за якою минув строк позовної давності, дата фактичного отримання платником єдиного податку безоплатно одержаних товарів (робіт, послуг).

292.7. У разі здійснення торгівлі товарами або послугами з використанням торговельних автоматів чи іншого подібного обладнання, що не передбачає наявності реєстратора розрахункових операцій, датою отримання доходу вважається дата вилучення з таких торговельних апаратів та/або подібного обладнання грошової виручки.

292.8. У разі якщо торгівля товарами (роботами, послугами) через торговельні автомати здійснюється з використанням жетонів, карток та/або інших замінників грошових знаків, виражених у грошовій одиниці України, датою отримання доходу вважається дата продажу таких жетонів, карток та/або інших замінників грошових знаків, виражених у грошовій одиниці України.

292.9. Доходи фізичної особи - платника єдиного податку, отримані в результаті провадження господарської діяльності та оподатковані згідно з цією главою, не включаються до складу загального річного оподатковуваного доходу фізичної особи, визначеного відповідно до розділу IV цього Кодексу.

292.10. Не є доходом суми податків і зборів, утримані (нараховані) платником єдиного податку під час здійснення ним функцій податкового агента, а також суми єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, нараховані платником єдиного податку відповідно до закону.

292.11. До складу доходу, визначеного цією статтею, не включаються:

1) суми податку на додану вартість;

2) суми коштів, отриманих за внутрішніми розрахунками між структурними підрозділами платника єдиного податку;

3) суми фінансової допомоги, наданої на поворотній основі, отриманої та поверненої протягом 12 календарних місяців з дня її отримання, та суми кредитів;

4) суми коштів цільового призначення, що надійшли від Пенсійного фонду та інших фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування, з бюджетів або державних цільових фондів, у тому числі в межах державних або місцевих програм;

5) суми коштів (аванс, передоплата), що повертаються покупцю товару (робіт, послуг) - платнику єдиного податку та/або повертаються платником єдиного податку покупцю товару (робіт, послуг), якщо таке повернення відбувається внаслідок повернення товару, розірвання договору або за листом-заявою про повернення коштів;

6) суми коштів, що надійшли як оплата товарів (робіт, послуг), реалізованих у період сплати інших податків і зборів, встановлених цим Кодексом, вартість яких була включена до доходу юридичної особи при обчисленні податку на прибуток підприємств або загального оподатковуваного доходу фізичної особи - підприємця;

7) суми податку на додану вартість, що надійшли у вартості товарів (виконаних робіт, наданих послуг), відвантажених (поставлених) у період сплати інших податків і зборів, встановлених цим Кодексом;

8) суми коштів та вартість майна, внесені засновниками або учасниками платника єдиного податку до статутного капіталу такого платника;

9) суми коштів у частині надмірно сплачених податків і зборів, встановлених цим Кодексом, та суми єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, що повертаються платнику єдиного податку з бюджетів або державних цільових фондів;

10) дивіденди, отримані платником єдиного податку - юридичною особою від інших платників податків, оподатковані в порядку, визначеному цим Кодексом.

Тальнівська МДПІ

Елена 29-08-2012 10:59

Подскажите пожалуйста. Обязательно ли наличие Устава у неприбыльной организации (юридического лица) - объединения садовых товариществ??Или данная организация может работать без устава по Положению???
Доброго дня.  Да  вам необхідно мати  статут або рішення 

Тальнівська МДПІ

Маша 29-08-2012 9:33

Добрый день, подскажите пожалуйста, я предприниматель на общей системе с 3 квартала, вид деятельности: Деятельность ресторанов, имею ли я право заниматься этим видом деятельности без установки кассового аппарата, и ёще вид деятельности оптовая торговля одеждой, обязателен ли кассовый аппарат для оптовой торговли одеждой, тоже общая система налогообложения?
Доброго дня.  Касовий апарат застосовується у сферах торгівлі громадського харчування, та послуг.Оскільки ви знаходитись на загальній системі оподаткування то вам необхідно застосовувати рро.

Тальнівська МДПІ

алла 29-08-2012 9:4

Подскажите в связи с принятием Закона Украины № 5083 где введено 2 группи дополнительно плательщикам единого налога 5,6. С какого времени можно перейти на 6 группу с 2013 или с 4 квартала?
з 4 кварталу (до 15.09.2012р. - подається заява до податкової)

Тальнівська МДПІ

Маша 29-08-2012 8:44

Добрый день, подскажите пожалуйста, я предприниматель на общей системе с 3 квартала, вид деятельности: Деятельность ресторанов, имею ли я право заниматься этим видом деятельности без установки кассового аппарата, и ёще вид деятельности оптовая торговля одеждой, обязателен ли кассовый аппарат для оптовой торговли одеждой, тоже общая система налогообложения?
при загальній системі оподаткування , маючи КВЕД - діяльність ресторанів, платник зобовязаний придбати торговий патент та встановити РРО. Якщо мати вид діяльності лише оптова торгівля одягом, за умови перерахування коштів через розрахунковий рахунок, РРО не застосовується, торговий патент не придбавається

Тальнівська МДПІ

Любомира 29-08-2012 8:28

Добрий день. Ми юридична особа надаємо в оренду ФОП приміщення? Питання: Чи треба у Ф 1-ДФ юридичні особі показувати таку операцію, а як треба то під яким кодом?
Доброго дня . Вам потрібно показувати у формі 1-ДФ операцію  згідно статті 168

Тальнівська МДПІ

Владимир 28-08-2012 22:39

Здравствуйте, подскажите пожалуйста под какую систему налогообложения относятся кофеавтоматы и как рассчитать налоговую ставку которую я обязан платить за кофеавтомат который будет расположен на улице? Заранее спасибо...
Дане питання потребує додаткового розгляду, зверніться будь-ласка до свого податкового  інспектора по місцю реєстрації.

Звенигородська МДПІ

алла 28-08-2012 12:19

С какого времени можно перейти на 6 группу с 2013 или с 4 квартала
Відповідно до ст.291п.291.4 Податкового Кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI субєкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, поділяються на 4 групи платників єдиного податку.

Звенигородська МДПІ

Светлана 28-08-2012 10:42

Подскажите пожалуйста может ли физ.лиц предприниматель на 3 групе заниматься видом деятельности 66.22 деятельность страховых агентов
Відповідно до ст.291 п.291.5. пп291.5.4. ПКУ не можуть бути платниками єдиного податку: страхові (перестрахові) брокери, банки, кредитні спілки, ломбарди, лізингові компанії, дочірні товариства, страхові компанії, установи накопичувального пенсійного забезпечення, інвестеційні фонди і компанії, інші фінансові установи, визначені законом; реєстратори цінних паперів.

Звенигородська МДПІ

Виктор 28-08-2012 9:36

Добрый день ! Я частный предприниматель , 1 группа единый налог . Мне нужна справка в посольство для оформления визы , про податки та джерела отримання доходив . Какие документы для этого надо предоставить в налоговую и какой отчётный период мне надо указать . В течении какого времени мне её выдадут ? Спасибо
 

Відповідно до статті 294 Кодексу для платників єдиного податку встановлені звітні податкові  періоди : для  фізичних осіб -  підприємців, які обрали першу групу звітний  період є календарний рік, для платників другої та  третьої групи  звітний  період  є календарний  квартал.

При цьому підпунктом 296.8 статті 296 Кодексу передбачено, що платники єдиного  податку  мають право для отримання довідки про доходи подавати до  органу  державної  податкової служби податкову декларацію за інший, ніж квартальний (річний) податковий (звітний) період, що не звільняє такого платника  податку від обов’язку подання податкової декларації у строк, встановлений для квартального (річного)  податкового звітного періоду.

Отже, органи державної податкової служби надають фізичній особі – підприємцю, який здійснює діяльність на  спрощеній системі оподаткування  довідку про доходи на підставі декларації платника єдиного податку, яка подається за інший ніж квартальний (річний)  податковий (звітний) період

 

Канівська ОДПІ

бухгалтер Капелюшная И.М. 28-08-2012 9:23

Потрібно новоствореній юридичній особі подавати довідку ф 20-ОПП, якщо вона зареєстрована і здійснює свою діяльніть за однією адресою
 

Форму №20-ОПП затверджено наказом ДПАУ від 22.12.2010 р.
Форму №20-ОПП зобов’язані подавати всі суб’єкти господарювання — і підприємства, і підприємці, але у ВИКЛЮЧНОМУ переліку випадків, встановленому розділом VIII Порядку.
Так, форма №20-ОПП подається, у разі якщо відбулася:
а) реєстрація, створення або відкриття об’єкта оподаткування, об’єкта, пов’язаного з оподаткуванням, об’єкта, через який провадиться діяльність (протягом 10 робочих днів після такої події в органі ДПС за місцезнаходженням такого об’єкта);
б) зміна типу, найменування, місцезнаходження або стану об’єкта оподаткування.
Об’єктами оподаткування й об’єктами, пов’язаними з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (далі — об’єкти оподаткування), є майно та дії, у зв’язку з якими у платника податків виникають обов’язки щодо сплати податків та зборів. Такі об’єкти за кожним видом податку та збору визначаються згідно з відповідними розділами ПКУ.

 

Канівська ОДПІ

Бухгалтер 28-08-2012 8:38

Добрий день, Підскажіть будь ласка як заповнюється Розрахунок коригування по ПДВ і яку податкову накладну вказати, якщо товар був списаний на господарські потреби підприємства. Дякую.
Дане питання потребує додаткового розгляду, зверніться будь-ласка до свого податкового інспектора по місцю реєстрації.

Звенигородська МДПІ

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...