Налоговая справка ГФС
Тетяна В 12-09-2012 12:13
Отримати відповіді у режимі on-line можна за телефонами: 0-800-501-007, (044)454-16-13 з 8:00 до 20:00 (крім суботи та неділі), зі стаціонарних телефонів безкоштовно Е-пошта: idd@sts.gov.ua (цілодобово).
Канівська ОДПІ
Екатерина 12-09-2012 11:45
відомостей державного реєстратора про внесення змін до відомостей про місцезнаходження (місце проживання) платника податків;
заяви за ф. N 1-ОПП або за ф. N 5-ОПП із позначкою «Зміни» та виписки або витягу з Єдиного державного реєстру, поданих платником податків до органу державної податкової служби за новим місцезнаходженням.
Платники податків зобов’язані протягом 10 календарних днів від дня реєстрації зміни місцезнаходження (місця проживання), пов’язаної із зміною адміністративно-територіальної одиниці, подати до органу державної податкової служби за новим місцезнаходженням (місцем проживання) заяву за ф. N 1-ОПП або за ф. N 5-ОПП ( пп. 10.1.2 п. 10.1 р. X Порядку).
У разі отримання органом державної податкової служби за новим місцезнаходженням (місцем проживання) платника податків документів або відомостей про зміну місцезнаходження (місця проживання) платника податків такий орган протягом десяти робочих днів від дня отримання документів або відомостей направляє до органу державної податкової служби за попереднім місцезнаходженням (місцем проживання) інформаційний лист та копії таких документів або відомостей. Про направлення листа робиться позначка у полі «Примітка» в журналі за ф. N 2-ОПП (за ф. N 7-ОПП) (пп. 10.1.3 п. 10.1 р. X Порядку).
В органі державної податкової служби за попереднім місцезнаходженням (місцем проживання) термін перебування платника податків на обліку повинен бути продовжений до:
закінчення поточного бюджетного року у разі реєстрації зміни місцезнаходження суб’єкта господарювання - платника податків, яким згідно з частиною восьмою ст. 45 Бюджетного кодексу України сплата визначених законодавством податків і зборів після такої реєстрації здійснюється за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного періоду;
закінчення документальної перевірки та узгодження сум грошових зобов’язань за її результатами, якщо перевірка була розпочата або призначена та орган державної податкової служби вже повідомив платника податків про її проведення;
повернення надміру сплачених платежів, контроль за справлянням яких здійснюють органи державної податкової служби, або їх відшкодування платнику податків, якщо останній відповідно до поданих заяв чи податкових декларацій (звітів, розрахунків) претендує та має право на таке повернення чи відшкодування, і термін повернення переплати чи відшкодування настав;
закінчення процедур судового оскарження сум грошових зобов’язань або закінчення процедур адміністративного оскарження сум грошових зобов’язань та спливу місячного строку після закінчення процедур адміністративного оскарження, якщо в результаті таких процедур органами державної податкової служби прийнято рішення про повне або часткове незадоволення скарги платника податків (пп. 10.1.4 п. 10.1 р. X Порядку).
відповідно до ст.119.1. ПК неподання або порушення порядку подання платником податків інформації для формування та ведення Державного платників податків, передбаченого цим Кодексом, реєстру фізичних осіб тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 85 гривень; ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, – тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 170 гривень;
Канівська ОДПІ
Олеся 12-09-2012 0:59
Щодо переліку документів,які Ви повинні надати покупцю, то у запиті не зазначено на якій системі оподаткування Ви знаходитесь. Тому надати відповідь на цю частину питання неможливо.
Канівська ОДПІ
Ірина 11-09-2012 14:19
Золотоніська ОДПІ
Тетяна 11-09-2012 11:53
Золотоніська ОДПІ
Александр ООО "ИПОРТКАР" 11-09-2012 10:21
а) дата зарахування коштів від покупця/замовника на банківський рахунок платника податку як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню, а в разі постачання товарів/послуг за готівку-дата оприбуткування коштів у касі платника податку, а в разі відсутності такої - дата інкасації готівки у банківській установі, що обслуговує платника податку;
б) дата відвантаження товарів, а в разі експорту товарів - дата оформлення митної декларації, що засвідчує факт перетинання митного кордону України, оформлена відповідно до вимог митного законодавства, а для послуг - дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг платником податку.
У Вашому випадку перша подія - це отримана передоплата від покупця. Тобто, необхідно нарахувати і сплатити податкові зобов’язання з ПДВ. Для операцій із ввезення на митну територію України товарів датою виникнення права на віднесення сум податку до податкового кредиту є дата сплати податку за податковими зобов’язаннями згідно з п.187.8 ст.187 ПКУ при митному оформленні.
Золотоніська ОДПІ
Валентина 10-09-2012 17:59
Звертаємо увагу на те, що товарно-транспортна накладна не є бланком суворої звітності та може бути надрукована на комп'ютері із застосуванням власної нумерації. При цьому форма цього бланка має бути виконана з дотриманням вимог відповідних нормативно-правових актів з обов'язковим зазначенням усіх реквізитів.
Уманська ОДПІ
оля 10-09-2012 17:20
Відповідно до п.291.3. ст.291. Податкового кодексу України (ПКУ) від 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями юридична особа може самостійно обрати спрощену систему оподаткування, якщо така особа відповідає вимогам, встановленим цією главою ( глава 1 розділу XIV ПКУ), та реєструється платником єдиного податку в порядку, визначеному цією главою.
При цьому, згідно з п.п. 291.5.5 п. 291.5. ст.291 ПКУ Не можуть бути платниками єдиного податку суб'єкти господарювання, у статутному капіталі яких сукупність часток, що належать юридичним особам, які не є платниками єдиного податку, дорівнює або перевищує 25 відсотків.
Уманська ОДПІ
Людмила 10-09-2012 15:32
Згідно з пп. 14.1.36 п. 14.1 ст. 14 р. І ПКУ господарська діяльність - діяльність особи, що пов'язана з виробництвом (виготовленням) та/або реалізацією товарів, виконанням робіт, наданням послуг, спрямована на отримання доходу і проводиться такою особою самостійно та/або через свої відокремлені підрозділи, а також через будь-яку іншу особу, що діє на користь першої особи, зокрема за договорами комісії, доручення та агентськими договорами; Водночас відповідно до пп. 139.1.1 п. 139.1 ст. 139 р. ІІІ ПКУ витрати на розповсюдження подарунків (крім витрат, пов'язаних із провадженням рекламної діяльності, які регулюються нормами пп. 140.1.5 п. 140.1 ст. 140 р. ІІІ ПКУ) є витратами, не пов’язаними з провадженням господарської діяльності. З урахуванням викладеного, витрати на придбання товарів, які розповсюджуються у якості подарунків третім особам, у тому числі і товарів, на які нанесено логотип, є витратами, не пов’язаними з провадженням господарської діяльності.
Уманська ОДПІ
игорь 08-09-2012 20:43
ДПС у Черкаській області
наталя, вихователь 08-09-2012 10:12
ДПС у Черкаській області
ФОП Івашин Ігор Володимирович 12-09-2012 12:57
При цьому, дія цього підпункту не поширюється на фізичних осіб - підприємців, які надають посередницькі послуги з купівлі, продажу, оренди та оцінювання нерухомого майна (група 70.31 КВЕД ДК 009:2005). Такі фізичні особи - підприємці належать виключно до третьої групи платників єдиного податку, якщо відповідають вимогам, встановленим для третьої групи.
Тобто платники єдиного податку 2-ї групи можуть надавати послуги тільки платникам єдиного податку (фізичним та юридичним особам) та населенню. А на виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства обмежень немає.
Канівська ОДПІ