Налоговая справка ГФС

ФОП Івашин Ігор Володимирович 12-09-2012 12:57

Доброго дня! Проконсультуйте по такому питанню: платник єдиного податку 2-ї групи НЕ МАЄ права працювати з юридичними особами, якщо надає їм лише послуги чи з будь-яким видом діяльності? Дякую за відповідь.
фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв: не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб, обсяг доходу не перевищує 1000000 гривень мають право обрати другу групу.
При цьому, дія цього підпункту не поширюється на фізичних осіб - підприємців, які надають посередницькі послуги з купівлі, продажу, оренди та оцінювання нерухомого майна (група 70.31 КВЕД ДК 009:2005). Такі фізичні особи - підприємці належать виключно до третьої групи платників єдиного податку, якщо відповідають вимогам, встановленим для третьої групи.

Тобто платники єдиного податку 2-ї групи можуть надавати послуги тільки платникам єдиного податку  (фізичним та юридичним особам) та населенню. А  на виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства обмежень немає.

Канівська ОДПІ

Тетяна В 12-09-2012 12:13

Я ФОП. В ПФ інспектор сказала, що можна в ДПІ отримати безкоштовно "ключі" для відправки звітів в ПФ. Підкажіть чи дійсно це так і куди звернутися. Дякую.
Платники податків можуть безкоштовно отримати посилені сертифікати відкритих ключів (електронні цифрові підписи - ЕЦП)  у представництві Центру  сертифікації ключів ІДД ДПС. Представництво у  Черкаській області - Сектор реєстрації користувачів при ДПС у Черкаській області знаходиться за адресою: 18000, м. Черкаси, вул. Хрещатик, 235, каб 108-109 телефон.:(0472)33-91-27.
Отримати відповіді у режимі on-line можна  за телефонами: 0-800-501-007, (044)454-16-13 з 8:00 до 20:00 (крім суботи та неділі), зі стаціонарних телефонів безкоштовно Е-пошта: idd@sts.gov.ua  (цілодобово).

 

Канівська ОДПІ

Екатерина 12-09-2012 11:45

Добрый день, я СПД ЕН, мне нужно изменить прписку на другой город, мне нужно закрывать в данном городе предпринимательство и регистрироваться по месту приписки,спасибо
     Відповідно до пп. 10.1.1 п. 10.1 р. X Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.11 №1588, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 29.12.10 р. за №1562/20300 (далі – Порядок), процедури переведення платника податків розпочинаються та проводяться органами державної податкової служби при надходженні хоча б одного з таких документів:
     відомостей державного реєстратора про внесення змін до відомостей про місцезнаходження (місце проживання) платника податків;
     заяви за ф. N 1-ОПП або за ф. N 5-ОПП із позначкою «Зміни» та виписки або витягу з Єдиного державного реєстру, поданих платником податків до органу державної податкової служби за новим місцезнаходженням.
     Платники податків зобов’язані протягом 10 календарних днів від дня реєстрації зміни місцезнаходження (місця проживання), пов’язаної із зміною адміністративно-територіальної одиниці, подати до органу державної податкової служби за новим місцезнаходженням (місцем проживання) заяву за ф. N 1-ОПП або за ф. N 5-ОПП ( пп. 10.1.2 п. 10.1 р. X Порядку).
     У разі отримання органом державної податкової служби за новим місцезнаходженням (місцем проживання) платника податків документів або відомостей про зміну місцезнаходження (місця проживання) платника податків такий орган протягом десяти робочих днів від дня отримання документів або відомостей направляє до органу державної податкової служби за попереднім місцезнаходженням (місцем проживання) інформаційний лист та копії таких документів або відомостей. Про направлення листа робиться позначка у полі «Примітка» в журналі за ф. N 2-ОПП (за ф. N 7-ОПП) (пп. 10.1.3 п. 10.1 р. X Порядку).
     В органі державної податкової служби за попереднім місцезнаходженням (місцем проживання) термін перебування платника податків на обліку повинен бути продовжений до:
     закінчення поточного бюджетного року у разі реєстрації зміни місцезнаходження суб’єкта господарювання - платника податків, яким згідно з частиною восьмою ст. 45 Бюджетного кодексу України сплата визначених законодавством податків і зборів після такої реєстрації здійснюється за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного періоду;
     закінчення документальної перевірки та узгодження сум грошових зобов’язань за її результатами, якщо перевірка була розпочата або призначена та орган державної податкової служби вже повідомив платника податків про її проведення;
     повернення надміру сплачених платежів, контроль за справлянням яких здійснюють органи державної податкової служби, або їх відшкодування платнику податків, якщо останній відповідно до поданих заяв чи податкових декларацій (звітів, розрахунків) претендує та має право на таке повернення чи відшкодування, і термін повернення переплати чи відшкодування настав;
     закінчення процедур судового оскарження сум грошових зобов’язань або закінчення процедур адміністративного оскарження сум грошових зобов’язань та спливу місячного строку після закінчення процедур адміністративного оскарження, якщо в результаті таких процедур органами державної податкової служби прийнято рішення про повне або часткове незадоволення скарги платника податків (пп. 10.1.4 п. 10.1 р. X Порядку).
відповідно до ст.119.1. ПК неподання або порушення порядку подання платником податків інформації для формування та ведення Державного  платників податків, передбаченого цим Кодексом, реєстру фізичних осіб  тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 85 гривень; ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, – тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 170 гривень;

 

Канівська ОДПІ

Олеся 12-09-2012 0:59

Здраствуйте, подскажите пожалуйста: у меня интернет магазин продала акумуляторы к мотоциклам, по квед 47.91 Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет, есть ли нарушением что у меня нет второго КВЕД 45.32?Какие документы я должна выдать покупателю.Спасибо.
Якщо Ви здійснюєте роздрібну торгівлю через мережу інтернет-магазину, то основним КВЕДОМ для Вашого виду діяльності є 47.91.
   Щодо переліку документів,які Ви повинні  надати покупцю, то у запиті не зазначено на якій системі оподаткування  Ви знаходитесь. Тому  надати відповідь на цю частину  питання неможливо.

Канівська ОДПІ

Ірина 11-09-2012 14:19

Доброго дня! У мене таке питання - за заявами працівників ми виплатили їм грошову компенсацію за невикористану відпустку за минулі роки без звільнення. Але дізнались, що не мали права цього робити. Чи є це серйозним порушенням та які наслідки?
Доброго дня! Якщо Вами із вказаних виплат утримано і перераховано до бюджету податок на доходи фізичних осіб, то порушень податкового законодавства не виникло. Що стосується правомірності таких виплат, то Вам для з'ясування даного питання необхідно звернутися в регіональну інспекцію з праці.

Золотоніська ОДПІ

Тетяна 11-09-2012 11:53

Добрий день. Підкажіть будь-ласка чи є тепер такий вид витрат як представницькі. Якщо є, то в якому розмірі їх можна використовувати і що до них входить. Де можна по них прочитати? Дякую за відповідь.
Доброго дня! Відповідно до пп.139.1.1 п.139.1 ст.139 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI. (далі - ПКУ) до складу витрат не включаються витрати, не пов’язані з провадженням господарської діяльності, а саме витрати на організацію та проведення прийомів, презентацій, свят, розваг та відпочинку, придбання та розповсюдження подарунків (крім благодійних внесків та пожертвувань неприбутковим організаціям, визначених статтею 157 ПКУ, та витрат, пов’язаних із провадженням рекламної діяльності, які регулюються нормами пп.140.1.5 п.140.1 ст.140 ПКУ).

Золотоніська ОДПІ

Александр ООО "ИПОРТКАР" 11-09-2012 10:21

Здравствуйте! Требуется консультация такого характера: наша фирма имеет клиента на покупку спецтехника которую производят в Германии. Он перечисляет нам 75% предоплату в размере 150 000 Евро (гривенный эквивалент). Мы конвертируем на межбанке в валюту и отправляем на завод. Срок изготовления 5 месяцев, как нам не платить 20% НДС на эту сумму в конце месяца, мы же ещё раз при растаможке получается будем платить 20% НДС. Как избежать нам двойной оплаты НДС.
Доброго дня! Відповідно до п.187.1. ст.187 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI датою виникнення податкових зобов’язань з постачання товарів/послуг вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше:
а) дата зарахування коштів від покупця/замовника на банківський рахунок платника податку як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню, а в разі постачання товарів/послуг за готівку-дата оприбуткування коштів у касі платника податку, а в разі відсутності такої - дата інкасації готівки у банківській установі, що обслуговує платника податку;
б) дата відвантаження товарів, а в разі експорту товарів - дата оформлення митної декларації, що засвідчує факт перетинання митного кордону України, оформлена відповідно до вимог митного законодавства, а для послуг - дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг платником податку.
У Вашому випадку перша подія - це отримана передоплата від покупця. Тобто, необхідно нарахувати і сплатити податкові зобов’язання з ПДВ. Для операцій із ввезення на митну територію України товарів датою виникнення права на віднесення сум податку до податкового кредиту є дата сплати податку за податковими зобов’язаннями згідно з п.187.8 ст.187 ПКУ при митному оформленні.

Золотоніська ОДПІ

Валентина 10-09-2012 17:59

чи може наше підприємство самостійно роздруковувати ттн на переміщення алкогольних напоїв самостійно за зразком ТТТ, який був бланком суворої звітності? дякую
Доброго дня!

Звертаємо увагу на те, що товарно-транспортна накладна не є  бланком  суворої  звітності  та  може  бути  надрукована  на комп'ютері  із  застосуванням  власної нумерації.  При цьому форма цього бланка має бути виконана  з  дотриманням  вимог  відповідних нормативно-правових   актів   з   обов'язковим   зазначенням  усіх реквізитів.
 

Уманська ОДПІ

оля 10-09-2012 17:20

Добрий день. Чи може комунальне підприємство бути на єдиному податку, після 01.07.2012р.
Доброго дня!

Відповідно до п.291.3. ст.291. Податкового кодексу України (ПКУ) від 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями юридична особа може самостійно обрати спрощену систему оподаткування,  якщо така особа відповідає вимогам,  встановленим  цією главою ( глава 1 розділу  XIV ПКУ),  та  реєструється платником  єдиного податку в порядку, визначеному цією главою.
При цьому, згідно з п.п. 291.5.5 п. 291.5. ст.291 ПКУ Не можуть бути платниками єдиного податку суб'єкти господарювання, у статутному капіталі яких сукупність часток, що належать юридичним особам, які не є платниками єдиного податку, дорівнює або перевищує 25 відсотків.

Уманська ОДПІ

Людмила 10-09-2012 15:32

Юридична особа на загальній системі оподаткування, придбала ручки з нанесенням логотипу підприємства для безоплатної роздачі клієнтам. Чи можна віднести дані витрати як витрати на збут?
Доброго дня!

Згідно з пп. 14.1.36 п. 14.1 ст. 14 р. І ПКУ господарська діяльність - діяльність особи, що пов'язана з виробництвом (виготовленням) та/або реалізацією товарів, виконанням робіт, наданням послуг, спрямована на отримання доходу і проводиться такою особою самостійно та/або через свої відокремлені підрозділи, а також через будь-яку іншу особу, що діє на користь першої особи, зокрема за договорами комісії, доручення та агентськими договорами; Водночас відповідно до пп. 139.1.1 п. 139.1 ст. 139 р. ІІІ ПКУ витрати на розповсюдження подарунків (крім витрат, пов'язаних із провадженням рекламної діяльності, які регулюються нормами пп. 140.1.5 п. 140.1 ст. 140 р. ІІІ ПКУ) є витратами, не пов’язаними з провадженням господарської діяльності. З урахуванням викладеного, витрати на придбання товарів, які розповсюджуються у якості подарунків третім особам, у тому числі і товарів, на які нанесено логотип, є витратами, не пов’язаними з провадженням господарської діяльності.

Уманська ОДПІ

игорь 08-09-2012 20:43

Подскажите пожалуйста . Имею ли я на налоговую социальную льготу, если в семье имеется три ребёнка , но один ребёнок жены от первого брака . Зарплата 3050грн. Согласно пункта 169.1 НКУ. и пункта 169.2 НКУ. сказано :" Для плательщиков налога на доходы физических лиц , который имеет двух или более детей в возрасте до 18 лет или является одинокой матерью (отцом), вдовой (вдовцом), опекуном, попечителем или удерживает ребенка-инвалида, предельный размер дохода определяется как произведение суммы предельного размера дохода и соответствующего количества детей" . Как понимать фразу имеется двух и более детей , имеется которых записаны официально на меня ( двоих) или же детей, которых воспитываются в семье.
Доброго дня! Маються на увазі рідні діти, або офіційно усиновлені діти чи такі діти, над якими офіційно взято опікунство.

ДПС у Черкаській області

наталя, вихователь 08-09-2012 10:12

я розлучилася з чоловіком і виховую дитину 14 років. які я маю пільги?
Якщо Ви маєте статус одинокої матері, то за умови, якщо Ваша зарплата не перевищує 1500 грн., то розмір податкової соціальної пільги становить 150% (804,75 коп.)

ДПС у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...