Налоговая справка ГФС

Людмила 30-07-2012 10:47

Добрий день, дайте будь ласка відповідь: чи можуть ФОП на загальній системі оподаткування включати до витрат безпосередньо пов’язаних з отриманням доходів, витрати із придбання товарів (робіт, послуг) та інших матеріальних і нематеріальних активів у ФОП,що сплачують единий податок.
Добрий день!

ФОП на загальній системі оподаткування має право включати до складу витрат безпосередньо пов'язаних з отриманням доходів, витрати із придбання товарів (робіт, послуг) у ФОП - платника єдиного податку. Слід пам'ятати, що таке придбання має бути документально підтверджене.

Кам'янська МДПІ

Платник ЄП 2-ої групи 30-07-2012 10:38

Чи є доходом і якщо так, то в яку графу в Книзі доходів відображати таку операцію, як поповнення поточного рахунка власними оборотними коштами? Дякую.
Добрий день!

Згыдно з п.292.1 ст.292 Податкового кодексу із змінами та доповненнями доходом платника єдиного податку для фізичної особи-підприємця є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій (готівковій та/або безготівковій формі); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній а.292.3 цієї статті.

Тобто, власні кошти, внесені на поточний рахунок, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності, включаються до доходу фізичної особи-підприємця - платника єдиного податку.

 

Кам'янська МДПІ

СПД Морозов А.И. 30-07-2012 8:49

Добрый день. Я и ещё 3 человека членов моей семьи заключили договор аренды земельного участка с поселковым советом. Прошу разъяснить, имею ли я право оплатить аренду земли со своего банковского счета и за членов моей семьи, из средств которые являются моим чистым доходом, то есть после уплаты всех налогов. Мнение налоговой и казначейства диаметрально противоположные. т.0963979687 Заранее благодарен.
Добрий день!

Відповідно до п.281.1 ст. 287 Податкового кодексу власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою.

Податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомленнч-рішення.

Як зрозуміло з Вашого запитання, банківський рахунок відкрито на ФОП. Проводячи розрахунки з цього рахунку дані щодо платника в платіжному документі виводяться автоматично. Тобто коли кошти надійдуть на рахунок в казначейство, платником буде - СПД Морозов А.И. і сума зарахується автоматично в рахунок зобов'язань вказаної особи. 

 

Кам'янська МДПІ

Богдан 29-07-2012 14:37

Добрий день, я займаюсь мережевим маркетингом (не продажі і не страхування), я не відкрив собі ПП на єдиний податок, чи маю я можливість таким чином знімати в оренду офіс, які мені потрібно прийняти дії. Дякую!
Добрий день!

Перш за все, перед тим як розпочати власну справу Ви зобов"язані зареєструватися або фізичною особо-підприємцем або ж юридичною особою та вибрати систему оподаткування, за якою будете здійснювати діяльність. А вже потім, Ви маєте можливість приймати рішення щодо оренди фісних приміщень тощо.

Кам'янська МДПІ

ольга 28-07-2012 12:6

Добрый день! Уважаемый эксперт, подскажите пожалуйста, будет ли взиматься налог если продаешь автомобиль, который в собственности менее года? Заранее благодарна!!!
Добрий день!

Відповідно до п.173.1 ст. 173 Податкового кодексу, дохід платника податку від продажу (обміну) об'єкта рухомого майна протягом звітного податкового року оподатковується за чтавкою, визначеною в пункті 197.2 ст. 167 Податкового кодексу ( 5%).

Дохід від продажу об"єкта рухомого майна визначається виходячи з ціни, зазначеної в договорі купівлі-продажу, але не нижче оціночної вартості такого об'экта

Як виняток з положень пункту 173.1, пыд час продажу одного з об'эктів рухомого маніа у вигляді легкового автомобіля, мотоцікла, моторолера не частіше одного разу протягом звітного податкового року доходи продавця від зазначених операцій оподатковуються за ставкою 1 відсоток.

Кам'янська МДПІ

сергей 27-07-2012 17:29

я открываю гарантийный серв ремонт.мой контрагент завод (платильщик ндс на общих основаниях).я флп на общей форме.мне надо регистр как платильщик ндс сумма дохода меньше 300т г
Добрий день!

В Вашому випадку Ви маєте прийняти рішення щодо реєстрації платником ПДВ. Зобов:язань щодо реєстрації платником ПДВ у Вас не має, адже виходячи з Вашого запитання зрозуміло, що  загальна сума доходів протягом 12 календарних місяців , сукупно не перевищує 300 000 гривень.

Ви повинні прорахувати всі моменти статусу ПДВ - ка, оскільки це накладає значні обовязки. Тому, якщо ваш контрагент не вимагає у Вас податкових накладних, тоді не спішіть з реєстрацією ПДВ. У іншому випадку дослідіть податкове законодавство по даному питанню: від порядку реєстрації до податкового обліку.

Кам'янська МДПІ

Кристина 27-07-2012 14:5

Подскажите пожалуйста, б/л за счет ФСС указывается под кодом 128 как и по беременности и родам, или его всеже надо включать как и за счет предприятия под кодом 101???
Відповідно до інструкції №5 лікарняні не включаються до складу зар.пл., однак для цілей облкладання ПДФО ця виплата є зар.пл. (див. лист ДПАУ від 19.01.2011р. №697/6/17-0715).
У подат. розрах. за формою №1ДФ допомога по тимчас.непрц. та оплата перших 5-ти дн. тимчас.непрац. відображаються з ознакою доходу "101".

Христинівська МДПІ

Татьяна Самота 27-07-2012 13:42

Добрый день! Меня выбрали председателем садово-огородного товарищества, которое имеет номер ЕДРПОУ, но никаких отчётов в налоговую никогда не сдавало. В СОТе есть казначей, который получает зарплату из общественных взносов. Какие налоговые обязательства должна нести я, как председатель, и казначей?Облагается ли наша зарплата с членских взносов членов общества НДФЛ?Должно ли наше товарищество сдавать какие-либо отчёты в налоговую??Спасибо!
Ви є неприбутковою організацією, а отже до податкової щоквартально повинні звітуватися за підсумками своєї діяльності згідно законодавства, тобто є Наказом ДПАУ від 31.01.2011 р. №56 «Про затвердження форми та Порядку складання Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій» передбачена відповідна звітність. За працівників, які отримують заробітну плату звітуватись потрібно також щоквартально за формою 1-ДФ

Христинівська МДПІ

Елена 27-07-2012 13:0

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, как учитывать в новой Книге учета доходов данные, полученные до получения зарегистрированной Книги? С начала года или с даты регистрации Книги?
отримані доходи обліковуються у Книзі з моменту її реєстрації. Поряд з тим, якщо Ви відобразили отриманий дохід у податковій звітності правильно, то при перевірці до Вас можуть застосувати тільки адміністративний штраф згідно ст 163 Адміністративного кодексу. Але з 1 липня 2012 року вступили в дію зміни до Податкового Кодексу України згідно яких за порушення порядку обчислення, правильності заповнення податкових декларацій та повноти сплати сум єдиного податку штрафні санкції до «єдинників» у 2012 році не застосовуватимуть.

Христинівська МДПІ

Андрій Олександрович 27-07-2012 12:51

Доброго дня, наша організація займається випуском і оптовою торгівлею виробів із гуми, є платником податку на прибуток на загальних підставах. Плануємо організувати інтернет-магазин для роздрібної торгівлі нашої продукції, покупцями будуть фізичні особи. Чи є якісь особливості в веденні податкового обліку в звязку з новим законодавством? Чи обовязково вимагати з фізичних осіб згоду на збір та обробку персональних даних?
згідно положень Податкового кодексу, суб’єктам господарювання, що займаються торгівлею через інтернет, необхідно зареєструватися платником ПДВ, незалежно від суми доходу за рік.

Отже, для відкриття інтернет-магазину фізична або юридична особа має бути на загальній системі оподаткування та бути платником ПДВ.

Виділено чотири типи розрахунків з покупцями. Отже,
1. Покупець оплачує товар кур’єру, тут може бути два варіанти:
- підприємство має свою кур’єрську службу;
- доставкою займається стороння кур’єрська організація.

2. Покупець оплачує товар банківським переказом.

3. Оплата здійснюється у поштовому відділенні.

4. Розрахунки відбуваються за допомогою електронних грошей.

Оплата кур’єру

Якщо підприємство має власну кур’єрську службу, то гроші за товар кур’єр отримує від покупця після доставки йому товару. Тобто відбуваються готівкові розрахунки за товар. Такі розрахунки, повинні проводитися із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій, які повинні бути зареєстровані у встановленому законодавством порядку. Також, якщо розрахунки проводяться із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій, необхідно подавати “Звіт про використання РРО” до податкової.

Також виникає необхідність у придбанні торгового патенту, адже зя’вляється місце продажу товарів . Патент повинен придбаватися для кур’єра та знаходитися у нього.


У другому випадку коли доставкою займається стороння кур’єрська організація просто. Ніяких РРО та патентів не потрібно. Кур’єр сторонньої служби отримує готівку за товар, а потім вносить її на банківський рахунок підприємства, що займається торгівлею через інтернет-магазин. Звісно із кур’єрської службою укладається договір, яким повинно бути передачена матеріальна відповідальність та надання звіту про виконані замовлення.

Банківський переказ

Покупець, обравши необхідні товари, що він хоче придбати, роздруковує розрахунковий документ прямо з сайту інтернет-магазину, та сплачує виставлений рахунок у будь-якому банківському відділенні.

Оплата у поштовому відділенні

Товар відправляється поштою на ім’я покупця. Коли він отримує товар у поштовому відділенні, він його оплачує. Після отримання готівки за товар, поштове відділення перераховує ці кошти на рахунок інтернет-магазину.

Розрахунки електронними грошима

Покупець сплачує рахунок за товари прямо на сайті за допомогою електронних грошей електронних платіжних систем, таких як webmoney, rupay та багато інших.

Який спосіб розрахунків обирати для себе, вирішувати тільки вам.

Христинівська МДПІ

Леонід 26-07-2012 17:20

Доброго дня . Я ФОП на 3% оподаткуваня, уклав договір оренди транспортного засобу з фізичною особою, виплачував їй дохід і сплачував податок з цього доходу, що й відобразив в 1 ДФ за 1 квартал. У квітні сплачений податок повернувся мені на рахунок( невірно був указаний рахунок). Я подаю уточнюючу вилучаючи строку з цією фізичною особою. Чи правильно я зробив? Чи може потрібно було в уточнюючий за 1 квартал вилучити першу строку , і додати строку в якій відображалися отримані доходи і несплачено податку ? Підскажіть будь ласка, які дії мені треба вчинити зараз? Чи треба сплачувати штраф і в якіх розмірах?
Вашого коригування буде достатньо. А в наступному кварталі ви покажете суму нарахування і сплату фізичній особі в декларації

Корсунь-Шевченківська МДПІ

Людмила 26-07-2012 17:4

Підскажить будь ласка, чи має право ФОП на загальній системі оподаткування скласти договір оренди основних засобів (станків, без яких неможлива основна діяльність) з просто фізичною особою, або з ФОП другої групи і витрати на оренду відностити на свої витрати. Дякую за відповідь 26.07.2012
Так ,Ви можете відносити орендну плату у витрати.При цьому має бути договір оренди основних засобів.Та документ підтверджуючий сплату суми оренди.Не забудьте при виплаті доходу фізичній особі утримати податок 15 %,бо ви являєтесь податковим агентом. У випадку виплати підприємцю , цього робити не потрібно адже він самостійно  сплатить податок з отриманого доходу.

Корсунь-Шевченківська МДПІ

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...