Налоговая справка ГФС

Валентина 16-04-2011 15:35

Поясніть , будь ласка, як правильно заповнить 1ДФ за 1кв 2011р, якщо з початку поточного року на підприємстві заробітна плата виплачується регуляно у встановлені строки, до цього з/плата була нерегулярною? Чи потрібно влючити в гр.3, гр.4( сума виплаченої з/пл і доходу) з/плату за грудень2010,виплачену у січні, яка не включена до звіту за 4кв. 2010р,оскільки виплачувалась нерегулярно, а також з/плату за другу половину березня , яка виплачена 07 квітня.
Доброго дня Валентино! Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого( сплаченого ) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку ( форма № 1ДФ) подається за 1 квартал 2011 року в частині нарахованого доходу за 1 квартал 2011 року ( графа 3а). Нарахування зарплати за 4 квартал 2010 року було проведено у 4 кварталі 2010 року, при виплаті -  у графу 3 ця сума  відображається. Якщо у 1 кварталі 2011 року була проведена виплата доходу за грудень 2010 року, суму перерахованого податку на доходи відображається у графі 4.

Юлія 16-04-2011 14:14

Добрий день! Я - приватний підприємець, платник єдиного податку.Хочу офіційно оформити працівника на роботу. Які я повинна сплачувати внески та податки за найманого працівника та які здавати звіти, в які строки та фонди?Дякую!
            Трудові відносини в Україні регулюються Кодексом законів про працю. Законодавство про працю поширюється на всі підприємства, установи, організації незалежно від форм власності, виду діяльності, галузевої приналежності, а також на осіб, які працюють за трудовими договорами  у фізичних осіб-суб’єктів підприємницької діяльності.

            Трудовий договір – це угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за якою працівник зобов'язується виконувати роботу, визначену цією угодою, з підляганням внутрішньому трудовому розпорядку, а власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган чи фізична особа зобов'язується виплачувати працівнику заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін. 

Трудовий договір може бути:

1) безстроковим, що укладається на невизначений строк;

2) на визначений строк, встановлений за погодженням сторін;

3) таким, що укладається на час виконання певної роботи.

Трудовий договір укладається у письмовій формі:

1) при організованому наборі працівників;

2) при укладанні трудового договору про роботу в районах з особливими природними географічними і геологічними умовами та умовами підвищеного ризику для здоров'я;

3) при укладанні контракту;

4) при укладанні трудового договору з неповнолітнім (стаття 187 цього Кодексу);

5) при укладанні трудового договору з фізичною особою;

6) в інших випадках, що передбачені законодавством України.

            Порядок реєстрації  та форма трудового договору між працівником та суб’єктом господарювання-фізичною особою затверджено наказом Мінпраці та соціальної політики України: http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/RE18333.html. 

Порядок поширюється на фізичних осіб, які використовують найману працю: фізичних осіб – підприємців та фізичних осіб, які використовують найману працю, пов’язану з наданням послуг (кухарі, няньки, водії та інші).

Укладений у письмовій формі трудовий договір між працівником і фізичною особою має бути зареєстровано в державній службі зайнятості за місцем проживання такої особи у тижневий строк з моменту фактичного допущення працівника до роботи. Дозволяється здійснити реєстрацію трудового договору уповноваженій особі за нотаріально посвідченим дорученням.

Порядком визначено перелік документів, які мають надаватися при реєстрації трудового договору, а саме:

- фізична особа-підприємець – свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи - підприємця, довідку відповідної державної податкової інспекції про присвоєння ідентифікаційного номера (за наявності);

- фізична особа, яка використовує найману працю, пов'язану з наданням послуг, - довідку відповідної державної податкової інспекції про присвоєння ідентифікаційного номера (за наявності);

- працівник, який влаштовується на роботу до фізичної особи, - трудову книжку, довідку відповідної державної податкової інспекції про присвоєння ідентифікаційного номера (за наявності);

- особа, яка вперше шукає роботу і не має трудової книжки, - довідку відповідної державної податкової інспекції про присвоєння ідентифікаційного номера (за наявності).

У разі реєстрації трудового договору особою, уповноваженою нотаріальним дорученням фізичною особою, така особа повинна пред'явити паспорт та подати: оригінал та належним чином завірену копію нотаріального доручення, а також у відповідних випадках зазначені в абзацах другому та третьому цього пункту документи.

Урегульовано порядок зняття з реєстрації трудового договору центром зайнятості в разі закінчення строку трудового договору або припинення його дії достроково.

Записи про реєстрацію та зняття з реєстрації трудового договору дають право фізичній особі внести записи до трудової книжки працівника про прийняття та звільнення його з роботи.

За кожного найманого працівника Вам слід щомісячно доплачувати 50% суми ЄП. Зарплату найманому працівникові слід нараховувати не менше мінімальної передбаченої чинним законодавством (зараз «мінімалка» становить 960 грн.). З зарплати вираховувати усі передбачені законодавством відрахування. Щодо нарахувань на зарплату, рекомендуємо прочитати: http://byhgalter.com/, http://byhgalter.com/rozraxunok-zarobitno%d1%97-plati-u-2011-roci/  

До речі, якщо найманий працівник має право на застосування податкової соціальної пільги, він повинен одразу подати Вам відповідну заяву.

Крім Вашої щоквартальної звітності по підприємницькій діяльності, Вам слід подавати щомісячно до 20 числа декларацію з ПДФО, щоквартально – 1 ДФ (перший термін – до 10 травня)

Олена, бух. МРБП "Аверс" 16-04-2011 13:40

Добрий день. Підкажіть, як відобразити у ф.№ 1 ДФ суму під звіт, якщо працівник витратив свої кошти, а підприємство в наступному місяці їх йому повернуло?
Доброго дня Олено! При заповненні форми  1ДФ з ознакою доходу 118" Кошти на відрядження або під звіт, у тому числі надмірно витрачені" враховуються кошти, отримані платником на відрядження. У Вашому випадку працівник не отримував кошти під звіт, а витратив свої кошти. Інформація стосовно відрядження буде врахована Вами у тому кварталі, коли Ви йому ці кошти повернете.

Андрей веб-мастер 15-04-2011 18:1

Облагаются ли налогом виртуальные доходы от заработков в интернете, счета Web-money и по какой схеме? Слышал, что надо обязательно регистрироваться как ЧП. Но если доходы небольшие, то невыгодно .... Проясните, пожалуйста, немного ситуацию
Шановний пане Андрію! Будь-які отримані громадянином доходи (у т.ч. віртуальні), підлягають оподаткуванню. Якщо податок утримувався у джерела виплати, Вам немає чого турбуватися, проте слід обов'язково отримати у Ваших замовників відповідні документи (про нараховані доходи і утриманий ПДФО). Але скоріше за все, податок з Вас не утримувався. У таком разі торік отримані доходи Ви повинні задекларувати шляхом подачі декларації про доходи до 1 травня 2011р. Якщо Ви отримуватимете такі доходи на постійній основі, Вам слід зареєструватися як приватний підприємець.

Макаренко И.В. директор ООО "АТП-Черкассы" код 37610387 15-04-2011 17:34

Требуется ли производить нотариальное заверение договора аренды транспортного средства с экипажем, если арендодателем выступает физ.лицо предприниматель, плательщик единого налога, виды деятельности КВЕД 60.24, КВЕД 71.10, а арендатором наше предприятие
Договор заверять надо. Но Вам следуем учитывать, что с 01.04.2011г. затраты от ФЛП - "единщиков" на затраты предприятия не включаются

Наталья 15-04-2011 16:35

Питання по формі 1ДФ, ми оплатили навчання з питань забудови і експлуатації будівель (термін 1 місяць). Чи показувати таке навчання в формі 1 ДФ? Навчання оплатили в лютому 11р., а здали вони екзамен уже в квітні 11р. Як показати в 1ДФ? Дякую.
Доброго дня Наталіє! Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого(сплаченого) на користь платника податку, і утриманого з них податку(форма 1 ДФ) з ознакою доходу 145"Вартість підготовки та перепідготовки платника податку"  враховує суми, сплачені на користь навчальних закладів за фізичну особу. Якщо  кошти  перераховані у лютому 2011 року, у 1 кварталі 2011 року їх відображають у формі 1ДФ.

Кристина 15-04-2011 16:33

З/пл. за березнь 11р. випл. 04/04/11 р., дану суму показувати і в нарах-ні, і в виплаті за 1 кв. 11р.? І аналогічне питання по сумам нарах. і перерах. ПДФО? В Порядку пишеться про ПДФО по факту сплати: Як вірно. Дякую.
Доброго дня Кристино! Звітність, яку Ви подаєте за 1 квартал 2011 року стосується виключно операцій по нарахуванню і виплаті заробітної плати за період з 1 січня 2011 року по 31 березня 2011 року. Усі операції, які проведені після 1 квітня 2011 року( форма 1ДФ) знаходять відображення у звітності за 2 квартал 2011 року. Декларація по ПДФО - факт сплати з 1 січня 2011 по 31 березня 2011 року.

Олег 15-04-2011 16:30

Форма 1 ДФ, сама себе і свої 34,7% ЄСВ показувати з ознакою 133? Фоп на єдиному податку.
Доброго дня Олежє! Податковий розрахунок (форма 1ДФ) з ознакою доходу 133 "Сума єдиного внеска на загальнообов'язкове  державне соціальне страхування" заповнюється при наявності суми єдиного внеска платника податку, що вноситься за рахунок його роботодавця. Це інформація по найманому працівнику, Вас вона не стосується. Подайте, будь ласка, форму 1ДФ з прочерками. 

Светлана 15-04-2011 15:42

Вы сейчас мне расписали штраф при документальной проверке, но если подать уточняющие декларации сейчас, то это будет считаться как самостоятельно исправленная ошибка, и насколько я помню по новому налоговому кодексу ст.50 о Внесении изменений в налоговую отчётность и ст.120 предусматривает совсем другие штрафные санкции
Дійсно, вибачте: штраф - ст. 50, пеня - ст. 129

Светлана 15-04-2011 15:22

Зарплату начисляли - по отчётам в Пенсионный фонд вижу, что фонд оплаты труда стоит на всех работников ( и 2%, как и 33,2% проплочены), но почему ПДФО не насчитан и не перечислен - не знаю.
Якщо підприємство правильно нарахувало і утримало податок і лише несвоєчасно його перерахувало до бюджету, то при встановленні такого факту під час проведення документальної перевірки нараховується пеня згідно зі ст. 16 Закону України від 21 грудня 2000 року №2181-ІІІ „Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” із розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на день виникнення такого податкового боргу або на день його (його частини) погашення, залежно від того, яка з величин таких ставок є більшою, за кожний календарний день прострочення у його сплаті. Крім того, відповідно до ст. 163 Кодексу про адміністративні правопорушення за несвоєчасне подання посадовими особами підприємств платіжних доручень на перерахування належних до сплати податків тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб у розмірі від п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (на сьогодні – від 85 до 170 грн.).

Светлана 15-04-2011 15:13

ПДФО не нараховувався, і не перераховувався в бюджет за 02-04.2009 року. Якшо я зараз зроблю уточнюючі по 1ДФ, що я повинна перерахувати у бюджет, мене цікавить сума штрафу, як його розрахувати
А зарплату Ви нараховували?

Светлана 15-04-2011 14:31

за февраль -апрель 2009 года не показывался в форме 1ДФ доход работников, работающих согласно договора ( не трудового), налог 15% не перечислялся, как исправить ошибку сейчас при обнаружении, и какие штрафные санкции существуют.Как выйти из этого положения ????
Ви нараховували цим працівникам ПДФО? Якщо нараховували - слід перерахувати до бюджету. Також слід подати уточнюючу 1ДФ.

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...