Налоговая справка ГФС

Игорь 07-04-2011 10:12

Я на едином налоге. Когда подается ежеквартальная отчетность, то указывается вид/виды деятельности и ее КВЭД. Подаю через электронную отчетность. Вопрос: список разрешенных видов деятельности должен быть прописан в "Свидетельстве про единый налог", с указанием точныx названий и КВЭД? Потому как, там просто написано словами, что предоставляются информационные услуги. Или учитываются виды деятельности из регистрационной карточки при получении свидетельства ФОП?
При подаче заявления на ЕН Вы должны были указать те виды деятельности, которые планируете осуществлять. Если Вы намерены заниматься еще каким-то видом, кроме указанных в заявлении, рекомендую обратиться к инспектору и провести сверку между тем, что указано в заявлении и фактически осуществляемым. Также может быть, что ставка ЕН окажеться выше, чем та, которую Вы уплатили  

Марина 07-04-2011 10:2

Добрий день підскажіть про едину соціальну систему коли вона вступае в силу для физичних осіб,и яки податки треба сплачувати,яка звітнісь?
Пані Марино! Про яку соціальну систему Ви ведете мову?

Людмила 07-04-2011 8:47

Доброго ранку. Чи потрібно в 1ДФ відображати суми які юридичні особи перерахували підприємцям за товари чи послуги.якщо ПДФО на ці суми не нараховується (до 2011 року ознака доходу була 42).Дякую.
Пані Людмило! Так, ця ознака є під номером 157.

Татьяна 07-04-2011 8:31

Наше предприятие в марте использовало в не хозяйственной деятельности ранее купленные ТМЦ. В старой декларации по НДС сумму списания отражали в Додатке1 Розділ2 со знаком "-" и отображали в строчке 16.4 Інші випадки, т.е. уменьшали налоговый кредит на сумму ТМЦ использованных в не хозяйственной деятельности. Как правильно отобразить эту операцию в новой форме декларации по НДС?
Пані Тетяно! Заповнюєте в Декларації р.1 та  Додаток 5 відповідно до п. 198.5 Податкового кодексу України.

Людмила 06-04-2011 21:58

Яку суму коштів необхідно відображати в податковому розрахунку за ф.1ДФ (ознака доходу 118) всю суму всіх коштів, що видані на відрядження, або підзвіт, чи тільки суму коштів, що не повернуті своєчасно, з яких утримано ПДФО, згідно ПКУ? Дякую.
Пані Людмило! Ознака 118 - це кошти, отримані платником податку на відрядження або під звіт, у тому числі надміру витрачені та не повернуті в установлені законодавством строки (пп.164.2.11 та пп.165.1.11 розділу IV Кодексу).  Сюди включаються вчасно не повернута сума перевищення над сумою витрат платника податку на відрядження або - вчасно не повернута  сума перевищення над сумою фактичних витрат платника податку на здійснення окремих цивільно-правових дій від імені та за рахунок особи, що їх надала.

Марченко Ирина 06-04-2011 19:51

Как прсчитать подоходный налог и что такое "соціальна пільга" и чему она равна?
Щодо нарахування ПДФО: http://byhgalter.com/rozraxunok-zarobitno%d1%97-plati-u-2011-roci/

Щодо пільг: Ст. 169 Податкового кодексу України передбачено, що платник податку на доходи фізичних осіб має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги. Податкова соціальна пільга (ПСП) надається соціально незахищеним, хворим, багатодітним та особам, які мають певні заслуги перед Вітчизною та деяким іншим категоріям платників податку.

Згідно зі ст. 169.4.1 кодексу граничним доходом, який дозволяє застосувати податкову соціальну пільгу в поточному місяці, є дохід, розмір якого не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень. Це є першим обмеженням. Слід звернути увагу, що при зміні розміру місячного прожиткового мінімуму протягом поточного року навіть у декілька разів граничний розмір місячного доходу платника податку, при якому застосовується податкова соціальна пільга, не змінюється. Розмір місячного прожиткового мінімуму на 1 січня поточного року встановлюється Законом про Державний бюджет України на поточний рік. Законом України «Про Державний бюджет України на 2011 рік» встановлений розмір місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 01.01.2011р. у 941 грн. Таким чином, розмір заробітної плати, що дає право на застосування податкової соціальної пільги у 2011 році, становить суму до 1320 грн. на місяць і не змінюватиметься протягом року.

Другим обмеженням є той факт, що для визначення граничного розміру та застосування податкової соціальної пільги враховуються не всі доходи платника податку, отримані ним протягом поточного місяця, а тільки до доходу, нарахованого на користь платника як заробітна плата (інші прирівняні до неї, відповідно до законодавства, виплати, компенсації та винагороди).

І третім обмеженням є обов’язкова наявність заяви платника податку про його вибір застосування податкової соціальної пільги до місячного доходу за обраним місцем його отримання (нарахування). Звертаємо увагу на те, що податкова соціальна пільга починає застосовуватися до нарахованих доходів у вигляді заробітної плати з дня отримання роботодавцем заяви платника податку про застосування пільги та документів, що підтверджують таке право.

Перелік категорій платників, які мають право на ПСП та розмір таких пільг:

1) Будь-який платник податку, який одержує доходи у вигляді заробітної плати від одного роботодавця (при заробітній платі у розмірі, що не перевищує 1320,00 грн. на місяць) має право на податкову соціальну пільгу у розмірі 50% розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи, установленої законом на 1 січня звітного податкового року. Сума пільги - 470,50 грн.

Підстава: пп.169.1.1. п.169.1 ст.169 розділу IV «Податок на доходи фізичних осіб», п.1 Розділу XIX «Прикінцеві положення»

2) Платник податку, який утримує двох чи більше дітей віком до 18 років (при місячній заробітній платі, що дорівнює добутку 1320 грн. та відповідної кількості дітей до 18 років, на яких надається ПСП - для одного з батьків, 1320 грн. - для іншого) має право на податкову соціальну пільгу у розмірі 100% ПСП, визначеної за правилами пункту 1) у розрахунку на кожну дитину до 18 років - 470,50 грн. на кожну дитину віком до 18 років.

Підстава: пп.169.1.2. п.169.1 ст.169 розділу IV «Податок на доходи фізичних осіб», п.1 розділу XIX «Прикінцеві положення»

3) - Одинока матір чи батько, вдова (вдівець), опікун, піклувальник;

- Особа, яка утримує дитину-інваліда віком до 18 років (при заробітній платі у розмірі, що не перевищує 1320,00 грн. на місяць) має право на податкову соціальну пільгу у розмірі 150% ПСП, визначеної за правилами пункту 1) у розрахунку на кожну дитину до 18 років - 705,75 грн. на кожну дитину віком до 18 років.

Підстава: пп.169.1.3. п.169.1 ст.169 розділу IV «Податок на доходи фізичних осіб», п.1 розділу XIX «Прикінцеві положення»

 

4) - Особа, віднесена до 1-ї або 2-ї категорії осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, включаючи осіб, нагороджених грамотами Президії Верховної Ради УРСР у зв'язку з їх участю в ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи;

- Особа, яка є учнем, студентом, аспірантом, ординатором, ад'юнктом;

- Особа, яка є інвалідом 1-ї або 2-ї групи, у тому числі з дитинства (крім інвалідів 1-ї і 2-ї групи з числа учасників бойових дій на території інших країн у період після Другої світової війни);

- Особа, якій присуджено довічну стипендію як громадянину, що зазнав переслідувань за правозахисну діяльність, включаючи журналістів;

- Особа, яка є учасником бойових дій на території інших країн у період після Другої світової війни, на яку поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (крім інвалідів 1-ї і 2-ї групи з числа учасників бойових дій) - при заробітній платі у розмірі, що не перевищує 1320,00 грн. на місяць, має право на податкову соціальну пільгу у розмірі 150% ПСП, визначеної за правилами пункту 1) - 705,75 грн.

Підстава: пп.169.1.3. п.169.1 ст.169 розділу IV «Податок на доходи фізичних осіб», п.1 розділу XIX «Прикінцеві положення»

5) - Платник податку, який є Героєм України, Героєм Радянського Союзу, Героєм Соціалістичної Праці або повним кавалером ордена Слави чи ордена Трудової Слави, особою, нагородженою чотирма і більше медалями «За відвагу»;

- Учасник бойових дій під час Другої світової війни чи особа, яка в той час працювала в тилу, інвалід 1-ї і 2-ї групи з числа учасників бойових дій на території інших країн у період після Другої світової війни, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

- Колишній в'язень концтаборів, гетто та інших місць примусового утримання під час Другої світової війни чи особа, визнана репресованою або реабілітованою;

- Особа, яку було насильно вивезено з території колишнього СРСР під час Другої світової війни на територію держав, що перебували у стані війни з колишнім СРСР чи були окуповані фашистською Німеччиною та її союзниками;

- Особа, яка перебувала на блокадній території колишнього Ленінграда (Санкт-Петербург, Російська Федерація) у період з 8 вересня 1941 року по 27 січня 1944 року, при заробітній платі у розмірі, що не перевищує 1320,00 грн. на місяць, має право на податкову соціальну пільгу у розмірі 200% ПСП, визначеної за правилами пункту 1) - 941,00 грн.

Підстава: пп.169.1.4. п.169.1 ст.169 розділу IV «Податок на доходи фізичних осіб», п.1 розділу XIX «Прикінцеві положення»

 

У вас є запитання щодо застосування податкової соціальної пільги - звертайтеся до ДПІ за місцем проживання, заходьте до спеціального розділу веб-сайту ДПА в Черкаській області www.sta.ck.ua, або поставте запитання фахівцям ДПА в Черкаській області на форумі ДПА

Світлана 06-04-2011 19:44

Доброго дня. Наше підприємство виплачує пенсіонеру (цього ж підприємства ) довічну надбавку до пенсії за рахунок своїх коштів. Підскажіть будь ласка, чи потрібно цю виплату оподатковувати?
Пані Світлано! Якщо Ви підпадаєте під дію п. е ст.165.1.1. Податкового кодексу - то Ви не сплачуєте ПДФО.

Руслан 06-04-2011 17:31

я недавно оформил фоп спд, сразу оплатили за апрель. Когда мне платить следующий раз, до 20 апреля или мая?
Пане Руслане! Ви сплачуєте єдиний податок наперед. Наступний платіж - до 20.04.2011 р. Взагалі, якщо Ви нещодавно почали працювати, радимо проконсультуватись у Вашого податкового інспектора щодо термінів подання Вами звітів, строків сплати податків. Це знати необхідно.

Александр Николаевич 06-04-2011 17:11

Здравствуйте. Я не имею зарегистрированную фирму и не являюсь частным предпринимателем. Но я лично организовал поставки бензина на компанию владеющую сетью заправок. Могу ли я, как физлицо, заключить с компанией официальный агентский договор, и, задекларировав свои доходы, платить государству 13 % налогов?
Во-первых, почему 13%? Во-вторых для осуществления такой деятельни необходима гос.регистрация 

Олексій 06-04-2011 17:9

Вибачте, Черкаси. по Хрещатику
Графік семінарів див. за адресою: http://www.sta.ck.ua/ розділ "Інформація для платників податків - жителів Черкас". Там же і графік "гарячих ліній"

Олексій 06-04-2011 17:2

Коли семінар в ДПІ, юридичні особи.
Пане Олексію, а в якій ДПІ?

Андрій Петрович 06-04-2011 17:1

А якщо ми сторнували і дохід в березні його (перерахунок в зв. з уточненням днів непрацездатності? То всеодно робити уточнюючі? Дохід зменшили і автоматично зменшився ПДФО?
Звітність подається за місяць. Складіть і подайте правильно

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...