Налоговая справка ГФС

Ольга Володимирівна 30-04-2010 14:14

Доброго дня!
Скажіть будь ласка при здачі декларації з податку на прибуток за 1кв. 2010 р. чи потрібно подавати дод. Р1 до р. 04.6? Чи він подається лише при здачі річної декларації?
Пані Ольго! Додатки Р подаються лише при здачі річної декларації.

Вікторія 30-04-2010 9:33

Підкажіть, будь-ласка, чи потрібно виписувати податкові накладні:
1) коли кошти були зараховані підприємству на рахунок за товар і були повернені в зв"язку з невідвантаженням товару ч-з 4 дні?
2) повернені зг листа покупця, як помилково перераховані?
Пані Вікторіє! Обов'язково податкова накладна виписується по першій події. Якщо ж кошти були повернені - то слід провести коригування до такої накладної. Стосовно другого запитання, то, якщо помилково перераховані кошти не пов'язані з оплатою товарів, робіт, послуг, то податкову накладну виписувати не потрібно.

Леся Миколаївна 28-04-2010 12:57

Скажіть , будь ласка де в якому рядку з декларації на прибуток відображать витрати на відрядження обгрунтовані.
Дякую.
Пані Лесю! В інших витратах (04.13)

Оксана Мазуренко 27-04-2010 11:39

Доброго дня! Яка в квітні мін. з-та та який прожитковий мінімум також в квітні?
Пані Оксано! На даний час мінімальна зарплата та прожитковий мінімум для працездатних осіб становлять 884 грн. Така цифра визначена Законом України від 20.10.2009р., але, оскільки вже прийняли державний бюджет, то ця цифра може бути іншою. Не можемо сказати якою саме, оскільки ми ще не бачили прийнятого ДБУ на 2010 рік.

Олена 26-04-2010 17:23

Доброго дня! Платник єдиного податку - фізична особа в 2009р. отримав виручку в сумі 495тис.грн., з 01.01.2010р. платник перейшов на загальну систему оподаткування. Чи необхідно йому реєструватися платником ПДВ? Дякую.
Пані Олено! Відповідно до п.2.3.1. ст. 2 ЗУ "Про ПДВ", особа підлягає обов'язковій реєстрації як платник ПДВ у разі, коли загальна сума від здійснення операцій з поставки товарів (послуг), у тому числі з використанням локальної або глобальної комп'ютерної мережі, що підлягають оподаткуванню згідно з цим Законом, нарахована (сплачена, надана) такій особі або в рахунок зобов'язань третім особам, протягом останніх 12 КАЛЕНДАРНИХ МІСЯЦІВ сукупно перевищує 300 ТИС.ГРН. (без урахування ПДВ).

Олеся 26-04-2010 14:48

А прийняли Держбюджет на 2010 рік?
Пані Олесю! Ми ще не бачили прийнятого Закону України Про Державний бюджет на 2010 рік.

Олена Євгенівна 26-04-2010 11:38

Доброго дня!
Підскажіть будь ласка, який розмір аліментів мінімальний на сьогодні встановлений (одна дитина).
Пані Олено! Це питання не відноситься до компетенції податкових органів.

Тамара Шеремета 23-04-2010 13:34

Який порядок оподаткування винагороди з фізичної особи при заключенні договору підряду з юридичною особою?
Чи виступає юридична особи у відносинах за Договором підряду як податковий агетн.
Чи потрібно надати які-небудь документи в Податкову про факт заключення Договору підряду?
Пані Тамаро!
Возможность заключения договоров между субъектами предпринимательской деятельности и гражданами на использование их труда установлена ст. 46 ХКУ. Договоры с гражданами на использование их труда могут заключаться в форме:
• трудового договора (ст. 21 КЗоТ);
• договора гражданско-правового подряда (гл. 61 ГКУ);
• договора на выполнения научно-исследовательских или опытно-конструкторских и технологических работ (гл. 62 ГКУ);
• договора о предоставлении услуг (гл. 63 ГКУ) и т. п.
На основании ст. 627 ГКУ стороны свободны в заключении договора и определении его условий.
В соответствии с КЗоТ трудовым договором является соглашение между работником и собственником предприятия, уполномоченным им органом или физическим лицом, в соответствии с которым работник обязуется выполнять работу, определенную данным соглашением, с подчинением внутреннему трудовому распорядку, а собственник предприятия, уполномоченный им орган или физическое лицо обязуется выплачивать работнику заработную плату и обеспечивать условия труда, необходимые для выполнения работы, предусмотренные законодательством о труде, коллективным договором и соглашением сторон. При этом в соответствии с п. 1.8 Закона Украины «О налоге с доходов физических лиц» от 22.05.2003 г. № 889-IV (далее – Закон об НДФЛ) все риски, связанные с выполнением или невыполнением такой работы, несет работодатель.
Гражданско-правовой договор – это соглашение между физическим лицом и предприятием (предпринимателем), предметом которого является выполнение физическим лицом за вознаграждение определенной работы (оказание определенной услуги) по заданию другой стороны, направленной на получение определенного результата. Следует отметить, что при заключении гражданско-правового договора исполнитель не является работником предприятия, не подчиняется правилам его внутреннего трудового распорядка и выполняет работу на свой риск.
При выполнении гражданско-правового договора физическим лицом – предпринимателем, плательщиком единого налога в том случае, когда вид выполняемых работ (предоставляемых услуг) по такому договору внесен в свидетельство о праве уплаты единого налога, заказчик не начисляет и не удерживает никаких налогов с суммы вознаграждения.
В случае выполнения гражданско-правового договора физическим лицом, не являющимся предпринимателем, а также предпринимателем-единоналожником, в свидетельство о праве уплаты единого налога которого не внесен соответствующий вид деятельности, заказчик обязан удержать и уплатить НДФЛ со всей суммы вознаграждения по ставке 15 % (п. 7.1 Закона об НДФЛ).
При выполнении работ по трудовому договору работодатель облагает заработную плату НДФЛ в соответствии с п. 3.5 Закона об НДФЛ. Объект налогообложения в данном случае определяется как начисленная сумма заработной платы, уменьшенная на сумму сбора в Пенсионный фонд Украины, взносов в фонды общеобязательного государственного страхования, которые в соответствии с законом удерживаются за счет дохода наемного лица и налоговой социальной льготы.
Очень важно, чтобы заключаемый договор сохранял признаки, обусловленные соответствующими нормативными актами.

Людмила 22-04-2010 16:39

Підкажіть.будь-ласка, ФОП може працювати на підприємстві як звичайний працівник з трудовою книжкою та бути зарахованою в штат чи її потрібно оформити як сумісника? Чим керуватись?
Пані Людмило! Радимо вивчити трудове законодавство України, оскільки дане питання не входить до компетенції податкових органів.

Александра 22-04-2010 15:16

Я, ФОП маю свідоцтво про єдиний податок-вид діяльності громадське харчування. Скажіть будьласка мені потрібен патент і дозвіл на цю діяльність.? І де я можу їх отримати?
Пані Олександро! Радимо Вам звернутись до органу виконавчої влади, який Вас зареєстрував, оскільки ці питання не відносяться до компетенції податкових органів. 

Марина Володимирівна 21-04-2010 9:57

Доброго дня! В мене запитання по ПДВ наступного змісту:
Після здачі Декларації з ПДВ за березень 10 р. в нас ПК був більший ніж ПЗ, тому ми отримали р.22.2
Зараз ми виявили, що в нас не включена ще одна податкова по лютому 10 р. Ми хочимо подати Уточнюючий.
Запитання:
При здачі декларації за квітень 10 р. нам значення р. 22.2 (по березню) переносити до р. 23.1, збільшеного на суму ПК, який ми подамо через Уточнюючий, чи проставляти такий який ми отримали при здачі деклрації з ПДВ за березень?
І виходить у реєстрі податкових накладних я вже буду відображати у квітні, але як УПН?
Пані Марино! Якщо платник самостійно виявив помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації, то він зобов'язаний  або подати уточнюючий розрахунок у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок, або зазначити уточнені показники у складі декларації за будь-який наступний звітний період. Причому, можливо виправлення лише однієї раніше поданої декларації. В залежності від того, який порядок Ви оберете, залежить і відображення уточнюючих сум в декларації та додатках до неї. Радимо звернутися до Порядку заповнення декларації, який затверджений Наказом ДПАУ від 30.05.1997 р. № 166.

Олена 21-04-2010 9:53

Я працюю на підприємстві і моя зарплата коливається від 1100 до 1300 грн. Я знаю що маю право на пільгу по податку з доходів фізичних осіб у розмірі 434,5 грн. якщо сума зарплати не перевищує 1220 грн. у 2010 році. Запитання: Чи повинна я писати заяву кожного місяця коли зарплата менше 1220 грн., чи тільки один раз на початку року ? І чи кожного року я повинна її переписувати?
Пані Олено! Така заява пишеться тоді, коли з'являється право на податкову соціальну пільгу або ж змінюється розмір такої податкової соціальної пільги.

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...