Налоговая справка ГФС

Олександр 15-01-2015 21:10

15.01.2015 я припинив підприємницьку діяльність (закрився). 3 2014року діяльність була призупинена, 2014 рік був без доходів, чи потрібно платити єдинний соц внесок за січень 2015 року
Добрий день !
Якщо діяльність не здійснювалась на протязі року то ЄСВ не сплачується

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

ФОП Івашин Ігор Володимирович 15-01-2015 15:1

Доброго дня! Я платник єдиного податку 2-ї групи. Додав нові види діяльності. Чи потрібно подавати заяву до податкової, про внесення цих видів діяльності чи з державного реєстру дані автоматично передадуться в податкову. Дякую за відповідь.
Добрий день!
Вам потрібно подати заяву до податкової так як автоматично в реєстр платників єдиного податку дані зміни не втягуються

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

ФОП Завзанов Костянтин Путрусович 15-01-2015 14:57

Доброго дня! Я платник єдиного податку 2-ї групи. З лютого місяця на моєму виробництві буде проходити практику студент-зварювальник. Чи повинен я оплачувати його роботу, якщо він не буде зварювати готову продукцію, а лише деталі. Дякую за відповідь.
Добрий день !

ПОРЯДОК надання робочих місць для проходження учнями, слухачами професійно-технічних навчальних закладів виробничого навчання та виробничої практики
(Постановление КМ, КМ Украины, от 07.06.1999, № 992 "Об утверждении Порядка предоставления рабочих мест для прохождения учениками, слушателями профессионально-технических учебных заведений производственного обучение и производственной практики")

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

ЧП "Комбат КР" 15-01-2015 12:58

Добрый день, вопрос по налогу на недвижимость. По месту прописки директора зарегистривано предприятие, площадью 68,5 кв. м. В 2012 г. приобретено помещение общей площадью 58 кв. м. Как правильно расчитать базу налогообложения? будет ли включена квартира директора в расчет?
Добрий день!
Згідно зi ст. 265 ПКУ, плaтити податок на нерухомість щорік зобов'язaнi фізичні тa юридичні особи, у т. ч. нерезиденти, що володіють oб'єктами житлової нерухомості. Бaзою оподаткування служить житлова площа oб'єкту житлової нерухомості. До об'єктів житлової нерухомості відносять:


a) - житлові будинки, призначенi для постійнoгo мешкання, житлові будинки садибнoгo типу;

б) прибудови до житлових будинків;

в) квартири;

г) коттеджи;

д)- кімнати в багатосімейних aбo комунальних квартирах;

е) - дачні та садові будинки.

Проблемним є визначення поняття "Житлова площа", бо Податковий кодекс не містить його. Детальніше дивіться на сторінці Житлова площа.

Не є об'єктoм оподаткування зг. з пiдпунктoм 265.2.2 ПК:

а) об'єкти житлової нерухомості, щo знаходятьcя у власності держави aбo територіальних громад (їx спільнiй власності);

б) об'єкти житлової нерухомості, рoзташованi в зонах відчуження тa безумовного (обов'язковогo) відселення, визнaчeні законом;

в) - будівлі дитячих будинків рoдинного типа;

г) - садовий або дачний будиночок (на одногo платника податку - не більше одного такoго об'єкта);

д) - об'єкти житлової нерухомості, щo налeжaть багатодітним сім'ям тa приймальним сім'ям, які виховують3 чи більше дітей (нa сім'ю - не більшe одного такого об'єкту);

е) - гуртожитки.

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Сергій 15-01-2015 11:40

Доброго дня! Підскажіть будь-ласка, коли відбудеться безкоштовний семінар для приватних підприємців по нововведенням у Податковому кодексі? Дякую
Добрий день!

20 січня з 10.00 до 14.00 в приміщенні ГУ ДФС у Черкаській області (м.Черкаси, вул.Хрещатик, 235, актова зала 2 поверх) семінар відбудеться для платників м.Черкас, Черкаського, Городищенського, Корсунь-Шевченківського і Канівського районів. Реєстрація учасників семінару розпочинається о 09.00.

23 січня відбудеться семінар у м.Сміла для платників м.Сміла, Смілянського, Шполянського, Кам`янського та Чигиринського районів. Початок о 10.00. Реєстрація розпочинається о 09.00. Про місце проведення семінару буде повідомлено додатково.

27 січня з 10.00 до 14.00 в приміщенні Звенигородської ОДПІ відбудеться семінар для платників м. Звенигородка, Звенигородського районів, м.Ватутіне, Катеринопільського, Лисянського районів. Реєстрація розпочинається о 09.00

27 січня з 11.00 до 14.00 в приміщенні Уманської ОДПІ відбудеться семінар для платників м.Умань, Уманського, Жашківського, Тальнівського, Маньківського, Христинівського та Монастирищенського районів.
Реєстрація розпочинається о 10.00

30 січня з 10.00 до 14.00 в приміщенні Золотоніської ОДПІ відбудеться семінар для платників м.Золотоноша, Золотоніського, Чорнобаївського та Драбівського районів. Реєстрація розпочинається о 09.00

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Людмила Анатоліївна, бухгалтер 15-01-2015 11:19

Директор ТОВ, змінив в паспорті прописку, чи потрібно подавати дані і і в якій формі у ДПІ.
Добрий день!
Як громадянин вам потрібно заповнити карточку 5 -ДР
Як Директор Ви нічого не повинні подавати

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Бухгалтер 15-01-2015 10:31

Добрий день. Якщо співробітниця змінила призвіще, чи потрібно відображати в таблиці 5 додатка 4 звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування? Дякую.
Добрий день!
В Вашому випадку ви повинні здати таблицю 6 додатку 4 з новим прізвищем працівниці

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Виктория 14-01-2015 22:45

Доброго дня! Роздрібна торгівля.Поясніть будь-ласка на прикладі чи вірно роблю розрахунок акцизного збору 5% ,ПДВ та продажної цвни з тютюнових виробів. Якщо МРЦ 12,50грн. то продажна ціна= 12,50+0,62=13,12 Акциз(зі зменшенням в меншу сторону)=0,62 грн , ПДВ =2,08
Добрий день!

Сума податкового зобов’язання з акцизного податку з роздрібних продажів за реалізовані тютюнові вироби (ПЗа) становитиме:

ПЗа = ФРЦТВ : 105 х 5.

 

Сума податкового зобов’язання з ПДВ (ПЗпдв) складатиме:

ПЗпдв = (ФРЦТВ – Пза) : 120 х 20;

- не зареєстровані платниками ПДВ:

ФРЦТВ = РЦТВ : 100 х 105;

сума податкового зобов’язання з акцизного податку з роздрібних продажів складатиме: ПЗа = ФРЦТВ : 105 х 5.

Лист ДФС України 20.01.2015 №1519/7/99-99-19-03-03-17 можна переглянути за наступним посиланням: http://sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-zmini-2015/aktsizniy-podatok/pro-zabezpechennya-splati-aktsiznogo/.

 

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Альона 14-01-2015 20:8

ФОП на загальнiй системi придбав основнi засоби,на витрати не поставив,але в наступному роцi iх продав,чи може фоп продати iх?
Добрий день!

Право на здійснення підприємницької діяльності, яку не заборонено законом, має фізична особа з повною цивільною дієздатністю (ст. 50 глави п'ятої Цивільного кодексу).


Доходи фізичних осіб – суб'єктів підприємницької діяльності, які обрали загальну систему оподаткування доходів, одержуваних від такої діяльності, оподатковуються в загальному порядку відповідно до положень розділу четвертого Декрету № 13-92, механізм застосування яких викладено в розділі четвертому Інструкції № 12.

Загальна система оподаткування для фізичних осіб – підприємців є найскладнішою системою ведення бізнесу з точки зору обліку та звітності. Проте вона дає змогу займатися більшою кількістю видів діяльності, ніж спрощена система, та не має обмежень, притаманних спрощеній системі оподаткування. Розмір податку з доходів фізичних осіб напряму залежить від результатів господарської діяльності підприємця.


Оподатковуваним доходом фізичних осіб – суб'єктів підприємницької діяльності, одержаним від здійснення підприємницької діяльності, вважається сукупний чистий дохід, тобто різниця між валовим доходом (виручкою у грошовій та натуральній формі) і документально підтвердженими витратами, безпосередньо пов'язаними з одержаним у відповідному звітному періоді доходом.


Витрати мають бути документально підтвердженими, тобто суб'єкт підприємницької діяльності повинен мати всі первинні документи, визначені чинним законодавством для того чи іншого виду діяльності (наприклад, чеки, платіжні доручення, прибутково-видаткові накладні, акти виконаних робіт (наданих послуг) тощо).

Якщо ці витрати не можуть бути підтверджені документально, вони враховуються податковими органами під час проведення остаточних розрахунків за нормами у відсотках від валового доходу, наведеними у додатку 6 до Інструкції № 12.


Згідно з Декретом № 13-92 та Інструкцією № 12 приватні підприємці сплачують податок протягом року шляхом перерахування до бюджету авансових внесків у розмірі 25 % річної суми податку. Для сплати авансових платежів установлено такі строки: до 15 березня, до 15 травня, до 15 серпня, до 15 листопада.

Річна сума податку визначається податковими органами на підставі поданої приватними підприємцями декларації. Якщо підприємець тільки починає здійснювати діяльність, він подає декларацію про очікуваний (оціночний) у поточному році дохід, а потім – декларацію про фактично отриманий протягом року дохід. У разі значного збільшення або зменшення протягом року доходу приватного підприємця податковими органами може бути проведено перерахунок сум податку за строками сплати податку, що не настали.

В Вашому випадку ви маєте право реалізувати основні засоби без витрат.

В Вашому випадку ви можете продати основні засоби без витрат.

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Алла 14-01-2015 17:52

Доброго вечора! Підскажіть будь ласка, Підприємство на загальній системі оподаткування ( кафе бар ) продає в роздріб кінцевому споживачу товар із зістосуваннам РРО. Підприємство розпочинає свою роботу об 11:00 а закінчує згідно графіку роботи об 02:00 годині ночі а інколи об 23:00 годині вечора Отже зміна відкривається в РРО об 11:00 сьогоднішнього дня та закривається шляхом обнулення РРО об 23:00 годині вечора а інколи й о 02:00 ночі . Тобто підприємство працює в такий перід доби що є перехідним по даті календаря. Питання: 1. Чи правильно оприбутковується готівка в касі згідно звіту обнулення РРО а саме на інший день після відкриття зміни РРО, так як бухгалтерія працює згідно графіку з 8:00 до 17:00 ? 2. Чи потрібно виписувати та реєструвати податкову накладну в ЄДРПН на кінцевого споживча згідно звіту РРО кожного дня ? 3. Якщо так,то якою датою повинна бути зареєстрована податкова накладна в ЄДРПН якщо зміна РРО була відкрита однією датою а закрита вже виходить слідкуючою за календарем , адже торгова виручка фактично надходила в день відкриття зміни?
Добрий день!


Чинне законодавство не містить поняття «день одержання» готівкових коштів.
Вимогам щодо реалізації фіскальних функцій реєстраторами розрахункових операцій для різних сфер застосування, затвердженим постановою КМУ від 18.02.2002 № 199 (далі — Вимоги).

Зокрема, згідно з Вимогами зміна — це період роботи реєстратора від реєстрації першої розрахункової операції після виконання Z-звіту до виконання наступного Z-звіту. Максимальна тривалість зміни РРО не повинна перевищувати 24 години. При цілодобовій роботі підприємства, Z-звіт необхідно виконувати не пізніше 24 години з моменту реєстрації першої розрахункової операції, виконаної після попереднього Z-звіту.

При цьому відлік тривалості зміни РРО починається з моменту реєстрації першої розрахункової операції після виконання попереднього Z-звіту, а не з початку робочого дня.

Тобто час початку і кінця зміни РРО може не збігатися із календарною датою їх початку та закінчення.

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Наталія 14-01-2015 16:31

Доброго дня! в податковій інспекції сьогодні мене повідомили ,що я перебуваючи на загальній системі оподаткування і не отримуючи доходів, в 2015 році зобовязана буду платити ЄСВ,чи правочинно це.Дякую.
Добрий день !
На сьогоднішній день по Вашому питанні ніяких розьяснень не має

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

ФОП 14-01-2015 16:25

ФОП загальна система відправлено Z- звіт більш ніж через 24 години, що потрібно робити? Дякую
Добрий день!
Міндоходів в Листі від 11.03.14 р. № 4479/6/99-99-18-03-01-15 "Про електронну звітність РРО при відсутності електроенергії або Інтернету" відзначило, що РРО блокується, якщо сервер не отримана від нього контрольнозвітна інформація протягом 72 годин після виконання «Z»-звіту. Разом з тим відразу після відновлення зв'язку РРО автоматично передасть накопичену інформацію на сервер і буде розблокований.

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...