Налоговая справка ГФС

ВАсиль Степанович 25-12-2014 11:31

Яким чином здійснюється оподаткування доходів фізичних осіб?
Податок на доходи фізичних осіб за ставкою 17 % застосовується до доходу, який перевищує 10 мінімальних заробітних плат. Якщо дохід, нарахований платнику податку у вигляді заробітної плати менше або дорівнює 10 мінімальним заробітним платам, податок на доходи фізичних осіб нараховується за ставкою 15 %.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

ПП ВКФ "Луч" 25-12-2014 11:19

Чи повинна філія торговельного підприємства, яка реалізує в оптово-роздрібній мережі алкогольні напої та пиво, сплачувати збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства?
Оскільки філія не є юридичною особою, тобто не є окремим суб’єктом господарювання, то збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства з обороту реалізації алкогольних напоїв і пива, здійсненого філією, нараховує та сплачує суб’єкт господарювання, що має таку філію відповідно до свого статусу платника збору, встановленого п.п. 1.1. п. 16 підр. 10 р. XX Податкового кодексу України.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ella 25-12-2014 11:19

Які існують обмеження на отримання податкової знижки?
Податкова знижка може бути надана виключно резиденту, який має реєстраційний номер облікової картки платника податку, і так само резиденту – фізичній особі, яка через свої релігійні переконання відмовилась від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомила про це відповідний контролюючий орган і має про це відмітку у паспорті.

Загальна сума податкової знижки, нарахована платнику податку в звітному податковому році, не може перевищувати суми річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого як заробітна плата, зменшена з урахуванням положень пункту 164.6 статті 164 Податкового кодексу України.

Якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

Нагадуємо: підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

тимур 25-12-2014 11:17

В яких випадках при поданні попередньої митної декларації передбачена сплата митних платежів?
Частинами 1 та 2 ст. 194 Митного кодексу України від 13 березня 2012 року № 4495-VI зі змінами та доповненнями (далі – МКУ) передбачено, що у разі ввезення товарів на митну територію України декларант або уповноважена ним особа попередньо повідомляють контролюючий орган, у зоні діяльності якого товари будуть пред’явлені для митного оформлення, про намір ввезти ці товари. Попереднє повідомлення про намір ввезти товари на митну територію України здійснюється шляхом надання контролюючому органу, в зоні діяльності якого товари будуть пред’явлені для митного оформлення, попередньої митної декларації або іншого документа, що може використовуватися замість митної декларації відповідно до ст. 94 МКУ.
Згідно з ч. 3 ст. 259 МКУ попередня декларація повинна містити відомості достатні, зокрема для ввезення товарів, транспортних засобів комерційного призначення на митну територію України та забезпечення доставки їх до відповідного органу призначення.
При ввезенні на митну територію України підакцизних товарів подання попередньої митної декларації, доставка та пред’явлення цих товарів контролюючому органу, яким оформлена така попередня митна декларація, є обов’язковими (ч. 6 ст. 259 МКУ).
При цьому питання гарантій забезпечення виконання зобов’язань перед контролюючими органами визначені положеннями розд. X МКУ.
Відповідно до ч.1 ст. 305 МКУ у випадках, визначених МКУ, виконання зобов’язань осіб, що випливають з митних процедур, забезпечуються шляхом надання контролюючим органам забезпечення сплати митних платежів у способи, передбачені для відповідної митної процедури.
Статтею 306 МКУ визначено, що одним із способів забезпечення сплати митних платежів є надання фінансових гарантій.
При цьому надання контролюючим органам забезпечення сплати митних платежів є обов’язковим при ввезенні на митну територію України та/або переміщенні територією України прохідним та внутрішнім транзитом товарів за переліком, який затверджується Кабінетом Міністрів України (ч. 2 ст. 305 МКУ).
Перелік товарів, ввезення яких на митну територію України та/або переміщення територією України прохідним та внутрішнім транзитом здійснюється за умови обов’язкового надання відповідним органам забезпечення сплати митних платежів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 21травня 2012 року № 461 зі змінами (далі – Порядок 461).
При цьому п. 1 прим. Порядку 461 визначено перелік випадків, коли забезпечення сплати митних платежів під час переміщення територією України прохідним та внутрішнім транзитом товарів, зазначених у Порядку 461, не надається.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ірина 25-12-2014 11:16

Чи можна торгувати алкоголем на ринках?
Доброго дня, Ірина. На території ринків продавати алкогольні напої можна тільки в спеціалізованих торговельних підприємствах (магазинах), спеціалізованих відділах (секціях) підприємств (магазинів) з універсальним ассортиментом продовольчих товарів за наявності ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та з використанням електронних контрольно-касових апаратів. Дякуємо за запитання

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Михайло 25-12-2014 11:14

Доброго дня. Мене цікавить чи може юридична особа - платник єдиного податку перейти в наступному році на сплату ФСП?
Доброго дня. Юридична особа – платник єдиного податку, яка планує у наступному році обрати фіксований сільськогосподарський податок, повинна не пізнішеніж за 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу (року) подати заяву про відмову від спрощеної системи оподаткування та перейти на сплату інших податків і зборів, визначених Податковим кодексом України.Набуття таким платником статусу платника ФСП у наступному році можливе за умови дотримання ним вимог, передбачених нормами ПКУ для застосування цього спеціального режиму оподаткування, та подання у встановлені строки відповідних документів. Дякую за питання

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

george 24-12-2014 22:44

Здравствуйте! Я директор ООО,которое не является плательщиком НДС.В начале года написал заявление о том,что не веду хоз.деятельность чтобы не сдавать отчет по единому налогу..какую отчетность нужно моему предприятию сдать за 2014 год спасибо
Доброго дня. Якщо ваше підприємство є платником єдиного податку - вам необхідно подавати декларацію платника ЄП щоквартально в 40-денний термін після закінчення звітного періоду. Якщо ж ви відмовилися від ЄП, то вам потрібно звітуватися по тих податках і зборах, платниками яких ви вважаєтеся згідно норм ПКУ. Дякую за запитання

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Людмила, бухгалтер 24-12-2014 16:44

Доброго дня! Дайте розяснення стосовно таких питань: 1. Підприємець на загальній системі (ставка податку 15 або 17%), вид діяльності - виробництво металовиробів. Чи потрібно використовувати РРО? 2. Чи має право такий підприємець працювати з юридичними особами? 3. Чи може мати найманих працівників, які працюють на виробництві? Дякую за допомогу.
Доброго дня! На загальній системі оподаткування розрахунок за надані послуги чи за інші види діяльності ведеться через банківські рахунки або готівкою тільки через РРО. Підприємці на загальній системі мають право працювати з усіма суб"єктами господарювання. Наймані працівники мають право працювати по сумісництву

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

ФОП Івашин Ігор Володимирович 24-12-2014 16:39

Доброго дня! Я платник єдиного податку другої групи отримав дохід від діяльності не вказаної у свідоцтві платника єдиного податку. З нового звітного року я маю перейти на сплату інших податків та зборів. Що це за інші податки і збори? Чи можливо це зміна групи платника єдиного податку? Дякую за відповідь.
Доброго дня. Ні це не зміна групи платника єдиного податку, це всі податки і збори, платником яких ви є згідно норм Податкового кодексу України. Дякую за запитання

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Бухгалтер 24-12-2014 16:38

В одній податковій накладній можна виписувати товар з ПДВ 20 % та ПДВ 7%, чи потрібно виписувати в різних податкових накладних? Дякую.
Форма нової податкової накладної зазнала незначних змін у порівнянні до діючої до 1 грудня 2014 року. У ній додана ще одна графа 9, передбачена для відображення операцій, що підлягають оподаткуванню ПДВ за ставкою 7%. Аналогічна графа з"явилась і в розрахунку коригування.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Наталия 24-12-2014 16:5

Який перший звітний податковий період встановлено для новостворених платників податку
Відповідно до пп. 152.9.2 п. 152.9 ст. 152 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями у разі якщо особа ставиться на облік контролюючим органом як платник податку в середині податкового періоду, перший звітний податковий період розпочинається з дати, на яку припадає початок такого обліку, і закінчується останнім календарним днем наступного податкового періоду.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Денис 24-12-2014 15:53

Які встановлено податкові періоди з податку на прибуток підприємств?
Для цілей Розділу ІІІ «Податок на прибуток підприємств» Податкового кодексу України (далі – ПКУ) використовуються такі податкові періоди: календарні квартал, півріччя, три квартали, рік. Базовим податковим (звітним) періодом для цілей цього розділу є календарний квартал або календарний рік для платників податків, визначених у п. 57.1 ст. 57 ПКУ.
Звітний податковий період починається з першого календарного дня податкового періоду і закінчується останнім календарним днем податкового періоду, крім: виробників сільськогосподарської продукції, визначених ст. 155 Розділу ІІІ ПКУ, для яких річний податковий періодпочинається з 1 липня поточного звітного року і закінчується 30 червня наступного звітного року (п.п. 152.9.1 п. 152.9 ст. 152 ПКУ).
У разі якщо особа ставиться на облік контролюючим органом як платник податку в середині податкового періоду, перший звітний податковийперіод розпочинається з дати, на яку припадає початок такого обліку, і закінчується останнім календарним днем наступного податкового періоду (п.п. 152.9.2 п. 152.9 ст. 152 ПКУ).
Якщо платник податку ліквідується (у тому числі до закінчення першого звітного податкового періоду), останнім податковим періодом вважається період, на який припадає дата такої ліквідації (п.п. 152.9.3 п. 152.9 ст. 152 ПКУ).
Повна:
Відповідно до п. 33.1 ст.33 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року N 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ) податковимперіодом визнається встановлений ПКУ період часу, з урахуванням якого відбувається обчислення та сплата окремих видів податків та зборів.
Податковий період може складатися з кількох звітних періодів (п. 33.2 ст. 33 ПКУ).
Базовий податковий (звітний) період - період, за який платник податків зобов’язаний здійснювати розрахунки податків, подавати податкові декларації (звіти, розрахунки) та сплачувати до бюджету суми податків та зборів, крім випадків, передбачених ПКУ, коли контролюючий орган зобов’язаний самостійно визначити суму податкового зобов’язання платника податку (п. 33.3 ст. 33 ПКУ).
Відповідно до п. 152.9 ст. 152 ПКУ для цілей Розділу ІІІ «Податок на прибуток підприємств» ПКУ використовуються такі податкові періоди: календарні квартал, півріччя, три квартали, рік. Базовим податковим (звітним) періодом для цілей цього розділу є календарний квартал або календарний рік для платників податків, визначених у п. 57.1 ст. 57 ПКУ.
Звітний податковий період починається з першого календарного дня податкового періоду і закінчується останнім календарним днем податкового періоду, крім: виробників сільськогосподарської продукції, визначених ст. 155 Розділу ІІІ ПКУ, для яких річний податковий періодпочинається з 1 липня поточного звітного року і закінчується 30 червня наступного звітного року (п.п. 152.9.1 п. 152.9 ст. 152 ПКУ).
У разі якщо особа ставиться на облік контролюючим органом як платник податку в середині податкового періоду, перший звітний податковийперіод розпочинається з дати, на яку припадає початок такого обліку, і закінчується останнім календарним днем наступного податкового періоду (п.п. 152.9.2 п. 152.9 ст. 152 ПКУ).
Якщо платник податку ліквідується (у тому числі до закінчення першого звітного податкового періоду), останнім податковим періодом вважається період, на який припадає дата такої ліквідації (п.п. 152.9.3 п. 152.9 ст. 152 ПКУ).
Для виробників сільськогосподарської продукції, зареєстрованих як платники фіксованого сільськогосподарського податку, не застосовуються норми п.п. 152.9.1 п. 152.9 ст. 152 ПКУ в частині визначення податкового періоду для виробників сільськогосподарської продукції (п.п. 152.9.4 п. 152.9 ст. 152 ПКУ).

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...