Налоговая справка ГФС

Ирина 17-12-2014 17:35

Сейчас я перевозчик на 3 гр единого.работаю с ООО и ЧП. Они же платят мне на расчетный счет за работу. Если я перейду на 2 гр единого налога, смогут ли со мной сотрудничать и далее ооо и чп?. Спасибо за исчерпывающий ответ
Добрий день!

друга група - фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:
не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;
обсяг доходу не перевищує 1 000 000 гривень.
Дія цього підпункту не поширюється на фізичних осіб - підприємців, які надають посередницькі послуги з купівлі,
продажу, оренди та оцінювання нерухомого майна (гр. 70.31
КВЕД ДК 009:2005). Такі фізичні особи - підприємці належать виключно до третьої групи платників єдиного податку, якщо відповідають вимогам, встановленим для третьої групи;
Тому при наданні послуг Юридичним особам Вам потрібно вибрати 3 групу

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Елена 17-12-2014 15:53

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, если я была на ЕН 2 гр., но 15.12.14 подала заявление гос. регистратору на прекращение деятельности, то этого же числа мне на счет пришел доход по последнему договору. Это никак не повлияет на суммы единого налога? Не будет ли считаться, что я получила доход как физ лицо или как СПД на общей системе? Заранее благодарна!
Добрий день!
Суму єдиного податку Ви повинні сплатити до 20.12.2014 року.
В річну звітність ви включите всю суму доходу за рік.

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Бухгалтер 17-12-2014 13:18

Звіт з ЄСВ здається щомісяця і якщо в даному місяці не було нараховано винагороди то ставиться кількість днів без збереження заробітної плати, кількість днів без збереження заробітної плати може бути більше 14 к.дн. на рік?
Питання щодо кількості днів без збереження заробітної плати не відноситься до компетенції органів ДФС. Пропонуємо Вам звернутися до Територіальної інспекції праці.

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Бухгалтер 17-12-2014 11:0

Якщо підприємство надало спонсорську допомогу у вигляді новорічних подарунків 40 шт. на суму 1030 грн. районному цетру фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти, то ця сума відображається у податковому розрахунку за формою 1ДФ за ознакою доходу «160»? Дякую.
Добрий день!
Щороку з 15 листопада поточного року до 15 січня наступного року діє низка «подарункових» пільг.
Зокрема, звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з продажу виробничими та торговими підприємствами дитячих святкових подарунків, а також квитки на новорічні, різдвяні заходи для дітей.
Разом з тим слід зазначити, що ПДВ – пільга для виробників і продавців надається лише тоді, якщо подарунки/квитки придбаваються за рахунок коштів фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, профспілкових комітетів підприємств та організацій, інших неприбуткових організацій.
Скористатися пільгою зможуть будь-які платники ПДВ – (виробники) і продавці – юридичні особи (підприємства), у тому числі зареєстровані платниками ПДВ на спрощеній системі оподаткування. Виняток – приватні підприємці – вони не мають права на «подарункову» ПДВ-пільгу.
Щодо оподаткування подарунків ПДФО, то, відповідно до підпункту 165.1.39 Податкового кодексу України, до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається вартість дарунків (а також призів переможцям та призерам спортивних змагань), якщо їх вартість не перевищує 50% однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року, за винятком грошових виплат у будь-якій сумі (у 2014 році — 609,0 грн.).
Вартість дарунків, яка не перевищує 50% однієї заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року, відображається у податковому розрахунку за формою 1ДФ за ознакою доходу «160».
Якщо вартість дитячих новорічних подарунків та квитків, яка надається платнику податків, перевищує у 2014 році 609,0 грн., то сума такого перевищення оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставками 15% та/або 17% та відображається у податковому розрахунку за формою 1ДФ за ознакою доходу «126» як додаткове благо.

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Раїса 17-12-2014 10:20

Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи може приватний підприємець призупинити на 3-4 місяці свою діяльність, оскільки неможливо працювати в звязку з постійним відключенням електроенергії. Які при цьому податки необхідно обов"язково сплачувати та яку звітність подавати? Я- єдинщик на 2- групі. Дякую
Добрий день!!
На тимчаасове припинення діяльності Вам потрібно було написати Заяву до 15.12.2014року про перехід на звичайну систему оподаткування . При цьому податки і ЄСВ не сплачуються.

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Євген 16-12-2014 11:32

Чи повинна сплачувати ЄСВ фізична особа підприємець, яка є пенсіонером. На пенсію пішла по вислузі років як педагог.
Доброго дня! ЄСВ сплачується пенсіонерами, які пішли на пенсію по вислузі років.
Дякуємо за запитання.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Сергій ФОП 16-12-2014 11:13

Я перебуваю на спрощеній системі обліуц (2 група). На мій р/р надійшли помилково перераховані кошти. Цей контрагент надає мені відношення, де вказує- помилково перераховані кошти 12,20,2014р просимо перерахувати на р/р і тут вказує не себе а зовсім іншу фіз особу. Чи правомірні його дії? Якщо я перерахую кошти на вказану фіз особу( а не поверну власнику)-чи буде це порушенням?
Доброго дня!
Ви повинні повернути кошти туди звідки вони Вам помилково перераховані.
Дякуємо за запитання.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Оля 15-12-2014 22:40

Доброго вечора! підскажіть будь ласка, які звіти має здати підприємець на загальній системі оподаткування з нульовими доходами , за 2014рік. ? Дякую.
Доброго дня!
Фізична особа-підприємець подають до контролюючого органу річну декларацію про майновий стан та доходи та річний звіт з єдиного соціального внеску. Вказані звіти подаються з нульовими показниками.
Дякуємо за питання!

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Дмитрий 15-12-2014 22:2

У физлица-предпринимателя, 2 группа, призвали на службу в зону АТО наёмного работника. Должен ли я платить за этого работника единый налог, начислять зарплату и производить все отчисления с этой зарплаты. Мы оказывали услуги по ремонту бытовой техники, сейчас работника нет, доходов нет, и платить за него нечем.
Доброго дня!
На період мобілізації, на особливий період, але не довше ніж на один рік, за мобілізованим найманим працівником зберігається місце роботи і середня заробітна плата. Таку норму запроваджено згідно Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення проведення мобілізації" від 27.03.2014 р. №1169. Тому трудові відносини на протязі вищезазначеного строку з такими працівниками не перериваються, а податки та збори перераховуються при виплаті середньої зарплати.
Дякуємо за питання!

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Інна 15-12-2014 14:57

Підкажіть як заповнюється поле 6 додатка 2 до розрахунку з плати за користування надрами для видобування корисних копалин (у відносних показниках), якщо у звітному кварталі видобута корисна копалина не реалізується, а зберігається на складі?
Доброго дня!

     У разі коли видобута корисна копалина у звітному кварталі не реалізується, а зберігається на складі, то суб’єкт господарювання не здійснює обчислення вартості одиниці видобутої корисної копалини за фактичними цінами реалізації і рядки 6.1 - 6.1.3 поля 6 додатка 2 до податкового розрахунку з плати за користування надрами для видобування корисних копалин (далі – податковий розрахунок) за звітний квартал прокреслюються.
     У цьому випадку вартість одиниці видобутої у звітному кварталі корисної копалини обчислюється за розрахунковою вартістю і заповнюються рядки 6.2 – 6.2.6 поля 6 додатка 2 до податкового розрахунку.

Дякуємо за питання!

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Петро Сергійович 15-12-2014 14:54

В який термін податковий агент повинен перерахувати до бюджету військовий збір у разі, якщо дохід нараховується податковим агентом, але не виплачується платнику податку?
Доброго дня!

     Якщо податковий агент нараховує, але не виплачує (не надає) платнику податку дохід, то військовий збір, який підлягає утриманню з такого нарахованого доходу, підлягає перерахуванню до бюджету податковим агентом у строки, встановлені Податковим кодексом України для місячного податкового періоду, тобто не пізніше 30 календарних днів, наступних за місяцем нарахування доходу.

Дякуємо за питання!

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Жанна 15-12-2014 11:34

Який порядок подання розрахунку по збору за спеціальне використання лісових ресурсів?
Доброго дня!

Відповідно до п.334.1 ст.334 р.XVII Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) базовий податковий (звітний) період для збору за спеціальне використання лісових ресурсів дорівнює календарному кварталу.
     Згідно із п.334.2 ст.334 ПКУ лісокористувачі щокварталу складають розрахунок збору за спеціальне використання лісових ресурсів наростаючим підсумком з початку року за формою, встановленою у порядку, передбаченому ст. 46 ПКУ, у якому окремим рядком зазначається сума збору, сплачена відповідно до підпунктів 334.2.1 та 334.2.2 п.334.2 ст. 334 ПКУ, та подають його контролюючому органу за місцезнаходженням лісової ділянки у строки, визначені для квартального податкового (звітного) періоду, за винятком:
лісокористувачів, якими до отримання лісорубних та лісових квитків збір вноситься в каси суб’єктів лісових відносин, які їх видають (пп.334.2.1 п.334.2 ст.334 ПКУ):
     а) фізичних осіб, а також фізичних осіб - підприємців, яким видано лісорубні та лісові квитки;
     б) лісокористувачів (крім фізичних осіб, а також фізичних
осіб - підприємців, яким видано лісові квитки), у яких сума збору в лісорубному чи лісовому квитках не перевищує 50 відсотків однієї мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня року, в якому сплачується збір;
     лісокористувачів з іншої області, які сплачують збір повністю до видачі їм спеціального дозволу за місцезнаходженням лісової ділянки, на якій здійснюється заготівля деревини (пп.334.2.2 п.334.2 ст.334 ПКУ).
     Лісокористувачі, у яких за результатами діяльності здійснюється перерахунок збору, відображають донараховані суми збору в розрахунку за формою, встановленою у порядку, передбаченому ст.46 ПКУ (п.333.3 ст.333 ПКУ).

Дякуємо за питання!

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...