Налоговая справка ГФС

Сергій 15-12-2014 9:48

Який порядок заповнення поля 7 податкової декларації екологічного податку?
Доброго дня1

У формі податкової декларації екологічного податку, затвердженої наказом ДПА України від 24.12.10 № 1010 (далі – податкова декларація), передбачено занесення у поле 7 податкової декларації інформації щодо додатків (розрахунків), які додаються до податкової декларації, а саме кількість кожного додатку проставляється у відповідних графах арабськими цифрами. Також, в залежності від того за який період (звітний, звітний новий, уточнюючий) подаються відповідні Додатки до податкової декларації, номери розрахунків відповідного Додатку проставляються через кому у відповідних рядках (звітний, звітний новий, уточнюючий) поля 7 податкової декларації та зазначаються періоди (квартал, рік), за які складено розрахунки відповідного Додатку до податкової декларації.
     Кількість рядків за необхідності самостійно збільшується платником податку відповідно до фактичної кількості податкових періодів, за якими уточнюються показники податкових декларацій.

Дякуємо за питання!

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Валерій 15-12-2014 9:46

Добрий день. Чи можливо тимчасово припинити підприємницьку діяльність (декретна відпустка, хвороба, виїзд за кордон та ін.)
Доброго дня!

Порядок проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та порядок державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця визначено Законом України від 15 травня 2003 року № 755-ІV „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців” із змінами та доповненнями.
     Зазначеним Законом та іншими нормативно-правовими актами не передбачено тимчасове припинення підприємницької діяльності.

Дякуємо за питання!

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Антон 15-12-2014 9:44

Чи має право уповноважена особа ЮО підписати заяву за ф. №1-ОПП у разі тимчасової відсутності керівника?
Доброго дня!

У разі тимчасової відсутності керівника уповноважена особа має право підписати заяву за ф. №1-ОПП на підставі довіреності від імені юридичної особи. У разі відсутності керівника з об’єктивних причин, заяву за ф. №1-ОПП може підписати інша особа, яка уповноважена установчими та/або організаційно-розпорядчими документами виконувати обов’язки керівника.

Дякуємо за питання!

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Людмила Бухгалтер 12-12-2014 10:2

Підприємство нарахувало лікарняні працівникові, з основного рахунка сплачено податки (2%,воєнний збір та податок з доходів).Відповідно робітникові виплачено доходу менше на суму даних податків. Лікарняні на рахунок поступили пізніше- чи будеправильно якщо ми виплатили всю суму лікарняних робітнику(адже всі податки сплачені раніше)
 

Доброго дня!

Перші п’ять днів тимчасової непрацездатності (лікарняного) оплачуються за рахунок роботодавця (оплата за перші п’ять днів тимчасової непрацездатності за рахунок коштів роботодавця). Лікарняні за всі наступні дні оплачуються за рахунок Фонду соціального страхування на випадок тимчасової втрати працездатності (допомога по тимчасовій непрацездатності).

Порядок дій роботодавця при отриманні належним чином оформленого лікарняного листа від працівника:
-Отримання лікарняного листа від працівника.
-Розрахунок суми оплати за перші п’ять днів тимчасової непрацездатності за рахунок коштів роботодавця та суми допомоги по тимчасовій непрацездатності.
-Заповнення та подання до Фонду соціального страхування заяви-розрахунку про нараховані застрахованим особам суми матеріального забезпечення за їх видами.
-Отримання фінансування від Фонду соціального страхування на спеціальний рахунок (протягом 10 робочих днів після надходження заяви-розрахунку).
-Виплата лікарняних працівнику.

Згідно пункту 2 статті 21 Закону №2240 роботодавець відкриває окремий поточний рахунок для зарахування страхових коштів у банках у порядку, встановленому Національним банком України.

Дякуємо за питання! 

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

ПАВЕЛ АНАТОЛИЕВИЧ 11-12-2014 15:57

Чи може суб’єкт господарювання здійснити сплату за весь термін дії ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами?
Доброго дня Павел Анатолиевич !
Відповідно до ст. 15 розд. ІV Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» зі змінами та доповненнями плата за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами справляється щоквартально рівними частками і зараховується до місцевих бюджетів згідно з чинним законодавством.
     Підпунктом 3.10 наказу Державної фіскальної служби України від 24 жовтня 2014 року № 213 «Про затвердження Рекомендацій щодо організації роботи головних управлінь ДФС України із приймання документів та видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами» передбачено, що внесення інформації до ліцензії про сплату чергового щоквартального платежу структурним підрозділом головного управління здійснюється на підставі поданої заявником копії платіжного документа.
     Таким чином, суб’єкт господарювання повинен вносити плату за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами щоквартально рівними частками.

 

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Бухгалтер 11-12-2014 15:56

Добрий день, аптека заключила договір ЦПХ з фельдерами з сел , згідно договору вони отримують винагороду за договором (термін дії рік), яка залежить від зданої виручки до каси підприємства за місяць (10% від виручки) , виручка сдається не кожен місяць до каси підприємства, таким чином винагорода також не нараховується кожен місяць,тому в таблиці 5 додатка 4 звіт з ЄСВ відображати кожен місяць коли була нарахована винагорода трудові відносини
Звіт здається щомісяця і якщо в даному місяці не було нараховано винагороди то ставиться кількість днів без збереження заробітної плати

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

МАРИНЕ 11-12-2014 15:47

Добрий день! поясніть як відображається операція з продажу земельної ділянки платником податку на прибуток, отриманої в процесі приватизації?
ДОБРИЙ ДЕНЬ!
Відповідно до п.147.2 ст.147 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі - ПКУ) у разі продажу землі, отриманої у власність у процесі приватизації, платник податку включає до складу доходів позитивну різницю між сумою доходу, отриманого внаслідок такого продажу, та сумою оціночної вартості такої землі, визначеної згідно з установленою методикою вартісної оцінки земель з урахуванням коефіцієнтів її функціонального використання на момент такого продажу.
     У разі якщо витрати перевищують доходи, отримані внаслідок його продажу, збиток від такої операції не повинен впливати на об’єкт оподаткування та покривається за рахунок власних джерел платника податку.
     Для цілей цього пункту дохід, отриманий внаслідок продажу або іншого відчуження землі, визнається згідно з договором купівлі-продажу або іншого відчуження, але не нижче звичайної ціни такої землі (п.147.5 ст.147 ПКУ).

 

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

ПП Вікторія 11-12-2014 15:43

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка яким чином виконується сплата податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, якщо об’єкт житлової нерухомості перебуває у власності неповнолітньої особи?
Доброго дня!
    Згідно із ст.6 Сімейного кодексу України від 10 січня 2002 року № 2947-III правовий статус дитини має особа до досягнення нею повноліття.
     Неповнолітньою вважається дитина у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років.
     Відповідно до п.99.2 cт.99 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755 із змінами та доповненнями грошові зобов’язання неповнолітніх осіб виконуються їх батьками (усиновителями), опікунами (піклувальниками) до набуття неповнолітніми особами цивільної дієздатності в повному обсязі.
     Батьки (усиновителі) неповнолітніх і неповнолітні у разі невиконання грошових зобов’язань неповнолітніх несуть солідарну майнову відповідальність за погашення грошових зобов’язань та/або податкового боргу.

 

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Бухгалтер 11-12-2014 15:28

Добрий день, якщо договір ЦПХ був заключений з особою, винагорода за договором (термін дії рік) залежить від зданої виручки до каси підприємства, виручка сдається не кожен місяць, таким чином винагорода також не нараховується кожен місяць,тому в таблиці 5 додатка 4 звіт з ЄСВ відображати кожен місяць коли була нарахована винагорода трудові відносини
Доброго дня .Будь ласка конкретизуйте питання .

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Олег,студент 11-12-2014 14:49

я отримую стипендію, то вона оподатковується воєнним збором ?
Доброго дня,Олег
Відповідно до п. п. 1.2 п. 16 прим. 1 підрозділу 10 розд. ХХ Перехідних положень Податкового кодексу України визначено, що об’єктом оподаткування збором є доходи, зокрема, у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами. При цьому, ставка збору становить 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування, визначеного підпунктом 1.2 цього пункту (п. п. 1.3 п. 16 прим. 1 підрозділу 10 Розділу ХХ Перехідних положень ПКУ).
Частиною першою ст. 91 Кодексу законів про працю України від 10 грудня 1971 року № 322-VІІІ передбачено, що підприємства, установи, організації в межах своїх повноважень і за рахунок власних коштів можуть встановлювати додаткові порівняно з законодавством трудові і соціально-побутові пільги для працівників. Враховуючи викладене, плату за навчання найманого працівника у навчальному закладі слід розглядати як інші виплати і винагороди, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами, а отже є об’єктом оподаткування військовим збором.
 

 

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ольга Петрівна 11-12-2014 14:43

Доброго дня! Підскажіть будь-ласка, ми заплатили в цьому році за навчання суму коштів,частково і за семестр наступного року, чи можемо ми включити до податкової знижки за навчання цю суму коштів?
 Відповідно до п.п.14.1.170 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, - документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених цим Кодексом.
     Згідно з п.п.166.2.1 п.166.2 ст.166 ПКУ до податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов’язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання).
     Відповідно до п.п.166.3.3 п.166.3 ст.166 ПКУ платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень пункту 164.6 статті 164 цього Кодексу, такі фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати, як суму коштів, сплачених платником податку на користь закладів освіти для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення, який не одержує заробітної плати.
     Таким чином, сума коштів, яка сплачена у звітному податковому році за періоди навчання наступного року, не може бути включена до податкової знижки.
 
 

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Валентина 11-12-2014 14:38

В які строки подається розрахунок суми збору за першу реєстрацію транспортного засобу?
Доброго дня. Дякуємо за запитання.
      Відповідно до п. 239.2 ст. 239 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) юридичні особи в десятиденний строк після першої реєстрації в Україні транспортних засобів подають відповідному контролюючому органу за місцем свого знаходження та за місцем реєстрації транспортного засобу розрахунок суми збору за такі транспортні засоби за формою, встановленою у порядку, передбаченому ст. 46 ПКУ. До розрахунку обов’язково додаються копії реєстраційних документів, завірені відповідним уповноваженим державним органом України, який проводив таку реєстрацію.
      Якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем (п. 49.20 ст. 49 ПКУ).
      Форма Розрахунку суми збору за першу реєстрацію транспортних засобів (далі - Розрахунок) затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 05.12.2013 № 767  
      Отже, Розрахунок подається юридичною особою відповідному контролюючому органу за місцем свого знаходження та за місцем реєстрації транспортного засобу протягом десяти днів. Починаючи з одинадцятого дня після реєстрації транспортного засобу до порушників строку подання Розрахунку, відповідно до п. 120.1 ст. 120 Податкового кодексу України, застосовуються штрафні санкції у розмірі 170 грн. за кожне таке неподання або затримку.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...