Налоговая справка ГФС

Елена 06-03-2014 9:55

Изменились ли расчетные счета с 1.03.14 по оплате налогов из зарплаты наемных и работников, ЕСВ и единого налога?
Доброго дня

 Розрахункові рахунки з 01.03.2014 року не помінялися.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

ирина 04-03-2014 17:5

Здравствуйте. Являясь плательщиком на общ.сис-ме(3%) и плательщиком НДС, имею ли я право вносить платеж на един.соц. взнос в расходы, и если да, то как мне его подавать в електр.отчете(реестр - ведь нужен индив.нал.номер ДПІ)
Доброго дня. Вибачте, але Ваше запитання не зовсім зрозуміле - Ви працюєте на загальних умовах оподаткування чи на спрощеній системі. Якщо Ви сплачуєте 3% - це єдиний податок і для розрахунку податку витрати не враховуються (згідно Податкового кодексу України). При складанні податкової декларації по ПДВ сплачений єдиний внесок на загальнообов'язкове соціальне страхування у декларації не відображається як і інші податки і збори. Так як у ІІ розділі декларації відображаються витрати, пов'язані з придбанням товарів/послуг. Сплата ЄСВ та податків і зборів не є придбанням товарів/послуг і податковій декларації не відображається.

Відповідно до Порядку ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 25.11.2014 № 708, у розділі ІI Реєстру відображаються отримані податкові накладні, розрахунки коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної (додаток 2 до податкової накладної), МД на ввезення товарів, а також інші документи, на підставі яких здійснюється облік операцій з придбання товарів/послуг. У разі якщо товари/послуги придбані в особи, яка не зареєстрована як платник податку, у розділі ІІ додатку 5 (Д5) до податкової декларації з ПДВ відображається умовний ІПН ”400000000000”.

Дякуємо за запитання.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Роман 04-03-2014 12:28

податковий орган надіслав запит стосовно взаємовідносин із контер агентами за 1 рік, оскільки запит складений із порушенями, відповідь не надали, податковий орган виписав наказ на виїзну перевірку за період 2 роки, з питань дотримання податкового законодавстава! Чи являються дії податкового органу правомірними ?
Доброго дня. Відповідно до п.п.78.1.1 п.78.1 ст.78 Податкового кодексу України (із змінами і доповненнями) документальна позапланова перевірка здійснюється  у випадку отримання  інформації, що свідчить про можливі порушення платником податків податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, якщо платник податків не надасть пояснення та їх документальні підтвердження на обов'язковий письмовий запит контролюючого органу, в якому зазначаються можливі порушення цим платником податків податкового, валютного та іншого законодавства протягом 10 робочих днів з дня отримання запиту.

Дякуємо за запитання.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ольга Болюк 04-03-2014 12:15

Доброго дня! Як правильно відобразити валютний рахунок в декларації держслужбовця – зокрема, у позиції 45 розділу V („Сума коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах”) треба зазначати суму в перерахунку на гривню за курсом НБУ станом на 01.01.2014 чи в момент відкриття депозиту?
Доброго дня. У пункті 10 Приміток до Декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру зазначено, що у полі "перерахованого у гривні" у позиціях 21 - 22 і полі "у тому числі за кордоном" у позиціях 45 - 64 зазначаються відомості за офіційним курсом гривні до відповідної іноземної валюти, установленим Національним банком України на день проведення фінансової операції.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ольга 04-03-2014 11:42

Добрый день! Подскажите вид КВЕД для лотка,торгующего б/а напитками,пивом,мороженым и для тира
Доброго дня.  КВЕД-2010 передбачає такі коди видів діяльності: торгівля продуктами з лотка - 47.81 «Роздрібна торгівля з лотків і на ринках харчовими продуктами, напоями та тютюновими виробами» ;  діяльність тиру - 93.29 «Організування інших видів відпочинку та розваг». Для уточнення коду КВЕД рекомендуємо Вам звернутися до державного реєстратора.

Дякуємо за запитання.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Наталія 02-03-2014 20:15

Чи потрібно подавати довідку 20 ОПП новоствореній юридичній особі?
Доброго дня! Так,платник податків зобов"язаний повідомляти про всі об"єкти оподаткування і об"єкти, пов"язані з оподаткуванням протягом 10 робочих днів після реєстрації,створення, чи відкриття такого об"єкта.

Золотоніська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ирина 28-02-2014 20:36

Комунальное Предприятие как балансоутримувач сдает помещения принадлежащие гор совету в аренду, с дохода без НДС 70% от аренды отдает в местный бюджет, как в декларации на прибыль отразить эти доходы и расходы, показать все в доходах а сумму кот перечисл в расходах, или сразу уменьшить налогоблаг доход и показать в дох разницу которая остается у предприятия
Доброго дня!

Відповідно до пп. 14.1.97 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI (далі — Податковий кодекс) оперативний лізинг (оренда) — господарська операція фізичної або юридичної особи, що передбачає передачу орендарю основного фонду, придбаного або виготовленого орендодавцем, на умовах інших, ніж ті, що передбачаються фінансовим лізингом (орендою).

Сторони договору мають право під час укладення договору (правочину) визначити лізингову (орендну) операцію як оперативний лізинг без права подальшої зміни статусу такої операції до закінчення дії відповідного договору.

Порядок оподаткування операцій лізингу (оренди) передбачено п. 153.7 ст. 153 Податкового кодексу, згідно з яким передача майна в оперативний лізинг (оренду) не змінює податкових зобов’язань орендодавця та орендаря. Орендодавець збільшує суму доходів, а орендар — суму витрат на суму нарахованого лізингового платежу за наслідками податкового періоду, в якому здійснюється таке нарахування. Дата нарахування встановлюється відповідно до умов укладених договорів (п. 137.11 ст. 137 Податкового кодексу).

Доходи від операцій оренди/лізингу, визначені відповідно до п. 153.7 ст. 153 Податкового кодексу, включаються до інших доходів, що враховуються при обчисленні об’єкта оподаткування звітного періоду, на підставі пп. 135.5.2 п. 135.5 та п. 135.1 ст. 135 Податкового кодексу.

Витрати на оперативну оренду відносяться згідно з п. 138.1 ст. 138 цього Кодексу до інших витрат, що враховуються при обчисленні об’єкта оподаткування, зокрема:


до загальновиробничих витрат, які включають витрати на оперативну оренду основних засобів, інших необоротних активів загальновиробничого призначення (абзац «г» пп. 138.10.1 п. 138.10 ст. 138 Податкового кодексу);
до адміністративних витрат, спрямованих на обслуговування та управління підприємством, які включають витрати на оперативну оренду основних засобів, інших необоротних матеріальних активів загальногосподарського використання (абзац «в» пп. 138.10.2 п. 138.10 ст. 138 Податкового кодексу);
до витрат на збут, які включають витрати на оперативну оренду основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, пов’язаних зі збутом товарів, виконанням робіт, наданням послуг (абзац «д» пп. 138.10.3 п. 138.10 ст. 138 Податкового кодексу);
до інших витрат, у тому числі витрат, визначених відповідно до ст. 153 Податкового кодексу, які не включені до собівартості реалізованих товарів, виконаних робіт, наданих послуг згідно зі ст. 138 цього Кодексу (пп. 138.12.1 п. 138.12 ст. 138 Податкового кодексу).


Орендарем не враховується балансова вартість об’єктів оперативної оренди/лізингу, за якою вони обліковуються на балансі орендодавця (п. 146.19 ст. 146 Податкового кодексу).

Амортизація наданих в оперативну оренду необоротних активів як інші операційні витрати включається до складу інших витрат орендодавця, що враховуються при обчисленні об’єкта оподаткування згідно з абзацом «б» пп. 138.10.4 п. 138.10 ст. 138 Податкового кодексу.

Враховуючи зазначене, орендна плата, яку нараховує орендодавець орендарям, належить до складу доходів такого підприємства за наслідками податкового періоду, в якому здійснюється таке нарахування.

Щодо 70% орендної плати, які перераховуються до бюджету, то у разі якщо відповідно до законодавства такі відрахування є обов’язковими для комунальних підприємств, вони включаються до складу витрат.

Дякуємо за питання

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Гаркуша Людмила Анатольевна 28-02-2014 15:8

Добрый день! Вопрос: летом 2013 г. я продала квартиру, собственником части которой была не совершеннолетняя дочь, поэтому органы опеки дали согласие на продажу после того как я подарила дочери (взамен проданной квартиры) свой дом. Дом был куплен на одолженные деньги незадолго до продажи квартиры, т.е. деньги одолжили под продажу квартиры. Т.е. фактически один на один и дохода с продажи квартиры не было. Надо ли мне подавать декларацию о доходах, если при оформлении нотариальной сделки все необходимые для этого налоги были выплачены? Спасибо!
Доброго дня!

Відповідно до ст.172 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ (далі – ПК) дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) не частіше одного разу протягом звітного податкового року житлового будинку, квартири або їх частини, кімнати, садового (дачного) будинку (включаючи земельну ділянку, на якій розташовані такі об’єкти, а також господарсько-побутові споруди та будівлі, розташовані на такій земельній ділянці), а також земельної ділянки, що не перевищує норми безоплатної передачі, визначеної статтею 121 Земельного кодексу України залежно від її призначення, та за умови перебування такого майна у власності платника податку понад три роки, не оподатковується.

Умова щодо перебування такого майна у власності платника податку понад три роки не розповсюджується на майно, отримане таким платником у спадщину (п.172.1 ст.172 ПКУ).

Обов'язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним, якщо він отримував доходи: виключно від податкових агентів, крім випадків, прямо передбачених розділом IV ПКУ; від операцій продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів за якими був сплачений податок; у вигляді об'єктів спадщини, які відповідно до розділу IV ПКУ оподатковуються за нульовою ставкою податку (п. 179.2 ст. 179 ПКУ).

Враховуючи те, що дохід, отриманий фізичною особою у звітному календарному році від продажу нерухомого майна, яке перебувало у власності понад три роки, не оподатковується, то подавати податкову декларацію про майновий стан і доходи не обов’язково.

Дякуємо за питання

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Анна 28-02-2014 13:48

У податковій декларації з фіксованого сільськогосподарського податку (Звітній) неправильно введено код КОАТУУ. Як виправити помилку?
Доброго дня!

Під час прийняття податкової декларації уповноважена посадова особа органу Державної податкової служби зобов’язана перевірити наявність та достовірність заповнення всіх обов’язкових реквізитів, а саме:

- тип документа (звітний, уточнюючий, звітний новий);

- звітний (податковий) період;

- звітний (податковий) період, що уточнюється (для уточнюючого розрахунку);

- повне найменування (прізвище, ім’я, по батькові) платника податків згідно з реєстраційними документами;

- код платника податків згідно з Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України або податковий номер;

- реєстраційний номер облікової картки платника податків або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті);

- місцезнаходження (місце проживання) платника податків;

- найменування органу державної податкової служби, до якого подається звітність;

- дату подання звіту (або дату заповнення – залежно від форми);

- ініціали, прізвища та реєстраційні номери облікових карток;

- підписи платника податку – фізичної особи та/бо посадових осіб платника податку, визначених цим Кодексом, засвідчені печаткою платника податку (за наявності).

В окремих випадках, коли це відповідає сутності податку або збору та є необхідним для його адміністрування, форма декларації додатково може містити такі обов’язкові реквізити:

- відмітку про звітування за спеціальним режимом;

- код виду економічної діяльності (КВЕД);

- код органу місцевого самоврядування за КОАТУУ;

- індивідуальний податковий номер та номер свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість згідно з даними реєстру платників податку на додану вартість за звітний (податковий) період.

Інші показники, зазначені в податковій декларації платника податків, до її прийняття перевірці не підлягають.

У разі подання платником податків податкової декларації, заповненої з порушенням вищезазначених вимог, орган державної податкової служби зобов’язаний надати такому платнику податків письмове повідомлення про відмову у прийнятті його податкової декларації із зазначенням причин такої відмови.

Таке повідомлення направляється податковим органом протягом:

- п’яти робочих днів з дня її отримання – у разі отримання такої податкової декларації, надісланої поштою або засобами електронного зв’язку;

- трьох робочих днів з дня її отримання – у разі отримання такої податкової декларації особисто від платника податку або його представника.

Порядок складання податкової звітності та надання податкової декларації до органів Державної податкової служби встановлено у ст.ст. 48 та 49 Податкового кодексу України.

Дякуємо за питання

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Інна 28-02-2014 8:9

Добрий день, я 25 лютого задала питання стосовно рядка 16 Декларації з податку на прибуток, а відповіді немає. Здача звітності останній термін 3 березня.
Доброго дня!

Наказ Міністерства доходів і зборів України від 30.12.2013 р. № 872, яким затверджено форму Податкової декларації з податку на прибуток підприємств, 20.01.2014 р. зареєстровано в Міністерстві юстиції України за № 103/24880 та оприлюднено в «Офіційному віснику України» від 24.01.2014 р. № 6.

Водночас звертаємо увагу, що з метою дотримання вимог п. 57.1 ст. 57 Податкового кодексу України розрахунок щомісячного авансового внеску з податку на прибуток, який має сплачуватись починаючи з березня 2014 р. по лютий 2015 р. включно, здійснюватиметься за старими формами декларацій в автоматичному режимі (після доопрацювання програмного забезпечення) та заноситиметься до картки особового рахунку платника таким чином:

у декларації з податку на прибуток підприємства (наказ Мінфіну України від 28.09.2011 р. № 1213) (рядок 11 + рядок 12 - рядок 13.1 - рядок 13.2 - рядок 13.6 додатка ЗП до рядка 13) /12;

у декларації з податку на прибуток банку (наказ Мінфіну України від 21.12.2011 р. № 1683) (рядок 11 + рядок 12 - рядок 14.1 - рядок 14.2 додатка ЗП до рядка 14) /12;

у декларації з податку на доходи (прибуток) страховика (наказ Мінфіну України від 22.06.2012 р. № 759) (рядок 13 - рядок 14.1) /12.

Рядок 16 декларації заповнюється платниками податку, у яких  базовим податковим (звітним) періодом є календарний квартал.

Дякуємо за питання

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

люда 27-02-2014 22:32

чи може платник 2 групи продавати товари юридичним особам тадержустановам
Доброго дня!

Відповідно до Податкового кодексу України підприємець платник єдиного податку 2 групи має право здійснювати продаж товарів різним категоріям покупців (платників податків).

Дякуємо за питання

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Богдан 27-02-2014 22:11

Добрий день! Підскажіть будь-ласка в мене така ситуація: моя мама офіційно працевлаштована працює продавцемв ПП платника єдиного податку, чи може вона відкрити підприємницьку діяльність, а саме торгівля алкогольними напоями і тютюновими виробами і одночасно працювати в іншого приватного підприємця продавцем. Якщо так то як це відображати в звітності? Дякую.
Доброго дня!

Громадянин Ураїни має право зареєструватися підприємцем незалежно від свого  працевлаштування.

Дякуємо за питання.

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...