Налоговая справка ГФС

Ольга Болюк 25-02-2014 14:1

Доброго дня. Допоможіть будь-ласка заповнити декларацію держслужбовця. Я з чоловіком проживаю в квартирі, яка є власністю мого батька. Батько проживає окремо в іншому місті. Комунальні послуги оплачуємо самі. Тобто батько нам фактично дозволив проживати в своїй квартирі. Чи потрібно вказувати в декларації батька членом сім’ї (чи тільки чоловіка)? Якщо членом сім’ї є тільки чоловік, то чи потрібно вказувати квартиру як нерухоме майно в декларації і вартість комунальних послуг?
У декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру зазначаються відомості тільки щодо членів сім’ї декларанта.

Відповідно до статті 1. ”Визначення термінів” Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" членами сім'ї є особи, які перебувають у шлюбі, їхні діти, особи, які перебувають під опікою і піклуванням, інші особи, які спільно проживають, пов'язані спільним побутом, мають взаємні права та обов'язки, у тому числі особи, які спільно проживають, але не перебувають у шлюбі.

Тобто, батько в даному випадку неє членом сімї декларанта!!!

У Розділі ІІI «Відомості про нерухоме майно» Декларації зазначаються відомості про нерухоме майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта (членів сім’ї декларанта) та витрати декларанта на придбання такого майна або на користування ним у звітному році. Ці відомості зазначаються станом на дату заповнення Декларації. Зокрема:

у позиціях 23–28 – відомості про нерухоме майно, яке перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта внаслідок купівлі (приватизації, успадкування, дарування, міни, розподілу майна підприємств і організацій між засновниками та учасниками) із зазначенням місцезнаходження цих об’єктів (країна, адреса), їх загальної площі вираженої в квадратних метрах та суми витрат декларанта на придбання такого майна або на користування ним (по кожній із зазначених позицій окремо).

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Артур 25-02-2014 13:49

Юридична особа зареєстрована в одній обсласті (місцезнаходження згідно статуту, приміщення за якою зареєстрована юр.особа є власне) виробництво знаходиться за тієюж адресою. А от офіс, де сидить бухгалтерія та керівництво знаходиться зовсім в іншій області. Чи треба якось повідомляти свою податкову про місцерозташування фісу і якщо треба то яким чином. Місцезнаходження (місцереєстрації) змінювати не хочуть.
Платники податків незалежно від обраної ними системи оподаткування мають повідомляти про всі об’єкти оподаткування пов’язані з його діяльністю. А саме, протягом 10 робочих днів після реєстрації, створення чи відкриття такого об’єкта необхідно повідомити про нього до органу Міндоходів, за встановленою формою.

Форма звітності №20-ОПП «ПОВІДОМЛЕННЯ про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність» затверджена наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 р. №1588 «Про затвердження Порядку обліку платників податків і зборів».

Неподання у строки повідомлення про об’єкти оподаткування тягне за собою накладення штрафу:


на самозайнятих осіб у розмірі 170 гривень;
на юридичних осіб - 510 гривень.


У разі неусунення таких порушень або за ті самі дії, вчинені протягом року особою, до якої були застосовані штрафи за таке порушення, тягнуть за собою накладення штрафу:


на самозайнятих осіб у розмірі 340 гривень;
на юридичних осіб - 1020 гривень.


Відповідальність за порушення встановленого порядку регламентована ст.117 ПКУ.

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ирина,3 гр. единый. 25-02-2014 12:31

В феврале 2014 г истек срок ВЭД(внешне-экономического договора) с республикой Беларусь. По этому договору у нас не вернулось 25 у.е.Т.е. партнеры нам недоплатили эту сумму из-за брака коробки конфет. Нас поверяла НИ,выписывала штраф. Деньги партнеры НЕ ВЕРНУТ,для суда очень маленькая сумма,как быть? Договор истек.Надо ли подавать валютную декларацию за квартал в этом году, срок действия договора.который еже истек? Спасибо.
Відповідно до ст. 10 Декрету Кабінету Міністрів України від 19 лютого 1993 року № 15-93 «Про систему валютного регулювання і валютного контролю» зі змінами та доповненнями (далі - Декрет) порядок, види, форми і терміни подання звітності резидентами і нерезидентами про їх валютні операції визначаються Національним банком України за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері статистики, з урахуванням чинного законодавства України.
     Під звітністю про валютні операції слід розуміти звіти, які подають резиденти до органів Національного банку України та органів доходів і зборів про рух коштів на банківських рахунках резидентів в іноземних банках згідно з Положенням про порядок видачі Національним банком України індивідуальних ліцензій на розміщення резидентами (юридичними та фізичними особами) валютних цінностей на рахунках за межами України, затвердженим постановою Правління Національного банку України від 4 жовтня 2004 року № 485.
     Крім того, відповідно до ст. 9 Декрету валютні цінності та інше майно резидентів, яке перебуває за межами України, підлягає обов’язковому декларуванню.
     Статтею 1 Указу Президента України від 18 червня 1994 року № 319/94 «Про невідкладні заходи щодо повернення в Україну валютних цінностей, що незаконно знаходяться за її межами» встановлено обов’язковість щоквартального декларування суб’єктами підприємницької діяльності, незалежно від форм власності, наявності належних їм валютних цінностей, які знаходяться за межами України. Декларування валютних цінностей та іншого майна здійснюється резидентами згідно форми, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 25.12.1995 р. № 207 «Про затвердження форми Декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами».
     Крім того суб’єкти ЗЕД, які імпортують товар, сплачують податок на додану вартість органам доходів і зборів та відображають сплату податку в податковій декларації з податку на додану вартість, затвердженій наказом Міністерства доходів і зборів України від 13.11.2013 р. № 678.

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

ТАНЯ 24-02-2014 22:8

Доброго дня,скажіть,будь - ласка,витрати на ліцензійну експертизу у розмірі 1224 грн. відносити до витрат чи все ж таки потрібно обліковувати як нематеріальний актив? Дякую.
Доброго дня! Пані Тетяно, щоб надати Вам правильну відповідь, ми маємо знати, на якій системі оподаткування Ви перебуваєте і Ви здійснюєте діяльність як фізична чи як юридична особа?

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Виктория 24-02-2014 21:37

Здравствуйте! Я предприниматель, плательщик единого налога. Скажите, пожалуйста, при регистрации ЧП, справку 20-ОПП все должны подавать или есть исключения? Какие штрафные санкции за неподачу данной справки?
Доброго дня! Пані Вікторіє, поданя довідки 20-ОПП передбачене п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу, оскільки там є певні нюанси та умови щодо подання цієї довідки, радимо Вам прочитати цю статтю повністю. Подання довідки 20-ОПП передбачено протягом 10 днів після відкриття об'єкту, через який проводиться діяльність. Відповідальність за неподання чи несвоєчасне подання передбачена ст.117 ПКУ.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Екатерина 24-02-2014 15:39

Какие нужно подать документы в налоговую для того, чтобы мне дали компенсацию что я работаю и учусь и плачу за учёбу (на заочном отделении)? Спасибо.
Доброго дня! Пані Катерино, Вам потрібно показати оригінали та подати копії наступних документів:

- квитанцій про сплату за навчання у 2013 році;

- паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника;

- договір з учбовим закладом;

- довідка про отримані Вами у 2013 році доходи у вигляді заробітної плати за місцем роботи. В цій довідці вказується сума доходу та сума всіх відрахувань (утриманого ПДФО, ЄСВ та податкова соціальна пільга).

Декларація, яка подається з метою отримання податкової знижки відносно витрат на навчання, понесених у 2013 році, приймаєтся територіальним органом Міністерства доходів і зборів на місцях до 31.12.2014 року.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

ТАМИЛА 24-02-2014 15:10

ПОДСКАЖИТЕ ПОЖ. ЕСЛИ Я СДЕЛАЛА ОПЛАТУ ФОП 31 ДЕКАБРЯ НО ОПЛАТА ПОШЛА 3 ЯНВАРЯ ,НУЖНО ЛИ МНЕ УКАЗЫВАТЬ В 1 ДФ КАКИЕ ЛИБО ДАННЫЕ КАК НАЧИСЛЕННО ИЛИ УПЛОЧЕНО
Доброго дня! Пані Таміло, у формі 1-ДФ вказується дохід, виплачений самозайнятій особі (ознака 157), тому Вам потрібно вказувати сплачену Вами суму у відповідній звітності за результатами І кварталу 2014 року.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Тетяна 24-02-2014 12:41

Доброго дня ! ФОп на загальній системі. Скажіть будь-ласка,якщо звіт по ЄСВ ( додаток 4)був поданий 24.02.2014 р. ,яка штрафна санкція буде застосована ? І за яким телефоном можна звіритися у м. Черкаси,Дякую!
Доброго дня! Пані Тетяно, Ви можете отримати потрібну Вам інформацію за тел. 45-28-89 або 45-80-44.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Головатенко виктория 24-02-2014 12:28

позвонили с пенсионного фонда и сказали что моего отчета за январь нет но я сдала и у меня есть корешек о здаче, что мне делать дальше?
Доброго дня! З жовтня 2013 року адмініструванням ЄСВ займаються територіальні органи Міністерства доходів і зборів на місцях. Тому радимо Вам звернутись та уточнити факт прийому направленої Вами звітності в електронному вигляді саме до територіального органу Міндоходів.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Оксана, ФОП общая система налогообложения. 24-02-2014 10:34

Ув.консультанты, пожалуйста подскажите будет ли считаться налоговая накладная оформленная с нарушениями если в графах "продавец" или "покупатель" будет указано ФОП Иванова И.Н., а не просто Иванова И.Н.как указано в свидетельстве плательщика НДС, ведь с 01.01.2014 г. свидетельство плательщика НДС отменено. Спасибо за ответ.
Доброго дня! Пані Оксано, відповідно до пп. д п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України, у податковій накладній зазначається тільки прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

галина 24-02-2014 9:21

добрый день. я предприниматель. была на едином налоге 2 группа. сейчас перешла на общую систему (дохода нет) но есть переплата по ЕСВ 34,7% (за предпринимателя). Подаю заявление на закрытие предпринимательства (закрывать деятельность). Вопрос - как можно вернуть пеереплату по налогу? спасибо.
Доброго дня! Пані Галино, після отримання Вашої заяви щодо припинення ведення підприємницької діяльності, територіальний орган Міністерства доходів і зборів має провести перевірку відносно правильності проведення Вами під час здійснення такої діяльності нарахування та сплати податків і зборів. Якщо за результатами такої перевірки підтверджується наявність у Вас переплати щодо окремих податків і зборів, то Ви повинні написати відповідну заяву про повернення Вам таких зайво сплачених коштів. 

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ирина 23-02-2014 5:29

Здравствуйте! Хочу заняться дистанционным репетиторством и переводами с/на иностранные языки, т.е. предоставлять эту услугу через интернет жителям СНГ. - Предоставляя услугу населению-нерезидентам могу ли я быть на 2ой группе ЕН? - Обязательно ли заключать письменный договор с каждым учеником? Можно ли создать сайт и на нем разместить публичную оферту? - Как правильно организовать прием платежей из-за рубежа и можно ли выставлять счет в валюте? Спасибо.
Доброго дня.

      До платників єдиного податку, які відносяться до другої групи, належать фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

     не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;

     обсяг доходу не перевищує 1 000 000 гривень.

     Дія цього підпункту не поширюється на фізичних осіб - підприємців, які надають посередницькі послуги з купівлі, продажу, оренди та оцінювання нерухомого майна (група 70.31 КВЕД ДК 009:2005), а також здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння. Такі фізичні особи - підприємці належать виключно до третьої або п’ятої групи платників єдиного податку, якщо відповідають вимогам, встановленим для таких груп.

      Фізична особа – підприємець – платник єдиного податку може здійснювати зовнішньоекономічну діяльність як на території України, так і за її межами, за умови, що ним не здійснюються види діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування.

       Розрахунки в іноземній валюті здійснюються відповідно до законодавства, що регулює валютні операції в Україні.

Дякуємо за запитання.

Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...