Налоговая справка ГФС
Артур 25-02-2014 13:49
Форма звітності №20-ОПП «ПОВІДОМЛЕННЯ про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність» затверджена наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 р. №1588 «Про затвердження Порядку обліку платників податків і зборів».
Неподання у строки повідомлення про об’єкти оподаткування тягне за собою накладення штрафу:
на самозайнятих осіб у розмірі 170 гривень;
на юридичних осіб - 510 гривень.
У разі неусунення таких порушень або за ті самі дії, вчинені протягом року особою, до якої були застосовані штрафи за таке порушення, тягнуть за собою накладення штрафу:
на самозайнятих осіб у розмірі 340 гривень;
на юридичних осіб - 1020 гривень.
Відповідальність за порушення встановленого порядку регламентована ст.117 ПКУ.
Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області
Ирина,3 гр. единый. 25-02-2014 12:31
Під звітністю про валютні операції слід розуміти звіти, які подають резиденти до органів Національного банку України та органів доходів і зборів про рух коштів на банківських рахунках резидентів в іноземних банках згідно з Положенням про порядок видачі Національним банком України індивідуальних ліцензій на розміщення резидентами (юридичними та фізичними особами) валютних цінностей на рахунках за межами України, затвердженим постановою Правління Національного банку України від 4 жовтня 2004 року № 485.
Крім того, відповідно до ст. 9 Декрету валютні цінності та інше майно резидентів, яке перебуває за межами України, підлягає обов’язковому декларуванню.
Статтею 1 Указу Президента України від 18 червня 1994 року № 319/94 «Про невідкладні заходи щодо повернення в Україну валютних цінностей, що незаконно знаходяться за її межами» встановлено обов’язковість щоквартального декларування суб’єктами підприємницької діяльності, незалежно від форм власності, наявності належних їм валютних цінностей, які знаходяться за межами України. Декларування валютних цінностей та іншого майна здійснюється резидентами згідно форми, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 25.12.1995 р. № 207 «Про затвердження форми Декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами».
Крім того суб’єкти ЗЕД, які імпортують товар, сплачують податок на додану вартість органам доходів і зборів та відображають сплату податку в податковій декларації з податку на додану вартість, затвердженій наказом Міністерства доходів і зборів України від 13.11.2013 р. № 678.
Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області
ТАНЯ 24-02-2014 22:8
Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Виктория 24-02-2014 21:37
Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Екатерина 24-02-2014 15:39
- квитанцій про сплату за навчання у 2013 році;
- паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника;
- договір з учбовим закладом;
- довідка про отримані Вами у 2013 році доходи у вигляді заробітної плати за місцем роботи. В цій довідці вказується сума доходу та сума всіх відрахувань (утриманого ПДФО, ЄСВ та податкова соціальна пільга).
Декларація, яка подається з метою отримання податкової знижки відносно витрат на навчання, понесених у 2013 році, приймаєтся територіальним органом Міністерства доходів і зборів на місцях до 31.12.2014 року.
Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
ТАМИЛА 24-02-2014 15:10
Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Тетяна 24-02-2014 12:41
Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Головатенко виктория 24-02-2014 12:28
Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Оксана, ФОП общая система налогообложения. 24-02-2014 10:34
Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
галина 24-02-2014 9:21
Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області
Ирина 23-02-2014 5:29
До платників єдиного податку, які відносяться до другої групи, належать фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:
не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;
обсяг доходу не перевищує 1 000 000 гривень.
Дія цього підпункту не поширюється на фізичних осіб - підприємців, які надають посередницькі послуги з купівлі, продажу, оренди та оцінювання нерухомого майна (група 70.31 КВЕД ДК 009:2005), а також здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння. Такі фізичні особи - підприємці належать виключно до третьої або п’ятої групи платників єдиного податку, якщо відповідають вимогам, встановленим для таких груп.
Фізична особа – підприємець – платник єдиного податку може здійснювати зовнішньоекономічну діяльність як на території України, так і за її межами, за умови, що ним не здійснюються види діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування.
Розрахунки в іноземній валюті здійснюються відповідно до законодавства, що регулює валютні операції в Україні.
Дякуємо за запитання.
Кам‘янська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області
Ольга Болюк 25-02-2014 14:1
Відповідно до статті 1. ”Визначення термінів” Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" членами сім'ї є особи, які перебувають у шлюбі, їхні діти, особи, які перебувають під опікою і піклуванням, інші особи, які спільно проживають, пов'язані спільним побутом, мають взаємні права та обов'язки, у тому числі особи, які спільно проживають, але не перебувають у шлюбі.
Тобто, батько в даному випадку неє членом сімї декларанта!!!
У Розділі ІІI «Відомості про нерухоме майно» Декларації зазначаються відомості про нерухоме майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта (членів сім’ї декларанта) та витрати декларанта на придбання такого майна або на користування ним у звітному році. Ці відомості зазначаються станом на дату заповнення Декларації. Зокрема:
у позиціях 23–28 – відомості про нерухоме майно, яке перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта внаслідок купівлі (приватизації, успадкування, дарування, міни, розподілу майна підприємств і організацій між засновниками та учасниками) із зазначенням місцезнаходження цих об’єктів (країна, адреса), їх загальної площі вираженої в квадратних метрах та суми витрат декларанта на придбання такого майна або на користування ним (по кожній із зазначених позицій окремо).
Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області