Налоговая справка ГФС

Елена 16-01-2014 21:51

Добрый вечер! подскажыте пожалуйста что дулать предпринематель 2 групи был на общей системе налогооблажения в первом квартале 2013 деятельность не производил и уплатил ЕСВ за первый квартал,а со второго квартала перешол на упрощоную и производил все взносы по ЕСВ что делать ?
Доброго дня!

Уточніть Ваше питання.

 

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Наталья 16-01-2014 15:19

Добрый день! Наше предприятие решило купить у физлица автомобиль для своих нужд, нужно ли удерживать с суммы по договору купли-продажи НДФЛ? Если да, то по какой ставке? Справочно: физлицо продает машину первый раз. СПАСИБО
Доброго дня!

Юридичним особам, які мають намір здійснити придбання легкового автомобіля у фізичної особи треба мати на увазі наступне.

 Порядок оподаткування операцій з продажу або обміну фізичними особами об’єктів рухомого майна встановлений ст. 173 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – Податковий кодекс), де пунктом 173.3 визначено, що у разі, якщо стороною договору купівлі - продажу об’єкта рухомого майна є юридична особа, така особа вважається податковим агентом платника податку та зобов’язана виконати всі визначені розділом IV Податкового кодексу функції податкового агента.

Порядок оподаткування доходу від продажу (обміну) об’єктів рухомого майна залежить, по перше, від виду транспортного засобу, що реалізується, по друге - від кількості випадків відчуження транспортних засобів, здійснених конкретною фізичною особою протягом року.

 Відповідно до п. 173.1 ст. 173 Податкового кодексу дохід платника податку від продажу (обміну) об’єкта рухомого майна протягом звітного податкового року оподатковується за ставкою, визначеною в п. 167.2 ст. 167 Податкового кодексу (5 відсотків). Згідно із п. 173.2 ст. 173 Податкового кодексу як виняток, під час продажу одного з об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля, мотоцикла, моторолера не частіше одного разу протягом звітного податкового року доходи продавця від зазначених операцій оподатковуються за ставкою 1 відсоток.

 Дохід, отриманий платником податку від продажу протягом звітного податкового року другого та наступних об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля, мотоцикла, моторолера, підлягає оподаткуванню за ставкою 5 відсотків. Податок утримується з урахуванням інформації про черговість продажу рухомого майна, зазначеної платником податку у договорі купівлі-продажу чи в окремій заяві. Якщо рухоме майно купується у фізичної особи - нерезидента, то оподаткування доходу здійснюється за правилами статті 173 Податкового кодексу за ставками податку, визначеними пунктом 167.1 статті 167 цього Кодексу (15%/17%).

 При цьому дохід від продажу об’єкта рухомого майна визначається виходячи з ціни, зазначеної в договорі купівлі-продажу, але не нижче оціночної вартості такого об’єкта.

 Дякуємо за питання.

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ярослава 16-01-2014 12:11

Я ФЛ-П 2 группа единый налог, в ноябре 2012 года заключила договор "Про визнання електорнних документів". Сейчас готова отправить отчет, но узнала, что мой ключ нужно продлить. Как это сделать и какие документы нужно иметь при себе? И если я не успею до окончания отчетного периода продлить ключи, могу ли я сдать отчет в письменном виде? Спасибо
Доброго дня!

Термін дії ЕЦП, отриманого до 01.11.2013 р. - обин рік, після цієї дати - 2 роки.

Для продовження ЕЦП  необхідно завітати до центру сертифікації, заповнити заяву, при собі мати копію паспорта, номеру облікової картки платника податку.

Дякуємо за питання.

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

ФОП Стеблівська А.О. 16-01-2014 10:56

Добрий день. ФОП 2 група,єдиний податок, без найманих працівників. Назвіть, будь ласка, перелік документів для річної звітності та строки подання. Чи потрібно подавати декларацію про майновий стан? Чи визначені суми щомісячної сплати єдиного податку та ЄСВ на 2014 рік? дякую
Доброго дня!

Для платника Єдиного податку ІІ групи - термін звітності дорівнює календарному року, тобто протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного року, тобто не пізніше 3 березня 2014 року подається податкова декларація платника єдиного податку 2 групи – підприємця за 2013 рік.

Ставки єдиного податку вмзначаються органами місцевого самоврядування у % значенні до розміру мінімальної заробітної плати ( в січні 2014 року мінімально заробітна плата - 1218 грн.)

Форма 1ДФ - 40 днів після закінчення звітного кварталу.

Дякуємо з питання

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Людмила 16-01-2014 9:46

Добрый день! Обнаружила недоимку по ЕСВ и 21 числа заплатила (т.е. на день позже) вместе с авансом недостающую сумму плюс сумму на штраф и пеню. Как в данном случае поведет себя миндоходов? Спасибо за ответ.
Доброго дня!

Рекомендуємо скористатися сервісом "Електронний кабінет платника" на сайті Міндоходів України або звернутися до своєї інспекції щодо стану розрахунків по ЄСВ.

Дякуємо за питання.

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Леонід 15-01-2014 21:59

Я підприємець на єдиному податку 3 група (з ПДВ) у 3 кварталі на розрахунковий рахунок я вніс з свого депозитного рахунку 15000,00грн. показав ці кошти в декларації за 9 місяців, як дохід і сплатив з них податок. Чи не є помилкою, те що ці гроші відображено в декларації? Чи можна у річній декларації відобразити дохід за мінусом ціх коштів (15000,00), якщо це помилка? Дякую.
Добрий день!!!


Відповідно до п.292.1 ст.292 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) доходом платника єдиного податку для фізичної особи - підприємця є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п.292.3 цієї статті. При цьому до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності.
Відсоткова ставка єдиного податку для третьої групи платників єдиного податку встановлюється у розмірі:
3 відсотки доходу - у разі сплати податку на додану вартість згідно з ПКУ;
5 відсотків доходу - у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку (пп.293.3.1 п.293.3 ст.293 ПКУ).
Для фізичних осіб – підприємців - платників єдиного податку третьої групи, які здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння, ставка єдиного податку встановлюється у розмірі, визначеному пп.2 пп.293.3.1 п.293.3 ст.293 ПКУ (пп.293.3.2 п.293.3 ст.293 ПКУ).
Порядок ведення книги обліку доходів платників єдиного податку першої і другої груп та платників єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість та Порядок ведення книги обліку доходів і витрат платників єдиного податку третьої групи, які є платниками податку на додану вартість, затверджені наказом Міністерства фінансів України від 15.12.2011 №1637 (далі – Порядки).
У книзі обліку доходів або книзі обліку доходів і витрат (далі – Книги) відображається фактично отримана сума доходів і фактично понесена сума витрат від провадження діяльності із сумарним підсумком за місяць, квартал, рік (п.4 Порядків).
У графах 2 - 7 Книг відображається дохід від провадження господарської діяльності, що оподатковується за ставкою, визначеною ст.293 ПКУ (п.6 Порядку).
Отже, власні кошти, внесені платником єдиного податку третьої групи на розрахунковий рахунок, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності, є доходом платника єдиного податку третьої групи, який оподатковується, за умови не перевищення обсягу доходу - 3000000 гривень, за обраними ставками, визначеними у пп.293.3.1 п.293.3 ст.293 ПКУ, та відображаються у графах 2, 4 та 7 Книг.

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Дима 15-01-2014 19:37

Я ФЛП единый налог 3 группа, 5% от дохода. написал заявление в исполкоме 15.01.2014г, и в налоговой16.01.2014г о закрытии. сколько мне надо платить ЕСВ за январь полностью или половину?
Добрий день !!! 

Відповідно до пп. 1 п. 292.1 ст. 292 Податкового кодексу доходом фізичної особи — підприємця — платника єдиного податку є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п. 292.3 цієї статті. При цьому до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності.

Згідно з п. 292.3 ст. 292 Податкового кодексу до суми доходу за звітний період включаються сума кредиторської заборгованості, за якою минув строк позовної давності, та вартість безоплатно отриманих протягом звітного періоду товарів (робіт, послуг).

Не є доходом суми податків і зборів, утримані (нараховані) платником єдиного податку під час здійснення ним функцій податкового агента, а також суми єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, нараховані платником єдиного податку відповідно до закону (п. 292.10 ст. 292 Податкового кодексу).

Отже, суми податків і зборів, утримані (нараховані) фізичною особою — підприємцем — платником єдиного податку під час здійснення нею функцій податкового агента, не є доходом фізичної особи — підприємця — платника єдиного податку. При цьому дохід фізичної особи — підприємця — платника єдиного податку не зменшується на суми податків і зборів, утримані (нараховані) під час здійснення нею функцій податкового агента.

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Дима 15-01-2014 15:35

Подскажите пожалуйста, как при закрытии ФЛП заполнить 8-ОПП, в налоговой образец не висит, а инспектор не хочет помочь?
Добрий день!

При отримані відомостей з ЄДР про початок припинення діяльності з 01.02.2013 року по теперішній час 8 -ОПП не подається Якщо державна реєстрація була до вказаного періоду Вам потрібно звернутись в ЦОП де є зразки заповнення відповідної форми

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Тетяна 15-01-2014 14:33

Чи вважається безпідставно наданою ПСП згідно пп.169.1.2 ПКУ, якщо заява про застосуваня ПСП надана працівником 4 січня 2011 року на бланку, затвердженому наказом ДПА №461 від 30.09.2003, в якій працівник зазначив пункт 169.1.2 без посилання на ПКУ, а в самому бланку прописаний ЗУ "Про податок з доходів фізичних осіб"? До заяви надані всі підтвердні документи для встановлення розміру пільги.
Добрий день!!!


Відповідно до ст. 169 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) у разі самостійного прийняття рішення щодо припинення права користування податковою соціальною пільгою, платник податку зобов’язаний надати працедавцю заяву про відмову від застосування пільги.
     Враховуючи те, що нормами ПКУ не передбачено встановлення якоїсь єдиної форми заяви, то платник податків має право надати заяву про відмову у довільній формі.

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

ПП Кикта І З 15-01-2014 12:21

Добрий день Скажіть, будь ласка. чи можна річну декларацію про доходи підприємця відправити почтою в Податкову інспекцію,а також додаток 5 таб1 по ЄСВ Дякую
Доброго дня!

Згінно ст 49 ПКУ :

49.6. У разі втрати або зіпсуття поштового відправлення чи затримки його вручення органу державної податкової служби з вини оператора поштового зв'язку, такий оператор несе відповідальність відповідно до закону. У такому разі платник податків звільняється від будь-якої відповідальності за неподання або несвоєчасне подання такої податкової декларації.

Платник податків протягом п'яти робочих днів з дня отримання повідомлення про втрату або зіпсуття поштового відправлення зобов'язаний надіслати поштою або надати особисто (за його вибором) органу державної податкової служби другий примірник податкової декларації разом з копією повідомлення про втрату або зіпсуття поштового відправлення.

49.7. Незалежно від факту втрати або зіпсуття такого поштового відправлення чи затримки його вручення платник податків зобов'язаний сплатити суму податкового зобов'язання, самостійно визначену ним у такій податковій декларації, протягом строків, установлених цим Кодексом.

Звіт ЄСВ згідно постанови Пенсійного Фонду України  № 18-1 від 23.06.2011

2.1. Звіт до органів Пенсійного фонду подається страхувальником або відповідальною особою страхувальника за місцем взяття на облік в органах Пенсійного фонду в один із таких способів:

в електронній формі з використанням ЕЦП через центр обробки електронних звітів згідно з Порядком подання звітів до Пенсійного фонду України в електронній формі , затвердженим постановою правління Пенсійного фонду України від 19 квітня 2007 року № 7-7, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 27 квітня 2007 року за № 436/13703 (звіт на паперових носіях не подається);

на паперових носіях, завірених підписом керівника страхувальника та скріплених печаткою (за наявності), разом з електронною формою на електронних носіях інформації;

на паперових носіях, якщо у страхувальника кількість застрахованих осіб не більше п'яти.

Звіт, надісланий поштою, не вважається поданим.

Христинівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Юлия 15-01-2014 11:29

1.Какая ставка единого налога для второй группы на 2014 год? 2. Какой коэфициент по земельному налогу на 2014 год?
Добрий день !!

1)Ставка податку становить 20% що становить 243,60 грн в місяць

2) Коефіцієнт по землі -1

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Никитин Виталий 15-01-2014 11:29

Добрый день. Я предприниматель 2 группы. Налоговую отчетность сдаю в электронном виде. Какова правильная последовательность действий для сдачи отчета по ЕСВ за год в электронном виде?
Доброго дня!

Згіно положення ПФУ № 18-1 від 23.06.2011:

2.1. Звіт до органів Пенсійного фонду подається страхувальником або відповідальною особою страхувальника за місцем взяття на облік в органах Пенсійного фонду в один із таких способів:

в електронній формі з використанням ЕЦП через центр обробки електронних звітів згідно з Порядком подання звітів до Пенсійного фонду України в електронній формі , затвердженим постановою правління Пенсійного фонду України від 19 квітня 2007 року № 7-7, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 27 квітня 2007 року за № 436/13703 (звіт на паперових носіях не подається);

на паперових носіях, завірених підписом керівника страхувальника та скріплених печаткою (за наявності), разом з електронною формою на електронних носіях інформації;

на паперових носіях, якщо у страхувальника кількість застрахованих осіб не більше п'яти.

2.2. Електронна форма звіту до органів Пенсійного фонду формується страхувальником з використанням спеціалізованого програмного забезпечення, актуальні версії якого безкоштовно надаються в органі Пенсійного фонду за місцем взяття на облік та розміщені на офіційному сайті Пенсійного фонду України.

2.3. Паперовий звіт подається українською мовою в друкованому вигляді або заповнюється друкованими літерами без помарок та виправлень кульковою ручкою з синім або чорним чорнилом. У разі незаповнення того чи іншого рядка звіту через відсутність операції цей рядок прокреслюється.

2.4. При заповненні полів, що складаються з клітинок, кожен із необхідних символів каліграфічно вписується до відповідної окремої клітинки. Символи не повинні виходити за межі клітинок, а також накладатись на сусідні клітинки. Символи: крапка, апостроф, кома, дефіс тощо - проставляються в окремих клітинках.

При заповненні поля без клітинок записи в цих полях не повинні накладатися на сусідні поля і перекривати службові написи бланка.

2.5. Грошові суми в таблицях звіту заповнюються в гривнях з копійками.

2.6. Якщо страхувальник здійснює реєстрацію вихідної кореспонденції, на кожному аркуші звіту зазначається реєстраційний номер відповідно до журналу реєстрації вихідної документації страхувальника. Усі аркуші документів нумеруються та комплектуються відповідальною особою страхувальника.

2.7. Таблиці звіту завіряються підписами керівника та головного бухгалтера (за наявності такої посади у страхувальника). Якщо страхувальник є юридичною особою, таблиці звіту засвідчуються печаткою страхувальника. Якщо страхувальник є фізичною особою, таблиці звіту засвідчуються печаткою страхувальника (за наявності).

2.8. Звіт повинен містити такі обов'язкові реквізити:

тип документа (початкова, скасовуюча, призначення пенсії, додаткова);

звітний період, за який подається звіт;

повне найменування (прізвище, ім'я, по батькові) страхувальника згідно із Єдиним державним реєстром юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців;

для юридичних осіб зазначається код за ЄДРПОУ;

для фізичних осіб зазначається реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті) (далі - реєстраційний номер облікової картки);

код основного виду економічної діяльності, відповідно до якого встановлено клас професійного ризику;

клас професійного ризику виробництва;

місцезнаходження (місце проживання) страхувальника;

код органу Пенсійного фонду України, до якого подається звіт;

дата подання звіту;

ініціали, прізвища та реєстраційні номери облікових карток посадових осіб страхувальника;

середньооблікова кількість штатних працівників за звітний період (за наявності);

кількість застрахованих осіб у звітному періоді, яким нараховані виплати (за наявності);

штатна чисельність працівників (за наявності);

підписи страхувальника - фізичної особи та/або посадових осіб страхувальника, засвідчені печаткою страхувальника (за наявності).

Зазначені вище реквізити мають бути обов'язково заповнені в усіх таблицях додатків до звітів, де вони передбачені.

2.9. Електронна форма звіту повинна бути ідентичною звіту на паперових носіях.

2.10. Звіт страхувальником повинен подаватися в повному обсязі. Звіт, складений з порушенням вимог цього Порядку, у тому числі без обов'язкових реквізитів, передбачених пунктом 2.8 цього розділу, та поданий без всіх необхідних таблиць, не вважається звітом і вважається таким, що не подавався. Звіт, надісланий поштою, не вважається поданим.

2.11. У випадку припинення без правонаступника або зняття з обліку в органах Пенсійного фонду страхувальник зобов'язаний подати звіт за останній звітний період до дати зняття з обліку та звіти за попередні звітні періоди, якщо вони не подавались.

2.12. У разі якщо при припиненні страхувальника є правонаступник, звіт до органу Пенсійного фонду подається правонаступником, якщо правонаступництво підтверджено установчими документами.

2.13. У разі якщо юридичні особи не використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, звіт до органів Пенсійного фонду ними не подається.

2.14. ФО - підприємці зобов'язані подавати звіт незалежно від того, чи ведуть вони підприємницьку діяльність, крім фізичних осіб - підприємців, зазначених в пункті 3.3 розділу III цього Порядку.

2.15. Якщо останній день строку подання звіту припадає на вихідний, святковий чи інший неробочий день, то останнім днем подання звіту вважається перший після нього робочий день.

2.16. Керівник органу Пенсійного фонду з метою раціонального перерозподілу навантаження протягом періоду звітування може ініціювати розроблення та затвердження рекомендованого графіка подання звіту для страхувальників. Після затвердження керівником органу Пенсійного фонду такого графіка відповідальна особа Пенсійного фонду повідомляє страхувальника про рекомендовані строки подання звіту не пізніше ніж за 10 днів до рекомендованої дати подання звіту.

2.17. Під час прийняття звіту, що подається особисто страхувальником або уповноваженою на це особою, відповідальна особа органу Пенсійного фонду України зобов'язана візуально перевірити наявність заповнення всіх обов'язкових реквізитів, передбачених пунктом 2.8 цього розділу, на паперових носіях.

Відповідальна особа органу Пенсійного фонду, яка приймає звіт від страхувальника, реєструє його та проставляє реєстраційний номер із зазначенням дати фактичного отримання органом Пенсійного фонду та обов'язково засвідчує власним підписом із зазначенням прізвища та ініціалів.

Розписка про одержання звіту заповнюється відповідальною особою органу Пенсійного фонду, що прийняла пакет документів. При прийнятті документів розписка про одержання звіту завіряється печаткою для довідок відповідальною особою органу Пенсійного фонду та повертається страхувальнику.

2.18. Відповідальним за правильність заповнення звіту є страхувальник.

Христинівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...