Налоговая справка ГФС

Эльвира 14-02-2013 15:49

Здравствуйте подскажите, пожалуйста. Моя семья в 2012 году купила квартиру, оформили на всех членов семьи: муж, я и несовершеннолетняя дочка (15 лет). Мы с мужем до этого уже получали имущественный вычет еще в 2003 году на другую квартиру(собственники были все те же), теперь хотели оформить на меня дочеренную долю, но уже с новой квартиры. Возможно ли такое- получить имущественный вычет именно с новой квартиры? Так как декларацию не принимают- говорят, получить ребенок может только с адреса, где родители сами получали имущественный вычет.За ранее спасибо.
Добрий день !!!Что вы имеете ввиду под имущественным вычетом?????

Смілянська ОДПІ

Ризнык Алексей 14-02-2013 13:2

Здравствуйте! я предприниматель, занимаюсь грузовыми перевозками, хочу открыть интернет магазин непродовольственных товаров, заказывать вещи с сайтов Китая (мобильные телефоны,ноутбуки, одежда,игрушки ), но отправлять с Китая будут напрямую заказчику. к какой группе налогообложения будет относится эта деятельность и сколько платить сам налог с уважением Алексей
Якщо ви надаєте послуги по грузових перевозках тільки фізичним особам то ви маєте право здійснювати діяльність на 2 групі спрощенної системи

Смілянська ОДПІ

бухгалтер 14-02-2013 10:26

Добрий день. Підскажіть будь ласка, якщо підприємство списує деякий товар на господарські потреби, ПДВ цього товару було раніше включений в кредит чи потрібно виписувати податкову накладну, або виписати бухгалтерську довідку. Якщо податкову накладну, то як її правильно виписати?Дякую.
добрий день!!! можна питання поставити коректніше

Смілянська ОДПІ

Рыбина Валентина 14-02-2013 9:21

Нужна ли лицензия на столовые вина,и являются ли таковыми сухие и полусладкие вина.
Продаж вин столових здійснюється без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням книжок та книг обліку розрахункових операцій. От же при реалізації столових вин ліцензія не потрібно. На інші види вин потрібна ліцензія
 

Смілянська ОДПІ

Віктор 14-02-2013 0:0

Підприємство на загальній системі. Виплачуємо зарплату.Податки сплачені з розрахункового рахунку.По чеку кошти не отримуємо для виплати співробітникам.(недостатньо на рахунку) .Засновник вносить поворотну позику (до 365 дн.)Виписується прибутковий касовий ордер і одночасно проводимо платіжну відомість на виплату зарплати. Це порушення касової дисципліни? Треба через банк проводити позику,а потім по чеку знімати на зарплату? Прошу відповісти на моє питання.Хочу знати на майбутнє як правильно діяти. Дякую
Якщо засновник як фізична особа, а не підприємець то можна Якщо  підприємець то розрахунки не повинні перевищувати більше 10000 грн

Смілянська ОДПІ

Елена 13-02-2013 20:24

здравствуйте,подскажите пожалуйста,я в ноябре 2012 года продала квартиру которая была моей собственностью менее трёх лет,стоимомтью более 1000000 а на следующий день купила другую, Должна ли я платить налог за продажу квартиры?
 Згідно з п.172.1 ст.172 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 р. №2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) не частіше одного разу протягом звітного податкового року житлового будинку, квартири або їх частини, кімнати, садового (дачного) будинку (включаючи земельну ділянку, на якій розташовані такі об’єкти, а також господарсько-побутові споруди та будівлі, розташовані на такій земельній ділянці), а також земельної ділянки, що не перевищує норми безоплатної передачі, визначеної статтею 121 Земельного кодексу України залежно від її призначення, та за умови перебування такого майна у власності платника податку понад три роки, не оподатковується.
     Умова щодо перебування такого майна у власності платника податку понад три роки не розповсюджується на майно, отримане таким платником у спадщину (цей абзац діє з 01.01.2012 р. відповідно до змін, передбачених абзацами другим і третім підпункту 67 пункту 1 розділу I Закону України від 7 липня 2011 року N 3609-VI “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України”). Таким чином, якщо Ваша нерухомість була отримана у спадщину і перебувала у Вашій власності меньше трьох років то дохід від продажу нерухомості не оподатковується. В іншому випадку, якщо квартира не була отримана у спадщину, а перебувала у власності меньше трьох років тоодержаний дохід буде оподатковуватися за ставкою, визначеною 167.2 ст. 167 ПКУ (5%)

ДПІ у м. Черкасах

леонід 13-02-2013 19:49

Підскажіть будь ласка, я підприємець единого податку 3% у юридичного підприємства орендую трактор, чи буде помилкою якщо підприємство 31.01.2013 випише податкову накладну, а 04.02.2013 я зроблю проплату за оренду? Дякую за відповідь.
Датою виникнення податкових зобов"язань з постачання товарів/послуг вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій що відбулася раніше (ст.187.1 ПКУ):
-дата зарахування коштів від покупця/замовника на батьківський рахунок або дата відвантаження товарів. Тобто, у даному випадку якщо перша подія відбулася 31.01.2013, то податкова накладна має бути виписана саме цим днем.

ДПІ у м. Черкасах

Александра 13-02-2013 17:3

Скажите пожалуйста, при расчете средней стоимости имущества за первый квартал по налогу на имущество организаций, в случае, если ОС принято к учету 01 января, то остаточная стоимость имущества на 01 января будет равна нулю или ставится прочерк, и следовательно, в первом случае, мы делим сумму остаточной стоимости за 4 месяц на 4, либо на 3 (в случае, когда ставится прочерк). Какой вариант расчета правильный?
Дякуємо за запитання! Якщо Ви мали на увазі податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, то для розрахунку податку не береться середня вартість майна, а оподатковується житлова площа нерухомості, як фізичними особами так і юридичними. В Україні податку на майно не має.

ДПІ у м. Черкасах

Ольга 13-02-2013 16:31

Сколько будет составлять сумма налога от продажи жилой комнаты, оценочная стоимость которой составляет 4 тыс. дол.
Дякуємо за запитання!   Відповідно до п. 172.3 ст. 172 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) дохід від продажу об’єкта нерухомості визначається виходячи з ціни, зазначеної в договорі купівлі-продажу, але не нижче оціночної вартості такого об’єкта, розрахованої органом, уповноваженим здійснювати таку оцінку відповідно до закону.
     Згідно із п. 172.11 ст. 172 ПКУ порядок визначення оціночної вартості нерухомості та об’єктів незавершеного будівництва, що продаються (обмінюються), визначається Кабінетом Міністрів України.
     При цьому, преамбулою постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1103 «Деякі питання визначення оціночної вартості нерухомості та об’єктів незавершеного будівництва, що продаються (обмінюються)» встановлено, що на період до законодавчого врегулювання питання щодо визначення органу, уповноваженого проводити оцінку нерухомості та об’єктів незавершеного будівництва, дохід від продажу (обміну) яких оподатковується згідно із ст. 172 ПКУ, затверджено Тимчасовий порядок визначення оціночної вартості нерухомості та об’єктів незавершеного будівництва, що продаються (обмінюються) (далі – Тимчасовий порядок).
     Враховуючи вищевикладене, для нарахування податку на доходи фізичних осіб при продажу нерухомого майна застосовується оціночна вартість майна, яка визначена на підставі норм Тимчасового порядку.        

Відповідно до ст. 172 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ (далі – ПКУ) дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) не частіше одного разу протягом звітного податкового року житлового будинку, квартири або їх частини, кімнати, садового (дачного) будинку (включаючи земельну ділянку, на якій розташовані такі об’єкти, а також господарсько-побутові споруди та будівлі, розташовані на такій земельній ділянці), а також земельної ділянки, що не перевищує норми безоплатної передачі, визначеної статтею 121 Земельного кодексу України залежно від її призначення, та за умови перебування такого майна у власності платника податку понад три роки, не оподатковується.       

Згідно із п. 172.2 ст. 172 ПКУ дохід, отриманий платником податку від продажу протягом звітного податкового року більш як одного з об’єктів нерухомості, зазначених у п. 172.1 ст.172, або від продажу об’єкта нерухомості, не зазначеного в п. 172.1 ст. 172, підлягає оподаткуванню за ставкою, визначеною п. 167.2 ст. 167 ПКУ, тобто 5%.                                                                                                                

ДПІ у м. Черкасах

Мамигонова Кирина Витальевна 13-02-2013 14:47

Добрый день. Я являюсь собственником встороенного подвального помещения коммерческого назначения.До ноября 2012г. оно сдавалось в аренду(единый налог,вторая группа,код70.20) На время поиска новых арендаторов я перешла на 3ю группу. Однако мой сын хочет открыть магазин сантехники. Могу ли я безвоздмездно предоставить ему помещение и закрыть свою деятельность? (13.02.2013 09:12) Мамигонова Кирина Витальевна Дякуємо за запитання! Уточніть будь ласка, Ви маєте намір здати в оренду нежитлове приміщення синові чи подарувати? Могу ли я просто предоставить(безвоздмездно) помещение сыну для ведения его бизнеса.
Дякуємо за запитання! Безоплатної передачі нерухомого майна одного приватного підприємця іншому приватному підприємцю не буває, адже Вам необхідно буде сплачувати комунальні послуги та інші виплати за таке власне нерухоме майно. Ви можете здати в оренду своє власне приміщення, продати або подарувати.

ДПІ у м. Черкасах

Мамигонова Кирина Витальевна 13-02-2013 9:12

Добрый день. Я являюсь собственником встороенного подвального помещения коммерческого назначения.До ноября 2012г. оно сдавалось в аренду(единый налог,вторая группа,код70.20) На время поиска новых арендаторов я перешла на 3ю группу. Однако мой сын хочет открыть магазин сантехники. Могу ли я безвоздмездно предоставить ему помещение и закрыть свою деятельность?
Дякуємо за запитання! Уточніть будь ласка, Ви маєте намір здати в оренду нежитлове приміщення синові чи подарувати?

ДПІ у м. Черкасах

світлана 12-02-2013 20:13

Добрий вечір. Підскажіть будь ласка чи повинен підприємець на єдиному податку з ставкою податку 3 % вести книгу доходів та витрат затвержену наказом №6 від 09.01.2013 ?
Доброго дня!

Платники єдиного податку третьої та п'ятої групи, які є платниками податку на додану вартість, ведуть облік доходів та витрат за формою та в порядку, що встановлені центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики.

Форма книги обліку доходів платників єдиного податку першої і другої груп та платників єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість та форма книги обліку доходів і витрат платників єдиного податку третьої групи, які є платниками податку на додану вартість, затверджені наказом Міністерства фінансів України від 15.12.2011 № 1637 (далі – Книги).

ДПІ у Черкаському районі

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...