Налоговая справка ГФС

Владимир 18-01-2013 17:3

Які нарахування здійснюються при фінансовій операції між юридичною особою платником ПДВ і приват підприємцем не платником ПДВ.
Доброго дня! Конкретизуйте, будь-ласка, запитання: відображення операції у фізособи чи у юр.особи, фізособа на загальній системі чи єдинщик, нарахування яких саме податків?

Золотоніська ОДПІ

бухгалтер 18-01-2013 16:9

Здравствуйте, подскажите пожалуйста, если предприятие покупает и продает НДСный и без НДСный товар, то сумму налога приобретеного товара нужно распределять? Спасибо.
Доброго дня! Відповідно до п.199.1 ст.199 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) у разі якщо придбані та/або виготовлені товари/послуги, необоротні активи частково використовуються в оподатковуваних операціях, а частково - ні, до сум податку, які платник має право віднести до податкового кредиту, включається та частка сплаченого (нарахованого) податку під час їх придбання або виготовлення, яка відповідає частці використання таких товарів/послуг, необоротних активів в оподатковуваних операціях.
     Частка використання товарів/послуг, необоротних активів в оподатковуваних операціях визначається у відсотках як відношення обсягів з постачання оподатковуваних операцій (без урахування сум податку) за попередній календарний рік до сукупних обсягів постачання оподатковуваних та неоподатковуваних операцій (без урахування сум податку) за цей же попередній календарний рік. Визначена у процентах величина застосовується протягом поточного календарного року (п.199.2 ст.199 ПКУ).
     Платники податку, у яких протягом попереднього календарного року були відсутні неоподатковувані операції, а такі неоподатковувані операції почали здійснюватися у звітному періоді, а також новостворені платники податку проводять у поточному календарному році розрахунок частки використання товарів/послуг, необоротних активів в оподатковуваних операціях на підставі розрахунку, визначеного за фактичними даними обсягів з постачання оподатковуваних та неоподатковуваних операцій першого звітного податкового періоду, в якому задекларовані такі операції

Золотоніська ОДПІ

Оксана Федорівна 18-01-2013 14:23

1. Підскажіть, будь ласка, ФОП на ЄП без ПДВ, 3 група, відкрив депозитний рахунок на приватного підприємця. Перераховував єдинщик з поточного рахунка для ведення госп.діяльності на депозитний Питання: при поверненні з депозитного на поточний рахунок чи потрібні таку суму знову вкл. до доходу? І чи вкл. у дохід нараховані відсотки? 2. Скажіть будь ласка, перерахунок ПДФО проводять щороку, а якщо працівник не писав заяву на соц. пільгу і не бажає , але його з/пл за 2012 рік складала не більше 1500 грн.? То чи зобовязані ми зробити перерахунок на користь працівника? І перерахунок проводиться в межах кожного місця? 3. Для платників ЄП 2,3 групи без ПДВ чи не ввели в обовязок застосовувати платіжні термінали в магазинах непродовольчих на ринку? ДЯКУЮ! З наступающим Вас Водохрещенням!!!!
Доброго дня!

1 Фізична особа – підприємець – платник єдиного податку включає до доходу отриману суму коштів від продажу товарів (робіт, послуг) в день її отримання на розрахунковий рахунок, який відкритий для здійснення підприємницької діяльності. У разі перерахування цієї ж суми на інший, який теж відкритий для здійснення підприємницької діяльності, такі кошти до доходу повторно не включаються.  Проценти, отримані від банку за користування коштами на рахунку (як депозитному, так і поточному) не включаються до доходу фізичної особи – підприємця - платника єдиного податку.

2.Податкова соціальна пільга надається роботодавцем на підставі заяви платника податків про надання пільги та документів, що підтверджують таке право. При проведенні річного перерахунку слід перевірити правильність формування місячних оподатковуваних доходів (встановити, правильно чи ні щомісячно нараховувався дохід), застосування до доходів певних працівників податкової соціальної пільги та правильність утримання ПДФО з нарахованих доходів.

3.Стосовно застосування платіжних терміналів в магазинах непродовольчих на ринку на сьогоднішній день інформація відсутня.

Золотоніська ОДПІ

ФОП Корчевич Геннадій Миколайович 18-01-2013 14:0

Доброго дня, підкажіть будь ласка, якщо я вирішив змінити місце ведення підприємницької діяльності, який порядок, які строки повідомлення органів ДПС, які документи треба подати, до якого відділу ДПС звертатись? Дякую
Доброго дня! Для внесення змін в облікові дані зверніться в свою податкову у відділ обліку платників

Золотоніська ОДПІ

Наталья 18-01-2013 13:39

Добрый день. Подскажите пожалуйста насколько правдива информация о том, что единщики 2 группы будут с 01.01.2013г. сдавать отчетность в налоговую раз в год? и до какого числа нужно сдать отчетность? Заранее благодарна.
 Доброго дня! Враховуючи зміни, внесені до п.294.1 ст.294 Податкового кодексу, податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку першої та другої груп є календарний рік. Тобто, платники єдиного податку другої групи  повинні будуть подавати податкову декларацію платника єдиного податку за 2013 рік протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.

 

Золотоніська ОДПІ

ФОП Примак О.С. 18-01-2013 12:16

С января 2013 г перход на 3-ю гр ед налога. Как платить ед налог?-авансовыми платежами, или 5% от дохода после 40 дней по окончании квартала?
Доброго дня!  Відповідно до п. 295.3 ст. 295 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) фізичні особи – підприємці - платники єдиного податку третьої групи сплачують єдиний податок протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний) квартал.
     Згідно із п. 295.4 ст. 295 ПКУ сплата єдиного податку здійснюється за місцем податкової адреси.

Золотоніська ОДПІ

Владимир 18-01-2013 12:8

Я работаю на пред-и.но с 2011г временно приостановил предпринимательскую деятельность.Т.е. в 2012 г я автоматически оказался плательщиком на общих основаниях (15%). В январе этого года я прекращаю свою предпринимательскую деят-ть. Нужно ли сдавать отчет за 2012 г и ввиде каких документов и до которого числа? спасибо за ответ
Доброго дня! Відповідно до пп. 49.18.5 п. 4.18 ст. 49 розділу ІІ  та п.177.5 ст. 177 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі - ПКУ), фізичні особи – підприємці подають до органу державної податкової служби податкову декларацію за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного року протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.
     Тобто, протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткування повинна надавати за результатами календарного року податкову декларацію про доходи, незалежно від того чи проводилась протягом звітного року підприємницька діяльність чи ні.

Золотоніська ОДПІ

Лідія ППМоторне ательє 18-01-2013 11:55

Чи потрібно здавати нову звітну декларацію ПДВ якщо реєстр не зданий в один день з декларацією
Доброго дня! Відповідно до п.4.13.9 Методичних рекомендацій щодо приймання та комп’ютерної обробки податкової звітності платників податків в органах ДПС України, затверджених Наказом ДПС України від 14.06.2012 №516 податкові декларації та додатки до них можуть направлятися платником з розривом у часі, але повний пакет документів податкової звітності від платника податку повинен надійти до граничного терміну подання звітності відповідно до термінів, вказаних у Податковому кодексі

Золотоніська ОДПІ

Ольга 18-01-2013 11:49

Добрый день.Предприятие на обще системе, можем ли принять в кассу оплату наличными за трансрортные услуги от ФОП 3% или другого предприятия без кассового апарата?
Доброго дня! Порядок проведення розрахунків суб’єктами господарювання у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг регулюється Законом України від 6 липня 1995 року N 265/95-ВР ”Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” із змінами і доповненнями (далі - Закон).
     Відповідно до п. 1 ст. 3 Закону суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зобов’язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених цим Законом, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок.
     Разом з тим, п. 1 ст. 9 Закону надає право суб’єкту господарювання не застосовувати реєстратор розрахункових операцій при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва та наданні послуг підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку.
     
     Враховуючи вищенаведене, норми п. 1 ст. 9 Закону можуть застосовуватись при наданні послуг юридичними особами, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, за умови проведення розрахунків у касі підприємства з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку. У разі недотримання цієї умови, необхідно застосовувати реєстратор розрахункових операцій.

Золотоніська ОДПІ

Сергій 18-01-2013 11:15

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, я приватний підприємець на другій групі єдиного податку, заяву в податкову про закриття написав 2 січня 2013 р. Чи повинен я сплачувати єдиний податок за два дні січня і яку суму? Дякую
Доброго дня! Відповідно до пп.298.2.1 п.298.2 ст.298 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) для відмови від спрощеної системи оподаткування суб’єкт господарювання не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу (року) подає до органу державної податкової служби заяву.
До заяви, зокрема, включаються відомості (за наявності) про дату (період) припинення платником єдиного податку провадження господарської діяльності (абз.7 пп.298.3.1 п.298.3 ст.298 ПКУ).
     У разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця, яка є платником єдиного податку, останнім податковим (звітним) періодом вважається період, у якому подано до органу державної податкової служби заяву щодо відмови від спрощеної системи оподаткування у зв’язку з припиненням провадження господарської діяльності (п.294.6 ст.294 ПКУ).
     Враховуюче вищезазначене, у разі прийняття рішення про припинення підприємницької діяльності фізична особа – підприємець - платник єдиного податку подає заяву про відмову від спрощеної системи оподаткування. Фізична особа - підприємець не сплачує єдиний податок з періоду, наступного за періодом, у якому подано до органу державної податкової служби заяву щодо відмови від спрощеної системи оподаткування у зв’язку з державною реєстрацією припинення господарської діяльності.

Золотоніська ОДПІ

Людмила,бухгалтер 18-01-2013 10:13

Доброго дня, Підкажіть, будь ласка, Як правильно нарахувати податок з доходів фіз осіб у даній ситуації: Робітник користується загальною пільгою(573,50). 25 січня написав заяву на відпуск -37 календарних днів Нараховано: за-та за січень1196,86грн відпуск: за січень-162,20грн, за лютий- 908,32, березень-129,76.Всього у січні нарах :2397,14. 1, Розрахунок податку становитиме : (2397,14-573,50(пільга за січень)-573,50(пільга за лютий)--86,29(ЄСВ))*15%=174,58; Якщо взяти дохід помісячно- робітник користується пільгою. Якщо взяти нараховано в січні 2397,14 грн - перевищує розмір нарахованого доходу, який дає право на соц. пільгу і тоді розрахунок становитиме (2397,14-86,29 (ЄСВ))*15%=346,63.В кінці року робимо перерахунок і виходимо на розрахунок №1. Скажіть, який із розрахунків правильний?
Доброго дня! У зв’язку з тим, що всі виплати будуть проведені у січні, застосовуєте варіант 2: « Якщо взяти нараховано в січні 2397,14 грн - перевищує розмір нарахованого доходу, який дає право на соц. пільгу і тоді розрахунок становитиме (2397,14-86,29 (ЄСВ))*15%=346,63». Для проведення перерахунку і застосування ПСП відповідно до помісячного доходу можете не чекати кінця року і зробити перерахунок працівникові у місяці виходу з відпустки.

Золотоніська ОДПІ

Лидия 18-01-2013 9:2

Доброго дня!підкажіть будь - ласка, якщо напр. в листопаді місяці 1 співробітнику була нарахована з/пл. 3663,64, компенсація за невикор. відпустку по 2 відомостях. кожна з них по 17210,90грн.як ці суми правельно відобразити в пенсійному звіті?звіт формуєм в АРМ
Доброго дня! За розясненнями стосовно подання пенсійного звіту рекомендуємо звернутися до органів Пенсійного фонду.

Золотоніська ОДПІ

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...