Налоговая справка ГФС
бухгалтер 18-01-2013 16:9
Частка використання товарів/послуг, необоротних активів в оподатковуваних операціях визначається у відсотках як відношення обсягів з постачання оподатковуваних операцій (без урахування сум податку) за попередній календарний рік до сукупних обсягів постачання оподатковуваних та неоподатковуваних операцій (без урахування сум податку) за цей же попередній календарний рік. Визначена у процентах величина застосовується протягом поточного календарного року (п.199.2 ст.199 ПКУ).
Платники податку, у яких протягом попереднього календарного року були відсутні неоподатковувані операції, а такі неоподатковувані операції почали здійснюватися у звітному періоді, а також новостворені платники податку проводять у поточному календарному році розрахунок частки використання товарів/послуг, необоротних активів в оподатковуваних операціях на підставі розрахунку, визначеного за фактичними даними обсягів з постачання оподатковуваних та неоподатковуваних операцій першого звітного податкового періоду, в якому задекларовані такі операції
Золотоніська ОДПІ
Оксана Федорівна 18-01-2013 14:23
1 Фізична особа – підприємець – платник єдиного податку включає до доходу отриману суму коштів від продажу товарів (робіт, послуг) в день її отримання на розрахунковий рахунок, який відкритий для здійснення підприємницької діяльності. У разі перерахування цієї ж суми на інший, який теж відкритий для здійснення підприємницької діяльності, такі кошти до доходу повторно не включаються. Проценти, отримані від банку за користування коштами на рахунку (як депозитному, так і поточному) не включаються до доходу фізичної особи – підприємця - платника єдиного податку.
2.Податкова соціальна пільга надається роботодавцем на підставі заяви платника податків про надання пільги та документів, що підтверджують таке право. При проведенні річного перерахунку слід перевірити правильність формування місячних оподатковуваних доходів (встановити, правильно чи ні щомісячно нараховувався дохід), застосування до доходів певних працівників податкової соціальної пільги та правильність утримання ПДФО з нарахованих доходів.
3.Стосовно застосування платіжних терміналів в магазинах непродовольчих на ринку на сьогоднішній день інформація відсутня.
Золотоніська ОДПІ
ФОП Корчевич Геннадій Миколайович 18-01-2013 14:0
Золотоніська ОДПІ
Наталья 18-01-2013 13:39
Золотоніська ОДПІ
ФОП Примак О.С. 18-01-2013 12:16
Згідно із п. 295.4 ст. 295 ПКУ сплата єдиного податку здійснюється за місцем податкової адреси.
Золотоніська ОДПІ
Владимир 18-01-2013 12:8
Тобто, протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткування повинна надавати за результатами календарного року податкову декларацію про доходи, незалежно від того чи проводилась протягом звітного року підприємницька діяльність чи ні.
Золотоніська ОДПІ
Лідія ППМоторне ательє 18-01-2013 11:55
Золотоніська ОДПІ
Ольга 18-01-2013 11:49
Відповідно до п. 1 ст. 3 Закону суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зобов’язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених цим Законом, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок.
Разом з тим, п. 1 ст. 9 Закону надає право суб’єкту господарювання не застосовувати реєстратор розрахункових операцій при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва та наданні послуг підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку.
Враховуючи вищенаведене, норми п. 1 ст. 9 Закону можуть застосовуватись при наданні послуг юридичними особами, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, за умови проведення розрахунків у касі підприємства з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку. У разі недотримання цієї умови, необхідно застосовувати реєстратор розрахункових операцій.
Золотоніська ОДПІ
Сергій 18-01-2013 11:15
До заяви, зокрема, включаються відомості (за наявності) про дату (період) припинення платником єдиного податку провадження господарської діяльності (абз.7 пп.298.3.1 п.298.3 ст.298 ПКУ).
У разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця, яка є платником єдиного податку, останнім податковим (звітним) періодом вважається період, у якому подано до органу державної податкової служби заяву щодо відмови від спрощеної системи оподаткування у зв’язку з припиненням провадження господарської діяльності (п.294.6 ст.294 ПКУ).
Враховуюче вищезазначене, у разі прийняття рішення про припинення підприємницької діяльності фізична особа – підприємець - платник єдиного податку подає заяву про відмову від спрощеної системи оподаткування. Фізична особа - підприємець не сплачує єдиний податок з періоду, наступного за періодом, у якому подано до органу державної податкової служби заяву щодо відмови від спрощеної системи оподаткування у зв’язку з державною реєстрацією припинення господарської діяльності.
Золотоніська ОДПІ
Людмила,бухгалтер 18-01-2013 10:13
Золотоніська ОДПІ
Лидия 18-01-2013 9:2
Золотоніська ОДПІ
Владимир 18-01-2013 17:3
Золотоніська ОДПІ