Налоговая справка ГФС
Оля,ФОП. 28-11-2012 9:41
Ви можете здійснювати підприємницьку діяльність.
З питань виплати допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку особам, які займаються підприємницькою діяльністю, та одночасно здійснюють догляд за дитиною, радимо звернутися до управління праці та соціального захисту населення по місцю проживання.
Шановна Ольга! Просимо Вас взяти активну участь у процесі лібералізації (удосконалення) податкової системи України! Надішліть свої пропозиції на електронну адресу podat@ua.fm, taxservice@sts.gov.ua. Дякуємо за співпрацю.
Золотоніська ОДПІ
Прокопчук Г.С. Гл. бухг. ООО 28-11-2012 8:29
Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом МФУ від 13.03.1998 №59 службовим відрядженням вважається поїздка працівника за розпорядженням керівника підприємства, установи та організації, на певний строк до іншого населеного пункту для виконання службового доручення поза місцем його постійної роботи.
Золотоніська ОДПІ
Наталія 27-11-2012 18:6
Згідно класифікатору видів діяльності посередництво в розміщенні реклами в засобах масової інформації (73.12) включає:
розміщення реклами в засобах масової інформації, тобто продаж або перепродаж часу та місця для різних видів реклами в засобах масової інформації
Цей клас не включає:
продаж рекламного часу або місця безпосередньо власниками часу або місця (наприклад, видавцями), див. відповідний вид діяльності
Наскільки зрозуміло з вашого запитання, то взагалі згідно зазначеного виду діяльності розміщення реклами у власній газеті не відповідатиме установчим документам.
Поряд з тим, зверніть увагу на те, що ФОП що перебуває на другій групі може:
надавати будь які послуги, але тільки платникам єдиного податку або населенню;
виробляти та продавати товари будь кому;
займатися ресторанним бізнесом.
Підприємець має визначитися, чим він буде займатися, надавати послуги чи продавати товари. Друга група не може надавати послуги юридичним та фізичним особам на загальній системі оподаткування. Це головна перешкода для другої групи і головне питання, на яке має відповісти підприємець. Якщо підприємець і продає товари і надає послуги, то головним критерієм для обрання чи не обрання другої групи, буде те, кому саме він надає свої послуги.
«Шановна Наталіє! Просимо Вас взяти активну участь у процесі лібералізації (удосконалення) податкової системи України! Надішліть свої пропозиції на електронну адресу podat@ua.fm, taxservice@sts.gov.ua. Дякуємо за співпрацю».
Христинівська МДПІ
Татьяна Чикиль 27-11-2012 13:9
Згідно з п. 296.10 ст. 296 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями тільки платники єдиного податку першої - третьої груп не застосовують реєстратори розрахункових операцій.
Згідно з п.1 Порядку подання звітності, пов’язаною із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій або використанням книги обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 № 614 із змінами і доповненнями, звітність, пов’язана із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій (далі - РРО) або використанням розрахункових книжок (далі - РК), подається суб’єктами господарювання щодо всіх зареєстрованих РРО, незалежно від застосування чи незастосування їх у звітному місяці, та щодо всіх книг обліку розрахункових операцій, зареєстрованих на господарську одиницю (депо, кондуктора, об’єкт виїзної торгівлі), які ведуться разом із розрахунковими книжками у випадках, визначених законом (крім виходу РРО з ладу або відключення електроенергії).
У вашому випадку рекомендуємо одночасні зі звітом по РРО надати до ргану податкової пояснення у письмовому вигляді.
«Шановна Татьяно! Просимо Вас взяти активну участь у процесі лібералізації (удосконалення) податкової системи України! Надішліть свої пропозиції на електронну адресу podat@ua.fm, taxservice@sts.gov.ua. Дякуємо за співпрацю».
Христинівська МДПІ
анна 26-11-2012 20:45
Це правило не поширюється на випадки, встановлені статтею 177 цього Кодексу.
50.3. У разі якщо платник податків подає уточнюючий розрахунок до податкової декларації, поданої за період, що перевірявся, відповідний контролюючий орган має право на проведення позапланової перевірки платника податків за відповідний період.
Зверніть увагу на статтю 50 Податкового кодексу України.
Корсунь-Шевченківська МДПІ
татьяна 26-11-2012 16:23
Встановлено технічні вимоги щодо створення контрольної стрічки в електронній формі в реєстраторах розрахункових операцій (далі - РРО) для різних сфер застосування та вимоги до модемів. РРО передаватимуть дані в електронній формі дротовими або бездротовими каналами зв'язку згідно з технологією, розробленою Національним банком України.
Вимоги щодо створення контрольної стрічки в електронній формі у реєстраторах розрахункових операцій та модемів для передачі даних та Порядок передачі електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків РРО дротовими або бездротовими каналами зв'язку до органів державної податкової служби затверджено наказом Міністерства фінансів України від 08.10.2012р. №1057, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 17.10.2012р. за №1743/22055.
Наказ набрав чинності з 5 листопада 2012 року.
Нагадаємо, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зобов’язані проводити розрахункові операції через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО.
З 1 січня 2013 року подання суб’єктами господарювання до органів ДПС по дротових або бездротових каналах зв’язку електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам’яті РРО, відповідно до вимог Закону України від 02.10.10 №265 (у редакції Закону України від 24.05.2012 №4834-VI) є обов’язковим.
За матеріалами ДПС України
Корсунь-Шевченківська МДПІ
Наталия 26-11-2012 15:41
Згідно із п. 119.2 ст. 119 розділу ІІ ПКУ неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 510 гривень.
При самостійному донарахуванні суми податкових зобов'язань інші штрафи, передбачені цією главою Кодексу, не застосовуються.
Друге питання.Так платник 2 групи єдиного податку може застосовувати КВЕД 73.12
Корсунь-Шевченківська МДПІ
Антон 26-11-2012 12:21
Корсунь-Шевченківська МДПІ
Юлія 26-11-2012 10:46
Корсунь-Шевченківська МДПІ
Наталия Михайловна 25-11-2012 10:16
1.На облік у податкову підприємець звертається на протязі 3-х днів з дня державної реєстрації.
2.Так я,кщо ви зареєструєтесь у грудні.Ваша заява про застосування спрощеної системи написана в грудні дасть вам можливість стати "єдинщиком"з 1 січня 2012 року.У грудні Ви перебуватимете на загальній системі про ,що відзвітуєтесь в січні 2013 року,та сплатите податок .
3.Звіт називатеметься річним ,але ви відображатимете суми за грудень.
4.Так, ви подаєте заяву про застосування спрощеної ситеми,в якій вказується дата з якої Ви зможете перебувати на спрощеній системі оподаткування.
Корсунь-Шевченківська МДПІ
Пархоменко Лидия предприниматель 25-11-2012 8:50
Корсунь-Шевченківська МДПІ
Михаил 28-11-2012 12:35
Спочатку Вам потрібно зареєструватись у державного реєстратора за місцем проживання (прописки). Потім стати на облік в податковій та обрати систему оподаткування.
Золотоніська ОДПІ