Налоговая справка ГФС

Оксана Алексеевна 30-11-2012 9:32

Здравствуйте! Я оформила себе электронную подпись. Потом с помощью программы "ДПС Захист звітності" составила и отправила договор с Гос. налоговой инспекцией. Через пару часов мне на электронную почту пришло подтверждение с номером со стороны налоговой о том, что договор принят. Мой коллега был в налоговой и спросил, нужно ли в моём случае ещё раз идти в налоговую и ещё раз составлять и подписывать договор в письменной форме, ответ был положительным. Вопрос, зачем? Заранее спасибо!
Доброго дня!

Рекомендуємо звернутися з цим питанням до своєї податкової інспекції.

 

Уманська ОДПІ

Снежана Муравицкая 30-11-2012 9:31

Какие документы и лицензии нужно оформить в налогой инспеции для открытия магазина продажи вин на розлив? Стоимость лицензий на продажу вин в таре? Стоимость лицензии на продажу вин в стаканчики? Стоимость лицензии на продажу пластиковой тары?
Доброго дня!

Закон України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» від 1 червня 2000 року  за №1775-III зі змінами та доповненнями, яким регламентуються види діяльності, що підлягають ліцензуванню.
ДПС України, зокрема Департамент САТ ДПС України видає ліцензії на виробництво та продаж лікеро-горілчаних та тютюнових виробів.
Перелік необхідних документів для отримання ліцензії на алкоголь (роздрібна торгівля алкогольними напоями)
Виписка або Витяг з Єдиного Державного Реєстру;
Договір оренди або документи права власності на приміщення де буде реалізовуватися продукція;
Довідка 4-ОПП;
Довідка з податкової про реєстрацію касового апарату;
Платіжне доручення про сплату держ. мита;
Нотаріальна довіреність для фізичних осіб або довіреність суворої звітності для юридичних осіб для подачі документів та отримання ліцензії на алкоголь.
Ліцензія на роздрібну торгівлю алкогольними напоями. Загальна інформація
Вартість ліцензії на алкогольні напої (офіційна плата за ліцензію): 8000 грн / рік можлива поквартальна оплата 2000 грн / квартал на один касовий апарат; 500 грн / рік для села і селища.
Ліцензія на роздрібну торгівлю алкогольними напоями видається на один рік;
Ліцензія на роздрібну торгівлю алкогольними напоями видається Департаментом САТ ДПС України.
Ліцензія на алкоголь видається суб'єкту господарювання за умови відповідності двом основним вимогам:
площа торгового приміщення не менше 20 кв.м;
наявність касового апарату.
Відповідно до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.1995р. №481/95-ВР зі змінами та доповненнями, зокрема,роздрібна торгівля   -   діяльність   по   продажу    товарів безпосередньо  громадянам  та  іншим  кінцевим  споживачам  для їх особистого  некомерційного  використання   незалежно   від   форми розрахунків,  у  тому числі на розлив у ресторанах,  кафе,  барах, інших суб'єктах господарювання громадського харчування.
Щодо місця торгівлі. Місце  торгівлі  -  місце реалізації товарів, у тому числі на  розлив,  в  одному  торговому  приміщенні (будівлі) за місцем його фактичного  розташування,  для  тютюнових  виробів - без обмеження площі,  для  алкогольних  напоїв - торговельною площею не менше 20 кв.   м,   обладнане  електронними  контрольно-касовими  апаратами (незалежно  від  їх  кількості)  або  де  є  товарно-касові  книги (незалежно  від  їх  кількості),  в  яких  фіксується  виручка від продажу  алкогольних  напоїв  та  тютюнових  виробів незалежно від того,  чи  оформляється  через  них  продаж інших товарів; { Абзац статті  1 в редакції Закону N 2209-III ( 2209-14 ) від 11.01.2001, із змінами, внесеними згідно із Законом N 3032-III ( 3032-14 ) від 07.02.2002 }
Згідно з ст. 15(3) ЗУ №481/95-ВР продаж  алкогольних  напоїв на розлив для споживання на місці дозволяється    тільки   суб'єктам   господарювання   громадського харчування   та спеціалізованим   відділам,   що   мають  статус суб'єктів  господарювання  громадського   харчування, підприємств з універсальним   асортиментом  товарів.  (  Статтю  15-3  доповнено частиною  згідно  із  Законом N 195-IV ( 195-15 ) від 24.10.2002 - набирає  чинності з 01.01.2003 року; в редакції  Закону  N 2189-IV ( 2189-15 ) від 18.11.2004 )

Уманська ОДПІ

НАТАЛІЯ 29-11-2012 15:24

Профком підприємства на новий рік роздає подарунки своїм працівникам, відображати чи ні в 1ДФ такі подарунки.
 

Відповідно до пп. 165.1.39 п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ (далі – ПКУ) до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу не включається вартість дарунків (а також призів переможцям та призерів спортивних змагань), якщо їх вартість не перевищує 50 відсотків однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року, за винятком грошових виплат у будь-якій сумі.
     При цьому, якщо вартість дарунку перевищує 50 відсотків однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року, то сума перевищення такого дарунку буде оподатковуватися як додаткове благо, відповідно до пп. «б» пп. 164.2.17 п. 164.2 ст. 164 ПКУ.
     Згідно із Довідником ознак доходів, наведених у додатку до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом ДПА України від 24.12.10 № 1020, вартість дарунку, яка перевищує 50 відсотків однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року, відображається у податковому розрахунку за ф. № 1ДФ під ознакою доходу «126», як додаткове благо.
При цьому, вартість дарунку, яка не перевищує 50 відсотків однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року відображається у податковому розрахунку за ф. № 1ДФ під ознакою доходу «160».

Смілянська ОДПІ

Галина 29-11-2012 15:17

можно применить код 47.19 при торговле продуктами питания в неспециализированных магазинах без алкоголя и табака ?
Включає усі види економічної діяльності, які відносилися до позиції   52.12.0.Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах без переваги продовольчого асортименту

Смілянська ОДПІ

главный бухгалтер ООО "Нова медична група" 29-11-2012 14:26

мы занимаемся продажей медицинского оборудования, которое освобождено от НДС т.к. имеет свидетельство о гос регистрации и внесено в перечень кабмина (ст.197.1.27), при растаможке товара, таможня присвоила другой код УКТЗЕД и начислила НДС.Вопрос: можем ли продавать данный товар без НДС и указывать в налоговых накладных код из свидетельства о гос.регистрации? Спасибр
просимо питання коректно поставити!!!

Смілянська ОДПІ

Наталья 29-11-2012 8:48

Добрый день, наш сотрудник будет учиться в Вузе в аспирантуре, если предприятие будет платить за его обучение, то будет ли уплачиваться НДФЛ, у будут ли для предприятия идти расходы?
 

Відповідно до пп. 140.1.3 п. 140.1 ст. 140 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) при визначенні об’єкта оподаткування враховуються такі витрати подвійного призначення як витрати на навчання та/або професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації у вітчизняних або закордонних навчальних закладах, якщо наявність сертифіката про освіту в таких закладах є обов’язковою для виконання певних умов ведення господарської діяльності, в тому числі, але не виключно вищих та професійно-технічних навчальних закладах фізичних осіб (незалежно від того, чи перебувають такі особи в трудових відносинах з платником податку), які уклали з ним письмовий договір (контракт) про взяті ними зобов’язання відпрацювати у платника податку після закінчення вищого та/або професійно-технічного навчального закладу і отримання спеціальності (кваліфікації) не менше трьох років.
     З урахуванням викладеного, якщо наявність сертифіката про освіту у вітчизняних або закордонних навчальних закладах не є обов’язковою умовою для ведення господарської діяльності платника податку, то витрати, понесені на оплату за навчання та/або професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації у навчальних закладах фізичних осіб, у тому числі тих, що перебувають з таким платником у трудових відносинах, не враховуються при визначенні об’єкта оподаткування.

Смілянська ОДПІ

Наталия Михайловна 29-11-2012 0:50

Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, каким законодательным актом регламентируется налогообложение дохода, которого нет? Дохода нет. А налог есть? Спасибо.
на якій системі  оподаткування ви находитесь??Юридична чи фізична ви особа???

Смілянська ОДПІ

Наталія 29-11-2012 0:33

ФОП, квед 58,13 - видавництво газет, але при цьому він отримує дохід від того, що він розміщує рекламу у власній газеті, (газета розповсюджується безкоштовно). Чи правильно обраний квед?
58,13-Включає видання газет, журналів та інших періодичних видань, які виходять щонайменше чотири рази на тиждень. 

Смілянська ОДПІ

гл.бух.МВО-2005 28-11-2012 15:55

Подскажите пожалуйста.Какой размер штрафа для продавца за незарегистрированную налоговую накладную.Спасибо.
Доброго дня!

Відповідно до пп. 201.4. 201.10 ст. 201 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ), податкова накладна виписується у день виникнення податкових зобов'язань продавця і видається таким продавцем товарів (послуг) на вимогу покупця та є підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту. Крім того, п.201.6 ст.201 р.V ПКУ податкова накладна є податковим документом і одночасно відображається у податкових зобов'язаннях і реєстрі виданих податкових накладних продавця та реєстрі отриманих податкових накладних покупця. Перелік обов'язкових реквізитів, які має містити податкова накладна, визначено п. 201.1 ст.201 р. V ПКУ серед яких значиться насамперед порядковий номер податкової накладної. Пунктом 8.1 Порядку ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних, затвердженого наказом ДПА України від 24.12.10 №1002, визначено, що облік виданих податкових накладних проводиться у день виникнення податкових зобов'язань, дата виникнення яких визначається відповідно до вимог ст.187 р.V ПКУ. Згідно з п.3 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом ДПА України від 21.12.2010 №969, порядковий номер податкової накладної присвоюється відповідно до її номера в реєстрі виданих та отриманих податкових накладних. Враховуючи зазначене, а також те, що виписка податкової накладної та її включення до реєстру повинні відбуватися одночасно, то факт несвоєчасно виписаної податкової накладної і не відображення її в реєстрі вважатиметься порушенням чинного законодавства. Оскільки зазначене порушення призводить до заниження податкових зобов'язань звітного періоду у продавця та відсутності документів (податкових накладних) на право формування податкового кредиту у покупця, то виникає необхідність проведення документальної позапланової виїзної перевірки (абз. 11 п.201.10 ст.201 р.V ПКУ) та застосування адміністративного штрафу і штрафних санкцій (ст. 163 (прим 2) Кодексу України про адміністративні правопорушення від 07.12.84 р. № 8073-X (зі змінами та доповненнями).

Золотоніська ОДПІ

Оксана Федорівна 28-11-2012 15:20

Доброго дня! Питання по податку на нерухомість. Юридична особа здає в оренду нерухомість (офіси нежитлові ), чи підпадаємо ми під сплату цього податку?
Доброго дня!

Згідно із п.1 р.XIX «Прикінцеві положення» ПКУ ст.265 податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки ПКУ набирає чинності з 1 січня 2013 року.

Шановна Оксано Федорівна! Просимо Вас взяти активну участь у процесі лібералізації (удосконалення) податкової системи України! Надішліть свої пропозиції на електронну адресу podat@ua.fm, taxservice@sts.gov.ua. Дякуємо за співпрацю.

Золотоніська ОДПІ

Ірина 28-11-2012 15:14

Доброго дня! Ми платники ПДВ домовилися про поставку хліба (власного виробництва) з державною бюджетною установою (поставка здійснюється щодня). Чи можна виписувати зведену видаткову і податкову накладну в кінці місяця?
Доброго дня!

Відповідно до п.15 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 01.11.11 №1379, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22.11.11 за №1333/20071, у разі здійснення постачання товарів/послуг, постачання яких має безперервний або ритмічний характер при постійних зв’язках із покупцем, покупцю може бути виписана зведена податкова накладна, виходячи із визначеної у договорі періодичності оплати поставлених товарів/послуг (один раз на п’ять днів; один раз на десять днів тощо), але не рідше одного разу на місяць і не пізніше останнього дня місяця. При цьому до зведеної податкової накладної обов’язково додається реєстр товаротранспортних накладних чи інших відповідних супровідних документів, згідно з якими здійснено постачання товарів/послуг.

Шановна Ірино! Просимо Вас взяти активну участь у процесі лібералізації (удосконалення) податкової системи України! Надішліть свої пропозиції на електронну адресу podat@ua.fm, taxservice@sts.gov.ua. Дякуємо за співпрацю.

Золотоніська ОДПІ

Влад 28-11-2012 13:51

питання по основних засобах підприємства ОЗ-3. якщо присвоєти неправильну групу основних засобів обладнанню чим це "черевато" приперевірці налогової?як правильно віднести ТВ обладнання до якої групи?
Доброго дня!

Відповідно до п. 145.1 ст. 145 ПКУ від 2 грудня.2010 року №2755-VI визначена наступна класифікація груп основних засобів та інших необоротних активів і мінімально допустимі строки їх амортизації:
     група 1 - земельні ділянки (мінімально допустимі строки корисного використання не встановлені);
     група 2 - капітальні витрати на поліпшення земель, не пов’язані з будівництвом (мінімально допустимі строки корисного використання - 15 років);
     група 3 – будівлі (мінімально допустимі строки корисного використання - 20 років), споруди (мінімально допустимі строки корисного використання - 15 років), передавальні пристрої (мінімально допустимі строки корисного використання - 10 років);
     група 4 - машини та обладнання (мінімально допустимі строки корисного використання - 5 років),
     З них: електронно-обчислювальні машини, інші машини для автоматичного оброблення інформації, пов’язані з ними засоби зчитування або друку інформації, пов’язані з ними комп’ютерні програми (крім програм, витрати на придбання яких визнаються роялті, та/або програм, які визнаються нематеріальним активом), інші інформаційні системи, комутатори, маршрутизатори, модулі, модеми, джерела безперебійного живлення та засоби їх підключення до телекомунікаційних мереж, телефони (в тому числі стільникові), мікрофони і рації, вартість яких перевищує 2500 гривень (мінімально допустимі строки корисного використання - 2 роки);
     група 5 - транспортні засоби (мінімально допустимі строки корисного використання - 5 років);
     група 6 - інструменти, прилади, інвентар (меблі) (мінімально допустимі строки корисного використання - 4 роки);
     група 7 – тварини (мінімально допустимі строки корисного використання - 6 років);
     група 8 - багаторічні насадження (мінімально допустимі строки корисного використання - 10 років);
     група 9 - інші основні засоби (мінімально допустимі строки корисного використання – 12 років);
     група 10 - бібліотечні фонди (мінімально допустимі строки корисного використання не встановлені);
     група 11 - малоцінні необоротні матеріальні активи (мінімально допустимі строки корисного використання не встановлені);
     група 12 - тимчасові (нетитульні) споруди (мінімально допустимі строки корисного використання - 5 років);
     група 13 - природні ресурси (мінімально допустимі строки корисного використання не встановлені);
     група 14 - інвентарна тара (мінімально допустимі строки корисного використання – 6 років);
     група 15 - предмети прокату (мінімально допустимі строки корисного використання – 5 років);
     група 16 - довгострокові біологічні активи 7 (мінімально допустимі строки корисного використання – 7 років).
     Групи 1-9 основних засобів за цією класифікацією є аналогічними до груп основних засобів, що встановлені пп. 5.1 п. 5 Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 7 ”Основні засоби”, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 27.04.2000 N 92 (далі – П(С)БО 7 ”Основні засоби”).

Золотоніська ОДПІ

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...