Налоговая справка ГФС

Елена 04-12-2012 12:3

Добрый день! Спасибо за нужную и качественную работу! Хотела бы у вас уточнить: нужно ли ФЛП 3-ей группы получать новое Свидетельство (нового образца) плательщика ЕН без указания КВЕДов, так как сейчас в нем есть записи о используемых видах деятельности. Заранее спасибо!
Чинним законодавством непередбачено заміна свідоцтва платника єдиного податка.
Шановна Олена! Просимо Вас взяти активну участь у процесі лібералізації (удосконалення) податкової системи України! Надішліть свої пропозиції на електронну адресу podat@ua.fm, taxservice@sts.gov.ua. Дякуємо за співпрацю.
   

Канівська ОДПІ

Людмила 04-12-2012 11:57

Добрый, день, к какому коду КВЕД относится торговля технической солью,спасибо
Вибачте, але задане Вами запитання не відноситься до компетенції податкових органів.
Шановна Людмила! Просимо Вас взяти активну участь у процесі лібералізації (удосконалення) податкової системи України! Надішліть свої пропозиції на електронну адресу podat@ua.fm, taxservice@sts.gov.ua. Дякуємо за співпрацю.
   

Канівська ОДПІ

Виктор Руденко 04-12-2012 10:35

Добрый день! Наше предприятие использует сточную воду для нужд орошения, полученную после очистки на городских очисных сооружениях. Данная вода, в соответствии с водных кодексом, не является природным водным объектом, а относится к категории "вода сточная" (ст.1 ВКУ). Прошу Вас дать разъяснение являются ли сточные воды объектом налогообложения.
Згідно із п.323.1 ст.323 розділу ХVІ „Збір за спеціальне використання води” Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) платниками збору є водокористувачі - суб’єкти господарювання незалежно від форми власності: юридичні особи, їх філії, відділення, представництва, інші відокремлені підрозділи без утворення юридичної особи (крім бюджетних установ), постійні представництва нерезидентів, а також фізичні особи - підприємці, які використовують воду, отриману шляхом забору води з водних об’єктів (первинні водокористувачі) та/або від первинних або інших водокористувачів (вторинні водокористувачі), та використовують воду для потреб гідроенергетики, водного транспорту і рибництва.
     Об’єктом оподаткування збором є фактичний обсяг води, який використовують водокористувачі, з урахуванням обсягу втрат води в їх системах водопостачання (п.324.1 ст.324 ПКУ)
     Пунктом 324.2 статті 324 ПКУ визначено, що об’єктом оподаткування збором за спеціальне використання води без її вилучення з водних об’єктів є:
     для потреб гідроенергетики - фактичний обсяг води, що пропускається через турбіни гідроелектростанцій для вироблення електроенергії;
     для потреб водного транспорту - час використання поверхневих вод вантажним самохідним і несамохідним флотом, що експлуатується (залежно від тоннажності), та пасажирським флотом, що експлуатується (залежно від кількості місць).
     Об’єктом оподаткування збором за спеціальне використання води для потреб рибництва є фактичний обсяг води, необхідної для поповнення водних об’єктів під час розведення риби та інших водних живих ресурсів (у тому числі для поповнення, яке пов’язане із втратами води на фільтрацію та випаровування) (п.324.3 ст.324 ПКУ).
     Відповідно до п.326.2 ст.326 ПКУ збір обчислюється виходячи з фактичних обсягів використаної води (підземної, поверхневої, отриманої від інших водокористувачів) водних об’єктів з урахуванням обсягу втрат води в їх системах водопостачання, встановлених у дозволі на спеціальне водокористування, лімітів використання води, ставок збору та коефіцієнтів.
     Таким чином, збір за спеціальне використання води не справляється за використання и промислових та інших стічних вод в системи первинних водокористувачів.
Шановний Віктор! Просимо Вас взяти активну участь у процесі лібералізації (удосконалення) податкової системи України! Надішліть свої пропозиції на електронну адресу podat@ua.fm, taxservice@sts.gov.ua. Дякуємо за співпрацю.

Канівська ОДПІ

Назар Михайлович 03-12-2012 14:51

Доброго дня! Поясніть будь-ласка чи потрібно реєструвати ЧП якщо я хочу займатися внутрішніми оздоблюючими роботами (як фізична особа), та поясніть яким чином мені це зробити (чи не потрібно додаткових дозволів?)
Доброго дня!

При наданні послуг населенню Вам, насамперед, потрібно зареєструвати свою діяльність у державного реєстратора, зазначивши при заповненні заяви види діяльності, якими плануєте займатися.

В десятиденний термін, з моменту реєстрації, Ви зобов'язані стати на облік у податковому органі, вибравши систему оподаткування, за якою будете здійснювати свою діяльність.

Шановний Олексій!
Просимо Вас взяти активну участь у процесі лібералізації (удосконалення) податкової системи України! Надішліть свої пропозиції на електронну адресу podat@ua.fm , taxservice@sts.gov.ua.

 

Кам'янська МДПІ

гл.бух.МВО-2005 03-12-2012 14:31

Подскажите пожалуйста правильно ли я разобралась с дивидендами . Приватне підприємство - учредитель -физическое лицо.Принято решение о выплате дивидендов.При выплате дивидендов надо удержать 5% налога с доходов (отразить в форме 1ДФ с признаком 109). В декларации на прибыль а Додатке АВ отразить дивиденды довідково - авансового платежа нет.Надо ли ещё удерживать какие либо налоги или отражать в отчетности.Есть ли сроки выплаты дивидендов и налога с доходов с момента принятия решения о выплате дивидентов.СПАСИБО!
Доброго дня!

Відповідно до пп. 164.2.8 п. 164.2 ст. 164 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VІ, зі змінами та доповненнями (далі — Кодекс), до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу включається дохід у вигляді дивідендів, крім дивідендів, які нараховуються на користь платника податку у вигляді акцій (часток, паїв), емітованих юридичною особою — резидентом, що нараховує такі дивіденди, за умови, що таке нарахування жодним чином не змінює пропорцій (часток) участі всіх акціонерів (власників) у статутному фонді емітента та в результаті якого збільшується статутний фонд емітента на сукупну номінальну вартість нарахованих дивідендів.

Підпунктом 14.1.48 пунктом 14.1 статтею 14 Кодексу визначено, що дивіденди — платіж, що здійснюється юридичною особою — емітентом корпоративних прав чи інвестиційних сертифікатів на користь власника таких корпоративних прав, інвестиційних сертифікатів та інших цінних паперів, що засвідчують право власності інвестора на частку (пай) у майні (активах) емітента, у зв’язку з розподілом частини його прибутку, розрахованого за правилами бухгалтерського обліку.

Доходи у вигляді дивідендів оподатковуються відповідно до норм п. 170.5 ст. 170 Кодексу. Так, податковим агентом платника податку під час нарахування (виплати) на його користь дивідендів є емітент корпоративних прав або за його дорученням — інша особа, яка здійснює таке нарахування (виплату).

Будь-який резидент, який нараховує дивіденди, включаючи того, що сплачує податок на прибуток підприємств у спосіб, відмінний від загального (є суб’єктом спрощеної системи оподаткування), або звільнений від сплати такого податку з будь-яких підстав, є податковим агентом під час нарахування дивідендів.

Дивіденди, нараховані платнику податку емітентом корпоративних прав — резидентом, що є юридичною особою, оподатковуються за ставкою 5 відсотків, крім дивідендів на користь фізичних осіб (у тому числі нерезидентів) за акціями або іншими корпоративними правами, які мають статус привілейованих або інший статус, що передбачає виплату фіксованого розміру дивідендів чи суми, яка є більшою за суму виплат, розраховану на будь-яку іншу акцію (корпоративне право), емітовану таким платником податку, які згідно із пп. 153.3.7 п. 153.3 ст. 153 Кодексу прирівнюються з метою оподаткування до виплати заробітної плати з відповідним оподаткуванням.

Доходи у вигляді дивідендів остаточно оподатковуються під час їх виплати за їх рахунок.

Згідно з пп. «б» п. 176.2 ст. 176 Кодексу податкові агенти, які нараховують та виплачують дохід фізичним особам, зобов’язані подавати у строки, встановлені Кодексом для податкового кварталу, якщо інше не визначено нормами Кодексом, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до органу ДПС за місцем свого розташування.

Кам'янська МДПІ

Валентина 03-12-2012 9:29

Доброго дня! Юридична особа на спрощеній системі - 3%, чи потрібно писати заяву на спрощену систему з нового року, якщо так, то які терміни? Дякую
Доброго дня !

Відповідно до п.299.3 ст. 293 Податкового кодексу України свідоцтво платника єдиного податку видається безстроково виключно .

Тобто, на 2013 рік Ви не подаєте Заяву про застосування спрощеної системи оподаткування.

Шановна Валентина!
Просимо Вас взяти активну участь у процесі лібералізації (удосконалення) податкової системи України! Надішліть свої пропозиції на електронну адресу podat@ua.fm , taxservice@sts.gov.ua.

Кам'янська МДПІ

Анастасия 03-12-2012 7:39

какие докумументы необходимы для получения 13% процентов от продажи квартиры
Доброго дня!

Ваше питання не зрозуміле, уточніть будь ласка, що Ви мали на увазі.

Шановна Анасиасія!
Просимо Вас взяти активну участь у процесі лібералізації (удосконалення) податкової системи України! Надішліть свої пропозиції на електронну адресу podat@ua.fm , taxservice@sts.gov.ua.

Кам'янська МДПІ

Наталья 01-12-2012 12:39

Подскажите пожалуйста. Я оформила ФОП в конце октября (прошла обучение на бирже как малый предприниматель). Деятельность предоставление услуг парикмахерскими и салонами красоты. Пока нахожусь на общей системе на первую категорию не подавала т.к. доходов пока никаких нет. Только 28 закончила курсы, получила диплом и начала искать клиентов через подачу объявлений в нете. Был только один звонок и все. Потом звонят, представляются что с налоговой и назначают проверку. Но ведь я совсем еще не работала а только вложилась в курсы, материал. Как быть. Спасибо.
Доброго дня!

Ви зареєструвалися підприємцем 28 жовтня 2012 року.  В десятиденний термін від дня реєстрації Ви зобов'язані були стати на облік в податковому органі за місцем розташування, при цьому обравши ситему оподаткування, за якою планували здійснювати господарську діяльність.

Якщо Вами була обрана загальна система оподаткування, перший звітний період у Вас буде 4 квартал 2012 року ( пп.177.5.2 п.177.5 ст.177 Податкового кодексу України).

Кам'янська МДПІ

Наталья 01-12-2012 12:38

Подскажите пожалуйста. Я оформила ФОП в конце октября (прошла обучение на бирже как малый предприниматель). Деятельность предоставление услуг парикмахерскими и салонами красоты. Пока нахожусь на общей системе на первую категорию не подавала т.к. доходов пока никаких нет. Только 28 закончила курсы, получила диплом и начала искать клиентов через подачу объявлений в нете. Был только один звонок и все. Потом звонят, представляются что с налоговой и назначают проверку. Но ведь я совсем еще не работала а только вложилась в курсы, материал. Как быть. Спасибо.
Доброго дня!

Ви зареєструвалися підприємцем 28 жовтня 2012 року.  В десятиденний термін від дня реєстрації Ви зобов'язані були стати на облік в податковому органі за місцем розташування, при цьому обравши ситему оподаткування, за якою планували здійснювати господарську діяльність.

Якщо Вами була обрана загальна система оподаткування, перший звітний період у Вас буде 4 квартал 2012 року ( пп.177.5.2 п.177.5 ст.177 Податкового кодексу України).

Кам'янська МДПІ

Наталія 01-12-2012 0:29

То чи потрібно в свідоцтві прописувати КВЕД по рекламній діяльності, якщо в газеті ФОП розміщається реклама?
Доброго дня!

Хотілось би, щоб Ви уточнили яке свідоцтво маєте на увазі!

Кам'янська МДПІ

ВАсилий 30-11-2012 17:25

Скажите пожалйста, какие финансовые санкции предусмотрены предпринимателю 2-й категории за отсутсвие приходныхнакладных на реализованый товар Спасибо
Доброго дня!

Вимоги до підтвердження даних, визначених у податковій звітності, зокрема, наявність первинних документів, регламентується ст.44 Подпткового кодексу України (ПКУ);  відповідальність передбачена ст.121 ПКУ.

Уманська ОДПІ

Наталія 30-11-2012 16:43

ФОП, квед 58,13 - видавництво газет, але при цьому він отримує дохід від того, що він розміщує рекламу у власній газеті, (газета розповсюджується безкоштовно). Чи правильно обраний квед? Дякую за відповідь! Я розумію , що тлумачить даний КВЕД, але я не розумію , чи потрібно на рекламу прописувати у свідоцтві ще один КВЕД?
Доброго дня!

Суб'єкт господарювання самостійно визначає види діяльності, якими він планує займатися та зазначає їх, зокрема, в заяві платника єдиного податку. 

 

Уманська ОДПІ

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...