Налоговая справка ГФС
Роман 13-11-2012 16:59
Все залежить від того в якій організаційно-правовій формі буде здійснюватись діяльнісь.
- фізична особа-підприємець
-юридична особа.
Спочатку потрібно зареєструватись у державного реєстратора за місцем проживання (прописки), або місцем знаходження юр. особи. Вже потім стати на облік в податковій та обрати систему оподаткування.
ДПІ у Черкаському районі
Елена 13-11-2012 13:59
Відповідно до п.200.4 ст.200 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) якщо в наступному податковому періоді сума, розрахована згідно з п.200.1 цієї статті, має від’ємне значення, то:
а) бюджетному відшкодуванню підлягає частина такого від’ємного значення, яка дорівнює сумі податку, фактично сплаченій отримувачем товарів/послуг у попередніх та звітному податкових періодах постачальникам таких товарів/послуг або до Державного бюджету України, а в разі отримання від нерезидента послуг на митній території України - сумі податкового зобов’язання, включеного до податкової декларації за попередній період за отримані від нерезидента послуги отримувачем послуг;
б) залишок від’ємного значення попередніх податкових періодів після бюджетного відшкодування включається до складу сум, що відносяться до податкового кредиту наступного податкового періоду.
Згідно з п.50.1 ст.50 ПКУ у разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст.102 ПКУ) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених цією статтею), він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.
Пунктом 1 р.IV Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України 25.11.2011 №1492, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20.12.2011 за №1490/20228 (далі – Порядок №1492), визначено, що у разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст.102 ПКУ) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним декларації, він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої декларації за формою, встановленою на дату подання уточнюючого розрахунку.
У разі виправлення помилок у рядках поданої раніше декларації, до яких повинні додаватися додатки, до уточнюючого розрахунку чи декларації, до якої включені уточнені показники, повинні бути подані відповідні додатки, що містять інформацію щодо уточнених показників (п.3 р.IV Порядку №1492).
Уточнюючий розрахунок податкових зобов’язань з податку на додану вартість може виступати як окремим документом так і додатком до податкової декларації з податку на додану вартість.
Таким чином, платник податку на додану вартість, який самостійно виявив заниження бюджетного відшкодування внаслідок недекларування ним оплаченої частини від’ємного значення, може подати уточнюючий розрахунок і відповідні додатки податкової декларації з податку на додану вартість за період, в якому виникло право на бюджетне відшкодування (фактично була здійснена оплата), з виправленими показниками.
ДПІ у Черкаському районі
Елена 13-11-2012 13:54
Прибуток підприємств та організацій громадських організацій інвалідів не підлягає оподаткуванню за умови, що:
підприємства та організації, засновані громадськими організаціями інвалідів, є їх повною власністю;
протягом попереднього звітного (податкового) періоду кількість інвалідів, які мають там основне місце роботи, становить не менше 50% середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік;
фонд оплати праці таких інвалідів протягом звітного періоду становить не менше 25 % суми загальних витрат на оплату праці;
є наявність дозволу Комісії на право користування цією пільгою відповідно до Закону «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні».
ДПІ у Черкаському районі
Оксана Мазуренко 13-11-2012 13:6
Не трба. Відповідно п.п. 299.3. ст. 299 ПКУ Свідоцтво платника єдиного податку видається безстроково виключно суб'єкту господарювання або уповноваженій ним особі та не може передаватися для провадження господарської діяльності іншим особам.
ДПІ у Черкаському районі
Алексей 13-11-2012 12:50
Відповідно п.п. 295.1. ПКУ Платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.
295.2. Нарахування авансових внесків для платників єдиного податку першої і другої груп здійснюється органами державної податкової служби на підставі заяви такого платника єдиного податку щодо розміру обраної ставки єдиного податку, заяви щодо періоду щорічної відпустки та/або заяви щодо терміну тимчасової втрати працездатності.
Тобто якщо вами подана заява на застосування спрощеної системи оподаткування і визначено ставку єдиного податку, то Вам обов’язково потрібно сплачувати авансові внески до моменту переходу на сплату інших податків.
ДПІ у Черкаському районі
Силка Михайло 13-11-2012 11:8
Спочатку треба до державного реєстратора за місцем прописки, зареєструватись приватним підприємцем.
Потім до податкової та пенсійного фонду - встати на облік.
В податковій написати заяву на застосування спрощеної системи оподаткування, якщо друга група то право на застосування спрощеної системи з 1 числа місяця за місяцем подачі заяви.
ДПІ у Черкаському районі
ФОП СВИСТУН О.Д 13-11-2012 11:0
Перевестись з спрощеної системи оподаткування на загальну можливо з початку податкового періоду (кварталу), для цього за 15 днів до початку кварталу треба подати заяву на зняття зі спрощеної системи оподаткування в зв’язку з переходом на сплату інших податків та зборів.
ДПІ у Черкаському районі
Галина 13-11-2012 10:21
Відповідно п.п. 299.12. Податкового кодексу України до раніше виданого свідоцтва платника єдиного податку в день подання платником єдиного податку заяви органом державної податкової служби вносяться зміни щодо:
1) найменування суб'єкта господарювання (для юридичної особи) або прізвища, імені, по батькові фізичної особи - підприємця, або серії та номера паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання в установленому порядку відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);
2) податкової адреси суб'єкта господарювання;
3) місця провадження господарської діяльності;
4) видів господарської діяльності.
За бажанням платника єдиного податку раніше видане свідоцтво може бути замінено у разі наявності у такого платника податку обставин, щодо внесення змін до свідоцтва, та отримано нове свідоцтво у порядку, визначеному кодесом.
ДПІ у Черкаському районі
Гортикова Маргарита Святославовна 13-11-2012 9:35
Відповідно класифікації видів економічної діяльності (КВЕД-2005)
КВЕД 45.21.1 - Будівництво будівель включає:
- будівництво всіх типів будівель: житлових, адміністративних, промислових (цехів, заводів), торгових, транспортних підприємств, складів, закладів культури, освіти та будь-яких інших будівель, крім підприємств важкої (енергетика, гірничодобувна) промисловості
- будівництво індивідуальних будинків “під ключ”
- роботи з реконструкції, реставрації та ремонту будівель.
Також зауважимо, що з 1 січня 2012 набув чинності Затверджений Держспоживстандартом національний класифікатор України ДК 009:2010 «Класифікація видів економічної діяльності» (КВЕД). Старий класифікатор України ДК 009:2005 буде діяти до кінця 2012 року, отже до кінця 2012 року всім суб’єктам господарювання потрібно привести коди видів діяльності у відповідність до КВЕД-2010.
ДПІ у Черкаському районі
Ольга 12-11-2012 16:11
Тальнівська МДПІ
галина 12-11-2012 10:7
Порядок врегулювання безнадійної та сумнівної заборгованості передбачено п.159.1 ПКУ та п.п. 4 розділу ХХ ПКУ.
У відповідності ст. 102 ПКУ - строк позовної давності становить 1095 днів.
«Шановна Галино! Просимо Вас взяти активну участь у процесі лібералізації (удосконалення) податкової системи України! Надішліть свої пропозиції на електронну адресу podat@ua.fm, taxservice@sts.gov.ua. Дякуємо за співпрацю».
Тальнівська МДПІ
Иргавин Рустем Фанурович 13-11-2012 22:40
Якщо ви маєте на увазі податкову знижку при сплаті процентів за іпотечним житловим кредитом, то частина суми процентів, що включається до податкової знижки платника податку - позичальника іпотечного житлового кредиту, дорівнює добутку суми процентів, фактично сплачених платником податку протягом звітного податкового року в рахунок його погашення, і коефіцієнта, що враховує мінімальну площу житла для визначення податкової знижки.
ДПІ у Черкаському районі