Налоговая справка ГФС

Наталья 18-11-2012 17:46

Здравствуйте,у меня такой вопросик...я хочу начать заниматься розничная торговля по заказам,т.е. опотвый магазин одежды находится в Украине,я размещаю фото товара в интернете по розничной цене,у меня клиенты заказывают,отдают мне деньги,я заказываю у оптового магазина по оптовым ценам и перевожу деньги,потом заказ приходит ко мне,клиенты приходя и получаю свой заказ,но я перевела сумму по оптовым ценам и у меня естественно остался доход(так как я продавала по розничной цене),вопросик нужно ли мне регистрироваться ИП? и какой налог лучше выбрать? nikolay.titov.1986@mail.ru
Доброго дня!  Вам необхідно зареєструватися приватним підприємцем і звернутися до своєї податкової для обрання системи оподаткування

Золотоніська ОДПІ

Татьяна 17-11-2012 12:36

Добрый День. Скажите пожалуйста, какие документы сотрудники налоговой, должны предъявить при внеплановой выезной проверке у фыз.лица предпринимателя?
Доброго дня! Посадові особи органу ДПС мають право приступити до проведення документальної виїзної перевірки на підставі таких документів:

-направлення на проведення такої перевірки

-копії наказу на проведення перевірки

службового посвідчення осіб, які зазначені в направленні на проведення перевірки

Золотоніська ОДПІ

Оксана 16-11-2012 17:18

Добрий день.Підкажіть буть ласка , чи несе відповідальність податковий агент при виплаті коштів фізичній особі за здану с/г продукцію без утримання податку при наявності довідки ф 3 ДФ, в якій вказано кількість га землі для ведення особистого селянського господарства більше як 2 га.Дякую.
Доброго дня!

Відповідно до п.127.1 ст. 127 Податкового кодексу України  ненарахування, неутримання та/або несплата (неперерахування) податків платником податків, у тому числі податковим агентом, до або під час виплати доходу на користь іншого платника податків, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 25 відсотків суми податку, що підлягає нарахуванню та/або сплаті до бюджету.
Ті самі дії, вчинені повторно протягом 1095 днів, тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 50 відсотків суми податку, що підлягає нарахуванню та/або сплаті до бюджету.
Дії, передбачені частиною першою цього пункту, вчинені протягом 1095 днів втретє та більше, -
тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 75 відсотків суми податку, що підлягає нарахуванню та/або сплаті до бюджету.
Відповідальність за погашення суми податкового зобов’язання або податкового боргу, що виникає внаслідок вчинення таких дій, та обов’язок щодо погашення такого податкового боргу покладається на особу, визначену цим Кодексом, у тому числі на податкового агента. При цьому платник податку – отримувач таких доходів звільняється від обов’язків погашення такої суми податкових зобов’язань або податкового боргу.

Уманська ОДПІ

Андрій 16-11-2012 15:38

Ви дали перелік кодів Видів сплати. Я питав за коди бюджетної класифікації. Це різні речі. наприклад 14010100 Податок на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) (класифікація доходів бюджету). В попередніх платіжних дорученнях вони вказувались. Тепер в наказі № 817 про них не сказано.
Доброго дня!

Просимо вибачення за помилку, відповідь була надіслана не тому адресату.

Відповідно до Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) платежів до бюджету, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету сплата за кожним видом платежу та за кожним видом сплати має оформлятися окремим документом на переказ (Наказ Мінфіну від 07.07.2012 р. №817).
У разі заповнення поля «Призначення платежу» з порушенням вимог, визначених у цьому Порядку, документ на переказ приймається до виконання. При цьому вважається, що платник сплачує грошове зобов’язання (код виду сплати 101).
Приклад заповнення поля «Призначення платежу» в розрахунковому документі:
сплата суми грошового зобов’язання з податку на додану вартість (далі — ПДВ):
*  ;101  ;  ; ПДВ за березень  ;  ;  ;
1      2    3                4                   5  6  7
1 — службовий код («*»);
2 — код виду сплати («101» — сплата суми грошового зобов’язання);
3 — код за ЄДРПОУ (реєстраційний номер облікової картки платника податків — фізичної особи) платника, за якого здійснюється сплата (не заповнюється — платник сплачує платіж особисто);
4 — друкується роз’яснювальна інформація про призначення платежу;
5 — не заповнюється;
6 — не заповнюється;
7 — не заповнюється;

Уманська ОДПІ

Андрій 16-11-2012 12:39

Добрий день. При сплаті платежів до бюджету чи необхідно проставляти код бюджетної класифікації? Якщо так то де?
Доброго дня!

Порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) платежів до бюджету, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету затверджений Наказ Міністерства фінансів України 07.07.2012  № 817.

В платіжному дорученні ставиться код виду сплати. Друкується код виду сплати (тризначне число), наприклад 101, після якого ставиться знак ";" - "крапка з комою".
Список кодів видів сплати
Код сплати Вид сплати
101 Сплата суми податкового зобов'язання (штрафної санкції) або податкового боргу*
106 Сплата пені*
107 Повернення зайво сплачених коштів
108 Перерахування коштів з одного бюджетного рахунку на інший
109 Оплата податкового векселя*
110 Відшкодування ПДВ на рахунок платника
111 Відшкодування процентів за бюджетною заборгованістю
116 Сплата процентів за користування податковим кредитом*
117 Погашення податкового боргу за рахунок продажу активів підприємства-банкрута
118 Погашення податкового боргу за рахунок продажу активів платника, які перебувають в податковій заставі
119 Погашення податкового боргу за рахунок продажу активів платника за рішенням суду
120 Погашення податкового боргу за рахунок ПДВ, відшкодованого на рахунок кредитора
121 Сплата адміністративного штрафу*
122 Стягнення податкового боргу за податковим зобов'язанням (штрафною санкцією)
123 Стягнення пені
124 Стягнення несплачених процентів за користування податковим кредитом 

Уманська ОДПІ

Алина 16-11-2012 9:24

Мой муж зарегистрировал ФЛП на едином налоге 2 группа (магазин секонд хенд). Работает около месяца. Я решила вникнуть в вопрос ведения его бухгалтерии в соответствии с законодательством (чтоб избежать нарушений). Подскажите,какие документы должны быть в магазине на случай проверки? Работает продавцом он сам, никаких рекламных буклетов у него нет (только одежда), кредитов, судов тоже нет-какие графы заполнять в книге ф.10? спасибо
Доброго дня!

Щодо первинних документів. Так, у пункті 44.1 Податкового кодексу України зазначено, що з метою оподаткування платники податків зобов’язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов’язаних з визначенням об’єктів оподаткування та/або податкових зобов’язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов’язаних з нарахуванням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачене законодавством. Щодо ведення Книги  обліку доходів. Порядок ведення книги обліку доходів платників єдиного податку першої і другої груп та платників єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість.
Відповідно до підпункту 296.1.1 пункту 296.1 статті 296 глави 1 розділу ХIV Податкового кодексу України (далі - Кодекс) фізичні особи - підприємці, що обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку першої і другої груп, а також платники єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість (далі - платник податку), ведуть книгу обліку доходів (далі - Книга), у якій щоденно, за підсумками робочого дня, відображають отримані доходи.
Прошнурована та пронумерована Книга, безоплатно реєструється в органі державної податкової служби за основним місцем обліку платника податку.
Записи у Книзі виконуються розбірливо чорнилом темного кольору або пастою кулькових ручок. У разі внесення виправлень новий запис засвідчується підписом платника податку.
У Книзі відображається фактично отримана сума доходу від провадження діяльності із сумарним підсумком за місяць, квартал, рік. У разі необхідності реєстрації нової Книги протягом податкового (звітного) періоду записи в ній продовжуються наростаючим підсумком, а попередня Книга залишається у платника податку.
Записи у Книзі виконуються за підсумками робочого дня, протягом якого отримано дохід, зокрема кошти, що надійшли на поточний рахунок платника податку та/або отримано готівкою, сума заборгованості, за якою минув строк позовної давності, фактично безоплатно отримано товари (роботи, послуги).
Платник податку зобов'язаний заносити до Книги відомості в такому порядку:
У графі 1 зазначається дата запису.
У графі 2 зазначається отримана сума коштів за продані товари, виконані роботи, надані послуги.
У графі 3 вказується сума повернутих коштів за продані товари, виконані роботи, надані послуги та/або передплати.
У графі 4 зазначається скоригована сума доходу за продані товари, виконані роботи, надані послуги на суму повернутих коштів за продані товари, виконані роботи, надані послуги та/або передплати та розраховується як різниця граф 2 і 3.
У графі 5 вказується вартість безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг).
У графі 6 відображається сума заборгованості, за якою минув строк позовної давності.
У графі 7 відображається загальна сума доходу як сума граф 4, 5 і 6.
У графах 8 і 9 відображаються відповідно вид та сума доходу, що оподатковується за ставкою 15% відповідно до підпунктів 2-4 пункту 293.4 статті 293 глави 1 розділу ХIV Кодексу.
На підставі даних з книги, приватний підприємець заповнює декларацію про доходи за формою затвердженою Наказом МФУ №1688 від 21.12.2011р.
Книга зберігається у платника податку протягом 3 років після виконання останнього запису.
У разі втрати книги, підприємець повинен звернутися до органів внутрішніх справ для подання заяви про втрату книги обліку доходів та витрат та отримати довідку про надання такої заяви. Потім, разом з цією довідкою, йти до податкової служби та зареєструвати нову книгу.

 

Уманська ОДПІ

Игорь 16-11-2012 3:4

Я занимаюсь созданием сайтов. Являюсь ФОП на 2 группе. Насколько мне известно, я имею право оказывать услуги только компаниям на ЕН. С зарубежными компаниями пока работаю по оплате через вебмани. Вебмани потом вывожу через ООО УкрГарант на свою личную карту. 1. Имею ли я право вести внешнеэкономическую деятельность? 2. Если да, то на какой системе налогообложения должна находиться эта компания нерезидент, которой оказываются услуги? 3. ООО УкрГарант позволяет выводить средства на р/с путем заключения договора уступки прав требования. Имею ли я право (как единщик на 2-й группе) работать по такой схеме? Спасибо!
Доброго дня!

Фізична особа - підприємець може самостійно обрати спрощену систему оподаткування, якщо така особа відповідає вимогам, встановленим главою 1 розділу ХІV ПКУ, та реєструється платником єдиного податку у порядку, визначеному цією главою. (п. 291.3. ст. 291 Податкового Кодексу України)
Суб’єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності та обрали другу групу здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:
не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;
обсяг доходу не перевищує 1 000 000 гривень.
Дія цього підпункту не поширюється на фізичних осіб - підприємців, які надають посередницькі послуги з купівлі, продажу, оренди та оцінювання нерухомого майна (гр. 70.31 КВЕД ДК 009:2005). Такі фізичні особи - підприємці належать виключно до третьої групи платників єдиного податку, якщо відповідають вимогам, встановленим для третьої групи.

Уманська ОДПІ

Людмила 15-11-2012 15:12

Добрий день. Я ФОП на загальній системі оподаткування. Для перезення сировини і готової продукції використовую автомобіль. При закупівлі пального на чеки до 200 грн. не хотіть давати податкові. Я включала в податковий кредит суми ПДВ по чекам, але інспектор просить цього не робити, бо у них виникають розбіжності. У мене виникло запитання, якщо я не показую податковий кредит по цим чекам, чи маю я право включити їх у витрати (без ПДВ). Чи включення в податкову декларацію і в витрати, якось пов’язано між собою? Дякую за відповідь.
У відповідності до вимог п.п “б”201.11,п.201.11, ст. 201 ПКУ Підставою для нарахування сум податку,що відносяться  до податкового кредиту без отримання податкової накладної є касові чеки,які містять суму отриманих товарівпослуг,загальну суму нарахованого податку(з визначенням фіскального номера  та податкового номера постачальника)При цьому з метою такого нарахування загальна сума отриманих товарів не може перевищувати 200 грн задень без урахування податку.

 Якщо чеки,отримані Вами від контрагентів оформлені належним чином , немає ніяких підстав щодо не включення їх до податкового кредиту..

Канівська ОДПІ

Александр 15-11-2012 15:0

Работаю на рынке Forex, вывожу деньги на карту Visa в долларах. Брокер не резидент. Как поступать в таком случае?
 Ваше запитання поставлено в некоректній формі. Вибачте, тому надати відповідь на дане запитання немає можливості.

Канівська ОДПІ

Наталия 15-11-2012 13:7

Разьясните, пожалуйста такую ситуацию как правельно оформить документ: ми плательщики НДС поставляем покупателям один из товаров который освобожден от налогооблажения(презервативы). Вопросс: как правельно оформить налоговую накладную: указать без НДС, и нужно ли ставить тип причины 09(поставки товара которые освобождаются от НДС) ели нет, то почему?
Порядок заповнення податкової накладної затверджено Наказом ДПС України № 1379 від 01.11.2011 року

1. Податкову накладну заповнює особа, яка зареєстрована як платник податку в податковому органі та якій присвоєно індивідуальний податковий номер платника податку на додану вартість.

Податкова накладна складається у двох примірниках (оригінал і копія). При цьому у верхній лівій частині податкової накладної робляться відповідні відмітки (потрібне виділяється поміткою "Х").

У верхній лівій частині оригіналу такої податкової накладної робиться відповідна помітка "Х" та зазначається тип причини:

01 - Виписана на суму перевищення звичайної ціни над фактичною;

02 - Постачання неплатнику податку;

03 - Натуральна виплата в рахунок оплати праці фізичним особам;

04 - Постачання у межах балансу для невиробничого використання;

05 - Ліквідація основних засобів за самостійним рішенням платника податку;

06 - Переведення виробничих основних засобів до складу невиробничих;

07 - Експортні постачання;

08 - Постачання для операцій, які не є об'єктом оподаткування податком на додану вартість;

09 - Постачання для операцій, які звільнені від оподаткування податком на додану вартість;

10 - Визнання умовного постачання товарних залишків та/або необоротних активів, що перебувають в обліку платника податку на день анулювання його реєстрації як платника податку на додану вартість, щодо яких був нарахований податковий кредит у минулих або поточному податкових періодах при анулюванні реєстрації платника податку на додану вартість;

11 - Виписана за щоденними підсумками операцій;

12 - Виписана на вартість безоплатно поставлених товарів/послуг, обчислену виходячи з рівня звичайних цін;

13 - Використання виробничих або невиробничих засобів, інших товарів/послуг не у господарській діяльності;

14 - Виписана покупцем (отримувачем) послуг від нерезидента.

. Для операцій, що оподатковуються або звільнені від оподаткування, складаються окремі податкові накладні, тобто при одночасному постачанні одному покупцю як оподатковуваних товарів/послуг, так і таких, що звільнені від оподаткування, продавець складає окремі податкові накладні (не допускається заповнення в одній накладній одночасно графи 11 та граф 8, 9 і 10).

Зазначене не поширюється на операцію з постачання товарів/послуг, до якої одночасно застосовується як нульова ставка, так і основна. У такому разі складається одна податкова накладна, у якій заповнюються відповідні графи.

10. У разі постачання товарів/послуг, звільнення від оподаткування яких передбачено статтею 197 розділу V та підрозділом 2 розділу XX Кодексу, у податковій накладній у розділі III та графі 11 робиться помітка "Без ПДВ" з обов'язковим посиланням на відповідний пункт та/або підпункт, статтю, підрозділ, розділ Кодексу.

11. У разі постачання товарів/послуг, оподаткування яких передбачено статтею 195 Кодексу за нульовою ставкою, у розділі III та графах 9 і 10 проставляється нуль.

 

 

Канівська ОДПІ

Алена 15-11-2012 12:38

Спасибо за Ваш ответ! скажите, а что делать, если работодатель намеренно оттягивал оформление трудовой? в итоге уволил и не хочет расплачиваться по зарплате? чем грозит компании подделка подписей, если лица, на которых зарегистрирована компания, давно уже там не работают?
ДПС у Черкаській області нагадує: в рамках акції «Легалізація виплати заробітної плати та зайнятості населення» працює телефон довіри і пропонує громадянам повідомляти про всі відомі їм випадки заниження роботодавцями офіційної заробітної платні працівників, виплати її «у конвертах», використання «неофіційної» робочої сили тощо за номером: (0472) 33-91-17. Належне оперативне реагування відповідних структурних підрозділів на повідомлення громадян знаходиться під особистим контролем керівництва ДПС у Черкаській області. Конфіденційність отриманих відомостей гарантується.

Телефон довіри акції «Легалізація виплати заробітної плати та зайнятості населення» 33-91-17 (0472).

 

Канівська ОДПІ

ФОП Івашин Ігор Володимирович 15-11-2012 11:48

Доброго дня! Розясніть, будь-ласка, як правидьно оподаткувати компенсацію відпусних особі, яка звільнилася декілька місяців тому. 1. Чи застосовувати соціальну пільгу до нарахованої компенсації. 2. Як відобразити цю суму в Дф. Нарахування відбувається у листопаді. Дякую за відповідь.
Якщо звільненому працівнику дораховується компенсація відпускних, то оподатковується як і заробітна плата 15- 17%. Податкова соціальна пільга до цієї суми неприміня.ться, так як працівник звільнений. В формі 1-ДФ відображається сума доходу , сума податку за ознакою доходу 01 та ставиться дата звільнення.

Канівська ОДПІ

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...