Налоговая справка ГФС

ФЛП Корольков Дмитрий 08-11-2012 11:57

Здравствуйте! Я, ФЛП на ОС, при ведении Книги 10(Книга обліку доходів і витрат, Затверджену Наказом ДПА України №1025 від 24.12.2010) груфу 6 (у тому числі, товарів, що реалізовані...) сумму заполнял только раз в месяц, а не по результатам рабочего дня. Вопрос является ли это ошибкой, если да то какая ответственность. И еще, я так веду уже не первый месяц, при обнаружении этой ошибки меня оштрафуют за каждый меся или один раз? Большое спасибо за оказанное внимание, буду ждать Вашего ответа.
Добрий день!

Згідно із пп.296.1.1 п.296.1 ст.296 ПКУ платники єдиного податку першої і другої груп та платники єдиного податку третьої та п’ятої групи, які не є платниками податку на додану вартість, ведуть книгу обліку доходів шляхом щоденного, за підсумками робочого дня, відображення отриманих доходів.
    Відповідно до ст.164 прим.1 Кодексу України про адміністративне правопорушення від 7 грудня 1984 року № 8073-Х із змінами та доповненнями (далі - КУпАП) неведення обліку або неналежне ведення обліку доходів та витрат суб’єктами господарювання, для яких законами України встановлено обов’язкову форму обліку, тягне за собою попередження або накладення штрафу у розмірі від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
     Дії, передбачені частиною першою ст.164 КУпАП, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за те ж порушення, - тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі від п’яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
     Одночасно зазначаємо, що відповідно до п.4 р.ІІ Закону України від 24 травня 2012 року № 4834-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення деяких податкових норм» адміністративні стягнення (штрафи), передбачені ст.164 прим.1 КУпАП за неправильність заповнення у 2012 році платниками єдиного податку книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат, не застосовуються.

«Шановний Дмитре! Просимо Вас взяти активну участь у процесі лібералізації (удосконалення) податкової системи України! Надішліть свої пропозиції на електронну адресу podat@ua.fm, taxservice@sts.gov.ua. Дякуємо за співпрацю».

Христинівська МДПІ

Алексей 08-11-2012 11:25

Я являюсь ФОП, единый налог 3 категория, оказываю услуги репетиторства и перевода (КВЭД 85.59 и 74.30). Могу ли я, являясь ФОП, официально трудоустроиться как репетитор на фирму и давать уроки клиентам этой фирмы по Скайп (клиенты могут быть и из России)? Если да, то как должен ли я платить 5% единого налога с зарплаты, полученной от фирмы, на которую буду работать?
Відповідно до ст. 168 п.168.1 п.п.168.1.1. Податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов'язаний утримувати податок із суми такого доходу за його рахунок, використовуючи ставку податку, визначену в статті 167 цього Кодексу. У Вашому випадку податковим агентом являється фірма, яка зобов"язана проводити всі утримання із заробітної плати.
«Шановний Олексію! Просимо Вас взяти активну участь у процесі лібералізації (удосконалення) податкової системи України! Надішліть свої пропозиції на електронну адресу podat@ua.fm, taxservice@sts.gov.ua. Дякуємо за співпрацю».

Тальнівська МДПІ

Людмила 08-11-2012 10:57

Доброго дня! Підскажіть, норм.документ, згідно якого відминили подачу додатку ОК до декларації про прибуток. Чи потрібно його подавати його за 9 місяців? Дякую
Згідно листа ДПС України від 17.10.2012 року №6274/0/71-12/15-1417 відмінено подачу додатку ОК до декларації з податку на прибуток. У відповідності розділу 1 п.40 ЗУ від 05.07.2012 року №5083-VI подавати додаток ОК за 9 місяців не потрібно.
«Шановна Людмило! Просимо Вас взяти активну участь у процесі лібералізації (удосконалення) податкової системи України! Надішліть свої пропозиції на електронну адресу podat@ua.fm, taxservice@sts.gov.ua. Дякуємо за співпрацю».

Тальнівська МДПІ

Оксана 08-11-2012 9:22

Доброе утро. я вчера задавала вопрос:Скажите пожалуйста я ФЛП 2 групы. Ко мне поступает валюта на р/с. Как отображать ее в книге учета доходов? каким числом? Когда поступила валюта или когда мы ее продали и она поступила на гривневый р/с. Хотелось бы уточнить... Датою отримання доходу платника єдиного податку є дата надходження коштів на поточний рахунок (у кассу) платника єдиного податку у грошовій (готівковій або безготівковій) формі. Т.е. Датою получения валюты на валютный счет или на ГРИВНЕВЫЙ, после того как мы продали валюту?
У відповідності до п.292.5. ст. 292 ПКУ Дохід, виражений в іноземній валюті, перераховується у гривнях за офіційним курсом гривні до іноземної валюти, встановленим Національним банком України на дату отримання такого доходу та п.292.6 ПКУ 292.6. Датою отримання доходу платника єдиного податку є дата надходження коштів платнику єдиного податку у грошовій (готівковій або безготівковій) формі, дата підписання платником єдиного податку акта приймання-передачі безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг). Для платника єдиного податку третьої групи, який є платником податку на додану вартість, та платника єдиного податку четвертої та шостої груп датою отримання доходу є дата списання кредиторської заборгованості, за якою минув строк позовної давності. 

Тальнівська МДПІ

Оксана Федоровна, бухгалтер ООО "Комфорт-Сервис" 08-11-2012 8:55

Здравствуйте. Я являюсь работником ООО. Хочу оформить в ноябре на себя предпринимательство на едином налоге. Вопрос: могу ли я сразу быть плательщиком единого налога или только с нового квартала? И должна ли я уведомить о том, что я предприниматель, своего работодателя?
У відповідності п.п.298.1.2. ПКУ «зареєстровані в установленому порядку фізичні особи - підприємці, які до закінчення місяця, в якому відбулася державна реєстрація, подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для першої або другої групи, вважаються платниками єдиного податку з першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому виписано свідоцтво платника єдиного податку. Зареєстровані в установленому законом порядку суб'єкти господарювання (новостворені), які протягом 10 днів з дня державної реєстрації подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для третьої - шостої груп, вважаються платниками єдиного податку з дня їх державної реєстрації». Якщо Вам надається податкова соціальна пільга, то Ви повинні повідомити роботодавця.
«Шановна  Оксана Федорівна! Просимо Вас взяти активну участь у процесі лібералізації (удосконалення) податкової системи України! Надішліть свої пропозиції на електронну адресу podat@ua.fm, taxservice@sts.gov.ua. Дякуємо за співпрацю».

Тальнівська МДПІ

Дмитрий 07-11-2012 20:56

Здравствуйте. Я хотел бы открыть на себя ЧП. хочу продавать парфюмерию лицензионную. но продавать через интернет, т.е. не открывать никаких магазинов в городе. что для этого нужно, и какие документы на товар я должен иметь и как их получить ? подскажите пожалуйста. Спасибо
Крок 1. Реєстрація підприємцем у Єдиному державному реєстрі
Найперший крок – йдемо до державного реєстратора до виконкому за своїм місцем проживання. До цього визначаємо види діяльності, якими будемо займатися, згідно КВЕД. Питання по кодам задаємо у цій темі kved-t219.html . Згідно статті 42 Закону №755 подаємо державному реєстратору наступні документи:
1.Заповнену реєстраційну картку на проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця. Форму картки можна скачати на цій сторінці.
2.Копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків; (простими словами – ідентифікаційний номер платника податків або ІПН).
3.Документ, що підтверджує внесення реєстраційного збору за проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця. (У виконкомі на стіні оголошень повинні бути вказані реквізити рахунку, куди треба сплачувати реєстраційний збір. Сплачуємо збір та надаємо платіжне доручення державному реєстратору).далі перегляньте матеріали сайту http://forum.byhgalter.com/internet-magazin-t52.html
«Шановний Дмитрий! Просимо Вас взяти активну участь у процесі лібералізації (удосконалення) податкової системи України! Надішліть свої пропозиції на електронну адресу podat@ua.fm, taxservice@sts.gov.ua. Дякуємо за співпрацю».

Корсунь-Шевченківська МДПІ

Наталья 07-11-2012 20:27

Здравствуйте. В отчете 1Дф в графе "Працювало у штаті" нужно ли ставить работницу, которая находится в отпуске по беременности и родам или только тех, кто фактически работал и получал ЗП? И вообще где и как отражать такого сотрудника?
Відповідно до пп. 165.1.1 п. 165.1 ст. 165 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається сума державної та соціальної матеріальної допомоги, державної допомоги у вигляді адресних виплат та надання соціальних і реабілітаційних послуг відповідно до закону, компенсацій, винагород і страхових виплат, які отримує платник податку з бюджетів та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування та у формі фінансової допомоги інвалідам з Фонду соціального захисту інвалідів згідно із законом. Згідно із Довідником ознак доходів, наведених у додатку до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом ДПА України від 24.12.10 № 1020, сума допомоги по вагітності та пологах відображається у податковому розрахунку за ф. № 1ДФ під ознакою доходу "128", як соціальні виплати з відповідних бюджетів.

  Несмотря на количество заполненных строк в ф. № 1ДФ с признаком дохода "101", в реквизите "Працювало у штаті" необходимо учесть женщин, находящихся в декретном отпуске и отпуске по уходу за ребенком до трех лет. Например, вы заполнили в ф. № 1ДФ 10 строк с признаком дохода "101" (на работников, которым начислили зарплату), но на предприятии есть также женщина, находящаяся в отпуске по уходу за ребенком до трех лет, тогда в реквизит " Працювало у штаті' следует записать показатель 11.

 

«Шановна Наталія! Просимо Вас взяти активну участь у процесі лібералізації (удосконалення) податкової системи України! Надішліть свої пропозиції на електронну адресу podat@ua.fm, taxservice@sts.gov.ua. Дякуємо за співпрацю».

Корсунь-Шевченківська МДПІ

Наталья 07-11-2012 18:41

Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, нужно ли в форме 1ДФ отражать пособие по беременности и родам, выплаченное наемной работнице?
Доброго Вам дня.

Пособие по беременности и родам. Доходы в виде пособия по беременности и родам не включаются в общий месячный (годовой) налогооблагаемый доход плательщика налога согласно п.п. 165.1.1 НКУ (см. письма ГНАУ от 04.03.2011 г. № 6326/7/17-0717, Комитета Верховной Рады Украины по вопросам налоговой и таможенной политики от 23.02.2011 г. № 04-27/108 // «Налоги и бухгалтерский учет», 2011, № 19, с. 22).

В Налоговом расчете по форме № 1ДФ пособие по беременности и родам отражается с признаком дохода «128».

«Шановна Наталіє! Просимо Вас взяти активну участь у процесі лібералізації (удосконалення) податкової системи України! Надішліть свої пропозиції на електронну адресу podat@ua.fm, taxservice@sts.gov.ua. Дякуємо за співпрацю».

Корсунь-Шевченківська МДПІ

Юпія 07-11-2012 14:14

Неприбуткова організація тимчасово не проводить діяльності та здає податковий звіт про використання коштів з прочерками.Чи потрібно у нашому випадку здавати звіт про пільги з прочерками? Дякую за відповідь.
Відповідно до  Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 р. № 1233 «Про затвердження Порядку обліку сум податків та зборів, не сплачених суб'єктом господарювання до бюджету у зв'язку з отриманням податкових пільг» звіт подається суб'єктом господарювання за три, шість, дев'ять і дванадцять календарних місяців за місцем його реєстрації протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового періоду. У разі коли суб'єкт господарювання пільгами не користується, звіт не подається.
Шановна Юлія! Просимо Вас взяти активну участь у процесі лібералізації (удосконалення) податкової системи України! Надішліть свої пропозиції на електронну адресу podat@ua.fm, taxservice@sts.gov.ua. Дякуємо за співпрацю

Корсунь-Шевченківська МДПІ

ФОП Иванов Вадим Вадимович 07-11-2012 14:11

Здравствуйте! У меня не был оплачен единый налог (2 группа, 20%) за октябрь. Какой предусмотрне штраф за данное нарушение и каким образом необходимо его оплачивать? Заранее благодарен за ответ.
Відповідно до статті 122 Податкового кодексу України несплата (неперерахування) єдиного податку фізичною особою - платником ЄП в строки, визначені Кодексом, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 50 відсотків ставки єдиного податку, обраної таким платником. Сплата проводиться через установу банку на рахунок сплати єдиного податку.

Шановний Вадим Вадимович! Просимо Вас взяти активну участь у процесі лібералізації (удосконалення) податкової системи України! Надішліть свої пропозиції на електронну адресу podat@ua.fm, taxservice@sts.gov.ua. Дякуємо за співпрацю

Корсунь-Шевченківська МДПІ

Головний бухгалтер Тетяна 07-11-2012 13:42

Доброго дня! Чи пердбачений штраф 510 грн за уточнюючий Податковий розрахунок сум доходу 1ДФ, навіть якщо уточненя інформаційного характеру, що не вплинули на нарахування податку.?
Відповідно до п.п 119.2 ст. 119 Податкового кодексу України неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку - тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень. Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, - тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 1020 гривень.

Шановна Тетяна! Просимо Вас взяти активну участь у процесі лібералізації (удосконалення) податкової системи України! Надішліть свої пропозиції на електронну адресу podat@ua.fm, taxservice@sts.gov.ua. Дякуємо за співпрацю

Корсунь-Шевченківська МДПІ

Оксана 07-11-2012 12:56

Скажите пожалуйста я ФЛП 2 групы. Ко мне поступает валюта на р/с. Как отображать ее в книге учета доходов? каким числом? Когда поступила валюта или когда мы ее продали и она поступила на гривневый р/с.
Доброго дня. Відповідно до статті 292 Податкового кодексу України дохід, виражений в іноземній валюті, перераховується у гривнях за офіційним курсом гривні до іноземної валюти, встановленим Національним банком України на дату отримання такого доходу. Датою отримання доходу платника єдиного податку є дата надходження коштів на поточний рахунок (у кассу) платника єдиного податку у грошовій (готівковій або безготівковій) формі.

Шановна Оксана! Просимо Вас взяти активну участь у процесі лібералізації (удосконалення) податкової системи України! Надішліть свої пропозиції на електронну адресу podat@ua.fm, taxservice@sts.gov.ua. Дякуємо за співпрацю

Корсунь-Шевченківська МДПІ

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...