Налоговая справка ГФС

Игорь 17-09-2012 11:23

У меня 2 вопроса на которые не могу найти прямого ответа. 1. Если человек работает на заводе и платит соответственно налог в ПФ и открывает ЧП(точка на рынке единый налог 1 группа), должен ли он платить в ПФ и как ЧП и как сотрудник на заводе? или можно платить только с одного места? 2. Нужно ли оформляить близкого родственника (мужа) для того, что-бы он мог торговать на этой точке? Если обязательно нужно, то как это лучше(финансово выгодней) сделать? Буду очень благодарен за ответ или за ссылки на эту информацию. Просто слышал разное по этому поводу но к истине не могу докопаться.
Доброго дня да вам потрібно слачувати і в ПФУ  і як ПП також вам потрібно оформити чоловіка як ПП

Тальнівська МДПІ

Пікуль Владислава Сергіївна 14-09-2012 11:24

Доброго дня!!! коли здається у податкову форма 1ДФ та звіт про прибуток, якщо підприємство це фізична особа, і вона на загальній системі.
Форма 1-ДФ подається окремо за кожний квартал протягом сорока календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного кварталу. Окремий Податковий розрахунок за календарний рік не подається.

Якщо останній день строку подання Податкового розрахунку припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.

Декларацію по податку на прибуток фізична особа-підприємець не подає, а подає до органу державної податкової  служби податкову декларацію за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного року протягом 40 календаних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року. 

Звенигородська МДПІ

Инна Георгейко 14-09-2012 11:10

Я официально трудоустроена,в данный момент нахожусь в отпуске по уходу за ребёнком до 3-х лет, сейчас устроилась на новую работу тоже официально ,скажите могу ли я имень право на налоговуб социальную льготу в соот. п 169.2.1 Налогового кодекса
Можете, так як згідно п.169.2.1. Податкового Кодексу податкова соціальна пільга застосовується до нарахованого платнику податку місячного доходу у вигляді заробітної плати тільки за одним місцем його нарахування (виплати). Платник податку подає роботодавцю заяву про самостійне обрання місця застосування податкової соціальної пільги (п.169.2.2. ПКУ).

Звенигородська МДПІ

Елена 13-09-2012 17:15

Винагороду отримала як фізична особа за господарсько-правовим договором. Уточніть запитання. Авторську винагороду Ви отримали як фізична особа чи фізична особа - підприємець? Катеринопільська ОДПІ Добрый день! Подскажите, пожалуйста, я являюсь платильщиком ЕН 2 группы, в июле получила авторское вознаграждение за статью. КВЕДы, которые указаны в моем Свидетельстве, не включают данный вид деятельности. Нужно ли это вознаграждение отображать в Декларации платильщика ЕН ФЛП и, если нужно, то в какой графе? Или нужно сдавать отдельный отчет? Налоги уплачены за счет выплаты. Заранее благодарна! (13.09.2012 12:15) Елена
Вам не потрібно відображати даний дохід в податковій декларації платника єдиного податку - фізичної особи - підприємця.

Даний дохід вам необхідно задекларувати в податковій декларації про майновий стан і доходи по закінченні податкового року.

Катеринопільська ОДПІ

Любомира 13-09-2012 16:0

Добрий день. Наше підприємство оплачує за проживання у гуртожитку працівників кошти. За гуртожиток ми платимо 150грн. з працівника згідно кол. договору вираховуємо 50 грн. Прибутковий податок утримуємо із 100 грн. ( Застосовуючи кофіцієнт 1,176471 )Питання: Чи треба обкладати Єдиним внеском 100грн., чи може 150 грн. Дякую.
З даним запитанням зверніться в пенсійний фонд.

Катеринопільська ОДПІ

Ігор Васильович 13-09-2012 12:30

Отримав у спадщину будинок. Земельну ділянку під будинком приватизував, тепер хочу продати будинок та земельну ділянку без сплати ПзФО на підставі ст.172 ПКУ, ст.165.1.40 ПКУ ? Чи оподатковується земельна ділянка?
відповідно до п.172.1 ст. 172 податкового кодексу, якщо Ваша земельна ділянка не перевищує норми безоплатної передачі, визначеної статтею 121 Земельного кодексу України залежно від її призначення, то така земельна ділянка не оподатковується.

Катеринопільська ОДПІ

Елена 13-09-2012 12:15

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, я являюсь платильщиком ЕН 2 группы, в июле получила авторское вознаграждение за статью. КВЕДы, которые указаны в моем Свидетельстве, не включают данный вид деятельности. Нужно ли это вознаграждение отображать в Декларации платильщика ЕН ФЛП и, если нужно, то в какой графе? Или нужно сдавать отдельный отчет? Налоги уплачены за счет выплаты. Заранее благодарна!
Уточніть запитання. Авторську винагороду Ви отримали як фізична особа чи фізична особа - підприємець?

Катеринопільська ОДПІ

Айдар 13-09-2012 12:6

Здравствуйте, Собираюсь открывать ИП для продажи овощей фруктов в магазине площадь арендуемого помещения 10м2, Вопрос:будет у меня только ЕНВД или же необходимо выбрать дополнительный режим налогообложения? нужен ли кассовый аппарат или достаточно чекопечатающей машинки?
Ви можете перебувати на спрощеній системі оподаткування, якщо Ваша діяльність відповідає критеріям п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України.

Катеринопільська ОДПІ

СПД Авилова Виктория 12-09-2012 23:26

Добрый день. Подскажите пожалуйста, мы СПД на второй группе, оказываем услуги по временному проживанию частным лицам в мини гостинице и выдаем приходно-кассовый ордер. Как оказалось, одни проживающие подали этот ордер на свое предприятие как возмещение командировочных. Мы этого не знали. Предприятие подало нас в отчет 1ДФ. Имело ли предприятие право вносить наше СПД в этот отчет? У нас вообще никаких документов, договоров и актов с ним нет. Налоговая теперь нам приписывает расчеты с юр лицом. Спасибо большое, если поможете разобраться в этой ситуации
 Відповідно до пп. 165.1.36 ст. 165 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI, зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) до складу загального місячного річного оподатковуваного доходу платника податку не включається дохід фізичної особи — підприємця, з якого сплачується єдиний податок згідно зі спрощеною системою оподаткування відповідно до ПКУ.
     При цьому, пп. 177.8 ст. 177 ПКУ встановлено, що під час нарахування (виплати) фізичній особі - підприємцю доходу від здійснення нею підприємницької діяльності, суб’єкт господарювання та/або самозайнята особа, які нараховують (виплачують) такий дохід, не утримують податок на доходи у джерела виплати, якщо фізичною особою - підприємцем, яка отримує такий дохід, надано копію документу, що підтверджує її державну реєстрацію відповідно до закону як суб’єкта підприємницької діяльності.
     Згідно з пп. «б» п. 176.2 ст. 176 ПКУ і пп. 49.18.2 ст. 49 ПКУ особи, які відповідно до ПКУ мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до органу ДПС за місцем свого розташування.
     При цьому податковий розрахунок за ф. №1ДФ передбачає відображення не тільки доходів, що підлягають оподаткуванню, а й доходів, які виплачуються податковими агентами платників податку і не оподатковуються при їх виплаті, зокрема доходів фізичних осіб — підприємців, з яких сплачено єдиний податок згідно зі спрощеною системою оподаткування.
     Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку затверджено наказом ДПА України від 24.12.2010 р. №1020 (далі — Порядок).
     Згідно з Довідником ознак доходів, наведених у додатку до Порядку, дохід, виплачений самозайнятій особі, відображається в податковому розрахунку за ф. №1ДФ під ознакою доходу «157».
     Отже, доходи, виплачені самим суб’єктом господарювання фізичній особі - підприємцю - платнику єдиного податку, який надавав послуги фізичній особі під час його перебування у відрядженні, відображаються в податковому розрахунку за ф. №1ДФ під ознакою доходу «157».

Канівська ОДПІ

Княгинин Дмитрий Геннадьевич 12-09-2012 22:30

Здравствуйте. Я ЧП (физ . лицо). Я занимаюсь сдачей своей личной недвижимости на короткий срок в городе Днепропетровске. Состою на 2-ой группе. Моих коллег-конкурентов недавно налоговая оштрафовала за то,что они выписывали квитанции клиентам (Указывали ФИО клиента),а потом оказалось,что этот клиент был представителям юр. лица. Налоговая служба это начала трактовать,как работа с юр. лицами. Лишила группы и наложила штраф в 6000 грн. Но ведь мой конкурент не может знать,представителям кого клиент является? То ли физ. лицо, то ли юр. лицо. Он выписывал квитанцию по паспорту клиента,как физ. лицо. Скажите,в это случае законны ли действия Налоговой службы? И как мне обезопаситься от этих "наездов"?
  У відповідності до вимог п.4 .291 ст. 291 Податкового кодексу України до другої групи платників єдиного податку відносяться фізичні особи-підприємці, які надають послуги платникам єдиного податку таабо населенню.
  Діяльність із надання в оренду житлових приміщень  для платників єдиного податку  другої групи   дозволена ,якщо  площа зданого помешкання не перевищує 100 м.кв.
  При здачі в оренду житлового приміщення необхідно скласти договір оренди,в якому обов”язково зазначаються всі реквізити орендодавця та орендаря. Належно складений договір оренди дасть Вам можливість  підтвердити правомірність своєї діяльності.

 

Канівська ОДПІ

Олеся 12-09-2012 21:43

Спасибо что есть такая консультация.Подскажите пожалуйста, я ФОП 2 группа продала товар в июле, только сейчас разобралась что у меня КВЕД не включает этот вид деятельность,чем мне это грозит?какой штраф ? полученная сумма 100 000, а прибыль- 5000.Как исправить? P.S Помогите пожалуйста что делать? мне что нужно будет заплатить 15000+37 000подоходного.У меня паника.
Відповідно до пп.2 п.293.4 ст.293 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-IV із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) ставка єдиного податку встановлюється для платників єдиного податку, зокрема, першої і другої груп у розмірі 15 відсотків до доходу, отриманого від провадження діяльності, не зазначеної у свідоцтві платника єдиного податку, віднесеного до першої або другої групи.
     Платники єдиного податку (фізичні особи - підприємці) зобов’язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених ПКУ, у разі здійснення видів діяльності, не зазначених у свідоцтві платника єдиного податку - фізичної особи - підприємця, - з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому здійснювалися такі види діяльності (пп.7 пп.298.2.3 п.298.2 ст.298 ПКУ).
     При цьому, п.2 підрозд.8 р.ХХ «Перехідні положення» ПКУ установлено, що норми пп.2 п.293.4 ст.293 та пп.7 пп.298.2.3 п.298.2 ст.298 ПКУ у 2012 році не застосовуються.

Канівська ОДПІ

Ирина 12-09-2012 16:3

Вчера добавила 3 КВЕД к имеющимся у меня как у часного предпринимателя. Вопрос В форме 5-ОПП писать только 3 которые добавила или писать все которые есть в наличии? Спасибо!
Суб’єкт господарювання, який для зміни видів діяльності подав державному реєстратору перелік документів, передбачений законом для внесення змін до відомостей, які містяться в Єдиному державному реєстрі, не повинен подавати до органів ДПС заяву за ф.№1-ОПП або ф.№5-ОПП про внесення змін до облікових даних.

Канівська ОДПІ

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...