Налоговая справка ГФС
Юрий 05-07-2012 9:1
Відповідно до п.291.4. ст. 291 Податкового кодексу України на другій групі спрощеної системи оподаткування можуть перебувати фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:
не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;
обсяг доходу не перевищує 1000000 гривень.
На третій групі - фізичні особи - підприємці, які протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:
не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 20 осіб;
обсяг доходу не перевищує 3000000 гривень;
Відповідно до п.293.2. ст. 293 Податкового кодексу україни фіксовані ставки єдиного податку встановлюються сільськими, селищними та міськими радами для фізичних осіб - підприємців, які здійснюють господарську діяльність, залежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць. Для другої групи платників єдиного податку - у межах від 2 до 20 відсотків розміру мінімальної заробітної плати.
Відповідно до п.293.3. ст. 293 Податкового кодексу України відсоткова ставка єдиного податку для третьої групи платників єдиного податку встановлюється у розмірі 5 відсотків доходу - у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку.
Катеринопільська ОДПІ
Ольга 04-07-2012 19:43
У відповідності до вимог п.п1 п.1 ст.166 ПКУ платник податку має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.
Згідно п.п 1,п.3 ст.166 платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу частину суми процентів сплачених таким платником за користування іпотечним житловим кредитом .Таке право виникає в разі ,якщо за рахунок іпотечного житлового кредиту будується чи купується житловий будинок (квартира),визхначений платником податку як основне місце його проживання,зокрема згідно з позначкою в паспорті про реєстрацію за місцезнаходженням такого житла.
Вибачте, але у Вашому питанні не зазначено яким чином придбавалась квартира,тому надати більш детальну відповідь на Ваше питання немає можливості.
Канівська ОДПІ
Яна 04-07-2012 16:7
Канівська ОДПІ
ТзОВ 04-07-2012 16:1
Таким чином , право на формування податкового кредиту у покупця виникне у разі подання ним заяви до податкової інспекції із скаргою на постачальника ,який порушив порядок реєстрації податкових накладних в ЄРПН.
Канівська ОДПІ
Роман 04-07-2012 14:1
Канівська ОДПІ
ТзОВ "ЗАХІД АГРОПОСТАЧ" 04-07-2012 12:20
Таким чином, граничний строк реєстрації такої податкової накладної в ЄРПН буде 28.06.2012 року
Канівська ОДПІ
Яна 04-07-2012 11:24
Канівська ОДПІ
Яна 04-07-2012 11:16
Згідно із п.п 257.п.1 ст 14 ПКУ фінансова допомога надається на поворотній або безповоротній основі.
Для отримання такої допомоги необхідно заключити договір про її надання із зазначенням виду такої допомоги ( на поворотній чи безповоротній основі).
У Вашому випадку несвоєчасна сплата отриманих послуг не відноситься до безоплатно отриманих послуг,а тому вона не є об”єктом оподаткування.
Канівська ОДПІ
Роман 04-07-2012 11:11
відомостей державного реєстратора про внесення змін до відомостей про місцезнаходження (місце проживання) платника податків;
заяви за ф. N 1-ОПП або за ф. N 5-ОПП із позначкою «Зміни» та виписки або витягу з Єдиного державного реєстру, поданих платником податків до органу державної податкової служби за новим місцезнаходженням.
Платники податків зобов’язані протягом 10 календарних днів від дня реєстрації зміни місцезнаходження (місця проживання), пов’язаної із зміною адміністративно-територіальної одиниці, подати до органу державної податкової служби за новим місцезнаходженням (місцем проживання) заяву за ф. N 1-ОПП або за ф. N 5-ОПП ( пп. 10.1.2 п. 10.1 р. X Порядку).
У разі отримання органом державної податкової служби за новим місцезнаходженням (місцем проживання) платника податків документів або відомостей про зміну місцезнаходження (місця проживання) платника податків такий орган протягом десяти робочих днів від дня отримання документів або відомостей направляє до органу державної податкової служби за попереднім місцезнаходженням (місцем проживання) інформаційний лист та копії таких документів або відомостей. Про направлення листа робиться позначка у полі «Примітка» в журналі за ф. N 2-ОПП (за ф. N 7-ОПП) (пп. 10.1.3 п. 10.1 р. X Порядку).
В органі державної податкової служби за попереднім місцезнаходженням (місцем проживання) термін перебування платника податків на обліку повинен бути продовжений до:
закінчення поточного бюджетного року у разі реєстрації зміни місцезнаходження суб’єкта господарювання - платника податків, яким згідно з частиною восьмою ст. 45 Бюджетного кодексу України сплата визначених законодавством податків і зборів після такої реєстрації здійснюється за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного періоду;
закінчення документальної перевірки та узгодження сум грошових зобов’язань за її результатами, якщо перевірка була розпочата або призначена та орган державної податкової служби вже повідомив платника податків про її проведення;
повернення надміру сплачених платежів, контроль за справлянням яких здійснюють органи державної податкової служби, або їх відшкодування платнику податків, якщо останній відповідно до поданих заяв чи податкових декларацій (звітів, розрахунків) претендує та має право на таке повернення чи відшкодування, і термін повернення переплати чи відшкодування настав;
закінчення процедур судового оскарження сум грошових зобов’язань або закінчення процедур адміністративного оскарження сум грошових зобов’язань та спливу місячного строку після закінчення процедур адміністративного оскарження, якщо в результаті таких процедур органами державної податкової служби прийнято рішення про повне або часткове незадоволення скарги платника податків (пп. 10.1.4 п. 10.1 р. X Порядку).
Канівська ОДПІ
Вікторія 04-07-2012 9:48
Канівська ОДПІ
Бухгалтер Яна 04-07-2012 8:27
Канівська ОДПІ
Микола 05-07-2012 9:27
Тобто, у разі нарахування (виплати) доходів податковий агент повинен відобразити в податковому розрахунку такі виплачені доходи на користь всіх платників податків, в тому числі виплачені на користь самозайнятих осіб (фізичних осіб - підприємців та осіб, що проводять незалежну професійну діяльність).
Катеринопільська ОДПІ