Налоговая справка ГФС
Александра 07-07-2012 9:24
Тальнівська МДПІ
Яна 07-07-2012 9:19
Тальнівська МДПІ
Светлана Игоревна 07-07-2012 0:6
Тальнівська МДПІ
Анна 06-07-2012 20:55
У разі виявлення розбіжностей у даних прізвища фізичної особи або інших реєстраційних даних, які занесені до Державного реєстру, зміни до відповідних реєстраційних даних фізичної особи без зміни реєстраційного номера облікової картки платника податків вносяться за умови подання фізичною особою Заяви про необхідність коригування реєстраційних даних до органів державної податкової служби за місцем її постійного проживання.
Отже, Вам необхідно звернутися до ДПІ за місцем реєстрації та подати відповідну заяву щодо коригування реєстраційних даних.
Звенигородська МДПІ
Елена 06-07-2012 13:16
Положенням про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків, затвердженим Наказом ДПА України №954 від 17.12.2010 року, не передбачено зміну реєстраційного номеру облікової картки платника податків.
Звенигородська МДПІ
Галина 06-07-2012 12:4
В декларації по єдиному податку Вам необхідно зазначати новий КВЕД.
Звенигородська МДПІ
Наталья 06-07-2012 10:39
Нарахування авансових внесків для фізичних осіб – підприємців - платників єдиного податку другої групи здійснюють органи державної податкової служби на підставі заяви такого платника єдиного податку щодо розміру обраної ставки єдиного податку, заяви щодо періоду щорічної відпустки та/або заяви щодо терміну тимчасової втрати працездатності (п.295.2 ст.295 ПКУ).
Платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.
Такі платники єдиного податку можуть здійснити сплату єдиного податку авансовим внеском за весь податковий (звітний) період (квартал, рік), але не більш як до кінця поточного звітного року (п.295.1 ст.295 ПКУ).
Отже, фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку в податковій декларації платника єдиного податку відображають нараховані до сплати щомісячні авансові внески, незалежно від здійснення ними фактичної сплати єдиного податку у вигляді авансового внеску за податковий (звітний) період.
Помилки, допущені при заповненні декларації за попередній звітний період, не призвели до заниження (завищення) податкового зобовязання з єдиного податку, тому уточнюючу декларацію за вказаний період можна не подавати.
Звенигородська МДПІ
Елена Акимова, ФЛП Акимов Е. С. 06-07-2012 10:34
Відповідно до Наказу ДПА України від 19.05.2003 року №226 "Про затвердження Порядку отримання довідки про доходи за останній звітний період (рік) та форми довідки про доходи за останній звітній період (рік) довідка видається протягом 10 днів від дня подання заяви довільної форми платником податків до органу ДПС.
Звенигородська МДПІ
Ірина 06-07-2012 9:28
Відповідно до п.288.2 ст.288 Податкового кодексу України платником орендної плати є орендар земельної ділянки.
Також інфрмуємо, що орендар повинен сплачувати орендну плату за земельні ділянки державної та комунальної власності з дня виникнення права користування земельною ділянкою, а саме - з дня реєстрації договору оренди земельної ділянки. У разі якщо особа приступає до використання земельної ділянки на підставі рішення відповідного органу виконавчої влади (органу місцевого самоврядування) та договору оренди, щодо якого не здійснювалась державна реєстрація, то з огляду на те, що використання землі в Україні є платним, така особа не звільняється від сплати орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності до відповідних місцевих бюджетів з дня укладання договору оренди.
Крім цього повідомляємо, що відповідно до п. 301.1 ст. 301 Податкового кодексу України платниками фіксованого сільськогосподарського податку з урахуванням обмежень, встановлених п. 301.6 цієї статті, можуть бути сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків. Згідно зі пп. 14.1.234, 14.1.235 п. 14.1 ст. 14 ПКУ сільськогосподарська продукція (сільськогосподарські товари) – це продукція/товари, що підпадають під визначення груп 1 - 24 УКТ ЗЕД, якщо при цьому такі товари (продукція) вирощуються, відгодовуються, виловлюються, збираються, виготовляються, виробляються, переробляються безпосередньо виробником цих товарів (продукції), а також продукти обробки та переробки цих товарів (продукції), якщо вони були придбані або вироблені на власних або орендованих потужностях (площах) для продажу, переробки або внутрішньогосподарського споживання; сільськогосподарський товаровиробник - юридична особа незалежно від організаційно-правової форми, яка займається виробництвом сільськогосподарської продукції та/або розведенням, вирощуванням та виловом риби у внутрішніх водоймах (озерах, ставках та водосховищах) та її переробкою на власних чи орендованих потужностях, у тому числі власновиробленої сировини на давальницьких умовах, та здійснює операції з її постачання.
Звенигородська МДПІ
Ірина 06-07-2012 9:26
Відповідно до п. 301.1 ст. 301 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) платниками фіксованого сільськогосподарського податку з урахуванням обмежень, встановлених п. 301.6 цієї статті, можуть бути сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків. Згідно зі пп. 14.1.234, 14.1.235 п. 14.1 ст. 14 ПКУ сільськогосподарська продукція (сільськогосподарські товари) – це продукція/товари, що підпадають під визначення груп 1 - 24 УКТ ЗЕД, якщо при цьому такі товари (продукція) вирощуються, відгодовуються, виловлюються, збираються, виготовляються, виробляються, переробляються безпосередньо виробником цих товарів (продукції), а також продукти обробки та переробки цих товарів (продукції), якщо вони були придбані або вироблені на власних або орендованих потужностях (площах) для продажу, переробки або внутрішньогосподарського споживання; сільськогосподарський товаровиробник - юридична особа незалежно від організаційно-правової форми, яка займається виробництвом сільськогосподарської продукції та/або розведенням, вирощуванням та виловом риби у внутрішніх водоймах (озерах, ставках та водосховищах) та її переробкою на власних чи орендованих потужностях, у тому числі власновиробленої сировини на давальницьких умовах, та здійснює операції з її постачання.
Звенигородська МДПІ
Ірина 06-07-2012 9:24
Звенигородська МДПІ
Sergei 07-07-2012 9:43
Тальнівська МДПІ