Налоговая справка ГФС

Sergei 07-07-2012 9:43

як у податковій декларації платника ЄП – ФОП заповнюється поле «Фактична чисельність працівників у звітному періоді», якщо кожного місяця кварталу чисельність найманих осіб або осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах була різною
Якщо кількість осіб, які перебувають з платниками єдиного податку другої або третьої груп у трудових відносинах, кожного місяця кварталу була різною, та враховуючи те, що для таких платників єдиного податку однією з основних умов перебування на спрощеній системі оподаткування є неперевищення 10 або 20 осіб відповідно, то у полі "Фактична чисельність працівників у звітному періоді" податкової декларації платника єдиного податку - фізичної особи - підприємця зазначається найбільша чисельність працівників за будь-який місяць кварталу.  

Тальнівська МДПІ

Александра 07-07-2012 9:24

як у податковій декларації платника ЄП – ФОП заповнюється поле «Фактична чисельність працівників у звітному періоді», якщо кожного місяця кварталу чисельність найманих осіб або осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах
Якщо кількість осіб, які перебувають з платниками єдиного податку другої або третьої груп у трудових відносинах, кожного місяця кварталу була різною, та враховуючи те, що для таких платників єдиного податку однією з основних умов перебування на спрощеній системі оподаткування є неперевищення 10 або 20 осіб відповідно, то у полі "Фактична чисельність працівників у звітному періоді" податкової декларації платника єдиного податку - фізичної особи - підприємця зазначається найбільша чисельність працівників за будь-який місяць кварталу.

Тальнівська МДПІ

Яна 07-07-2012 9:19

Я вам задавали питання: я СПД на ЭП - 2 група. В декларації за півріччя в рядку "фактично число працюючих у звітному кварталі" потібно яку цифру ставити ,якщо кількість найманих протягом року змінювалася - найбільшу кількість працюючих в місяці чи за півріччя чи на кінець півріччя? - що означає фактична, адже якщо протягом кварталу кількість найманих змінювалася, то загальна кількість за квартал може бути більше ,ніж 10 ? Фактична чисельність працівників у звітному періоді.
В податковій декларації платника єдиного податку за півріччя в рядку "фактична чисельність працюючих у звітному періоді" потрібно відобразити найбільшу чисельність працівників за будь - який місяць ІІ кварталу, а не загальну кількість працюючих за квартал. 

Тальнівська МДПІ

Светлана Игоревна 07-07-2012 0:6

Я осуществляю розничную торговлю одеждой в универмаге. Является ли это КВЭД 47.19 или это будет КВЭД 47.71 (ведь это не специализированный магазин)?
ЩОБ ЗДІЙСНЮВАТИ РОЗДРІБНУ ТОРГІВЛЮ ОДЯГОМ В НЕСПЕЦІАЛІЗОВАНОМУ МАГАЗИНІ ВАМ НЕОХІДНО ВИБРАТИ КВЕД 47.19 - ІНШІ ВИДИ РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ В  НЕСПЕЦІАЛІЗОВАНИХ МАГАЗИНАХ, ОСКІЛЬКИ ВІН ВКЮЧАЄ РОЗДРІБНУ ТОРГІВЛЮ В УНІВЕРСАЛЬНИХ МАГАЗИНАХ ШИРОКИМ АСОРТИМЕНТОМ ТОВАРІВ БЕЗ ПЕРЕВАГИ ПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ: ОДЯГОМ, МЕБЛЯМИ ТОЩО.

Тальнівська МДПІ

Анна 06-07-2012 20:55

Сейчас я являюсь абитуриентом, сегодня подавала документы,которые у меня не приняли в связи с тем,что в паспорте моё имя Ганна,а в идентификационном коде Анна.что делать?
Доброго дня. Дякуємо за запитання. 

У разі виявлення розбіжностей у даних прізвища фізичної особи або інших реєстраційних даних, які занесені до Державного реєстру, зміни до відповідних реєстраційних даних фізичної особи без зміни реєстраційного номера облікової картки платника податків вносяться за умови подання фізичною особою Заяви про необхідність коригування реєстраційних даних до органів державної податкової служби за місцем її постійного проживання. 

Отже, Вам необхідно звернутися до ДПІ за місцем реєстрації та подати відповідну заяву щодо коригування реєстраційних даних.

Звенигородська МДПІ

Елена 06-07-2012 13:16

Добрый день. Подскажите можно ли изменить номер ИНН?
Доброго дня. Дякуємо за запитання. 

Положенням про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків, затвердженим Наказом ДПА України №954 від 17.12.2010 року, не передбачено зміну реєстраційного номеру облікової картки платника податків.

Звенигородська МДПІ

Галина 06-07-2012 12:4

предприниматель единый налог 2группа. и мае 2012 изменила КВЕД. вопрос - в декларации по ед налогу за полугодие какой квед указывать - старый или новый? спасибо
Доброго дня! Дякуємо за запитання.

В декларації по єдиному податку Вам необхідно зазначати новий КВЕД.

Звенигородська МДПІ

Наталья 06-07-2012 10:39

ФОП на 2 гр. В декларации по единому налогу за 1 квартал 2012г. в таблице "щомісічні авансові внески" указала фактически уплаченный ЕН, нужно ли подавать уточняющую декларацию за 1 кв. или в декларации за полугодие продолжить правильное заполнение авансовых платежей за 2 кв. или заполнить верно все 6 месяцев . Заранее спасибо за ответ.
Доброго дня. Дякуємо за запитання. 

Нарахування авансових внесків для фізичних осіб – підприємців - платників єдиного податку другої групи здійснюють органи державної податкової служби на підставі заяви такого платника єдиного податку щодо розміру обраної ставки єдиного податку, заяви щодо періоду щорічної відпустки та/або заяви щодо терміну тимчасової втрати працездатності (п.295.2 ст.295 ПКУ).
Платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.
Такі платники єдиного податку можуть здійснити сплату єдиного податку авансовим внеском за весь податковий (звітний) період (квартал, рік), але не більш як до кінця поточного звітного року (п.295.1 ст.295 ПКУ).
Отже, фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку в податковій декларації платника єдиного податку відображають нараховані до сплати щомісячні авансові внески, незалежно від здійснення ними фактичної сплати єдиного податку у вигляді авансового внеску за податковий (звітний) період. 

Помилки, допущені при заповненні декларації за попередній звітний період, не призвели до заниження (завищення) податкового зобовязання з єдиного податку, тому уточнюючу декларацію за вказаний період можна не подавати.

Звенигородська МДПІ

Елена Акимова, ФЛП Акимов Е. С. 06-07-2012 10:34

вчера подала декларацию про майновий стан и доходи за полугодие 2012 года(я флп на общей системе, не ведущий деятельность) в связи с тем, что мне необходима справка о доходах для перерасчёта пособия в собес. Но в налоговой после принятия декларации отказались принять заявление на справку о доходах, ничем не мотивируя, сказав, что могут выдать такую справку только за 1 квартал 2012 года. Из чего вопрос: подскажите пожалуйста, в какие сроки согласно законодательству мне должны предоставить справку о доходах, если на руках у меня уже есть принятая налоговой декларация за полугодие 2012 года от 05 июля?И как мне быть в данной безвыходной ситуации???
Доброго дня. Дякуємо за запитання. 

Відповідно до Наказу ДПА України від 19.05.2003 року №226 "Про затвердження Порядку отримання довідки про доходи за останній звітний період (рік) та форми довідки про доходи за останній звітній період (рік) довідка видається протягом 10 днів від дня подання заяви довільної форми платником податків до органу ДПС.

Звенигородська МДПІ

Ірина 06-07-2012 9:28

Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка! Хто повинен сплачувати орендну плату за пай орендодавець чи орендарь (при передачі землі одного підприємства іншому)? Чи повинно сплачувати підприємство орендну плату за землю, якщо договора по паях залючені, але не зареєстровані в держкомземі і підприємство користується цією землею? Чи вважається продукція що вирощена на цій землі (власне вирощеною)? Чи потрібно з цієї землі сплачувати фіксований с/г податок? Як діяти якщо по якійсь помилці в договорі до кінця року договора не зареєструються чи вважаюється вирощена продукція на цій землі власне вирощеною?
Доброго дня! Дякуємо за запитання.

Відповідно до п.288.2 ст.288 Податкового кодексу України платником орендної плати є орендар земельної ділянки. 

Також інфрмуємо, що орендар повинен сплачувати орендну плату за земельні ділянки державної та комунальної власності з дня виникнення права користування земельною ділянкою, а саме - з дня реєстрації договору оренди земельної ділянки. У разі якщо особа приступає до використання земельної ділянки на підставі рішення відповідного органу виконавчої влади (органу місцевого самоврядування) та договору оренди, щодо якого не здійснювалась державна реєстрація, то з огляду на те, що використання землі в Україні є платним, така особа не звільняється від сплати орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності до відповідних місцевих бюджетів з дня укладання договору оренди. 

Крім цього повідомляємо, що відповідно до п. 301.1 ст. 301 Податкового кодексу України  платниками фіксованого сільськогосподарського податку з урахуванням обмежень, встановлених п. 301.6 цієї статті, можуть бути сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків. Згідно зі пп. 14.1.234, 14.1.235 п. 14.1 ст. 14 ПКУ сільськогосподарська продукція (сільськогосподарські товари) – це продукція/товари, що підпадають під визначення груп 1 - 24 УКТ ЗЕД, якщо при цьому такі товари (продукція) вирощуються, відгодовуються, виловлюються, збираються, виготовляються, виробляються, переробляються безпосередньо виробником цих товарів (продукції), а також продукти обробки та переробки цих товарів (продукції), якщо вони були придбані або вироблені на власних або орендованих потужностях (площах) для продажу, переробки або внутрішньогосподарського споживання; сільськогосподарський товаровиробник - юридична особа незалежно від організаційно-правової форми, яка займається виробництвом сільськогосподарської продукції та/або розведенням, вирощуванням та виловом риби у внутрішніх водоймах (озерах, ставках та водосховищах) та її переробкою на власних чи орендованих потужностях, у тому числі власновиробленої сировини на давальницьких умовах, та здійснює операції з її постачання.

Звенигородська МДПІ

Ірина 06-07-2012 9:26

Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка! Платник фіксованого с/г податку (орендодавець) (спецрежим ПДВ) здає в суборенду (договір безплатного користування) іншому платникові фіксованого с/г податку (орендар) (не платник ПДВ) землю (всі польові роботи здійснює орендар): А) чи являється вирощена продукція власністю орендаря? (при розрахунку питомої ваги при реалізації цієї продукції включається у власне вирощену)
Доброго дня! Дякуємо за запитання. 

Відповідно до п. 301.1 ст. 301 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) платниками фіксованого сільськогосподарського податку  з урахуванням обмежень, встановлених п. 301.6 цієї статті, можуть бути сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків. Згідно зі пп. 14.1.234, 14.1.235 п. 14.1 ст. 14 ПКУ сільськогосподарська продукція (сільськогосподарські товари) – це продукція/товари, що підпадають під визначення груп 1 - 24 УКТ ЗЕД, якщо при цьому такі товари (продукція) вирощуються, відгодовуються, виловлюються, збираються, виготовляються, виробляються, переробляються безпосередньо виробником цих товарів (продукції), а також продукти обробки та переробки цих товарів (продукції), якщо вони були придбані або вироблені на власних або орендованих потужностях (площах) для продажу, переробки або внутрішньогосподарського споживання; сільськогосподарський товаровиробник - юридична особа незалежно від організаційно-правової форми, яка займається виробництвом сільськогосподарської продукції та/або розведенням, вирощуванням та виловом риби у внутрішніх водоймах (озерах, ставках та водосховищах) та її переробкою на власних чи орендованих потужностях, у тому числі власновиробленої сировини на давальницьких умовах, та здійснює операції з її постачання.

Звенигородська МДПІ

Ірина 06-07-2012 9:24

Доброго дня! Будь-ласка, проконсультуйте: 1. Платник фіксованого с/г податку здає в суборенду (договір купівлі-продажу незавершеного виробництва) іншому платникові фіксованого с/г податку землю (Орендар і орендовавець платники ПДВ по спец режиму): а) продукція, що вирощена на цій землі кому належить (щитається власне вирощеною) орендодавця чи орендаря? б) В договорі купівлі-продажу незавершеного виробництва частина продукції передається орендодавцю. Наскільки я розумію передача продукції оформляється видатковою накладною і в орендаря виникають позаткові зобов»язання, а в орендодавця податковий кредит? в) По якій декларації відображається передача продукції у орендаря? у орендодавця? г) По якій декларації відображається реалізація цієї отриманої продукції у орендодавця?
Доброго дня.  Зверніться будь ласка до ДПІ за місцем реєстрації за детальним розясненням.

Звенигородська МДПІ

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...