Налоговая справка ГФС

Зинаида 03-07-2012 22:33

Я пенсионер. Предприниматель второй группы. В свидетельстве плательщика налога по новым видам деятельности прописан КВЕД 74.30-надання послуг перекладу. Благотворительный фонд Франции предложил мне работу по переводу нескольких книг. Оплачивать будут по факту: я перевела и отправила, они рассчитались. Вопрос: я обязана открывать предпринимательский счет в банке? Или могу использовать свой личный, но вписывать в Книгу доходов, согласно банковским выпискам, свои полученные деньги, и платить единый налог? Заранее признательна за Ваш ответ.
 Відповідно до норм Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 12 листопада 2003 року №492 (далі - Інструкція) поточні банківські рахунки для фізичних осіб - резидентів поділяються на: поточні рахунки фізичних осіб - підприємців, які відкриваються для здійснення підприємницької діяльності та поточні рахунки фізичних осіб, які не є підприємцями. Тобто, якщо у випадку, коли Ви власні кошти, внесете на розрахунковий рахунок, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності, вони будуть включатися до доходу фізичної особи – підприємця – платника єдиного податку.

Золотоніська ОДПІ

Людмила ,ФОП 03-07-2012 22:23

Надавати послуги заборонено але виготовляти продукцію і її реалізовувати можна. Будь ласка , дайте конкретнішу відповідь: якщо я прийму від юрособи заг си-ми замовлення на виготовлення бланків- я порушу умову перебувння на спрщеній си-мі, проте якщо я виготовлю ці самі бланки без письмового відношення і реалізую їх цій самій юрособі - це дозволено. Будь ласка, дайте більш конкретну відповідь.
Відповідно до ПКУ, Ви,  маєте право здійснювати господарську діяльність лише з платниками єдиного податку та/або населення

Золотоніська ОДПІ

Наталья Анатольевна 03-07-2012 16:37

Добрый день! Интересует следующий вопрос. Компания (как юридическое лицо) на едином налоге 5%, может ли заключать договора подряда на длительный срок с физ. лицами на выполнение услуг по уборке помещений? И какие налоги при этом компания должна уплатить? Или это уже будет не гражданско-правовой договор, а трудовой? Интересует ответ на данный вопрос с точки зрения налоговой законности действий компании.
Добрий день. Щодо заключення  цивільно-правових договорів з фізичними особами на виконання послуг, пов'язаних з прибиранням приміщень обмежень немає. Відповідно до чинного законодавства податки сплачуються такі самі, як і з основних працівників.  

Золотоніська ОДПІ

Алла Іванівна 03-07-2012 15:57

Добрый день! У меня такой вопрос: Я – физ.лицо, плательщик НДС. Купил кукурузу у производителя, поставил её в налоговый кредит. При продаже этой кукурузы должен ли я платить НДС? Заранее спасибо за ответ!
Добрий день. Так, Ви, повинні сплатити ПДВ. 

Золотоніська ОДПІ

Людмила ФОП 03-07-2012 14:51

Доброго дня, підкажіть , чи має право фоп , що перебуває на 2 групі спрощ си-ми обліку надавати поліграфічні послуги(виготовлення на замовлення юр осіб бланків , книг. брошур), адже надавати послуги загальносистемникам Фоп 2 групи заборонено, але виготовляти та реалізовувати продукцію можна.
Згідно з пп. 2 п.291.4 ст.291 ПКУ від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями однією з умов перебування фізичних осіб – підприємців на другій групі платників єдиного податку є здійснення господарської діяльності з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню..А якщо надаються послуги суб’єктам господарювання, які не є платниками єдиного податку, то це буде порушенням умов перебування на другій групі платників єдиного податку.

Золотоніська ОДПІ

Богдан 03-07-2012 11:30

Добрый день! Подскажите пожалуйста, в наших магазинах холодильники стоят на улице,можно ли в уличных холодильниках хранить и торговать с них слабоалкогольную продукцию,не будет этол нарушение законов? Лицензия на торговлю алкоголем имеется. спасибо.
Добрий день. Якщо у Вас є ліцензія, то будь ласка. Лише нагадаємо, що відповідно до ст.156 Кодексу України про адміністративні правопорушення порушення працівником підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування правил торгівлі пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами, а саме: торгівля пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями або тютюновими виробами в приміщеннях або на територіях, заборонених законом, або в інших місцях, визначених рішенням відповідного органу місцевого самоврядування, як таких, де роздрібна торгівля пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями або тютюновими виробами заборонена, а так само торгівля пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями або тютюновими виробами через торгові автомати чи неповнолітніми особами, а також продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років, або продаж тютюнових виробів в упаковках, що містять менш як 20 сигарет або цигарок, чи поштучно (крім сигар), а так само продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонений законом час - тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Золотоніська ОДПІ

Белозер Н.В., главный бухгалтер ООО "ЧЕРНОМОРЕЦ" 03-07-2012 10:12

Наше предприятие в октябре 2011г начислило и выплатило учредителям дивиденды за период работы до 01.01.2011г, НДФЛ был рассчитан. удержан и перечислен в буджет по ставке 5%. Разъясните, пожалуйста, как исправить допущенную ошибку, как рассчитать сумму самоштрафа. Заранее благодарю.
Відповідно до п. 50.1 ст.50 ПКУ від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ у разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 цього Кодексу) платник податків, до початку його перевірки контролюючим органом, самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації, він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації і сплатити суму недоплати та штраф у розмірі трьох відсотків від такої суми до подання такого уточнюючого розрахунку. Платник податків має право не подавати уточнюючий розрахунок, якщо відповідні уточнені показники зазначаються ним у складі податкової декларації за будь-який наступний податковий період, протягом якого такі помилки були самостійно виявлені та відобразити суму недоплати збільшену на суму штрафу у розмірі п’яти відсотків від такої суми, з відповідним збільшенням загальної суми грошового зобов’язання з цього податку. Якщо після подачі декларації за звітний період платник податків подає нову декларацію з виправленими показниками до закінчення граничного строку подання декларації за такий самий звітний період, то штрафи, визначені у цьому пункті, не застосовуються. Невиконання платником податків вимог, щодо умов самостійного внесення змін до податкової звітності - тягне за собою накладення штрафу у розмірі 5 відсотків від суми самостійно нарахованого заниження податкового зобов’язання (недоплати). При самостійному донарахуванні суми податкових зобов’язань інші штрафи, передбачені розділом ІІ ПКУ, не застосовуються (п. 120.2 ст.120 ПКУ).

Золотоніська ОДПІ

Ольга 02-07-2012 16:54

Скажіть, будь ласка, в разі втрати документів на підприємстві, яка процедура оповіщення податкову, в які сроки і які наші дії? Підприємство на заг. сис-мі оподаткування. Дякую.
Доброго дня!

Відповіднo до п. 44.5 cт. 44 Податкового кодексу в разi втрати, пошкодження чи дострокового знищення документів, зазначених у пунктаx 44.1 i 44.3 ст. 44 цього Кодексу, платник податків зобов'язаний y п'ятиденний строк з дня такoї події письмово повідомити орган податкової служби зa місцем обліку в порядку, встановленoму Податковим кодексом для подaння податкової звітності, тa митний орган, яким було здійсненo митне оформлення відповіднoї митної декларації.

Платник податків зобов'язaний відновити втрачені документи протягом 90 календарниx днів з дня, щo настає за днем надходження повідомлення дo органу державної податкової служби aбо митного органу.

Уманська ОДПІ

Людмила 02-07-2012 13:53

Зі святом! Якщо з/пл. виплачується в строки визначені законом, то графи в формі 1ДФ в межах кварталу, 3=3а, а 4=4а? Дякую.
Доброго дня!

Дякуємо за привітання!

Якщо працедавець немає заборгованності по виплаті заробітної плати та перед бюджетом, в формі 1-ДФ, то гр.3=гр3а, та гр.4=гр4а

Уманська ОДПІ

Платник ЄП 2-ої групи 02-07-2012 13:44

Я проживаю с.Свидівок, реєструвався в м.Черкаси в ДПІ по Черкаському району, а звітність куди мені подавати в ДПІ по Хрещатик, 235? Дякую.
Доброго дня!

Якщо місце державної реєстрації та місце прописки в м.Черкаси - звітність подається в м.Черкаси.

 

Уманська ОДПІ

Elena Romanenko 02-07-2012 13:20

В декларации по налогу на прибыль за 2-4 кв.2011 года неверно указали сумму в строке 15 - ННП по результатам предыдущего отчётного периода, вследствие чего переплатили 86 грн налога. Нужно ли вместе с уточняющей декларацией подавать приложения. в которых ошибок не было обнаружено??
Доброго дня!

Податкова декларація з податку на прибуток підприємства (далі – декларація), форма якої встановлена наказом ДПА України від 28.02.2011 № 114, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 25.03.2011 за № 397/19135.

Якщо декларація подається як уточнююча, то у рядку 2 заголовної частини декларації зазначається звітний (податковий) період, за який проводиться уточнення.

Якщо виправлення проводиться в уточнюючій податковій декларації, то додаток ВП до декларації не заповнюється, а правильні значення доходів, витрат, об’єкта оподаткування, податку на прибуток зазначаються в такій декларації. На підставі порівняння податкового зобов’язання такої декларації та декларації, яка уточнюється, визначається сума збільшення (зменшення) податкового зобов’язання, пені та штрафу, які відображаються у частині "Самостійні виправлення декларації" (рядки 23 – 27 декларації).

Уманська ОДПІ

Оксана Федорівна 02-07-2012 12:19

Скажіть, будь ласка, працівнику в червні нарахували відпускні за період червень - липень 12р. як такі відпускні відобразити в формі 1 ДФ, в місяці нарахування в червні 12р. (тобто 2 квартал 12р.), виплатили теж в червні всю суму нарахованих відпускних і відповідно податки.
Доброго дня!

У формі 1ДФ ви зазначаєте нараховані та/або виплачені суми за звітний квартал.

Дякуємо за запитання.

Уманська ОДПІ

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...