Налоговая справка ГФС

Лілія 16-07-2015 16:58

Доброго дня! Чи може платник єдиного податку ІІ група отримати ліцензію на торгівлю пивом, якщо торгівельна площа кіоску менше 20 кв. м.?
Доброго дня!

Так, можна. Згідно Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів»: місце торгівлі – це місце реалізації товарів, у тому числі на розлив, в одному торговому приміщенні (будівлі) за місцем його фактичного розташування, для тютюнових виробів та пива - без обмеження площі, для алкогольних напоїв, крім пива, - торговельною площею не менше 20 кв. метрів, обладнане реєстраторами розрахункових операцій (незалежно від їх кількості) або де є книги обліку розрахункових операцій (незалежно від їх кількості), в яких фіксується виручка від продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів незалежно від того, чи оформляється через них продаж інших товарів.

 

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

НАТАЛІЯ 16-07-2015 16:29

Доброго дня! У фізичної особи( не у підприємця) підприємство придбало причепа. Придбання показуємо в 1ДФ чи ні? Як що да, то яка ознака доходу???Дякую за відповідь.
Доброго дня. Так, вам потрібно буде показувати в 1-ДФ придбання причепа. Юридична особа має відобразити операцію по виплаті доходу фізичній особі за придбаний транспортний засіб у податковому розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку форми №1ДФ за ознакою доходу «105» в порядку, визначеному наказом ДПА України від 24.12.2010 №1020.

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

ПП Юрхимтрейд 16-07-2015 14:57

Подскажите пожалуйста, если на счету предприятия на данный момент нет денег, а за текущие затраты нужно заплатить, можно чтоб директор внес в кассу предприятия деньги и предприятие рассчиталось ними за услуги? (сумма с ПДВ)
Доброго дня!

Так, можна. Після цього він має скласти звіт про використання коштів, додавши оригінал документа, який підтверджує сплату від імені підприємства. Після відображення в обліку звіту виникає заборгованість підприємства перед директором як підзвітною особою. Погашення такої заборгованості є обов’язком підприємства.

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Вікторія 15-07-2015 21:57

Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, як бути в даній ситуації. Я зареєструвала ФОП у квітні 2015 р. (загальна система), з 1 травня 2015 р. стала платником ЄП (2 група). В податковій мені сказали здати деларацію про майновий стан і доходи після закінчення 2 кварталу, а декларацію єдиного податку здати після закінчення 2015р. (тобто до 10 лютого 2016р.). Але на вашому сайті вчора мені відповіли, що декларацію по єдиному податку повинна здати як і декларацію про майновий стан протягом 40 днів по закінченню 2 квартала, так як я новий платник податку. Які вірні терміни здачі звіту? В якій статті Податкового кодексу це вказано? Дякую!
Доброго дня. Згідно ст.294.1 податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку першої та другої груп є календарний рік.

Отже, декларацію єдиного податку потрібно здавати 1 раз на рік. У вашому випадку після закінчення 2015р. (тобто до 10 лютого 2016р.)

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Оксана Федорівна 15-07-2015 16:45

ТОВ юрособа, платник ЄП, рішенням зборів хоче виплачувати своїм засновникам дивіденди. Які розміри податків ми маємо сплатити з дивідендів. І чи маємо ми сплачувати авансові внески з податку на прибуток в розмірі 18%, якщо так, то як їх потім повернути на р/р наш, якщо ми не є платниками податку на прибуток? Дякую.
Доброго дня!

Дивіденди, що виплачуються юридичними особами власникам корпоративних прав (засновникам платників єдиного податку), оподатковуються згідно з розділами III і IV Податкового кодексу України.

Податок на доходи фізичних осіб

Цей податок емітент корпоративних прав утримує і перераховує до бюджету в разі виплати дивідендів учасникам — фізичним особам. З початку 2015 року порядок оподаткування дивідендів змінився: ставка 5 % залишилася незмінною тільки для емітентів — платників податку на прибуток на загальних підставах (п.п. 167.5.2 ПКУ). Для інших суб'єктів, включаючи платників єдиного податку, ставка ПДФО при виплаті дивідендів фізичним особам становить 20 % (п.п. 167.5.1 ПКУ).

Отже, якщо нарахування дивідендів припадає на період з 01.01.2015 р. і пізніше (незалежно від того, за який період нараховуються дивіденди), єдиноподатник утримує ПДФО за ставкою 20 %. У ф. № 1ДФ оподатковувані ПДФО дивіденди наводяться з ознакою «109».

Доходи у вигляді дивідендів, у тому числі і по привілейованих акціях, не обкладаються ЄСВ на підставі п. 14 розд. ІІ Переліку № 1170. Відповідно, такі виплати не відображаються у звітності з ЄСВ (форма № Д4).Починаючи з 13.03.2015 р., при нарахуванні будь-яких дивідендів, у тому числі й пільгованих з ПДФО, з їх суми потрібно утримувати військовий збір.

Платники єдиного податку і зараз при виплаті дивідендів повинні сплачувати авансовий внесок з податку на прибуток (підкатегорія 108.01.04 ЗІР). Цей внесок сплачується (п. 57.11 ПКУ) :

у 2015 році за ставкою 18 %. Він нараховується «зверху» на суму дивідендів. Виплачувані дивіденди не зменшуються на суму внеску;

до або одночасно з виплатою дивідендів;

за рахунок коштів емітента без права зарахування сплаченої суми внеску в рахунок зобов'язань з єдиного податку.

Є перелік випадків, коли «дивідендний» аванс не потрібно сплачувати взагалі, а саме при виплаті дивідендів (п.п. 57.11.3 ПКУ) :

фізичним особам;

на користь власників корпоративних прав материнської компанії, які сплачуються в межах сум доходів такої компанії, отриманих у вигляді дивідендів від інших осіб

інститутами спільного інвестування.

При виплаті дивідендів учасникам — фізичним особам як до, так і після 01.01.2015 р., сплачувати «дивідендний» аванс не потрібно. При виплаті дивідендів учасникам — юридичним особам, на думку ДФСУ, такий внесок платити потрібно, причому без права на зарахування в рахунок зобов'язань з єдиного податку (на відміну від платників податку на прибуток).

 

бухгалтер 15-07-2015 16:44

чи потрібно повідомляти фіскальну службу , якщо підприємець поміняв банк ,і чи є за це відповідальність. Дякую
Доброго дня. При відкритті розрахункового рахунку в банку підприємцю повідомляти податкову службу не потрібно. Цей обов'язок покладається на банк, який протягом трьох робочих днів відправляє в податкову службу повідомлення про відкриття рахунку, а податкова служба протягом трьох робочих днів зобов'язана направити повідомлення про взяття на облік підприємницького рахунку.

На сьогодні законодавчими актами не передбачено терміни, на протязі яких повинні бути надані Повідомлення про відкриття або закриття рахунків у банках. Тому фінансові санкції до платників податків, термін яких, визначений тільки нормативними актами, та які не повідомили відповідні органи державної податкової служби про відкриття або закриття рахунків в установах банків, не застосовуються.

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

София 15-07-2015 15:35

можно ли за идентификационным кодом человека узнать в налоговой службе суму получаемых им алиментов на ребенка(алименты получает через исполнительную службу)?
Доброго дня! Так, можна отримати інформацію про суму отриманих аліментів, згідно форми 1-ДФ за ознакою 140 (Аліменти, що виплачуються платнику податку згідно з рішенням суду або за добровільним рішенням сторін (підпункт 165.1.14 пункту 165.1 статті 165 розділу IV Кодексу))

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Марина 15-07-2015 14:40

Доброго дня! Допоможіть будьласка, я хочу за йматися видом діяльності, як татуювання. Який КВЕД мені обрати?Дякую.
Доброго дня!

Якщо в салоні не будуть надаватися послуги з медичним напрямком, то підійдуть наступні коди:

93.02. Послуги, що надаються перукарнями і салонами краси;

96.09 Надання інших індивідуальних послуг. Цей клас включає:

- астрологічну та спіритичну  діяльність

- надання соціальних послуг, таких як послуги ескорту, служби знайомств, шлюбних бюро

- утримання тварин-домашніх улюбленців, у тому числі дресирування та догляд за ними тощо

- діяльність з дослідження генеалогії

- діяльність салонів татуювань та пірсингу

- надання послуг чистильників взуття, носіїв, послуги з паркування автомобілів тощо

- концесійну експлуатацію автоматів (фотоавтоматів, апаратів для зважування, устатковання для виміру кров'яного тиску, камер схову тощо))

Підприємцю (у випадку, якщо він особисто буде обслуговувати клієнтів) та його найманих працівників необхідно мати належним чином оформлені санітарні книжки. Це прямо випливає з постанови Кабміну N 559 від 23.05.01 р «Про затвердження переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним медичним оглядам, порядку проведення цих оглядів та видачі особистих медичних книжок». Згідно з цим документом таким оглядам підлягають в тому числі не тільки працівники кабінетів татуажу, але також і адміністратори, які безпосередньо займаються обслуговуванням відвідувачів.

По-друге, підприємцю необхідно буде відповідним чином обладнати свій тату-салон. Державні санітарні норми і правила для перукарень різних типів (укр. -ДСПіН 2.2.2.022-99), затверджені постановою першого заступника Головного державного санітарного лікаря України N 22 від 25.03.99 р

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

тамила 15-07-2015 13:19

Які документи потрібно сдавати в податкову для реестрації книги КОРО
Міністерством доходів і зборів України відповідно до статті 8 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» затверджено Порядок реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, затверджений наказом від 28.08.2013 р. №417, який зареєстровано у Міністерстві юстиції України 19.09.2013 р. за №1618/24150 (далі — Порядок №417).

Для реєстрації першої та наступних книг ОРО на господарську одиницю в органі доходів і зборів суб’єкт господарювання подає до цього органу:

заяву про реєстрацію книги ОРО за формою № 1-КОРО (додаток 3) (далі - реєстраційна заява);

копію документа на право власності або іншого документа, що дає право на розміщення господарської одиниці, де буде використовуватися книга ОРО;

книгу ОРО на господарську одиницю.

При поданні реєстраційної заяви суб’єктом господарювання пред’являється оригінал документа.

Перша книга ОРО на РРО реєструється одночасно з реєстрацією РРО.Датою реєстрації першої книги ОРО на РРО є дата реєстрації РРО.Підставою для реєстрації другої та наступних книг ОРО на РРО в органі доходів і зборів є надходження до цього органу реєстраційної заяви.Реєстраційна заява має бути підписана керівником суб’єкта господарювання або фізичною особою - підприємцем із зазначенням дати подання.

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ірина 15-07-2015 9:29

Добрий день. Виплачуємо девіденди обкладаємо 5%. Питання: Чи треба нараховувати військовий збір ?
Добрий день!

Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені ст. 163 Податкового кодексу України. Відповідно до п. 163.1 цієї статті об’єктом оподаткування резидента (нерезидента) є загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід, до якого згідно з пп. 164.2.8 ст.164 Податкового кодексу України включаються пасивні доходи (крім доходів зазначених у пп. 165.1.41 ст.165 Податкового кодексу України).

 Під терміном «пасивні доходи»  розуміють, зокрема, такі доходи, як дивіденди (пп.167.5.3 ст.167 Податкового кодексу України).

Отже, оскільки дивіденди, нараховані на користь фізичних осіб - резидентів (нерезидентів), включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку, такий дохід підлягає оподаткуванню військовим збором за ставкою 1,5%.

Державна податкова інспекція у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області

Людмила 14-07-2015 23:22

Підкажіть, будь ласка, як правильно відобразити в декларації по ПДВ (у податковому кредиті) чеки на бензин, вартість до 240 грн.? і чи нести в податкову копії цих чеків ? Дякую.
 Доброго дня!

Нести чеки в податкову не протрібно, зберігайте їх у себе і ведіть облік (для перевірки).

в майбутньому буде розроблено реєстр для таких чеків.

Дякуємо за запитання.

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Вікторія 14-07-2015 22:57

Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, коли потрібно здавати декларацію про майновий стан і доходи, якщо я зареєструвала ФОП у квітні 2015 р. (на загальній системі), а з 1 травня 2015р. стала платником ЄП (2 група)?
 Доброго дня!

За період квітень (2 квартал 2015) протягом 40 днів по закінченню квартала, і декларацію єдиного теж подаєте так як ви новий платник

Тальнівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...