Налоговая справка ГФС

Світлана 09-07-2015 22:28

Керівник у червні придбав для фірми та, окремо для себе, нерухоме майно (нежитлову нерухомість). Чи потрібно в такому разі та коли подавати звітність з цього податку.
Податковим кодексом України обов’язок самостійно обчислювати суму податку на нерухоме майно, станом на 1 січня звітного року, покладено лише на платників податку – юридичних осіб. Вони, також, зобов’язані до 20 лютого цього ж року подавати відповідні декларації до податкової інспекції за місцем реєстрації таких об’єктів оподаткування. Для платників податку – фізичних осіб подання звітності не передбачено. Обчислення податку для них здійснюється податковою інспекцією самостійно, шляхом надсилання такій особі за місцем її реєстрації раз на рік – до 1 липня, податкового повідомлення – рішення про сплату відповідної суми податку. За нерухоме майно, придбане у червні 2015 року фізична особа буде сплачувати податок у 2016 році  протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення – рішення. Податок нарахують за період, починаючи з місяця, в якому виникло право власності на майно.

Юридична особа за придбані протягом року об’єкти нерухомості повинна подати до податкової інспекції декларацію впродовж місяця з дня виникнення права власності на такий об’єкт, а податок сплачується нею, починаючи з місяця, у якому виникло право власності.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Валентин 09-07-2015 22:27

Я приватний підприємець, закупляв товар в інших підприємців-фізичних осіб. Заповняючи за перший квартал 2015 року форму № 1 ДФ про виплачену суму доходу, допустив помилку у відображенні реєстраційного номера облікової картки такого продавця. Чи буде до мене (податкового агента) застосовуватися штраф у разі подання уточнюючого податкового розрахунку (форма № 1ДФ) з метою внесення змін до номера облікової картки підприємця-продавця?
У разі подання вами уточнюючого податкового розрахунку (форма № 1ДФ), вносяться зміни до номера облікової картки підприємця-продавця товару чи найманого працівника, то застосовується відповідальність, передбачена п. 119.2 ст. 119 Податкового кодексу України (штраф 510 грн.).

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ольга 09-07-2015 22:25

«Спрощенець» пенсіонер за віком або інвалід звільняється від сплати ЄВС?
Фізична особа – підприємець на спрощеній системі оподаткування, у разі набуття статусу інваліда або пенсіонера за віком повідомляє податкову інспекцію за місцем реєстрації шляхом подання письмової заяви довільної форми із відповідними підтверджуючими документами, а саме: копію довідки з акта огляду в медико-соціальній експертній комісії про встановлення групи інвалідності чи копію пенсійного посвідчення. При цьому, вона звільняється від сплати за себе єдиного внеску з наступного місяця після набуття статусу інваліда або пенсіонера.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

ПП Василенко 09-07-2015 22:23

Як отримати витяг з Реєстру платників ПДВ?
За запитом платника податкова інспекція надає безоплатно та безумовно протягом двох робочих днів, що настають за днем отримання такого запиту, витяг з Реєстру платників ПДВ. Витяг діє до внесення змін до Реєстру.

Запит про отримання витягу з реєстру платників податку на додану вартість за формою № 1-ЗВР подається вами особисто або уповноваженою на це особою до ДПІ за вашим основним місцем обліку. Усі розділи запиту підлягають заповненню.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Тетяна 09-07-2015 22:22

Мене цікавить чи має право платник ПДВ, у якого станом на 1 липня 2015 року обсяг оподатковуваних ПДВ операцій за останні 12 місяців не перевищує 1 мільйон гривень, анулювати реєстрацію платника ПДВ?
Платники ПДВ, у яких станом на 1 липня цього року обсяг оподатковуваних ПДВ операцій за останні 12 календарних місяців не перевищує один мільйон гривень мають право анулювати реєстрацію платника ПДВ.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Бабенко О.І. 09-07-2015 22:15

Хочу отримати в ОДПІ свого міста ідентифікаційний номер, проте, я зареєстрований у іншій області, але тимчасово проживаю тут. Як це правильно зробити?
Реєстраційний номер облікової картки платника податків (раніше ідентифікаційний номер облікової картки платника податків) можна отримати у будь-якій податковій інспекції.

При наявності копії довідки про присвоєння реєстраційного номеру, отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків можна буде через п’ять робочих днів, якщо ж реєстраційний номер відсутній, то отримання реєстраційного номера може зайняти до десяти робочих днів.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Василь Миколайович 09-07-2015 22:12

Я не працюю як приватний підприємець вже понад 10 років, але при оформленні пенсії мене повідомили, що я досі являюся приватним підприємцем. Як можна припинити реєстрацію приватного підприємця?
Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця проводиться державним реєстратором не пізніше наступного робочого дня з дати отримання від такої фізичної особи реєстраційної картки на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності.Зазначений порядок передбачено Законом України від 13.05.2014 р. № 1258-VІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб - підприємців за заявницьким принципом». Після отримання інформації про припинення державної реєстрації призначається і розпочинається документальна перевірка. Після проведення перевірки та закриття всіх рахунків у фінансових установах проводиться підписання обхідного листа всіма підрозділами ДПІ, закриття особових карток та зняття з обліку фізичної особи - підприємця.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

ТОВ Мрія 09-07-2015 22:10

Яким чином нараховується і сплачується єдиний соціальний внесок юридичною особою за відокремлений підрозділ?
Нарахування, утримання і сплату єдиного внеску за відокремлені підрозділи, які не мають окремого балансу, здійснює централізовано головне підприємство за своїм місцезнаходженням.

У разі прийняття юридичною особою рішення про виділення відокремленого підрозділу на окремий баланс та перехід до самостійного ведення ним розрахунків із застрахованими особами, такий відокремлений підрозділ самостійно нараховує та перераховує суми єдиного внеску за своїм місцезнаходженням.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Бухгалтер 09-07-2015 22:8

Чи можливе відкриття рахунків у системі електронного адміністрування ПДВ для філії?
Якщо платник ПДВ делегував філії право складання податкових накладних, на таку філію поширюються загальні правила складання та реєстрації в ЄРПН податкових накладних, а електронний рахунок у системі електронного адміністрування ПДВ у Казначействі відкривається виключно платнику податку - головному підприємству.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ілона 09-07-2015 17:40

Чи може туристична фірма приймати гроші за путівки, виписуючи прибуткові касові ордери? Якщо ні, то де купити сертифікований касовий апарат для туристичної галузі?
З січня цього року до статті 9 Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” внесено суттєві зміни в частині обов’язкового застосування РРО тими, хто надає послуги за готівкові кошти. Адже раніше вони мали змогу замість РРО та розрахункових книжок використовувати прибуткові касові ордери за дотримання певних умов. Зараз усім їм, приймаючи готівку за послуги, уже не можна працювати без РРО. Для придбання РРО потрібно звернутись до виробників чи постачальників касової техніки, перелік яких Ви знайдете на офіційному сайті ДФСУ (http://sts.gov.ua/baneryi/podatkovi-zmini-2015/zastosuvannya-rro/198344.html). При виборі орієнтуйтесь на Державний реєстр РРО, затверджений Наказом ДФСУ 27.04.15р. №302. Перевагу можна віддати РРО, позначених відміткою **, адже вони забезпечать передачу контрольно – звітної інформації до органів ДФС та формування контрольної стрічки в електронній формі. Для туризму підійде будь – який універсальний апарат зі сферою застосування “Торгівля, громадське харчування та послуги”.

Обраний касовий апарат обов’язково підлягає реєстрації в податковій інспекції за основним місцем обліку платника податків.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Віктор 09-07-2015 16:35

Добрий день! В 1 кварталі я був на спрощеній системі оподаткування,а з 2 кварталу я ФОП на загальній системі. Коли здається декларація про доходи за 2 квартал? В кінці року за весь рік, чи потрібно за 2 квартал окремо здавати? Дякую
Фізичні особи - підприємці, які зареєстровані протягом року в установленому законом порядку або перейшли із спрощеної системи оподаткування на загальну систему оподаткування, подають податкову декларацію за результатами звітного кварталу, в якому розпочата така діяльність або відбувся перехід на загальну систему оподаткування. Вперше зареєстровані підприємці в податковій декларації також зазначають інформацію про майновий стан та доходи станом на дату державної реєстрації підприємцем. Платники податку розраховують та сплачують авансові платежі у строки, визначені п.п. 177.5.1 п. 177.5 ст. 177 ПКУ, що настають у звітному податковому році (п.п. 177.5.2 п. 177.5 ст. 177 ПКУ).
     Підпунктом 49.18.2 п. 49.18 ст. 49 ПКУ визначено, що податкові декларації подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі в разі сплати квартальних або піврічних авансових внесків) протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя).
     Відповідно до п. 46.3 ст. 46 ПКУ якщо згідно з правилами, визначеними ПКУ, податкова звітність з окремого податку складається наростаючим підсумком, податкова декларація за результатами останнього податкового періоду року прирівнюється до річної податкової декларації. У такому разі річна податкова декларація не подається.

 

Отже, фізична особа – підприємець перейшла у 2 кварталі звітного року із спрощеної системи оподаткування на загальну системи оподаткування, то вона подає до контролюючого органу за місцем своєї податкової адреси податкову декларацію про майновий стан і доходи за звітний (податковий) період, що дорівнює календарному кварталу. По закінченню року фізична особа – підприємець подає до контролюючого органу податкову декларацію про майновий стан і доходи за звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року

 

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

тамила 09-07-2015 13:29

подскажите пож.со скольки лет осуществляется продажа пива ?
У Законі України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (статтею 153) передбачено заборону щодо продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років.

Корсунь-Шевченкіська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...