Налоговая справка ГФС

Світлана 26-06-2015 10:2

Доброго дня. Підкажіть - ПП(спрощена система оподаткування 4%)зареєстроване в 1 населеному пункті(по місцю проживання керівника), виробництво відбувається в 2 населеному пункті(оренда приміщення)., чи можемо ми сплачувати єдиний податок частинами на 2 населених пункти
Добрий день! Відповідно до діючого законодавства звіти і сплата єдиного податку здійснюється за місцем здійснення підприємницької діяльності.

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Cdsnkfyf 26-06-2015 9:31

Доброго дня! Для того щоб зробити це згідно всіх вимог діючого законодавства, треба пройти ряд процедур у державних фондах, та змінити деякі документи. Сьогодні я розповім вам, що треба зробити фізичним особам, незалежно від обраної системи оподаткування, для того, щоб оформити на роботу найманих працівників.1.Реєстрація трудового договору у центрі зайнятості.2.Реєстрація у ПФ та соціальні фонди.3.Внесення змін до свідоцтва про сплату податку.Фізичні особи – підприємці не можуть укладати трудовий договір з працівником так, як це можуть зробити підприємства – юридичні особи. Отже, їм треба укладати договір за допомогою центру зайнятості. ЦЕ НЕ ВІРНО, з січня 2015р центр зайнятості не реєструє трудові договора
Доброго дня!
28 грудня 2014 року Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці», який набрав чинності 01.01.2015 року.

- ст. 24 КЗпП України виклали в новій редакції. Так, відповідно до ч. 3 ст. 24 КЗпПУ, працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (Податкова інспекція) про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України:

- Відтепер трудовий договір не вважається укладеним за умови, коли наказ чи розпорядження не були видані, але працівника фактично було допущено до роботи (ч. 4 ст. 24 КЗпПУ виключено);

- Не потребується реєстрація укладеного у письмовій формі трудового договору у державній службі зайнятості у разі його укладення між працівником і фізичною особою (ст. 241 КЗпПУ виключена).

Місцеві ДПІ повідомляєте про найнятих працівників в довільній формі письмово

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Анна 25-06-2015 14:47

Как принять на сезонную работу частного предпринемателя? Какие действия кадровика? И что нужно знать частному предпринемателю.
Доброго дня! Для того щоб зробити це згідно всіх вимог діючого законодавства, треба пройти ряд процедур у державних фондах, та змінити деякі документи. Сьогодні я розповім вам, що треба зробити фізичним особам, незалежно від обраної системи оподаткування, для того, щоб оформити на роботу найманих працівників.1.Реєстрація трудового договору у центрі зайнятості.2.Реєстрація у ПФ та соціальні фонди.3.Внесення змін до свідоцтва про сплату податку.Фізичні особи – підприємці не можуть укладати трудовий договір з працівником так, як це можуть зробити підприємства – юридичні особи. Отже, їм треба укладати договір за допомогою центру зайнятості.

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ирина 25-06-2015 12:55

садовое товарищество(дачный кооператив)- неприбыльная организация или плательщик налога на прибыль?:какие налоги ; отчетность; ведение учета.
Добрий день!Садове товариство - не прибуткова організація чи прибуткова згідно із статутом.Якщо за Сатутом Ви неприбуткова організація, то будь-які дії, що дає змогу отримувати прибуток є неможливими. А якщо прибуткова , то згідно ПКУ ст. 133.

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Брюхович Михайло Васильович 25-06-2015 1:51

В сентябре 2013 года я купил дом с участком в Черкасской области. Являясь гражданином России , оформлял документы на жительство в Украине. Получил разрешение,но до конца оформить не смог. Вопрос : какие налоги я должен платить согласно Украинского законодательства и имеются ли задолженности на данный момент .Мой регистрационный № 2476120070 2300-13-00170 от 19.03.2013
Добрий день! Відповідно ст. 266.1.1 Платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової та нежитлової нерухомості.Платниками податку є: власники земельних ділянок, земельних часток;землекористувачі. Відповідно до ст. 266.4.2. ПКУ.

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Роман 25-06-2015 0:51

Здравствуйте,уточнюю раніше заданне питання. Я ФОП на загальній системі , торгівлю не веду. За кведом у мене торгівля та компютерні послуги.Скажіть будь ласка весь час подавав декларацію про майновий стан і не вписував квартиру, що є у власності, так як вважав що якщо я не здаю в аренду, а сам проживаю в ний , то висувати не потрібно. Чи це була помилка? Який штраф мені буде нараховано? Чи не буде тепер питань до мене звідки в мене при невеликих доходах взялась 3к. квартира? Дякую
Добрий день! Законом ПКУ передбачено главою 11 "Відповідальність" , ст. 109 - ст. 132.

Звенигородська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Юлия 24-06-2015 23:27

Подскажите,пожалуйста. У моего мужа есть ЧП. Уже как более 15 лет он не работает по нему. Ни патентов не покупает,никакие отчеты не сдает, даже пустые. Что нам за это грозит? Какие штрафы?На сколько сложна процедура его закрытия? Заранее большое спасибо!!!!!
Доброго дня!

Строк державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою-підприємцем - не пізніше наступного робочого дня з дати надходження реєстраційної картки. Для припинення необхідно заповнити реєстраційну картку на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою-підприємцем (форма 12)  та додатково пред'являются паспорт громадянина України або паспортний документ іноземця та документ, що засвідчує його (її) повноваження (довіреність).

У разі ліквідації фізособи-суб'єкта підприємницької діяльності його зобов'язання за договорами не припиняються — вони залишаються за позичальником як за фізичною особою, оскільки особа не припиняє свого існування.

Відповідальність за неподання або несвоєчасне подання податкової звітності передбачено п. 120.1 ст. 120 ПКУ, зокрема, неподання або несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов'язаними нараховувати та сплачувати податки, збори податкових декларацій (розрахунків), - тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 170 гривень, за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.
 Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, - тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 гривень за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.

Дякуємо за питання!

 

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ірина 24-06-2015 16:40

Дякую за відповідь про мараторій перевірок .Але мене цікавить чимає право ГФС в 2015році проводити документальні перевірки(планові)за 2014,2013рік Дякую.
Доброго дня!

Запровадження мораторію на проведення фактичних та документальних перевірок суб’єктів господарювання нормами Податкового кодексу України не передбачено.Відповідно до п.75.1 ст.75 ПКУ від 28 грудня 2014р. контролюючі органи мають право, зокрема, проводити документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки. Документальна планова перевірка здійснюється відповідно до ст 77 ПКУ. Пунктом 77.2 ст.77 ПКУ визначено, що платники податків з незначним ступенем ризику включаються до плану-графіка не частіше, ніж раз на три календарних роки, середнім-не частіше ніж раз на два календарних роки, високим-не частіше одного разу на календарний рік.
     Порядок формування та затвердження плану-графіка, перелік ризиків та їх поділ за ступенями встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує, державну податкову і митну політику.
     Забороняється проведення документальної планової перевірки за окремими видами зобов’язань перед бюджетами, крім правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб та зобов’язань за бюджетними позиками і кредитами, що гарантовані бюджетними коштами (п.77.3 ст.77 ПКУ).
     Отже, забороняється проведення документальної планової перевірки за окремими видами зобов’язань перед бюджетами, крім правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб та зобов’язань за бюджетними позиками і кредитами, що гарантовані бюджетними коштами.
     Платники податків з незначним ступенем ризику включаються до плану-графіка не частіше, ніж раз на три календарних роки, середнім-не частіше ніж раз на два календарних роки, високим-не частіше одного разу на календарний рік.
     Запровадження мораторію на проведення фактичних та документальних перевірок суб’єктів господарювання нормами ПКУ не передбачено.

Дякуємо за питання!

 

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ірина 24-06-2015 16:27

Доброго дня, при подачі уточнючого розрахунку, податковий кредит за минулий місяць сума оплати до бюджету зменшилась. Чи можна зменшення податкового кредиту, суму сплати пдв до бюджету використати в поточному місяці?
Доброго дня!

 У звязку з відсутністю виникнення відємного значення, зменшення податкового кредиту, суму сплати пдв до бюджету використати в поточному місяці неможливо. Проте, надміру сплачені кошти в минулому місяці можуть бути повернені платнику відповідно до ст.43 ПКУ.

Дякуємо за питання!

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Ірина 24-06-2015 16:4

Доброго дня. Поясніть будь ласка про порядок мараторію на перевірки.Підприємство в 2014році займалось реалізацією піакцизних товарів.В 2015 році змінює вид діяльності ,і переходить на сплату єдиного податку 3група та достроково( до 01.07.2015року )реєструє касовий апарат.Чи підпадає підприємство під мараторій перевірок (чи має право ГФС проводити планові та позапланові документальні перевірки ,якщо має на підставі якого законодавчого документу і за який період)
Доброго дня!

Відповідно до перехідних положень Податкового кодексу України (пункт 28) передбачено, що платники єдиного податку другої і третьої (фізичні особи-підприємці) груп, крім тих, які здійснюють діяльність на ринках, продаж товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, які з 1 січня 2015р. до 30 червня 2015р. включно почали застосовувати у власній господарській діяльності зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО, з дати початку застосування РРО та до 1 січня 2017 р. будуть звільнені від перевірок з питань дотримання порядку застосування РРО. Вказані обмеження не поширюються на перевірки суб'єктів, що ввозять на митну територію України та/або виробляють та/або реалізують підакцизні товари, на перевірки дотримання норм законодавства з питань наявності ліцензій, повноти нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб, єдиного соціального внеску.

Дякуємо за питання!

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Світлана 24-06-2015 15:58

Добрий день! Працівник підприємства купив за готівку матеріали ,які будуть використовуватись в госп.діяльності .Сума чека 500 грн,в т.ч. ПДВ.Податкова накладна не виписана,відповідно у податковий кредит сума ПДВ не включена. Чи можно суму ПДВ віднести на вартість даних матеріалів і відповідно на витрати
Дброго дня!

Відповідно до ст. 201.11 п.б касові чеки, які містять суму отриманих товарів/послуг, загальну суму нарахованого податку (з визначенням фіскального номера та податкового номера постачальника). При цьому з метою такого нарахування загальна сума отриманих товарів/послуг не може перевищувати 200 гривень за день (без урахування податку). Віднести суму ПДВ на вартість даних матеріалів і відповідно на витрати неможливо.

Дякуємо за питання!

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Людмила 24-06-2015 11:25

доброго дня, держпідприємство здає декларацію по прибутку раз на рік, а не поквартально. Поквартально здаємо розрахунок частини чистого прибутку. Розрахунок цей наше підприємство також повинно здавати раз на рік? Чи таки- поквартально? Сплачувати держдивіденди- поквартально чи раз на рік? Якщо за 1 квартал був прибуток, а надалі-збитки, за результатом року- збиток, сплата за 1 квартал буде висіти переплатою? чи врахується така переплата в наступних періодах?
Доброго дня!

Відповідно до постанови Кабміну від 23.02.2011р. №138 "Про затвердження Порядку відрахування до державного бюджету частини чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями" розрахунок частини чистого прибутку подається поквартально.

Частина чистого прибутку (доходу) сплачується державними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями до державного бюджету наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності за відповідний період у строк, встановлений для сплати податку на прибуток підприємств.

Сплата у першому кварталі не є переплатою та не рахується преплатою в наступних періодах.

Дякуємо за питання!

Уманська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Черкаській області

Каталог предприятий

Каталог предприятий г.Черкассы и Черкасской области

...
Новости

Черкасские независимые новости

...
Інформація ДПС

Інформація Державної податкової служби

...
Інформація ФДМ

Інформація Фонду Державного майна

...
Налоговая справка ГФС

Архив налоговой справки

...
Установка спутникового телевидения
Городская справка

Информационно-справочный раздел г. Черкассы

...
Фотогалерея

Фотогалерея г.Черкассы и Черкасской области

...
Услуги портала

Услуги информационно-делового портала city.ck.ua

...